Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

китайські машини

  1. війна клонів
  2. Китайський автопром попереду планети всієї
  3. Гіганти китайського автопрому
  4. Beijing Automotive Industry Co
  5. Chery Automobile Co
  6. BYD Auto
  7. Geely
  8. Great Wall

Наша сеть партнеров Banwar

Китайська автомобільна промисловість - це молода галузь, але дуже бурхливо розвивається. Якщо у всіх розвинених країнах автопромисловість зародилася і почала розвиватися в кінці 19 - початку 20 століття, то китайської галузі - з натяжкою можна дати півстолітній вік. Причому її зародження і перші кроки тісно пов'язані з допомогою Радянського Союзу. Активне ж розвиток її доводиться на початок останнього десятиліття минулого століття.

Справа в тому, що в той час місцева автопромисловість переживала глибоку кризу. Втім, вона і до цього не процвітала. Для підтримки цієї галузі, уряд Китаю прийняв рішення про підвищення мит на ввезення імпортних машин аж до 80%. Крім того, були введені податкові пільги для новостворених автопідприємств країни. Ці заходи послужили поштовхом для створення багатьох сучасних автопідприємств Піднебесної.

Уже в 1992 році виробництва країни випустили мільйон автомобілів.

На рубежі тисячоліть їх автомобільна промисловість вдвічі наростила виробництво. А факт вступу Китаю до СОТ ще більше прискорив автомобільну галузь держави і вона почала розвиватися ще швидше.

А факт вступу Китаю до СОТ ще більше прискорив автомобільну галузь держави і вона почала розвиватися ще швидше

Потрібно відзначити, що майже всі вироблені машини продавалися на внутрішньому ринку країни. Адже населення там дуже велике, а відсоток автомобілізації до цього був невисоким. На зорі ж тисячоліття авторинок країни щорічно зростав на 1 млн. Машин або 21%. У 2004 році КНР перевищила п'ятимільйонний кордон випущеної продукції.

війна клонів

У першому десятилітті нового століття китайські виробники стали подумувати про експорт своєї продукції в інші країни. Адже поступово з'являлися ознаки перевиробництва. Але для входження на ринки Європи, США та інших розвинених країн потрібні були свіжі ідеї в плані дизайну та інтер'єру. І тут китайці не стали винаходити велосипед. Вони взяли за прообрази своїх нових моделей вже завоювали популярність машини відомих марок. В результаті розгорілася справжня війна між автокомпаніями з КНР і світовими автоконцернами.

У 2007 році на ринок вийшла модель позашляховика Shuanghuan CEO. І все б нічого, але вже дуже сильно машина нагадувала німецький BMW X5. Така кричуща зухвалість зачепила іменитого німецького виробника. Почалася судова війна. У рідній Німеччині BMW виграла розгляду, була введена заборона на продаж CEO в цій державі. А ось в Італії суд визнав, що ці машини різні ... Як то кажуть, без коментарів.

Другий гучний скандал також пов'язаний з виробником Shuanghuan. На цей раз світ побачила надкомпактна модель Noble. Вона була дуже схожа з німецьким Smart ForTwo. Знову почалися судові тяжби між німецьким концерном Daimler і виробником з КНР. Знову процес був складним і затяжним. В результаті німці вирішили просто відмовитися від своїх претензій, і модель з Піднебесної увійшла на ринок Європи. Правда, з назвою Bubble.

Треба відзначити, що не тільки німці постраждали від китайських дизайнерів. Італійський FIAT також вступив в боротьбу з клоном свого «дитя» Panda. «Китаєць» Great Wall Peri також без зайвої скромності скопіював загальний дизайн італійської машини. Судова справа тут також йшло з перемінним успіхом. В Італії справа все ж було виграно. Але на батьківщині, в Китаї, Great Wall визнали окремою моделлю.

Але найяскравішим процесом у війні клонів можна вважати випуск у 2009 році великого седана Geely GE. В даному випадку дизайнери з Піднебесної посягнули нема на що інше, як на легендарний Rolls-Royce. Загальний вигляд машини, значна фальшрадиаторная решітка, характерні прямокутні фари, навіть крилата статуетка були просто зухвало скопійовані у англійців. Примітно, що в кінці 90-х BMW і VW не могли розібратися між собою. Адже першим належало саме ім'я Rolls-Royce, а другим права на решітку радіатора, виштамповку на капоті і логотип. Але у Geely не було ніяких перешкод, вони просто взяли і скопіювали іменитий автомобіль. Природно зачеплений такою зухвалістю Rolls-Royce почав готуватися до судових розглядів. Але в цьому випадку, китайці, відчувши свою неправоту, повністю змінили вигляд моделі, не залишивши в ній ні натяку на схожість з легендарною маркою.

Це лише найяскравіші приклади китайських клонів, випуск яких супроводжувався судовими позовами. Але безліч інших моделей також були схожі з іншими марками, але справжні виробники вже не бажали судових тяжб. Це і популярний у нас Chery Amulet (знятий з проізводтсва Seat Toledo), і Chery QQ ( Daewoo Matiz ), І LIfan 320 (Mini) і багато інших.

Китайський автопром попереду планети всієї

У 2006 році китайський автопром увійшов до трійки лідерів за кількістю зібраних машин після Японії та США. А через три роки КНР зуміла вийти на перше місце, ставши лідером в усьому світі. На той момент кількість вироблених автомобілів на рік становило 13,7 млн. Лідирує Китай і за часткою світового виробництва зі своїми 17,2%. Друге місце у Німеччині з 14,7%.

Примітно, що виробничі потужності країни при цьому завантажені на 80%. У наступні роки КНР ще більше наростила обсяги виробництва, більше ніж удвічі обійшовши США.

Звичайно, світові тенденції та внутрішні фактори іноді призводять до деяких спадів в китайському автопромі. Так зараз уряд КНР урізав програми з підтримки національних автовиробників на вимогу СОТ. Крім того, знижені мита на імпортні марки. Звичайно, це вплинуло на продажі китайських авто. Однак сильного падіння попиту все одно не відбулося. У 2009 році світова криза також зачепив Китай. Відбувся спад експорту. Однак тривав він недовго, завдяки підтримці уряду. Внутрішній ринок країни дуже перспективний, адже кількість машин на тисячу чоловік населення як і раніше не дотягує до показників Європи та особливо США.

Гіганти китайського автопрому

У Китаї існує більше 120 підприємств, що випускають автомобілі. Але великих з них - лише 10. Решта дрібні виробники випускають до 10 тис. Машин на рік, сильно конкуруючи між собою.

Beijing Automotive Industry Co

Beijing Automotive Industry Co

Виробник Beijing Automotive Industry Co (скорочено BAIC) є однією з найстаріших автокомпаній КНР. Вона заснована в 1958 році. Завдяки активній співпраці зі світовими концернами, вона випускає машини Mercedes-Benz і Hyundai, а також силові агрегати до них. Після придбання прав на авто Saab 9-5 і 9-3 і виробниче обладнання, компанія випустила моделі BAW C71 і С60 на їх підставі. Завдяки цьому відродилася легендарна марка, яка виходить із існування.

Chery Automobile Co

Chery Automobile Co

Дуже відомий своїм експортом виробник автомобілів Chery Automobile Co. Компанія молода, заснована в 1998 році. Однак сьогодні її виробничі потужності складають 900 тис. Автомашин в рік. Найвідоміші моделі - Amulet, Tigo, Rely X5. До речі останній навіть брав участь в ралі Париж-Дакар. І непогано себе показав. Екіпаж успішно подолав усі 9 тис. Км ралі-рейду, що значно вплинуло на поліпшення іміджу китайської компанії в світі. Компанія має чотири власних бренду: Chery, люксовий підрозділ Riich, Karry і Rely. Компанія співпрацює з такими світовими виробниками, як Fiat, Chrysler і ін.

BYD Auto

BYD Auto

BYD Auto також є великим китайським автовиробником. Крім того, виробляє електрокари і гібриди . Діяльність її стартувала в 2003 році, але розвивається гігантськими темпами. Наприклад, в 2009 році, прибуток виробника збільшилася в 3 рази в порівнянні з попереднім роком. Найвідоміша модель компанії - BYD F3, з успіхом продається і в нашій країні. На внутрішньому ж ринку машина була визнана кращим компактним авто. Як вже говорилося вище, компанія ставить своїм пріоритетом розширення виробництва електромобілів і гібридів. Для цього створені спільні підприємства з Daimler і Volkswagen. Для виробництва машин цього виробника в Росії створено СП на базі Таганрозького автозаводу.

Geely

Geely

Найбільшим приватним автопроівзодітелем Піднебесної є компанія Geely. Вона заснована в 1997 році. Найвідоміші моделі компанії - СК, МК і ін. Примітно, що в 2010 році корпорація купила Шведського автовиробника Volvo. В результаті шведи передали китайцям свої розробки і технології в області безпеки автомобілів, ніж вони так славляться у всьому світі. Також Geely планує розвивати бренд Volvo і випускати до 300 тис. Цих машин щорічно. У 2012 році компанія прийняла рішення про скасування бренду Geely з введенням замість нього трьох брендів: Shanghai Englon для бюджетних седанів, Emgrand для люксових моделей і Gleagle для експортних модифікацій.

Great Wall

Great Wall

Компанія Great Wall займається виробництвом легкових авто і позашляховиків. Утворена в 1976 році. У нас популярні позашляховики цієї корпорації - Safe, H3, H5, H6. Компанія заявляє, що приділяє велику увагу якості і надійності своїх продуктів. На підтвердження цього в 2012 році була створена команда для участі в ралі Париж-Дакар і домоглася 7 місця, що небувало для китайських виробників. Правда, справедливості заради треба відзначити, що велика частина елементів гоночної версії Great Wall створювалася в Європі.

Як бачимо, китайські автомобілі відвойовують позиції у світових автовиробників. Їхній головний козир - невисока вартість. Однак, як і раніше, китайські автомобілі не блищать якістю виробництва і надійністю. Але варто відзначити, що сьогодні китайські виробники вчаться на своїх помилках. Вони вдаються до допомоги іменитих дизайнерів для створення своїх моделей. Також підвищилася їх безпеку.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов