Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Колеса низького тиску своїми руками

  1. Що таке покришка низького тиску
  2. Особливості позашляхової покришки НД
  3. Основні види шин низького тиску
  4. Шини для всюдихода - своїми руками
  5. Технологія виготовлення коліс низького тиску

Наша сеть партнеров Banwar

Позашляховий транспорт завжди користувався стабільним попитом, незалежно від ринкових пропозицій. Звичайно, автомобільний ринок може запропонує масу всюдиходів, але їх ціна, як правило, за межами доступної для рядового автомобіліста. Проте, існує кілька способів того, як зробити позашляховик ще більш універсальним, незалежно від моделі - будь це старенька Нива або дорогущий Гелендваген.

зміст:

  1. Що таке покришка низького тиску
  2. Особливості позашляхової покришки НД
  3. Основні види шин низького тиску
  4. Шини для всюдихода - своїми руками
  5. Технологія виготовлення коліс низького тиску

Що таке покришка низького тиску

Що таке покришка низького тиску

Покришки спеціального призначення - вихід з ситуації, коли необхідно швидко переобладнати позашляховик в повноцінний всюдихід. Найпростіший спосіб - зробити колеса низького тиску своїми руками. У їх виготовленні немає нічого складного, а за ціною саморобні покришки в рази дешевше заводських. Спочатку варто розібратися в особливостях таких покришок і подивитися, в яких случах і на якому транспорті їх застосування найбільш раціонально.

Спочатку варто розібратися в особливостях таких покришок і подивитися, в яких случах і на якому транспорті їх застосування найбільш раціонально

Техніка на колесах низького тиску не боїться ні болотистій місцевості, ні піску, ні кам'янистих доріг. Тиск в таких колесах складає близько 2 кг / см2, за рахунок чого будь-яка перешкода на шляху покришки долається завдяки високій еластичності гуми і великого обсягу повітря. Фірмові колеса низького тиску можуть коштувати не менше ніж половина всього автомобіля, тому багато хто і робить їх самостійно. Працює така шина так само, як і колеса в квадроциклі або колісному снігоході - вона розподіляє навантаження на грунт більш рівномірно, а за рахунок великої площі плями контакту покришки з будь-якою поверхнею всюдихід НЕ провалюється і може пересуватися навіть по пухкому снігу.

Працює така шина так само, як і колеса в квадроциклі або колісному снігоході - вона розподіляє навантаження на грунт більш рівномірно, а за рахунок великої площі плями контакту покришки з будь-якою поверхнею всюдихід НЕ провалюється і може пересуватися навіть по пухкому снігу

Особливості позашляхової покришки НД

Особливості позашляхової покришки НД

Коротко - ось особливості коліс низького тиску:

  1. Велика площа контактного плями шини з поверхнею дозволяє підняти ККД покришки на 20-25% в порівнянні зі звичайною гумою.
  2. Універсальність. Вимоги до покришці у військової техніки та у сільськогосподарській можуть бути абсолютно різними - для трактора головне - мінімальне навантаження на грунт, для військового всюдихода в пріоритеті прохідність, але вся техніка на колесах низького тиску здатна долати сильне бездоріжжя, пересуватися по воді і по болотистій місцевості.
  3. Особливості управління транспортом на покришках низького тиску полягають в тому, що пересування по бетонним і асфальтових дорогах у багатьох випадках призводить до прискореного зносу покришки. Також варто враховувати, що центр ваги всюдихода може бути піднято, тому існує небезпека перекидання на високій швидкості.

Основні види шин низького тиску

Основні види шин низького тиску

Тепер кілька слів про види покришок низького тиску.

  1. Найпоширеніший тип - арочні покришки. Тиск в них може бути не більше 0,05МПа, а ширина може перевищувати в 4-5 разів стандартну покришку. Їх встановлюють тільки на ведучий міст автомобіля, в основному товщина такої покришки не більше 700-800 мм.
  2. За популярністю з цими покришками можуть посперечатися хіба що тороідний шини. Вони можуть бути як з камерою, так і виконуватися в безкамерному варіанті.
  3. Широкопрофільні покришки. Мають тиск в два рази нижче, ніж в стандартних, у цих коліс, як правило, хороша вантажопідйомність.
  4. Пневмокатки. Об'ємні, великі колеса, часто їх використовують з розвиненим малюнком грунтозацепов. Відрізняються міцним кордом і високу зносостійкість.

Шини для всюдихода - своїми руками

Шини для всюдихода - своїми руками

Перед тим як братися за виготовлення покришок низького тиску самостійно, необхідно визначити пріоритетні умови експлуатацію Справа в тому, що для різного типу грунту підходить різний малюнок протектора. Наприклад, для торфовищ канавка протектора повинна мати мінімальну глибину, а для глинистого грунту важлива здатність колеса до самоочищення. Для піщаної і сніжної дороги вибирають малюнок протектора з мінімально вузькій канавкою. Тепер варто визначитися з вихідними кодами.

Найчастіше для самостійного виготовлення використовують покришки від ГАЗ 66 або ЗІЛ 131. Вони найбільш доступні. Добре показала себе авіаційна гума б / у - від вертольотів і літаків. Якщо їсть доступ до такої гумі, це буде найкращий варіант, оскільки вони набагато легше вантажний гуми. До того ж стандарти виготовлення авіаційної гуми на порядок вище автомобільної, що позначиться на довговічності покришки. І ще один важливий момент - такі колеса мають рівномірну товщину по всій поверхні, це теж полегшить завдання.

Технологія виготовлення коліс низького тиску

Технологія виготовлення коліс низького тиску

В першу чергу, необхідно позбутися від дротяного корду. Для цього на боковині покришки робиться надріз, корд перерізується кусачками і витягується по всьому периметру колеса. Після видалення першого шару корду підривається і за допомогою лебідки обдирається стандартний протектор. Для цього закріплюють щипці на надрізати ділянці, їх навантажують лебідкою і підрізають гострим ножем, щоб не зняти зайвий шар гуми.

Для цього закріплюють щипці на надрізати ділянці, їх навантажують лебідкою і підрізають гострим ножем, щоб не зняти зайвий шар гуми

Коли покришка оброблена, наносять малюнок нового протектора, в залежності від умов експлуатації майбутнього колеса. Протектор вирізують гострим ножем. Коли шина готова, збирають диск.

Коли шина готова, збирають диск

При цьому намагаються максимально полегшити конструкцію. Приклади таких саморобних дисків показані на фото.

Приклади таких саморобних дисків показані на фото

Після цього колесо збирається, накачується камера до необхідного номінального тиску, а для надійної фіксації покришки до диска застосовують гумові стрічки з армованого транспортерної полотна. Ось відмінний приклад зразкових саморобних покришок, встановлених на зварні диски на УАЗ 469.

Ось відмінний приклад зразкових саморобних покришок, встановлених на зварні диски на УАЗ 469

Готові колеса можна використовувати як на болотоходи, квадроциклах, снігоходах, так і на звичайних позашляховиках. Вдалих всім експериментів!

Читайте також:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов