Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Комп не бачить бездротову клавіатуру що робити. Практичний посібник клавіатури

  1. Підключення клавіатури, з USB-підключенням, до системного блоку
  2. Підключення миші, з USB-підключенням, до системного блоку
  3. Підключення PS / 2, Bluetooth та інші, для клавіатури і миші
  4. Як підключити клавіатуру і мишу з USB інтерфейсом
  5. Як підключити клавіатуру і мишу з PS / 2 інтерфейсом
  6. Як підключити клавіатуру і мишу з Bluetooth інтерфейсом

Наша сеть партнеров Banwar

Люди, що працюють з великими обсягами текстів, помічають, що використовувати бездротову клавіатуру набагато зручніше. Нові ноутбуки стають все менше, екрани незручно, а на планшетах взагалі неможливо друкувати. Тоді вихід залишається один - купувати переносний пристрій і активно працювати з ним. Зараз зупинимося більш детально на тому, як підключити до ноутбука бездротову клавіатуру.

Всього на ринку існує два їх типу: перший - радіоклавіатура, і другий - блютуз. Принцип їх підключення дуже схожий, тому наведемо загальні положення, зупиняючись детально на особливостях лише там, де це необхідно.

  1. Перевірте можливість підключення по Bluetooth. Ваш ноутбук повинен підтримувати цю технологію. Не всі моделі має вбудований адаптер. Найчастіше його доводиться купувати окремо. В цьому випадку вам потрібно спочатку встановити приймальний сигнал, і тільки після цього займатися клавіатурою.
  2. Для радіо-клавіатури у вас повинен бути налаштований сигнал RF (radio frequency). Якщо такого немає, то не варто морочитися з його налаштуванням. Простіше перейти на Блютуз.
  3. Коли ви переконалися в тому, що підключення можливе, оцініть відстань від ноутбука до приймача сигналу на клавіатурі. Між ними не повинно бути монітора, процесора, металевих предметів, люмінесцентних ламп, електроприладів. Забезпечте видиме відстань хоча б на час першого запуску.
  4. Всі переносні клавіатури працюють на автономному живленні, тому подбайте про батарейках. Вхід для них розташовується на тильній стороні.
  5. До будь-якого пристрою такого типу повинен додаватися інсталяційний диск . Вставте його в ноутбук і виконайте кроки, слідуючи підказкам. У вашій системі повинна з'явитися спеціальна програма для налаштувань і управління клавіатурою.
  6. Тепер візьміть наноресівер. Це невеликий прямокутний передавач, який йде в комплекті. Саме він виконує функцію передачі сигналів від клавіатури в ноутбук. Вставте його в вільний USB-порт. Після цього ноутбук сам виконає пошук пристрою і вам залишиться лише дочекатися повідомлення про те, що все готово до використання.
  7. Якщо ви будете підключати Блютуз-клавіатуру, то спочатку активуйте пристрій на ній, потім на ноутбуці. Зайдіть в програму, що відповідає за пошук бездротових пристроїв, і виберіть опцію «Pair the Device». Система підкаже, що виконати далі. В кінці також з'явиться вікно з повідомленням про те, що пристрій готовий.
  8. Перевірте, чи все працює, відкривши файл Ворд або блокнота, надрукувавши кілька фраз. Окремо натисніть додаткові кнопки - Caps Lock, Esc, Home, End, tab і інші.

І наостанок, якщо ви все зробили правильно - вітаємо ви володар зручного і потрібного пристрою. А в разі, коли клавіатура не працює потрібно шукати причини. Може не працювати вхід USB або можливо на шляху радіосигналу виникли перешкоди. Посуньте ближче девайси і спробуйте ще раз.


клавіатури і миші
до стаціонарного комп'ютера

Клавіатури і миші, як і вся інша атрибутика
для стаціонарного комп'ютера - теж різні.

Сучасні клавіатури і миші, в більшості своїй,
мають USB-підключення.

Крім широкої поширеності - перевагою
USB-інтерфейсу є можливість підключення
до працюючого комп'ютера.

Але в описі, я трохи розповім
і про інших підключених.

Підключення клавіатури з USB-підключенням до системного блоку

Підключення клавіатури,
з USB-підключенням,
до системного блоку

Нижче, схема підключення основних блоків,
до системного блоку стаціонарного комп'ютера.


Клацніть по картинці, щоб збільшити.

Як бачите, на схемі, є два варіанти
підключення клавіатури і миші.

Інтерфейси для підключення USB.
Інтерфейси для підключення PS / 2.

У цьому розділі ми розглянемо
клавіатури з USB-підключенням.

На стаціонарному комп'ютері роз'єми USB можуть перебувати
і на передній панелі Системні блоки, і на задній. займати
і горизонтальне положення, і вертикальне.

Немає потреби показувати всі існуючі варіанти клавіатур.
Я вам представлю лише два з них

Зліва - клавіатура зі знімним кабелем. Перш, ніж підключати
її до системного блоку - потрібно під'єднати кабель до самої клавіатурі.
А потім вже підключати до на задній панелі системного блоку .

Праворуч - клавіатура з вбудованим кабелем. Її відразу можна
підключати до USB-порту на задній панелі системного блоку.

І все ... Після включення комп'ютера і установки Операційної
системою Windows спеціальних драйверів - з клавіатурою можна працювати.

Підключення миші з USB-підключенням до системного блоку

Підключення миші,
з USB-підключенням,
до системного блоку

Миші з USB-підключенням.
Провідна і безпровідна.

Провідна і безпровідна

Підключати миша, до системного блоку, дуже просто.
Вставляєте роз'єм-USB миші в порт-USB системного блоку.

І, при першому підключенні, чекаєте поки Windows
підключить миша і повідомить про її готовності до роботи.

Підключення PS / 2, Bluetooth і інші, для клавіатури і миші

Підключення PS / 2, Bluetooth
та інші, для клавіатури і миші

Якщо ваша клавіатура має інтерфейс для підключення PS / 2,
то тоді ви підключаєте клавіатуру до PS / 2-порту.

Інтерфейс PS / 2 використовується в системних платах з харчуванням ATX.
Являє собою тонкий круглий роз'єм - 6-контактний miniDIN.
Після підключення нового обладнання до PS / 2-порту потрібно

На схемі задньої панелі системного блоку,
для клавіатури і миші, пофарбовані.

PS / 2-порт для клавіатури забарвлений в бузковий колір.
А для миші - в зелений.

Є можливість адаптувати PS / 2-інтерфейс клавіатури і миші,
для підключення до порту USB. Для цієї мети застосовуються адаптери.

Розробники технологій завжди прагнуть досягти однієї мети - збільшити зручність і комфорт людини. Комп'ютерна техніка не є винятком. Зменшилася вага і розміри ноутбуків, роутери дозволили зайти в інтернет без вічних проблем з роз'ємами і кабелями, приклади можна перераховувати практично нескінченно. Про один з таких ноу-хау розповімо детальніше. Йтиметься про налаштування та підключення бездротового клавіатури.

При покупці нової бездротової клавіатури враховуйте, що в комплекті має бути три речі. Перша з них - це сама клавіатура, друга - диск з драйверами, остання - бездротової адаптер , Який підключається через USB-порт і працює за принципом «Bluetooth». Іноді в цей набір може входити кілька батарейок, але найчастіше їх доводиться купувати окремо. Для такої мети відмінно підійдуть батарейки-акумулятори, хоч вони і досить дорогі, але на відміну від звичайних їх можна заряджати, а також вони тримають заряд набагато довше. Крім того, зустрічаються в продажу комплекти, в яких присутня ще й миша. Втім, все залежить безпосередньо від виробника і ціни. Отже, приступимо безпосередньо до установки. Для початку вставте диск, на якому записані драйвера, в привід, і як тільки він запуститься - має з'явитися меню. Але якщо нічого автоматично не показалося, то потрібно запустити вручну. Для цього треба зайти в стандартний провідник «Комп'ютер» або «Мій комп'ютер», якщо ви користуєтеся операційною системою «Windows ХР». Далі два рази натисніть лівою кнопкою миші на іконці дисковода і в вікні, знайдіть файл з назвою «Install.exe» або «Setup.exe». Запустіть його - і можете приступати до підключення клавіатури до комп'ютера.


Тепер потрібно підключити бездротовий адаптер до USB-порту. До речі, іноді такі коннектори для спрощення сприйняття оснащені світлодіодом, який почне блимати, коли з'єднання з клавіатурою встановиться. Якщо виникла якась неполадка, лампочка працювати не буде. А якщо ви вже раніше підключали лазерну мишку, то цей досвід допоможе, так як установка схожа.


Далі потрібно вставити батарейки. Їх установка не вимагає феєричних знань, і ми сподіваємося, що це ви зможете виконати самі. Якщо клавіатура не запрацювала, переверніть її і уважно вивчіть задню кришку, на ній повинен розташовуватися вимикач у вигляді невеликого важеля. Його слід перевести в положення «ON», це повинно включити харчування вироби. Далі на робочому столі з'явиться повідомлення, що система виявила новий пристрій, і Windows автоматично встановить драйвера з раніше запущеного диска. Коли настройка завершиться, перезавантажте комп'ютер, і можете користуватися клавіатурою.


А якщо у вас виникли проблеми з системою «BIOS», то доведеться відмовитися від затії. Дістаньте клавіатуру зі звичайним кабелем, так як старі материнські плати не підтримують налаштування USB-адаптера, а сам драйвер для Windows не включений.

Якщо ви довгий час використовували настільний комп'ютер, то після переходу на ноутбук можете помітити, що окремої клавіатурою користуватися зручніше, ніж вбудованої в ноутбук. Досвід показує, що незручність зростає ще більше, коли габарити ноутбуків зменшуються, а разом з тим з'являються нові обмеження при наборі тексту. При цьому доводиться жертвувати цифровим блоком і деякими допоміжними клавішами, поєднуючи їх з іншими.

Якщо ви знаходите всі ці зміни неприпустимими і швидкість набору тексту катастрофічно зменшилася, то вашим вибором повинна стати бездротова клавіатура. Разом з нею ви отримаєте всі переваги клавіатури стандартних розмірів, але зберігши при цьому мобільність, завдяки бездротовому інтерфейсу. Далі ми вам покажемо, як підключити подібну клавіатуру до ноутбука.

Інструкція

Радіоклавіатура

1. Для початку переконайтеся, що ваш ноутбук сумісний з такими бездротовими технологіями, як Bluetooth або RF (radio frequency). Придбайте бездротову клавіатуру, що підтримує знайдений в ноутбуці бездротовий інтерфейс.

2. Перед підключенням клавіатури перевірте, щоб радіомодулі клавіатури і ноутбука не знаходилися ближче, ніж вісім дюймів до джерел електромагнітних полів, таких як: комп'ютерний монітор, процесор, металеві об'єкти, електровентилятори, люмінесцентні лампи та інше. У той же час бажано забезпечити пряму видимість між пов'язаними пристроями, виключивши різного роду перешкоди.

3. Поверніть клавіатуру тильною стороною вгору і відкрийте батарейний відсік. Встановіть в нього батареї. Необхідність автономного живлення пов'язана з тим, що клавіатура не підключено кабелем до комп'ютера. Перевірте, щоб батареї були встановлені дотримувати полярності.

4. Вставте драйвер на CD, що поставляється з клавіатурою в привід ноутбука і, слідуючи інструкціям, встановіть драйвер разом з керуючим додатком.

5. Вставте наноресівер (мініатюрний приймально-передавач) в вільний USB порт ноутбука. Якщо у вас не виявилося вільного порту, використовуйте USB хаб для розширення кількості портів.

6. Після цього ноутбук почне конфігурація драйвера клавіатури. Дочекайтеся закінчення процесу. В кінці ви отримаєте повідомлення, яке свідчить про те, що клавіатура налаштована і готова до використання.

7. Перевірте працездатність клавіатури, відкривши документ і набравши тестове повідомлення, при цьому задіявши всі клавіші клавіатури (цифри, букви, функціональні клавіші ). Перевірте реакцію на натискання «Caps Lock».

Bluetooth-клавіатура

1. Якщо у вашому ноутбуці присутній модуль бездротового зв'язку Bluetooth 2.0, то установка буде трохи простіше. Завантажте драйвер бездротової клавіатури в систему.

2. Активуйте Bluetooth модуль, натиснувши на спеціальну кнопку (дивіться мануал до ноутбука) і дочекайтеся завершення інсталяції. При натиснутій кнопці (індикатор активний) ваш ноутбук зможе підключитися до клавіатури.

3. Клацніть правою кнопкою на значку клавіатури на робочому столі і виберіть опцію підключення бездротового клавіатури «Pair the Device». Дотримуйтесь підказок до повної готовності клавіатури до використання.

висновок

Якщо клавіатура не запрацювала, перевірте чи немає фізичних і радіо перешкод на шляху між радіомодулями. Такі джерела електромагнітного випромінювання подалі. Якщо це не допомогло, зверніться до розділу вирішення проблем мануала до клавіатури або в службу підтримки виробника.

У цій статті я покажу, як підключити клавіатуру і мишу до комп'ютера або ноутбука, використовуючи пристрої з бездротовим інтерфейсом по Bluetooth або провідні, з роз'ємами PS / 2 і USB. Розповім про всі особливості підключення і поясню, як це зробити, нічого не пошкодивши.

Як підключити клавіатуру і мишу з USB інтерфейсом

Таке підключення, мабуть, найпростіше. І останнім часом USB інтерфейс на клавіатурах і мишках зустрічається часто. У ноутбуках і інших портативних ПК таке підключення переважно.


USB інтерфейс

Тут немає нічого складного. Просто візьміть дріт від мишки або клавіатури і вставте його в один з вільних USB портів (тих самих, куди ви встромляєте флешки). Комп'ютер при цьому можна залишити включеним.

Після того, як ви підключите миша або клавіатуру через USB, ваша операційна система почне встановлювати драйвери для пристрої (все це відбувається автоматично, вам нічого робити не потрібно). І коли драйвери встановляться, з'явиться повідомлення про це. Тепер можна користуватися.

Як підключити клавіатуру і мишу з PS / 2 інтерфейсом

Роз'єми PS / 2 - це трохи застарілий метод підключення клавіатури і мишки, і навіть вже не на всіх сучасних материнських платах є такі гнізда. Зустрічається на стаціонарних ПК або старих ноутбуках. У мишки і клавіатури PS / 2 представляють собою круглий штекер з шістьма ніжками і замком.


PS / 2 інтерфейс

Роз'єми PS / 2 для клавіатури і миші однакової форми. Тому, щоб не переплутати, що і куди підключати, їх роблять різним кольором . Штекер у мишки зазвичай зелений, його потрібно підключити в зелений роз'єм на комп'ютері. У клавіатури штекер фіолетовий, його, відповідно - в фіолетовий. Правильно підключити пристрій вам допоможе замок - тут він представлений у вигляді пластикової ніжки. Все повинно потрапити на свої місця.

Роз'єми PS / 2 на комп'ютері знаходяться зазвичай в задній стінці корпусу.

При підключенні мишки і клавіатури через PS / 2 будьте уважні. По-перше, не переплутайте кольору гнізд і роз'ємів. По-друге, не використовуйте силу, не тисніть, інакше ви ризикуєте зім'яти ніжки, потім їх важко випрямляти. Або взагалі можна зламати їх. По-третє, вимкніть комп'ютер при цій операції.

Бувають також суміщені гнізда двох кольорів. Це означає, туди можна підключити і миша і клавіатуру.

Як підключити клавіатуру і мишу з Bluetooth інтерфейсом

Якщо вам необхідно підключити бездротову клавіатуру або мишу, то вони у вас, швидше за все, йдуть зі спеціальним модулем Bluetooth, який вставляється в USB. Необхідно підключити цей модуль до комп'ютера, і встановити для нього драйвер (або він встановиться автоматично). Після цього ви можете користуватися пристроєм.


Бездротова миша і Bluetooth модуль

Підключити бездротову клавіатуру або мишу можна і через вбудований Bluetooth модуль в комп'ютері. Для цього потрібно просто домогтися того, щоб вони побачили один одного в своєму радіополя.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов