Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Контроль і способи вимірювання тиску в зимових шинах

  1. Як перевірити тиск в шинах?
  2. Процес перевірки тиску в шині
  3. Як же можна відрегулювати тиск в шинах взимку?
  4. контроль тиску
  5. Зміна тиску в шинах
  6. Виставлення оптимального тиску в шинах - відео

Наша сеть партнеров Banwar

Тиск в автомобільних шинах - це оптимальна кількість повітря в шинах, яке вимірюється в кг / см², тобто скільки саме кілограм повітря йде на квадратний сантиметр шини. Найчастіше тиск можна дізнатися за допомогою звичайного манометра, а звірити тиск з правильним можна за допомогою спеціальних табличок, приклеєних до торців дверей.

Багато водіїв користуються народними і досить поширеними засобами перевірки тиску шин, тобто елементарно виробляють контроль тиску в шинах «на око» або за допомогою пінанія покришки ногою. Але це, погодьтеся, не зовсім правильний метод. Наприклад, за допомогою ноги або ока не можна вловити різницю між, наприклад, 1,5 атмосферами і 2.

Як перевірити тиск в шинах?

Чому ж так важливо перевіряти тиск в шинах взимку? Все просто - не до кінця накачані шини починають сильно грітися, в результаті чого вони можуть порватися під час їзди. Крім того, вони дуже швидко зношуються , Тобто впливають на бюджет. Мало причин? Через погані шин машина витрачає набагато більше палива.

Процес перевірки тиску в шині

По-перше, необхідно купити електронний вимірювальний прилад, який найкраще тримати в машині. Незайвим буде також придбати блокнот, куди потрібно записувати показники тиску і економію палива.

По-друге, необхідно визначити оптимальний для вашого автомобіля рівень тиску. Пам'ятайте про те, що показники на задніх і передніх колесах в більшості випадків відрізняються.

По-третє, перевіряти тиск необхідно тільки тоді, коли шини охололи.

приступаємо:

  1. Відгвинчуємо ковпачок на шині і кладемо його так, що в результаті не втратити.
  2. Притискаємо прилад, який здійснює контроль тиску в шинах до клапану. Тут можна почути невелике шипіння. Буде досить утримувати прилад всього лише кілька секунд, щоб він зміг визначити тиск.
  3. Записуємо показники по кожній шині, так як вони можуть стати в нагоді вам, коли ви будете підкачувати шини.

Після запису можна сміливо порівнювати тиск в шинах з необхідним рівнем. Якщо вони не співпали, то доведеться займатися регулюванням тиску.

Як же можна відрегулювати тиск в шинах взимку?

  1. Необхідно зупинити автомобіль біля компресора так, щоб рукав від компресора міг дотягнутися до всіх шин.
  2. Далі потрібно включити компресор. Коли він включиться, ви почуєте звук мотора.
  3. Потім треба відкрутити ковпачки від вентилів і покласти їх так, щоб не втратити.
  4. Тепер потрібно надягати рукав на клапани шин і накачувати шини. Ви почуєте, як повітря надходить всередину шин. Для того, щоб повітря надходило, на важіль компресора необхідно незначно натискати.
  5. На рукаві є спеціальний вимірювальний прилад, який покаже вам рівень накачування. Після накачування шин на компресорі можна здійснити контроль тиску в шинах за допомогою вже свого власного вимірювального приладу.
  6. Поставте на свої місця всі ковпачки.

Поставте на свої місця всі ковпачки

контроль тиску

Перевіряти тиск в шинах необхідно мінімум один раз на місяць, і перед тим, як його перевірити, необхідно переконатися в тому, що покришка не тепла. Пам'ятайте про те, що в процесі експлуатації автомобіля тиск може вирости на 20 відсотків, так що вимірювати його треба мінімум через дві години після того, як ви доїхали до пункту призначення. До речі кажучи, багато сучасних автомобілів оснащені автоматичною системою контролю тиску, так що будь-яка інформація про навіть незначних відхиленнях буде фіксуватися і доводитися до вашого відома.

У зимовий час на тиск в ваших шинах необхідно звертати особливу увагу, так як негативна температура сильно впливає на тиск в шинах взимку. Тобто чим нижче температура за вікном, тим менше стає тиск в шинах. Так що тиск в шинах слід збільшити на 0,2 бар.

Не варто забувати про те, що незначне похолодання навіть на 10 градусів вже може дуже сильно змінити тиск - приблизно на одну десяту бар.

Якими ж повинні бути вимоги до тиску шин?

Рекомендований тиск в автомобільних шинах зазвичай вказують або на внутрішній стороні бензобака або ж на бічній стійці дверей. Сама зрозуміла одиниця для нас - Бар, або, як вона ще називається, технічна атмосфера. Саме в атмосферних одиницях вважають тиск за допомогою манометрів у всіх шиномонтажних майстерень. Але дана система вимог до тиску шин прийнята далеко не у всіх країнах, так що є ще одна, більш загадкова і незрозуміла система PSI.

Існування даного стандарту часто ставить в деяке замішання багатьох новоявлених власників автомобілів, у яких контроль тиску в шинах вимірюється якраз-таки в цих одиницях. Якщо особливо не вдаватися в деталі, то слід сказати, що PSI система вимірювання тиску в шинах обчислюється в фунтах на квадратні дюйми. Так що для того, щоб виміряти тиск за системою Бар через систему PSI, необхідно значення по системі PSI розділити приблизно на 14,5, так як більш точні коефіцієнти все одно нікому не потрібні - інша різниця ніколи не покриє похибки манометра.

Зміна тиску в шинах

Найчастіше зміна тисків в автомобільних шинах щодо норми цілком може надати неоціненну послугу автомобілістам в найскладніших дорожніх ситуаціях. Крім того, і самі виробники автомобільних шин самі вказують тиск для повної і нормального завантаження автомобіля. Але буває і так, що вказується тільки одне значення. Тоді при повному завантаженні автомобіля необхідно змінити тиск шин, тобто збільшити його приблизно на 0,5 атмосфер. Саме така зміна тиску варто проводити і перед дуже довгої поїздкою.

Якщо мова йде про плановане тривалому подорожі по місцевості без доріг, то шини слід трошки приспустити, так як така зміна в тиску шин помітно поліпшить не лише відчуття від їзди, а й забезпечить прохідність по глині ​​і бруду. А при їзді по дорозі з каменів слід збільшити тиск, щоб уберегти боковину від пошкоджень. Найголовніше - після закінчення поїздки привести тиск в норму.

Коли на вашому автомобілі встановлюється зовсім інший розмір і тип шин, тиск всередині них має повністю відповідати значенню тиску для повного завантаження автомобіля. Якщо ж у новопридбаних шин вантажопідйомний коефіцієнт менше, ніж у звичайних штатних шин, то тиск необхідно збільшити рівно на 0,1 атмосферу за кожну одиницю навантаження. Окрема тема розмови - шини з індексом Reinforsed або Extra Load, де тиск повинен бути мінімум на 0,4 атмосфери вище, ніж максимальне значення.

Виставлення оптимального тиску в шинах - відео

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Як перевірити тиск в шинах?
Чому ж так важливо перевіряти тиск в шинах взимку?
Мало причин?
Як же можна відрегулювати тиск в шинах взимку?
Якими ж повинні бути вимоги до тиску шин?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов