Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Компанії з чіпом (чиповая). основні переваги

  1. Основні переваги чіпа перед магнітною смугою
  2. Комбіновані карти (з чіпом і магнітною смугою)
  3. Чи є недоліки у карт з чіпом?

Наша сеть партнеров Banwar

Картка з чипом - це сучасна банківська картка з вбудованим мікропроцесором (він же - чіп), що володіє рядом переваг перед класичним пластиком з магнітною смугою. Чіповий пластик вже можна помітити все більше і більше в зверненні, а деякі банки випускають навіть самі бюджетні карти з чіпом (наприклад, Ощадбанк став випускати виключно з чіпом свої картки миттєвої видачі Visa Electron Momentum і Maestro Momentum вже з 2013 року).

Основні переваги чіпа перед магнітною смугою

Розглянемо основні переваги пластика з чіпом перед магнітною карткою, завдяки яким перші активно наповнюють ринок, а також поговоримо про властивих і тим і іншим недоліки.

1. Чіп значно безпечніше магнітної смуги. Фактично це повноцінний мікрокомп'ютер з вбудованою пам'яттю для зберігання даних. Дані захищені крипто-стійкими алгоритмами, а інформацію з чіпа неможливо скопіювати при безпосередньому підключенні до нього, також практично неможливо зробити його дублікат (зрозуміло, що підробити можна все, але якими засобами?).

Картка з чипом - це сучасна   банківська картка   з вбудованим мікропроцесором (він же - чіп), що володіє рядом переваг перед класичним пластиком з магнітною смугою

Магнітна смуга легко копіюється недорогими пристроями (скімерів), вартістю від 100 доларів, після чого зловмисник може зробити дублікат карти і буде спокійно їй розплачуватися, поки пропажу не помітять і картку не заблокують.

Саме тому рекомендують відправлятися за кордон з чипованной карткою, особливо якщо вона кредитна (в деяких країнах дуже розвинений скімінг ), Адже якщо поцуплять з карткового рахунку банківські, то віддавати потім доведеться свої кревні. До речі, магнітну там можуть і не прийняти до оплати.

2. Транзакція (обмін інформацією з банком-еквайром) по чиповой картки під час кожного підтверджується новим, спеціально для неї сформованим, кодом. Тому перехоплення транзакції марний. Навпаки, магнітна картка передає завжди одні й ті ж дані, що ідентифікують карту, перехоплення яких дозволить шахраєві відновити інформацію по пластику і створити його дублікат.

Але доведеться трохи «зіпсувати картину», тому що від фішингу - крадіжки даних в інтернеті з банківської карти (і чиповой, і магнітної), на жаль, ніхто не застрахований. При оплаті в інтернет-магазині власник пластика вводить в спеціальну форму оплати номер карти, термін її дії, ім'я та прізвище, а також код перевірки справжності CVV2 / CVC2. Якщо ці дані потраплять в руки зловмисникові (різними шляхами), то вже ніякий чіп не врятує.

3. Пластик з чіпом довговічніше магнітної картки (6-8 років проти 2-3). Якщо ви часто користуєтеся карткою, то напевно звернули увагу на її стан через 1-2 роки: починає відшаровуватися плівка з нанесеною на неї магнітною смужкою (через часті оплат в POS-терміналах торгових точок) і стиратися букви і цифри (особливо ембосовані ). Крім цього інформація на смузі може бути спотворена через контакт з сильними магнітними полями.

4. Можна обмінюватись інформацією з банком у відкладеному режимі (офлайн-транзакції). На відміну від магнітних карт, за якими обов'язкове авторизація в режимі онлайн, чіпові містять інформацію про стан рахунку, що дозволяє не питати у банку «дозвіл» на операцію в реальному часі. Всі операції по чіпових карт можуть збиратися протягом дня і передаватися в банк-еквайєр (Або в процесинговий центр) за один раз (в відкладеному режимі).

Що це дає? Можливість оплати в торговій точці за відсутності зв'язку з банком або при непрацездатності серверів в процесинговому центрі.

5. Можливий випуск чіпових карт з різними додатковими програмами, як фінансовими, так і нефінансовими. Спектр таких додатків дуже широкий і з ними картка може бути: транспортної (проїзд в метро, ​​автобусі, тролейбусі), паливної, ідентифікаційної, з посвідченням особи (паспорт), соціальної, бонусної, з медичною страховкою і так далі. Багато додатків можуть жити разом на одному пластиці, наприклад, кредитна карта транспортна.

Разом з програмним функціоналом розвивається і апаратний. Так зараз популярна технологія безконтактних платежів PayPass від MasterCard (її аналог від Visa - PayWav), коли в пластик впроваджується NFC-чіп з антеною (NFC - технологія бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії) і можна оплачувати покупки в один дотик без введення ПІН-коду і підписи на чеку (правда, тільки для сум не більше 1000 рублів).

Комбіновані карти (з чіпом і магнітною смугою)

Але давайте повернемося до прози життя: ви коли-небудь бачили карту тільки з чіпом в Росії? Скоріш за все ні. Банки в Росії випускають (емітують) комбінований пластик з чіпом і з магнітною смугою одночасно, мабуть, позначається недолік інфраструктури з прийому чисто мікропроцесорного пластика (до сих пір не всі термінали і банкомати можуть обслужити чіп?). Тому клієнта обслужать або за чіпом, або за магнітною стрічкою, а значить, всі недоліки, властиві «магнітним» картам знову спливають?

Все саме так, але ризики зводяться до мінімуму, так як в смузі закладена інформація про наявність чіпа, і якщо шахрай зробить копію вашої комбінованої карти, то він не зможе нею скористатися в магазинах, де термінал розрахований на прийом чіпових карток. Термінал в цьому випадку зажадає вставити чіп (банкомати, де є можливість прийому чіпований пластика також не приймуть безчіповий дублікат). А ось якщо POS-термінал «не вміє» зчитувати дані з мікропроцесора, то, на жаль, операція буде проведена.

Треба відзначити, що міжнародні платіжні системи віддають перевагу саме картками з чіпом (в основному через підвищеної безпеки) і практикують правило перенесення відповідальності. Це правило перекладає всю відповідальність на банк-еквайєр (обслуговуючий карту), якщо шахрайство за комбінованою мапі відбулося в торговій точці, не приймає чіп, яка обслуговується цим банком.

Еквайєр повинен відшкодувати всі збитки, якщо картку скопіювали (скімміровалі) в цій торговельній точці, але компенсацію, постраждалий власник пластика, отримає тільки після розслідування, коли воно покаже, що людина дійсно постраждав від шахраїв, а не сам спробував обдурити банк. Додамо це правило в плюси мікропроцесорних карт.

Чи є недоліки у карт з чіпом?

З недоліків можна виділити повільність ( «спілкування» мікропроцесора з апаратурою банкомату або POS-терміналу), хоча при розвитку сучасних технологій затримка буде все менше.

Необхідно при оплаті вводити Пін код , Але, скоріше, це додатковий захист.

Чіпи значно дорожче своїх магнітних родичів, але при великих партіях цей недолік зводиться нанівець, а споживача він і зовсім не стосується - для нього дорожче карта не стане. Будемо вважати, що банки платять за безпеку своїх коштів (і клієнта).

Безсумнівно, майбутнє за чіповими картами, а пластик з магнітною смугою скоро стане такою ж рідкістю, як годинник з зозулею.

.

Зрозуміло, що підробити можна все, але якими засобами?
Що це дає?
До сих пір не всі термінали і банкомати можуть обслужити чіп?
Тому клієнта обслужать або за чіпом, або за магнітною стрічкою, а значить, всі недоліки, властиві «магнітним» картам знову спливають?
Чи є недоліки у карт з чіпом?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов