Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Клуб любителів шиття Сезон - сайт, де Ви можете дізнатися все про шиття - Побудова викрійки основи ліфа мерником

Наша сеть партнеров Banwar

Методика побудови викрійки за допомогою мірника рекомендується для початківців, вона дозволить побудувати викрійку на індивідуальну фігуру дуже простим способом Методика побудови викрійки за допомогою мірника рекомендується для початківців, вона дозволить побудувати викрійку на індивідуальну фігуру дуже простим способом. Не потрібні формули і безліч мірок. Вся форма будується за допомогою простої смужки паперу.
У цій статті ми розглянемо побудову на практично стандартну фігуру, з невеликими відхиленнями. Якщо у вас пишний бюст або сутула спина, принцип побудови збережеться, але відмінності - виникнуть. Про це - в темі форуму Побудова викрійки основи мерником , Де викладені скани побудови на фігури з особливостями. Ознайомившись із загальним принципом побудови, не забудьте повернутися до обліку особливостей.
Стаття складається з двох частин, в кінці сторінки перехід на другу частину.

Беремо паперову стрічку розміром рівним ПОГ (напівобхвату грудей) і ділимо її на 36 рівних частин: перегинаємо навпіл, потім ще раз навпіл, і між перегинами ділимо на три рівні частини. В результаті у нас виходить стрічка, поділена на 36 частин. 1/36 частина називається мірник. Саме ця смужка паперу - 1/36 ПОГ знадобиться в побудові викрійки. Форма виходить досить точна, але корекція на примірці знадобиться, як і в будь-який інший методикою. Тому для початку рекомендуємо зшити пробник з бязі і в нього внести зміни на примірці. Для побудови викрійки знадобиться кілька мірок, знятих з фігури.

знімаємо мірки
ПОГ - напівобхват грудей. Вимірюється навколо тіла на рівні грудей, сантиметрова стрічка розташовується горизонтально по самим виступаючим точкам грудних залоз. Записуємо половину обхвату.
ПОТ - напівобхват талії. Вимірюється на найвужчому місці нашого тіла, на рівні талії. Якщо ця лінія знаходиться на багато вище комфортної вам, вимірюємо обхват на звичному місці, де зручно розташовується пояс спідниці. Записуємо половину обхвату.
ДСТ - довжина спини. Вимірюється від 7-го шийного хребця до гумки, одягненою на ЛТ (лінію талії).
ВГ - висота грудей. Вимірюється від точки зчленування шиї з плечем до ВТГ (вищої точки грудей), де ВТГ - саме виступає місце грудей.
ШС - ширина спини. Вимірюється між точок зчленування рук з тілом по спині. Сантиметрова стрічка розташовується горизонтально.
Як правильно вимірюються мірки обхватів розказано в статті Витачками - основні поняття .

Збільшення на СО (свободу облягання)
Надбавка на СО вже закладена в креслення і дорівнює 1/36 ПОГ * 5. Тому чим більше розмір, тим більше надбавка. І це дуже логічно і правильно. Якщо потрібна велика надбавка на СО, зшийте пробник з бязі, подивіться бажану величину надбавки і скоректуйте її за допомогою бічних швів.

Принцип побудови викрійки основи ліфа мерником
Коротенько принцип наступний: маючи перед очима схему, по ній відкладаємо відстані мерником від точки відповідно до цифрами. Наприклад, на схемі цифра 5, це означає, що від точки треба відкласти п'ять мірників. Є дві мірки, які відкладаються при побудові викрійки сантиметровою стрічкою, це ВГ і ДСТ.

Побудова сітки креслення мерником

Клікайте на фото, щоб збільшити креслення Клікайте на фото, щоб збільшити креслення.
Беремо аркуш паперу. По ширині він більше, ніж ПОГ на 10-15 см. Висота листа більше ДСТ на 10-15 см. Беремо олівці і заготовлений мірник, на шию вішаємо сантиметр, він нам знадобиться для контролю деяких ділянок креслення, І, починаємо.
У верхньому лівому кутку креслення ставимо крапку А. Від точки А опускаємо вниз вертикаль. Ця вертикаль - середина полички (переду). Від точки А вниз по вертикалі відкладаємо стільки одиниць мерника, скільки вказують цифри на кресленні. Тобто - 1 мірник, 5 мірників, 6.8 мірників і т.д. Не забуваємо ставити на кресленні цифри. На цьому етапі остання точка у нас 22 і це ще не крапка на ЛТ (лінії талії)!


Важливо! Кожен наступний розмір відкладається від точки А. Як тільки всі цифри на вертикалі проставлені, від точки А проводимо горизонталь вправо під прямим кутом до вертикалі. Вправо по цій горизонталі від точки А відкладаємо 5 мірників, ставимо крапку 5.

Визначаємо ширину майбутнього виробу і знаходимо ЛТ Визначаємо ширину майбутнього виробу і знаходимо ЛТ.
Починаємо від цифри 1. Вправо по горизонталі відкладаємо 34 мерника, ставимо крапку 34, від точки 34 вправо відкладаємо 5 мірників, ставимо крапку 39. Від точки 39 вертикально вниз відкладаємо 1.3 мерника, ставимо крапку 1.3. Сантиметром від точки 1.3 вертикально вниз відкладаємо мірку ДСТ, ставимо крапку, і від неї вліво проводимо горизонталь до перетину з вертикаллю і ставимо крапку. Ця горизонталь - первісна ЛТ. На спинці вона на цьому місці і залишиться, а ось на поличці вона ще буде знижуватися.

Від останньої знайденої точки вниз відкладаємо ще 1 Від останньої знайденої точки вниз відкладаємо ще 1.5 мерника. З цієї точки буде виходити ЛТ полички. Точка 1.5 - це середнє значення. Ті, хто має досвід у шитті і знає як поміряти довжину полички до талії, може відразу проміряти креслення від точки А до знайденої точки і відкоригувати її положення. Новачкам цього поки робити не радимо. Будуємо строго за методикою, відшиваємо пробник, а вже потім, проводимо корекцію. Креслення, який ми отримали - сітка креслення.

Побудова горловини полички і спинки

Горловину полички поглиблюємо на 1 мірник: від точки 5 вниз відкладаємо 1 мірник, ставимо крапку 6 Горловину полички поглиблюємо на 1 мірник: від точки 5 вниз відкладаємо 1 мірник, ставимо крапку 6. З'єднуємо точку 5 на горизонталі і точку 6 на вертикалі допоміжної прямої. Отриману пряму ділимо на 2 рівні частини. Від точки поділу проводимо вниз короткий перпендикуляр. На ньому відкладаємо 1.3 мерника. Плавною кривою з'єднуємо точки 5, 1.3, 6. Отримана крива називається горловина полички.

Далі від усіх точок на вертикалі проводимо вправо горизонталі, відзначаючи на них потрібні відрізки, відповідно до креслення зліва Далі від усіх точок на вертикалі проводимо вправо горизонталі, відзначаючи на них потрібні відрізки, відповідно до креслення зліва. Для зручності сприйняття всі горизонталі і відповідні їм цифри позначені різними кольорами. Зверніть увагу на вертикальні пунктирні лінії, що йдуть від точок 15.5 і 24.5 до горизонталі 14. Саме ці короткі вертикальні лінії, проведені від лінії 19 вгору, визначають ширину пройми. Про ЛТ докладніше трохи пізніше. Поки просто повторюємо креслення: точки 6.5 і 8.5 відкладаємо на горизонталі з точки 1.5, а всі інші точки - на початковій ЛТ.
Горловина спинки викреслюється плавною кривою від точки 34 до точки 1.3 на правій вертикалі, яка є серединою спинки.

Побудова нагрудної виточки і лінії плеча полички

З точки 7 З точки 7.5 на лінії 19 проводимо два променя через точки 8 і 13.5. З'єднуємо точки 5 і 20.5 допоміжної прямої. Цю пряму ділимо навпіл і з точки ділення відновлюємо вгору перпендикуляр. По ньому відкладаємо 2 мерника, ставимо крапку 2. Проводимо плавну лінію через точки 5, 2 і 20.5. На перетині променя 7.5 - 13.5 і цієї плавною кривою ставимо крапку. Одержаний відрізок - права сторона виточки.
Будуємо ліву сторону виточки. Беремо сантиметр або циркуль. Вимірюємо праву сторону виточки (пунктирна лінія на кресленні) і точно таку ж відстань відкладаємо по лівій стороні (промінь 7.5 - 8). Ставимо крапку і з'єднуємо її відрізком з точкою 5. На правій стороні виточки верхню точку з'єднуємо з точкою 20.5. Плечовий зріз полички готовий.

продовження - Побудова викрійки основи ліфа мерником (часть2) .
Все побудова можна скачати одним zip-архівом .
Стаття підготовлена ​​за матеріалами теми форуму Побудова викрійки основи мерником . Дякуємо Pavelina і zvetana за просування методики і матеріали для статті.

Великий вибір різноманітних плательних і Блузочная тканин в інтернет-магазині тканин Сезон. Ціни приємно здивують: вони майже в два рази нижче, ніж в реальному магазині. Клікнувши на превью зі зразком, ви потрапите в потрібний відділ магазину.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов