Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Компресорного устаткування: гвинтовий, поршневий, повітряний, автомобільний компресор


Наша сеть партнеров Banwar

Одним з основних джерелом енергії є стиснене повітря, який може поступитися лише електроенергії. Пристроєм, який виконує стиснене повітря є компресор. Найбільш часто компресори застосовуються в автомайстерень, де основне авторемонтні обладнання працює із застосуванням стисненого повітря. При виборі компресора необхідно чітко визначити, яке обладнання буде використовуватися. Від цього безпосередньо залежить, яка необхідна потужність компресора, а так само якої конструкції компресор буде найбільш оптимальний для експлуатації.
Найбільш часто в автомайстерень і СТО використовуються гвинтові і поршневі компресори. Для того, щоб зробити остаточний вибір компресора, є сенс розібратися, що являє собою той чи інший компресор, в чому їх відмінності і переваги.

компресор гвинтовий
Такі компресори мають досить унікальну конструкцію, яка дозволяє з завидною економічністю і високою ефективністю виробляти стиснене повітря, абсолютно не потребує будь-якої додаткової очистки.
Принцип роботи гвинтових компресорів наступний
Пара роторів, що представляють собою робочу частину компресора, обертаються в зустрічному напрямку, стискаючи і переміщаючи тим самим повітря. За рахунок того, що пара роторів не стикається між собою, компресори подібної конструкції мають значний термін служби. Так як ротори не відчувають взаємного тертя, необхідність в їх мастилі відсутня. Це дозволяє стискати повітря без масляних домішок. Конструктивно гвинтові компресори не потребують обладнанні системами очищення і додатковими фільтрами.
Безмаслянниє компресори економічніші (їх використання дає до 30% економії електроенергії). Гвинтові компресори в порівнянні з поршневими мають більш тривалий експлуатаційний термін і у них значно нижчий рівень шуму. Вони значно простіше в обслуговуванні (будь-яка деталь або вузол замінюються досить легко). За своїми технічними характеристиками гвинтовий компресор значно перевершує поршневі компресори. Завдяки своїм невеликим габаритам пересувний повітряний компресор дуже зручний своєю мобільністю. У деяких моделях гвинтових компресорів не використовується масло навіть для шестерень передавальних крутний момент між двома роторами, що робить повітряний безмасленного компресор дешевшим в експлуатації.
Якщо Ви вирішили купити гвинтовий компресор, слід враховувати те, що компресорне обладнання гвинтового типу коштують значно дорожче поршневих і використовуються в основному на великих авторемонтних підприємствах. Гвинтовий компресор - компресор високого тиску може працювати з будь-яким обладнанням СТО.

Компресори поршневі
Як правило повітряні поршневі компресори купуються для порівняно невеликих автосервісів, де кількість пневмооборудования невелика (автомийка, шиномонтажний верстат на ділянці). За своїми можливостями і технічними характеристиками поршневі компресори значно поступаються гвинтовим, але низька ціна, дозволяє займати лідируючі позиції за обсягами продажів і виробництва. Повітряний побутової компресор легкий в обслуговуванні і має відмінну ремонтопридатність. Можна легко замінити, як цілком компресорну головку, так і будь-яку зношену деталь окремо.
Повітряний поршневий компресор найбільш часто експлуатується в невеликих авторемонтних майстерень для шиномонтажу, фарбування тощо.
Купити компресор не складає особливих труднощів. Ціни на поршневі компресори значно нижче, ніж на компресори з гвинтовою конструкцією. Купити компресор можна на нашому сайті.
Компресорне обладнання, яке продається через наш сайт, зроблено фірмами, що позитивно зарекомендували себе на ринку ремонту та сервісного обслуговування автомобільної техніки.

Вибираючи для автомайстерні компресор, треба враховувати, що від якості його роботи залежить надійність використовуваного пневматичного обладнання.
Поршневі компресори широко застосовуються в невеликих автомайстерень, на автомийках, шиномонтажах. Вироблюваного ними стисненого повітря цілком вистачає для забезпечення роботи невеликого превмоінструмента.

Стиснення повітря в таких апаратах відбувається за допомогою рухається в циліндрі поршня.
Простота обслуговування і експлуатації, невисока вартість, невелике споживання енергії, практичні показники габаритів, маси і можливості задоволення різноманітних потреб малих та середніх підприємств пояснюють їх широку популярність.
Недоліками цих агрегатів є порівняно невисокий ресурс, необхідність проведення періодичних ремонтів (потрібно, в основному, заміна клапанів і кілець), підвищений рівень шуму, невисока економічність. Цей вид обладнання застосовують при нестачі коштів або при малій завантаженості підприємства, як більш недорогу альтернативу гвинтовому апарату, який вигідніше використовувати при високій інтенсивності виробництва.
Це більш високотехнологічна і сучасна машина, досить проста в обслуговуванні.

Компресор гвинтовий відрізняється від поршневого принципом роботи, це - апарат безперервної дії, ротаційна машина, яка працює за об'ємною принципом. Вона не має випускних і впускних клапанів. Нагнітає повітря послідовно, за допомогою гвинтової пари високого класу точності при обробці поверхні. Повітря женеться поступально, зі зменшенням його об'єму. Гвинтова пара втягує його, здійснюючи обертальні рухи в ємності з маслом. Це забезпечує низький коефіцієнт тертя, ефективність відведення тепла з робочої зони, гарне масляне ущільнення, яке гарантує герметичність всієї системи. Відмінні умови стиску повітря створює масляний клин. Всмоктування і випуск повітря відбуваються з двох сторін апарату, тому створюваний ним рівень шуму набагато нижче, ніж у поршневого обладнання. В сучасних компресорах є можливість вибору і перемикання на різні значення ступенів стиснення.

Найпоширенішими варіантами застосування компресорів малої продуктивності (поршневих і гвинтових) є фарбування.
Вибираючи компресор для фарбування, спочатку потрібно визначити, який вам потрібен краскопульт. Потім - підібрати компресор, що виробляє необхідне для нормального функціонування цього фарбопульта кількість повітря і величину його тиску.
Якщо не потрібно відмінної якості фарбування, роботи будуть виконуватися не завжди, а лише періодично, то цілком може підійти масляний поршневий агрегат з тиском близько 10 атмосфер і продуктивністю, починаючи від 130 і закінчуючи 250 л / хв.
При пред'явленні до фарбування підвищених вимог, краще вибрати гвинтовий апарат невеликої потужності. Він забезпечить більш високу якість повітря при виході, через менший вміст масла і вологи, будучи, до того ж, набагато економічніше, надійніше в роботі.

Обраний краскопульт не повинен витрачати повітря більше, ніж може зробити агрегат для фарбування. Необхідно буде придбати шланг і фільтри для очищення повітря. Будь-масляний апарат для фарбування разом з повітрям виприсківает в шланг безліч дрібних частинок води, бруду, масла, з шланга вся ця суміш може потрапити на офарблює автомобіль. Щоб цього не відбувалося, потрібно поставити повітряний фільтр, який встановлюють між компресором і краскопультом. Тобто, спочатку шланг з'єднується з фільтром, а фільтр - до фарбопульта.
Масляні апарати гарні своєю потужністю і продуктивністю, але все ж, частинки масла, потрапляє в краскопульт, якість результату знижують. Чи не занадто рівним може бути шар фарби, схоплюватися вона буде гірше. Для робіт з фарбування виробники рекомендують безмасляні компресори, які набагато легше масляних, їх вага разом з ресивером становить всього від 15 до 30 кг.

В даний час проводиться велика кількість компресорів різного виду і потужності. Відповідно, ціни на них різні. Як вибрати апарат саме під ваші потреби? Спочатку потрібно усвідомити, з якими цілями він буде використовуватися, які до даного устаткування будуть пред'явлені вимоги. Необхідність для автомобіліста підкачати спущене колесо - це одне, а потреби виробництва в певній витраті повітря - вже зовсім інша справа. Тобто, обов'язково потрібно розуміти: яку кількість стисненого повітря, який тиск вам будуть необхідні.
Крім цього, не варто забувати, що в недалекому майбутньому компресора, напевно, буде потрібно ремонт і запасні частини. Ремонт, як правило, потрібно виконати швидше, необхідної деталі теж, бажано, купити швидко і без проблем. Терміни сервісного техобслуговування для багатьох, також, відіграють велику і важливу роль. Не забувайте врахувати ці чинники при виборі.
Компресор ціна якого невисока - поршневий. Але, він має масу недоліків, основним з яких є його нагрівання в разі великих навантажень. Відбувається це через тертя, що виникає між циліндром і поршнем. Тому, щоб уникнути поломок, рекомендується робити перерви хвилин на 20-30 після кожних 15 хвилин роботи. ККД його невисокий, він знижується на 20% вже через півроку. Таке обладнання використовують тільки при невисокій інтенсивності і невеликих обсягах робіт.
При високій інтенсивності виробництва вигідніше придбати більш економічний, продуктивний гвинтовий агрегат. Коштують гвинтові компресори, звичайно, дорожче. Але, треба мати на увазі, що у них маса переваг. Наприклад, вони володіють вбудованою системою приміщенні житлового будинку, а в ряд деяких моделей встановлено охолоджувач. Тому наявності набагато більший ККД, який за 2 роки експлуатації знижується всього на 5%. Якість стисненого повітря на виході дозволяє використовувати пневмоінструмент безпосередньо. Річне обслуговування таких компресорів не більше 5% від їх вартості. Для порівняння - рік обслуговування поршневого компресора становить, аж, 40% його вартості. А, без обслуговування поршневі апарати, швидко виходять з ладу.

Високий ККД, невелике зростання температури під час стиснення дозволяють досягати рівнів тиску, які в поршневих компресорах забезпечуються тільки двоступінчастим циклом. Вони більш економічні в експлуатації, довговічніше і набагато надійніше компресорів поршневих.
Гвинтові апарати мають компактні габарити, які дозволяють їх установку на малих площах. Вони не вимагають при монтажі, як великовантажні пристрої, підготовки спеціального фундаменту, оскільки мають невелику масу. У компресорів низькі рівні вібрації і шуму, так як вони забезпечені шумопоглинаючими кожухами. Ці «розумні» агрегати оснащені АСУ (автоматичною системою управління), яка гарантує стабільність в роботі, серйозно спрощує технічне і сервісне обслуговування.

Такий апарат невибагливий і простий в обслуговуванні. Тимчасові витрати на їх технічне обслуговування становлять, в середньому, на 4000 годин виконаних робіт за все години 2-3.
З огляду на параметри гвинтових компресорів, можна зробити висновок, що застосовувати їх вигідно на постійно завантаженому виробництві з високою інтенсивністю і потребою в стислому повітрі. Це - оптимальний вибір для підприємства з необхідним тиском в межах 15 бар, а також, витратою від 0,5 до 50 м3 / хв.
Так для чого потрібен компресор вам? Вдалого вибору!


лідери продажу

Як вибрати апарат саме під ваші потреби?
Так для чого потрібен компресор вам?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов