Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Контроль тиску в шинах

  1. Система контролю тиску з зовнішніми датчиками
  2. Система контролю тиску з внутрішніми датчиками

Наша сеть партнеров Banwar

перевіряти тиск повітря в шинах автомобіля рекомендується постійно. Але мало хто з водіїв приділяє цьому належну увагу, і абсолютно марно. Так як саме повітря в шині під оптимальним тиском дозволяє машині їхати, управлятися, гальмувати, нести навантаження, при цьому зберігаючи високий рівень комфорту. перевіряти   тиск повітря в шинах   автомобіля рекомендується постійно

Відхилення від норми тиску в шині приводить до негативних наслідків, а значне відхилення - до зниження безпеки.

Тиск нижче рекомендованого на 0,5 бару (при нормі, наприклад, 2,0 бару).

Якщо експлуатувати шини на такому тиску, то шини можуть втратити до 20% свого ресурсу. Так як нестача тиску деформує пляма контакту, прогинаючи центральну частину і знижуючи навантаження на неї, що призводить до швидшого зносу плечових частин шини. Крім цього, через меншого тиску знижується здатність шини протистояти акваплануванню під час дощу, в результаті чого можна втратити контроль над автомобілем. Також починає знижуватися керованість на асфальтових дорогах.

Тиск нижче рекомендованого на 1,0 бар (норма - 2,0 бару).

При ще меншому тиску у шини знижуються гальмівні характеристики. Так, наприклад, істотно збільшується гальмівний шлях на мокрому покритті. Подібні напівпорожні шини мають менший ресурс по пробігу і малоефективні на обводненной дорозі. Керованість автомобіля дуже слабка - можуть виникнути часті замети або зноси осі автомобіля.

Тиск нижче рекомендованого на 1,5 бар і нижче (норма - 2,0 бару).

Таке низький тиск в шині може привести до надмірного перегріву шини і її подальшого руйнування.

Увага! Тиск в шині, знижене до 50% щодо норми, деколи складно побачити, особливо на низькопрофільних шинах. Якщо ж візуально помітно, що шина спущена, то це вже дуже низький тиск. Експлуатувати такі шини не можна - є ймовірність руйнування шини під час руху. Виняток становлять самонесучі шини (наприклад, шини з Технолония Zero Pressure ), Які влаштовані таким чином, що в разі сильного зниження тиску можуть продовжувати рух на певну кількість кілометрів з певною швидкістю, що дозволить без проблем доїхати до професійного шинного центру і нормалізвать тиск.

Для контролю тиску в шинах необхідно використовувати спеціальний вимірювальний інструмент - манометр.

Рекомендації з контролю тиску в шинах автомобіля

Для зниження ймовірності пошкодження шини через неправильне тиску необхідно:

  • заміряти тиск в шинах раз на місяць (а ще краще - раз на два тижні), обов'язково робити це позапланово перед далекою поїздкою

  • заміряти тиск тільки на холодних шинах (тобто після тривалої стоянки)

  • при кожній сезонної зміні шин міняти вентиль

  • користуватися послугами професійних шинних центрів, так як через складність монтажу деяких шин (наприклад, низькопрофільних) можлива неповна посадка шини на диск з подальшим зниженням тиску в процесі їзди

  • при настанні зими (морози) необхідно збільшити тиск в шинах на 0,3 бару для компенсації стиснення повітря через холод.


Системи контролю тиску в шинах

TPMS (від англійського Tire Pressure Monitoring System) - система контролю, призначена для контролю тиску і температури всередині колеса під час руху. На даний момент вбудовані датчики для контролю тиску - це опція для певних, більш дорогих комплектацій, а також функція, властива преміальним автомобілів, але можна очікувати, що найближчим часом більшість автомобілів будуть оснащуватися такими системами безпосередньо на конвеєрі. А зараз кожен водій, який не має на своєму автомобілі датчиків тиску, може самостійно придбати їх і встановити на свій автомобіль.


Існують кілька видів систем по контролю тиску:

Ковпачки-індикатори

Це свого роду механічні манометри для кожного колеса. При покупці ковпачків-індикаторів необхідно підібрати їх відповідно до рекомендованим тиском. Відповідна інформація буде розміщена на упаковці з ковпачками, а рекомендований тиск для автомобіля - в технічній інформації до транспортного засобу, або на ньому самому. Для експлуатації потрібно виставити необхідний тиск в шинах, а потім встановити ковпачки-індикатори замість стандартних. Усередині ковпачка, під пластиковою кришкою, знаходиться спеціальний пристрій, що нагадує телескопічну трубку, що складається з трьох (або двох, залежно від виробника) кольорових сегментів різного діаметру, вставлених один в іншій. Поки тиск в шинах нормальне водій бачить зелений сегмент. А якщо тиск знижується, то зелений сегмент частково йде всередину ковпачка, оголюючи застережливий жовтий або тривожний червоний, в залежності від межі, до якого опустилося тиск.

Плюси пристрою:

- простота використання і наочність стану тиску

- невисока вартість

- незвичайний зовнішній вигляд

мінуси:

- відносна точність, особливо для дешевих версій

- не вказує надлишковий тиск

- зовнішній вигляд притягує увагу зловмисників

- неможливість діагностики повільної втрати тиску

Система контролю тиску з зовнішніми датчиками

Цей вид являє собою головне електронний пристрій, який отримує інформацію про тиск з датчиків, встановлених на колесі. Воно дозволяє стежити не тільки за рівнем тиску в шинах, але і за температурою. Датчики встановлюються замість ковпачків на вентилях, вони зчитують необхідну інформацію і постійно передають її на центральний пристрій, яке може бути виконане у вигляді брелока, екрану або спеціального пристрою з колірною індикацією.

Плюси пристрою:

- одноразовий контроль за всіма чотирма колесами

- моніторинг стану в режимі реального часу з постійною передачею інформації

- висока точність вимірювання

- звуковий сигнал оповіщення про падіння тиску в шині

- простота перестановки зовнішніх датчиків з одного комплекту шин на інший

мінуси:

- висока ціна

- абсолютна незахищеність проти крадіжки і вандалізму

- низька стійкість до хімічних (протіволеднимі реагенти) і фізичним (удари камінчиками) впливів

- деякі головні пристрої підключаються до гнізда прикурювача на постійній основі, що унеможливлює використання його іншими пристроями

- залежність зовнішніх датчиків від батарейок

Система контролю тиску з внутрішніми датчиками

На відміну від системи з зовнішніми датчиками, датчики даної схеми розташовані всередині обода диска, а сам датчик має вбудований вентиль зі звичайним ковпачком. Датчики встановлюються на диск, після цього встановлюється шина.

Плюси пристрою:

- в основному ті ж, що і у системи з зовнішніми датчиками

- високий захист від крадіжки

- захищеність від будь-яких негативних впливів середовища

- велика потужність батарей

мінуси:

- висока ціна

- необхідно купувати два повних комплекти на зимові та літні шини

- деякі види пристрою постійно використовують прикурювач

- складність монтажу: при використанні внутрішніх датчиків незайвим буде нагадати фахівця шинного центру про обережність при демонтажі і монтажі шин, щоб не пошкодити датчик

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов