Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кокосовий або березовий вугілля що краще. Як користуватися кокосовим вугіллям для освітлення самогону

  1. - "Угольок-то Ваш ... - злодюга!" ... Краде чи вугілля градус?
  2. Російська берізка - "БАУ" або спекотний мачо - "Кокосовий КАРБОН"?
  3. Углеваніе? - Простіше нікуди!
  4. Який вугілля знадобиться для очищення
  5. Методика очищення самогону вугіллям
  6. Відео по темі
  7. Технологія очищення самогону кокосовим вугіллям
  8. Очищення самогону, використовуючи кокосове вугілля
  9. Очищення самогону активованим вугіллям
  10. Очищення самогону, вікорістовуючі деревне вугілля
  11. Наскільки безпечна очищення вугіллям?
  12. Очищення самогону маслом
  13. Фільтр своїми руками
  14. Як приготувати адсорбент?
  15. Що не використовувати?

Наша сеть партнеров Banwar

Не завжди вдається отримати напій не вимагає додаткового очищення, особливо на бюджетних апаратах.
Тому всі початківці самогонники, рано чи пізно, задаються питанням: А як почистити напій? Як довести його до тієї межі якості між "сухий" ректифікований горілкою і "м'яким" дистилятом? Сьогодні я розповім як ...
Не завжди вдається отримати напій не вимагає додаткового очищення, особливо на бюджетних апаратах



Углеваніе - даний процес носить характер фізичного очищення рідин від містяться в них домішок більш високої щільності, ніж спирт і вода. Простіше кажучи, в крупинках вугілля є канали, такі печерки пронизують вугільні піщинки у всіх напрямках. Саме в цих каналах і залишаються застрягли, щільні сивушні "масла", їх молекули з пишними формами НЕ пролазять в тонкі канальчики вугілля. А ось витончені молекули спирту і води з легкістю проходять це випробування.

Вугілля правильніше використовувати в якості фільтруючого елемента. Адже нікому не приходить в голову кидати фільтр для води у відро з водою, щоб напитися чистенькій.

- "Угольок-то Ваш ... - злодюга!" ...
Краде чи вугілля градус?

Дійсно існує така думка, що "градус" після углеванія різко (на 1-2% алк.) Знижується.
Особисто я категорично проти цього твердження, і ось чому:
а) Після промивання вугілля водою заливаючи спирт в систему ми маємо змішання залишків води і спирту, звідси і зниження міцності, особливо це видно коли вугілля з водою багато, а самогону мало. Адже вугілля утримує в собі воду як губка.
б) Прилади вимірювання міцності спирту безпосередньо залежать від температури. Тарування ареометрів проводиться при 20 градусів Цельсія.
Порада! Перевірте температурка у Вашого "дитяти" "до" і "після", може причина в цьому.

Російська берізка - "БАУ" або спекотний мачо - "Кокосовий КАРБОН"?

БАУ (Березовий активоване вугілля) виготовляється промисловим способом з березових відходів деревообробної промисловості.
Переваги: Відноситься до групи товарів - "Купуй Нижегородське". Найдоступніший вугілля в Росії, дешево і сердито (якщо не з аптеки в таблетках звичайно).
Недоліки: М'який і невеликий, сильно запорошений навіть від того, що треться сам про себе при транспортуванні. після промивання щільно злежується у вугільній колонці. Вимагає дуже щільного фільтруючого протизапорошений матеріалу. Через високої щільності матеріалу і загальної вугільної маси Дуже трудомісткий за часом процес очищення, в тому числі від суспензії ( вугільного пилу ) Ваших напоїв. Особливо самопливом. Витрата 1-2 столові ложки вугілля на 1 літр 40-45% алкоголю.
Є ризик захлинутися слиною, коли чекаєш поки очиститься самогоночки.

. Виготовляється з шкаралупи кокосових горіхів-відходів харчової промисловості .
Переваги: Дуже тверді, в міру великі частинки, навіть навмисне розчавити такі можна тільки молотком. Фракція підібрана ідеально для фільтраціі.Вместо фільтруючого паперу і ватяних дисків можна скористатися простим ситечком для аераторів змішувачів або наприклад синтепоновими дисками. Ідеальний для застосування в фільтруючих установках з примусово-замкнутим циклом в одній ємності (типу банку-насос-картридж-і знову та ж банку) таких як і,.
Каналів-пещерок в таких крупинках так багато, що однієї столової ложки Карбона досить для якісної очистки 1-1,2 літра 40-45% самогоноффкі. Та й сам процес "самопливу" проходить набагато швидше за рахунок більш низької щільності вугільної маси і утримує фільтра.
Вперше я прочитав про очищення кокосовим вугіллям в описах старих традицій виробництва рому "Бакарді". Але це було давно, та й джерела інформації я вже не пам'ятаю.
Загалом вибір є і він за Вами.

Углеваніе? - Простіше нікуди!

Найпростіше "углеваніе" проводите за допомогою глечика-водоочищувача.


З фото все гранично ясно
З фото все гранично ясно. Вам буде потрібно фільтр-глечик (не обов'язково новий) і.
1. Розібрати

2. Зрізати головку картриджа (на фото червона лінія)

3. Витрусити з картриджа штатний наповнювач (там багато всього, і це нам не потрібно-адже в самогоночки мікробів немає :) ... та й кальцій з залізом теж в нормі! :)

4. Якщо необхідно (залежить від конструкції картриджа) візьміть ватяний диск (косметичний) розділіть на 2 половинки і намочіть водою.
Покладіть на денце.

5 Засипати БАУ або активоване вугілля Карбон
6. Зібрати фільтр

7. Пролити приблизно 1 склянку чистої води через картридж, щоб вигнати з вуглинки повітря і пил.
ВАЖЛИВО! Чи не допускаючи поки в картридж знову потрапить повітря влити в глечик розбавлені до "питного" самогончік (комфортну фортеця, визначаємо самі).

8.Самогончік проганяє через фільтр 2-4 рази, кожен раз залишаючи чарочку-пробнічек :) Пробуємо! І визначаємо, для себе особисто, комфортну ступінь очищення. Ту ступінь, коли напій Вас повністю влаштує. Надалі проганяє через фільтр весь Ваш запас за обраною схемою.

9.Добавляем або -разліваем на зберігання або робимо настоянки.


Нагадую, що обсяг напою, очищається в 1-му такому картриджі дорівнює приблизно 5-6 літрм самогоночки пропущеної 2-3 рази через ваш картридж, з умовою, що він вміщує 5-6 столових ложок з гіркою вугілля Карбон Нагадую, що обсяг напою, очищається в 1-му такому картриджі дорівнює приблизно 5-6 літрм самогоночки пропущеної 2-3 рази через ваш картридж, з умовою, що він вміщує 5-6 столових ложок з гіркою вугілля Карбон. (1 ст.л вугілля очистить 1 л самогону 40-45% алк)
Правда час углеванія до закінчення ресурсу вугілля, доведеться збільшити.

Використаний вугілля викидаємо. Повторно він не підлягає використанню, т.к при тривалому зберіганні використаного картриджа з вугіллям, в нього потрапляє повітря і відбуваються процеси окислення, і при повторному використанні Ви отримаєте зворотний очищення ефект. Продукти окислення потраплять до Вас в напій.

- А можна вугілля не викидати якщо ресурс картриджа не використано?
Можна, якщо не дати повітрю потрапити в картридж з вугіллям, а залишити його "законсервованим", тобто повністю заповненим спиртом.
Особливо це актуально з застосуванням потужних картриджів з підвищеним ресурсом в 100 і більше літрів. Просто затискаєте трубки входу і виходу фільтра зажимами і упс-готово! Прибираємо фільтр на зберігання.

На зв'язку був Дядя Женя. Приємних вам напоїв!

У наш час на превеликий жаль, на прилавках магазинів багато алкоголю з сумнівною якістю. Якщо звернути увагу на ексклюзивний алкоголь, то варто він великих грошей. Але є альтернатива неякісному алкоголю з магазину, це використання самогону, який виробляють в Росії з незапам'ятних часів. Це натуральний продукт, який готують з ягід, або фруктів, крохмалю та цукру. В процесі виготовлення самогону відбувається природне бродіння , Після закінчення, якого випаровується спирт для самогону.

Люди, які займаються виробництвом самогону будинку, знають, що зробити брагу і потім її перегнати - справа не хитра, а от отримання якісного самогону в процесі, коли пройде очищення, в якому не буде домішок і запаху, не так просто.

Найправильніший і в той же час ефективний спосіб - другий перегін, очищення в домашніх умовах, але це не панацея, є й інші способи і це не єдина очищення. Досвідчені люди, які давно займаються самогоноварінням, знають, що можна очистити його деревним вугіллям для шашлику, тільки його потрібно активувати.

Який вугілля знадобиться для очищення

Ми прийняли рішення, що для придбаємо вугілля, але який застосувати? Активоване вугілля який продається в аптеках застосовувати недоцільно, так як він часто виготовляється не з деревини, і не здатний абсорбувати сивушні масла , Що знаходяться в самогоні при першій перегонці.

Краща очищення - деревне вугілля. Нам знадобиться натуральний деревне вугілля для шашлику, який отримано шляхом піролізу. Звичайно, ви можете приготувати таке вугілля самостійно, але процес настільки складний, що краще від нього відмовитися.

Найкраще годиться березовий вугілля, який використовують для розпалювання кальяну і мангала. Добре змішувати деревне і кокосове вугілля . Деякі люди, які варять самогон, беруть вугілля прямо з мангалу, після приготування шашлику, і після подібного очищення напій набуває легкий запах багаття.

Методика очищення самогону вугіллям

Існує ряд способів очищення в домашніх умовах, є простий - пропустити продукт через Гідрофільтри для води, або зробити такий фільтр самостійно. Потрібно взяти лійку, бажано зробити його самостійно, з пластикової пляшки . Для цього обрізаємо дно у пляшки, перевертаємо.

Кладемо в пляшку вату або марлю, складену в декілька шарів, потім засипаємо вугілля, який попередньо подрібнюємо. Через отриманий фільтр пропускаємо продукт.

Цей спосіб підходить для швидкого очищення, або при застосуванні вугілля після шашлику. Варто відзначити, що таке очищення потрібно проводити не менше п'яти разів. Кожну нову очистку потрібно проводити з новим фільтром.

Але якщо у вас є якийсь час, то можна застосувати ще один метод, найбільш ефективний. Потрібно дрібно роздрібнити вугілля і залити його самогоном. Пропорції 50 грам на літр напою. Посудина щільно закриваємо кришкою, і наполягаємо протягом трьох днів в темному місці. Після цього потрібно обережно злити напій з осаду.

З осаду можна зняти за допомогою крапельниці. Злити потрібно тільки зверху, так щоб вугілля в банку залишився покритий рідиною. Якщо в самогоні залишаться маленькі частинки вугілля, то його потрібно буде процідити через марлю, або фільтрувальний папір.

  1. Самогон вугіллям довго наполягати не рекомендується, так як шкідливі смоли можуть повернутися в продукт.
  2. Не бажано використовувати фільтр, який стоїть в глечику для води. Хоча там стоїть вугільний фільтр , Який може пом'якшити напій, але люди, які давно займаються самогоноварінням, не радять його застосовувати.
  3. Що стосується аптечного активованого вугілля, то після такого очищення вугіллям самогон може гірчити, так як при виробництві таблеток використовується крохмаль, який дає реакцію з напоєм.
  4. Не потрібно боятися переборщити з вугіллям для самогону, в даній ситуації краще більше, ніж не вистачить.
  5. Очищення вугіллям використовується тільки один раз, повторно використовувати не можна.
  6. Не можна використовувати з протигаза.
  7. Якщо після очищення запах залишився, то від цього можна буде позбутися тільки другий перегонкою.
  8. Самогон із зернової сировини, такого як ячмінь або пшениця, має специфічний, дуже приємний запах, і якщо провести очищення, то цей запах зникне. Так що якщо вам він подобається, краще очищення не проводити.
  9. Напій потрібно очищати маленькими порціями, так як вугілля може бути неякісним, і після подібного очищення самогон може стати неналежної якості.
  10. Якщо є можливість знайти кокосове вугілля (вугіллям), то краще застосувати його. Таким вугіллям очищення в домашніх умовах краще.

Ось такі поради з очищення вугіллям.

Самогоноваріння в домашніх умовах - це заняття, яким в Росії займаються давно, тому способів варіння цього напою, і його очищення, так що знайти найоптимальніший для себе не складе труднощів.

Відео по темі

Правильно зроблена вугільна фільтрація (очищення) самогону не тільки частково прибирає шкідливі домішки , Але в зернових і цукрових дистилятах формує характерний горілчаний присмак. В силу доступності все частіше досвідчені винокури використовують активоване кокосове вугілля (марка КАУ-А), що має кілька переваг перед аналогічним березовим.

Теорія. Активоване кокосове вугілля - натуральне, екологічні чисте абсорбує засіб, виготовлене з шкаралупи кокоса шляхом нагрівання до високої температури без доступу повітря. Суть активації у відкритті максимально можливої ​​кількості пір на вуглевмісні матеріалі (в нашому випадку шкаралупи) для отримання високого ступеня абсорбції.

Крім загальної чисельності також важливий і розмір мікропор, від якого залежить здатність вугілля вбирати ті чи інші молекули шкідливих речовин - маленькі молекули легко проходять крізь великі пори. У цьому показнику кокосове вугілля перевершує березовий і тим більше аптечний.


Зовнішній вигляд Зовнішній вигляд

Увага! Використовуйте тільки активоване кокосове вугілля марки КАУ-А, оскільки аналогічний для кальянів і інших фільтрувальних систем може містити домішки і добавки, які потраплять в спирт.

Переваги кокосового вугілля для очищення самогону перед березовим і аптечним:

  • має більше мікропор меншого розміру, що збільшує ефективність фільтрації, вбирає до 80% ефірних олії і до 90% складних ефірів;
  • економія - на 1 літр дистиляту міцністю 40 градусів потрібно 10 грам кокосового вугілля, а це в 5 разів менше, ніж березового;
  • слабо припадає пилом, що сприяє легкому очищенню напою від самого вугілля.

Не завжди використання активованого вугілля покликане очистити напій від шкідливих домішок. Наприклад, навіть при однаковій міцності горілка приємніше розведеного водою спирту - не так сильно «обпікає» ротову порожнину і м'якше на смак. При цьому після ректифікації в спирті не залишається домішок, які може прибрати вугілля.

Спрацьовує інший ефект - часткове окислення містяться в спирті альдегідів до кислот під впливом повітря, що залишився в порах вугілля. В результаті утворюються ефіри, які пом'якшують смак. Домогтися незначного окислення альдегідів іншими методами складно, ось чому на лікеро-горілчаних заводах сортування (суміш води і спирту) пропускають через вугілля.

Технологія очищення самогону кокосовим вугіллям

Очищайте тільки цукрові і зернові дистиляти, оскільки крім шкідливих речовин в порах залишаються молекули, що відповідають за аромат і смак фруктового самогону. В результаті запах яблук, вишні, інших плодів і фруктів пропадає.

послідовність:

  1. Розбавити самогон водою. Якщо буде друга перегонка - до 18-20%. якщо повторна дистиляція не планується - до 40-50%. Чим нижче фортеця, тим вище ступінь очищення, оскільки молекулярна зв'язок слабше.
  2. Подрібнити вугілля на шматочки розміром 1-4 см (якщо цього не зробив виробник). Відсіяти пил.
  3. Засипати просіяний вугілля в скляну ємність, найзручніше - в банку. Пропорції - 10 грам активованого кокосового вугілля КАУ-А (приблизно 2 столові ложки) на 1 літр самогону в перерахунку на міцність 40 градусів. Надлишки не зашкодять, але й не поліпшать якість фільтрації.
  4. Перемішати, герметично закрити. Залишити на 3-4 дні в темному місці з кімнатною температурою. Раз в 8-12 годин струшувати ємність (бажано).
  5. Очищений самогон процідити через марлю або ситечко, потім профільтрувати від залишків вугілля через вату або фільтр для кави.
  6. Готовий дистилят повинен бути абсолютно прозорим. Зробити дробову перегонку (рекомендую) або просто розлити в пляшки для зберігання.

альтернативний метод

очищення - пропустити самогон 2-3 рази через колону (можна саморобну), але ефект дещо гірше, ніж при наполяганні

Після перегонки в самогоні залишаються сторонні домішки у вигляді сивушних масел, мурашиної або оцтової кислоти і тому подібних. Щоб позбутися від них досить зробити процедуру очищення. Для цього використовують різні продукти? молоко, марганцівка і багато іншого. Але найбільш простим і безпечним є очищення деревним активованим вугіллям і маслом. Виникає питання? яким саме продуктом скористатися в домашніх умовах?

Очищення самогону, використовуючи кокосове вугілля

Аптечний активоване вугілля виготовляється з деревини і, в принципі, підходить для очищення домашнього алкоголю, але в ньому присутні додаткові речовини, такі як тальк і крохмаль, які можуть нашкодити смаковими якостями самогону, додадуть йому гіркоту.

Одним з найбільш популярних і ефективних є кокосове вугілля. Виготовлений з шкаралупи кокоса і перевершує деревне в здатності вбирати шкідливі домішки за рахунок наявності пір меншого розміру. Це дозволяє швидко і якісно позбутися від небажаних домішок.

Щоб позбавити самогон від додаткових домішок, використовуючи кокосовий абсорбент необхідно:

  • засипати абсорбент в самогон в пропорції 2 ст. ложки на 1 л напою;
  • добре перемішати отриману суміш;
  • залишити на тиждень настоюватися;
  • час від часу збовтувати ємність для поліпшення ефекту;
  • процідити готовий напій через фільтр.

Очищення самогону активованим вугіллям

Активоване вугілля має високий абсорбуючим ефектом. Це забезпечується наявністю мікропор на поверхні. Залежно від розміру цих пір, він здатний очищати рідина від різних
Активоване вугілля має високий абсорбуючим ефектом домішок.

Раніше активоване абсорбент вироблявся з кісток тварин. Продукт такого походження має дуже маленькими порами, які не здатні поглинути досить великі молекули сивушних масел. Тому при виборі вугілля необхідно звернути увагу на те, з чого він отриманий. Для очищення домашнього алкоголю необхідний абсорбент, отриманий за допомогою піролізу деревини. Цей процес досягається шляхом випалювання її дрібних частинок в промислових печах при великій температурі і відсутність кисню.

Для очищення алкоголю можна використовувати і аптечний активоване вугілля. Потовкти його в порошок і застосовувати метод, описаний в розділі про кокосовому вугіллі. Також з такого вугілля можна виготовити саморобний фільтр і пропустити через нього алкоголь.

Очищення самогону, вікорістовуючі деревне вугілля

Існують Різні сорти деревного вугілля. Для очищення самогону краще використовуват березовий вугілля, его можна прідбаті в звичайний магазині. Важливо, щоб в продукті не було додаткових домішок, які можуть розчинятися в алкоголі. Цю інформацію можна прочитати на упаковці.

Деревне абсорбент легко зробити і в домашніх умовах. для цього
Деревне абсорбент легко зробити і в домашніх умовах досить спалити березову деревину на багатті. Процес піролізу імітується в невоспламеняющейся ємності з щільною кришкою, яка не буде пропускати всередину кисень. Очищення алкоголю деревним вугіллям ідентично способу з використанням кокосового вугілля. Перед використанням необхідно максимально подрібнити його, для збільшення ефективності.

Ще один простий спосіб позбавлення самогону від шкідливих речовин? пропустити напій через звичайний фільтр, придбаний в магазині або виготовлений самостійно. Виготовлений в домашніх умовах фільтр має назву вугільної колони для очищення самогону. Для цього беремо воронку і кладемо в неї пару ватяних кульок або кілька шарів марлі. Зверху засипаємо березовий вугілля. При використанні домашнього фільтра процедуру необхідно повторити кілька разів, для отримання прийнятного результату. Перед кожним повторенням сировину в саморобному фільтрі потрібно замінювати.

Очищення самогону в домашніх умовах відбувається в чотири етапи:

  1. фільтрування від великих домішок через побутовий фільтр;
  2. наполягання дистиляту, використовуючи березове активоване абсорбент;
  3. відстоювання;
  4. проціджування через вугільну колону.

Наскільки безпечна очищення вугіллям?

Активоване вугілля продукт найбільш екологічний для застосування Активоване вугілля продукт найбільш екологічний для застосування   в процесі очищення в процесі очищення. Деревне абсорбент використовують у фільтрах для води, протигазах, фільтрах для акваріума і т.д. Можна застосовувати саме цю сировину. У разі такого вибору необхідно поставитися з обережністю до ряду джерел.

Вугілля в фільтрах для води включає в себе додаткові домішки, які дозволяють пом'якшити воду. Для самогону це не критичний параметр і на смакові якості кардинально не вплине, але досвідчені винороби не схильні застосовувати такий фільтр.

Якщо застосовувати сировину з протигаза, необхідно упевнитися, що він раніше не використовувався так як міг увібрати в себе шкідливі речовини, здатні розчинитися в спирті і зіпсувати напій не тільки в плані смакових якостей, але і зробити його просто небезпечним для вживання.

Очищення самогону маслом

Даний метод заснований на ефекті розчинення сивушних масел в інших оліях. Тоді як сам спирт при рясному розведенні з водою в ньому не розчиняється. Для того щоб за одну процедуру позбутися і від
Даний метод заснований на ефекті розчинення сивушних масел в інших оліях альдегідів в дистилляте рекомендується перед очищенням маслом додати в алкоголь луг? це дозволить альдегидам стати розчинними.

У домашніх умовах користуються рослинним рафінованим маслом. Це необхідно для того, щоб убезпечити самогон від зміни запаху після закінчення очищення. Єдиним мінусом такого вибору може бути необхідність другої перегонки сировини.

Послідовність очищення домашнього алкоголю маслом:

Послідовність очищення домашнього алкоголю маслом:

Після такого очищення маслом самогон готовий до другої перегонці.

Крім перерахованих вище способів очищення самогону існує ще багато варіантів. Всі вони спрямовані на очищення самогону від сивушних масел і альдегідів. Очищення самогону масло або активованим деревним вугіллям є найбільш екологічною, так як по суті не є хімічною очисткою, все засновано на фізичних властивостях речовин. Саме тому дані способи вважаються найбільш безпечними і простими.

Дистилят очищають від сивушних масел різними способами. При використанні березового та кокосового адсорбенту отримують високоякісний алкоголь. Кокосове вугілля виробляють з шкаралупи плода. Остання має вузькі пори, тому очищення самогону кокосовим вугіллям більш ретельна. Він краще, ніж березовий.

Очищення самогону кокосовим вугіллям

Винокури спілкуються на форумах і діляться досвідом. Вони залишають відгуки, що очищення кокосовим адсорбентом ідеально підходить для алкоголю. Препарат застосовують при приготуванні води і самогону. Кокосовий адсорбент володіє такими перевагами:

  • екологічно чистий продукт;
  • виготовлений з шкаралупи горіхів;
  • не містить сірки;
  • без смаку і запаху;
  • якісний продукт.

Він спеціально виготовлений для очищення питної води. нескладна.

Як очистити самогон? Існують два способи - занурити адсорбент в дистилят або зробити фільтр. На один літр самогону беруть 50 грам вугілля. Рідина періодично збовтують протягом п'яти-семи днів.

Можна спорудити таку конструкцію. Пластикову банку перевертають догори дном і викладають шарами:

  • вату;
  • тканина;
  • вугілля;
  • тканина.

Монтують лійку з ложки і гільзу для спірометра.

У домашніх умовах частіше використовують кокосове вугілля для очищення самогону. Адсорбент засипають в пляшку через лійку, дотримуючись пропорції, і заливають спиртне. Напій треба періодично струшувати. Алкоголь очищають в теплому приміщенні.

Через сім днів адсорбент вбере сивушні масла. Потім зливають самогон з осаду. отримують напій хорошої якості .

Самогон краще очищати в колоні. Конструкцію для фільтрації можна виготовити в домашніх умовах.

Фільтр своїми руками

Колону майструють зі скляної пляшки. Зав'язують мотузку на відстані двох см від дна і просочують спиртом. Змочують ватною паличкою тільки верхню частину мотузки, щоб самогон не потік вниз. Необхідно, щоб пляшка нагрілася і розкололася по чіткої лінії.

Холодну воду набирають заздалегідь. Потім підпалюють мотузку. Через кілька секунд дно пляшки опускають у воду. Відбудеться характерний звук - посудину розколеться. Дно пляшки легко від'єднують.

Краї шліфують машинкою або наждачним папером. У металевій кришці роблять отвори. Для цього використовують дриль і свердло діаметром два мм.

Пляшку можна розрізати і іншим способом. Склоріз прикріплюють болтами до стільниці, а пляшку прокручують.

Існують і інші способи виготовлення колони. Конструкцію можна зібрати, використовуючи підручні засоби:

  • горлечко від пляшки - дві штуки;
  • дві кришки;
  • пляшку (п'ять літрів);
  • пилу;
  • ізоляційну стрічку;
  • ножиці;
  • вугілля;
  • свердло.

Відрізають дно у п'ятилітрової пляшки . Для виготовлення колони потрібно трубка діаметром 32 мм і довжиною в один метр. Невелике потовщення на одному кінці трубки теж відрізають. Знімають кільце з банки, але ручку залишають на місці. Намотують трохи ізоляційної стрічки, щоб трубка входила в горлечко. Нею ж шланг приєднують до шийки.

Ручку з п'ятилітрової пляшки не прибирають, так як за неї потім вішають колону. Горлечка від пляшок вставляють одне в інше. На одне з них накручена кришка. У ній попередньо роблять отвори.

Горлечка добре замотують ізолентою. Краї конструкції нагрівають і закріплюють. Щільно замотують ізолентою. В отвір між кришками засипають вугілля. Закривши кришку носика, можна на якийсь час зупинити фільтрацію.

Активоване вугілля засипають, щоб він не доходив до горлечка трьох-п'яти см. Потім закривають зверху ватяним тампоном. Роблять це для того, щоб не змішувався самогон з вугіллям при фільтрації.

Як приготувати адсорбент?

Деревне вугілля для фільтрації можна виготовити в домашніх умовах. Поліно розколюють на брусочки. Тріски викладають гратами, поливають самогоном і підпалюють.

Коли багаття прогорає до рівня спека, гасять водою. Потім вугілля збирають і подрібнюють.

Як правильно виготовити вугілля з березового поліна? Перш за все, треба обмежити доступ кисню. Тріски поміщають в металеву банку. Попередньо в ній роблять отвори.

Банку ставлять на вогонь. У міру того як вугілля згоряють, з отворів виходять органічні гази. Після цього очищається адсорбент обробляють водяною парою. Вугілля загортають у марлю і тримають над парою. Потім витримують в металевій банці для видалення вологи.

Що не використовувати?

Чи не кожен продукт підходить для самогону в домашніх умовах. Таблетки, які продаються в аптеці, є сильним адсорбентом. Цей препарат рослинного і тваринного походження. Інструкція не містить даних, що таблетки нейтралізують сивушні масла і відбувається.

Винокури використовують адсорбент, який міститься в фільтрах для акваріума, води. Не варто використовувати речовину з протигаза. Фільтри вживаних засобів захисту можуть містити хімічні сполуки.

У приладах для очищення води використовують речовини, які пом'якшують воду. Досвідчені самогонники не радять застосовувати таке обладнання. Вугілля для мангалів також не варто використовувати.

При тривалому контакті пористого речовини окислюється дистилят і підвищується рівень альдегідів. Це залежить від використовуваних препаратів, тому застосовують «КАУ-А» і «БАУ-А». Ці марки спеціально виготовляють для лікеро-горілчаної промисловості. Найефективніше очищення самогону вугіллям березовим і кокосовим.

Кокосове вугілля - природний компонент, який не шкодить навколишньому середовищу. Продають його в поліетиленовій упаковці та ємностях. Адсорбент (250 грам) коштує 200 рублів.

Продукцію виготовляють країни:

  1. Індонезія.
  2. Малайзія.
  3. Індія.

Найбільш рентабельний спосіб - спалювання шкаралупи в печах. При цьому використовується така технологія, як піроліз деревини. При такому виготовленні деревина розкладається без доступу повітря.

Краде чи вугілля градус?
Російська берізка - "БАУ" або спекотний мачо - "Кокосовий КАРБОН"?
Углеваніе?
Що не використовувати?
Як довести його до тієї межі якості між "сухий" ректифікований горілкою і "м'яким" дистилятом?
Краде чи вугілля градус?
Російська берізка - "БАУ" або спекотний мачо - "Кокосовий КАРБОН"?
Углеваніе?
А можна вугілля не викидати якщо ресурс картриджа не використано?
Для цього використовують різні продукти?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов