Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Колектор для теплої підлоги: типи пристрою і призначення

  1. Відео-інструкція по монтажу колектора теплої підлоги
  2. Типи змішувальних вузлів
  3. Переваги теплої підлоги зі змішувальними вузлами

Наша сеть партнеров Banwar

Зміст статті:

Для опалення квартир і котеджів останнім часом часто застосовуються системи типу «водяна тепла підлога». При такому способі нагрівальні елементи укладаються в стяжку або між шарами різних матеріалів статі. За розподіл потоків і регулювання відповідає колектор для теплої підлоги. Його основні елементи: циркуляційний насос (необхідний для регулювання і підтримки циркуляції теплоносія) і регулюючий клапан (для підживлення системи гарячою водою у міру охолодження теплоносія). Для того щоб розібратися з принципом роботи системи, розглянемо її в деталях.

Відео-інструкція по монтажу колектора теплої підлоги

Принцип роботи і правила монтажу колектора

При такому способі опалення приміщення функцію радіаторів опалення виконують спеціальним чином укладені гнучкі труби: по ним циркулює теплоносій (гаряча вода), нагрітий за допомогою газового котла або іншого обладнання.

Монтажні роботи починаються з вибору місця для установки колекторного шафи. Це металевий шафку з дверцями, розміри якого - 600 × 400 × 120 мм. Якщо дозволяє стіна - шафа вмуровують в неї, якщо це виконати неможливо (недостатньо товщини стіни) - встановлюють зовні. Найчастіше місцем установки вибирають ділянку стіни, ближній до центру кімнати, у поверхні підлоги.

В середині колекторного шафи нагрівальні труби, укладені в підлогу, з'єднуються з загальними трубами системи - подає й зворотної. Подає доставляє теплоносій до розподільного пристрою (колектора) від нагрівального приладу, а поворотна - доставляє охолоджену воду назад, до нагрівального приладу. Тут же, в колекторному шафі, розташовуються регулювальні пристрої і циркуляційний насос, що забезпечує безперервну циркуляцію теплоносія.

Тут же, в колекторному шафі, розташовуються регулювальні пристрої і циркуляційний насос, що забезпечує безперервну циркуляцію теплоносія

Принцип роботи колектора для водяної теплої підлоги забезпечує ефективний розподіл потоків і їх регулювання

На кожну трубу, що відходить від колектора і входить в нього, встановлюють запірний вентиль: з'єднання виконується за допомогою компресійного фітинга. За допомогою таких запірних пристроїв можна, при необхідності, обмежити кількість теплоносія, що проходить по трубах в приміщенні, або зовсім відключити теплопостачання. При цьому інші приміщення будуть опалюватися в колишньому режимі.

Детальніше про колекторі: по суті, він являє собою запаяну з двох сторін трубу, збоку якої є кілька (входів) виходів. До цих виходів (входів) підключаються труби системи теплої підлоги. Зайві виходи закриваються заглушками. Колектор є змішувальним вузлом, який може забезпечуватися зливним краном і пристроєм для автоматичного відведення повітря. Встановлюються кран і відведення повітря по різні боки. Кран необхідний для зливу теплоносія в разі аварії або для ремонту, а відведення повітря - для позбавлення від повітряних пробок, що заважають циркуляції води. У зв'язку з тим, що всі труби різняться по довжині, щоб уникнути гідродинамічного дисбалансу, система обов'язково забезпечується термостатичними клапанами і витратомірами. Як правило, колектор для водяного статі надходить у продаж в зібраному вигляді.

Як правило, колектор для водяного статі надходить у продаж в зібраному вигляді

Колекторний шафа - «серце» системи тепла підлога

Типи змішувальних вузлів

Колектор для водяної теплої підлоги може бути з трьома ходовими змішувальними клапанами або з двома ходовими живлять клапанами. Перший тип працює за принципом змішування нагрітої в казані гарячої води з холодної, остигнула водою. Змішувальні клапани можуть бути з сервоприводами. Такі колектори, незважаючи на їх універсальність, не позбавлені недоліків: в разі помилкового спрацьовування клапана гаряча вода, що проникла в систему, може стати причиною розриву труб через різку зміну температури. Велика пропускна здатність клапанів ускладнює регулювання. Але, незважаючи на недоліки, колектори з трьома ходовими змішувальними клапанами незамінні для систем з залежним від погоди автоматичним регулюванням і для приміщень з площею, більшою 200 м².

Інший тип змішувальних вузлів (з двома ходовими живлять клапанами) користується більшою популярністю: в них «подача» і «обратка» змішується постійно, завдяки чому перегрів системи виключається. Невелика (порівняно) пропускна здатність робить регулювання максимально точною і простий. Такий тип цього пристрою застосовується для невеликих площ - не більше 200 м².

Структура водяного теплої підлоги включає в себе безліч складових елементів

Переваги теплої підлоги зі змішувальними вузлами

Системи обігріву типу «тепла підлога» з змішувальними вузлами має низку переваг:

  1. Санітарна безпека: тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, що перешкоджає появі цвілі в сирих, непрогрітих кутах. Крім того, містити в чистоті таке приміщення легше: відсутні радіатори, накопичують пил.
  2. Такі системи безпечні: неможливість прямого контакту з нагрітими частинами виключає опіки, що важливо, якщо в будинку є маленькі діти.
  3. Теплі підлоги з колекторами економічні: в порівнянні з іншими способами опалення, їх ефективне функціонування практично вдвічі дешевше.
  4. Довговічність: при правильному підході до монтажу та експлуатації така система буде безвідмовно функціонувати не менше п'ятдесяти років.

Щоб опалювальна система ефективної і надійної, слід звернутися до професіоналів для виконання монтажних робіт. Помилки, допущені при їх самостійному виконанні, виправити буде складно і дорого.

Помилки, допущені при їх самостійному виконанні, виправити буде складно і дорого

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями:

Сподобалася стаття?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов