Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Конусний вентиль для радіатора опалення

  1. Види і призначення
  2. запірна арматура
  3. регулювальні крани
  4. терморегулюючий вентиль
  5. Правила вибору
  6. технологія монтажу

Наша сеть партнеров Banwar

Вентилі, обов'язкові елементи опалювальних мереж, приладів і трубопроводів.

Вони можуть бути представлені різної запірної і регулюючої арматурою, включаючи крани для радіаторів і різноманітні вентилі.

Правильно підібрана і ефективно працююча арматура є гарантією безпроблемного роботи обладнання.

Вона дозволяє не тільки легко від'єднати опалювальний прилад, при необхідності виконати ремонтні роботи, але також допомагає регулювати обсяг надходження теплоносія в батареї.

Види і призначення

Крани та вентилі, монтовані при установці радіаторів, можуть мати різний функціонал і призначення.

Тому вони, в значній мірі, відрізняються основними конструктивними характеристиками.

запірна арматура

Такий варіант пристроїв призначений для перекриття потоку робочого середовища, наприклад, від теплового акумулятора водяного опалення ( як зробити своїми руками ) І найбільш широко застосовується в різних видах комунікацій:

  • кульовий кран встановлюється в систему опалення приміщень, і може бути запірним або регулюючим.

    Призначається для відключення радіатора за допомогою блокування всього потоку теплоносія.

    Поворот рукоятки крана пускає в хід шток, провертають сферу і перекриває просвіт труби.

    Найчастіше такі крани виготовляються із сталевого сплаву, латуні або бронзи.

    Герметизація запірної частини і з'єднань здійснюється за допомогою замінних фторопластових прокладок.

    При приєднанні до радіатора використовується звичайна гайка або «американка» ( для сушки для рушників );

  • конусний вентиль дозволяє плавно регулювати всередині системи потік теплоносія, що обумовлено конструктивними особливостями такої арматури.

    Запірний елемент представлений конусним штоком з різьбленням.

    А ви знаєте, як робиться теплоізоляція для труб водопостачання від конденсату ? У корисною статті описані матеріали, призначені для утеплення, які пропускають вологу від поверхні труб в навколишній простір.

    Для чого потрібен зворотний клапан для каналізації прочитайте на цієї сторінці.

    При обертанні маховика здійснюється пересування штока по різьбі, що супроводжується відкриттям або перекриттям просвіту в трубі.

    Герметизацію забезпечують спеціальні еластичні прокладки, розташовані на кільцевих канавках штока;

  • кран Маєвського, необхідний для запобігання, так званого завоздушіванія в опалювальній системі, а також видалення повітря, який потрапляє в труби в процесі заливки теплоносія.

    Конструкція представлена ​​запірним штоком, встановленим в корпусі, що має різьбу під пробку радіатора.

    Просвіт труби відкривається за допомогою штока, пересуватися за допомогою спеціального ключа.


У разі застосування останнього варіанту, потрібно пам'ятати про недостатню пропускну спроможність такого крана.

Монтувати його на розширювальний бак не рекомендується. З цією метою, бажано, встановлювати звичайний вентиль.

регулювальні крани

Такий пристрій, представлене краном на стандартному радіаторі опалення, необхідно, для автоматичного управління рухом теплоносія, наприклад, від теплоаккумулятора (як зробити своїми руками - прочитайте тут ).

Перед вибором вентиля для системи опалення, необхідно визначитися з експлуатаційними характеристиками такого пристрою:

  • режимом функціонування опалювальної системи, включаючи температурні показники, які залежать від теплоізоляції труб опалення ( в приватному будинку ), А також оптимальний і критичний параметри тиску;
  • ступенем інертності функціонування пристрою, що дозволяє плавно регулювати або оперативно перекривати циркулює в певній ділянці системи теплоносій;
  • можливістю автоматичного функціонування, що відбивається на вартості обладнання, але може гарантувати нормальну і тривалу працездатність всієї опалювальної системи, а також мінімізує необхідність контролю.


Центральний механізм перекриття теплоносія, як правило, представлений голчастою запірної конструкцією або регулювальної пластиною.

Автоматичне регулювання обсягу теплоносія здійснюється найчастіше голчастим вентилем.

Для змішування гарячого потоку з холодною водою, з метою створення оптимального температурного режиму в умовах автономного опалення, клапани встановлюються на колектор водяних теплих підлог (як зробити монтаж під плитку, написано в цієї статті).

А що вам відомо про сантехнічний каналізаційний трійник ? З яких матеріалів він виготовляється і як проводиться його монтаж за всіма правилами, написано в корисної статті.

Що краще фанова труба або вакуумний клапан - відповідь прочитайте тут .

На сторінці: http://ru-canalizator.com/septiki/otstojnik/fanovaya-truba.html написано про установку фанової труби в приватному будинку.

Головним конструктивним відмінністю регулювального вентиля для радіатора опалення від звичайної запірної арматури, наприклад, від кульового крана-трійника (опис тут ), Є наявність особливого елемента, що забезпечує роботу в автоматичному режимі.

терморегулюючий вентиль

Найпростішою конструкцією є пристрій з голчастим штоком, сполученим з елементом термостатичного управління.

Температурний рівень середовища викликає його розширення або стиснення, що дозволяє регулювати обсяг що надходить в радіатор теплоносія.

Пристрій встановлюється на вхідному патрубку опалювального приладу і може відрізнятися:

  • ручною установкою температурних параметрів теплоносія;
  • підключенням до зовнішніх температурними датчиками.


Незалежно від того, вибрано в якості вентиля опалювальної системи голчасті, регулювальний або будь-яке інше пристрій, дуже, важливо, грамотно підібрати модель і відповідний монтажний вузол.

Після виконання монтажу пристрою, характеристики і пропускна здатність опалювальної системи повинні залишитися незмінними.

Правила вибору

На сьогодні, обігрівальні прилади, представлені радіаторами, експлуатуються в наступних умовах:

  • централізовані системи опалення;
  • приватні домоволодіння з індивідуальними джерелами тепла;
  • багатоквартирні будинки з котельнею індивідуального типу.


Вентилі, а також крани будь-якого виду, здатні тільки зменшувати або повністю перекривати прохідний перетин в трубі, але не збільшують його.

Тому можна тільки знижувати кількість теплової енергії в радіаторі, але не підвищити такі показники.

Якість теплоносія в централізованій системі опалення, як правило, досить, низьке, тому бажано встановлювати якісні латунні крани.

Не рекомендується, в цьому випадку, використовувати клапани і вентилі з термоголовкою, робоча частина яких, може швидко засмітитися, в результаті чого, управляти теплоносієм стає абсолютно неможливо.

Централізовані мережі характеризуються частими перепадами тиску і гідроударами, які супроводжують сезонний запуск системи, тому кульові крани повинні витримувати досить високий тиск, що становить 16 Бар і більш.

На вибір радіаторної арматури в опалювальних системах багатоквартирних будинків, оснащених індивідуальними котельнями, впливають проектні дані.

Дуже важливо, завчасно передбачити весь набір необхідної арматури.

З метою спрощення розборки, а також зняття радіаторів, рекомендується монтувати крани, укомплектовані «американкою» ( сполучна муфта для поліпропіленових труб ).

Зручність зливу теплоносія з опалювальних батарей безпосередньо залежить від установки на зворотному підводці арматури, оснащеної зливним штуцером.

технологія монтажу

У приватних домоволодіннях, клапани, оснащені термоголовки, дозволяють скоротити витрати на теплопостачання і монтуються на подаючий трубопровід.

Звичайні кульові крани встановлюються на зворотну трубопровідну систему.

В одному приміщенні немає необхідності встановлювати окремий термостат на кожен радіатор.

Клапани потрібно ставити на один або кілька радіаторів, якщо сумарні показники тепловіддачі перевищують 50% від загальних значень.

Решта опалювальні прилади потрібно обладнати вентилем на подачу, а також кульовим краном на зворотному підводці.

Деталь арматури під назвою «американка» забезпечується однією або кількома накидних гайок, які охоплюють приєднувальний хвостовик і здатні вільно обертатися навколо нього.

Такий монтаж (як встановити лічильник гарячої води з датчиком температури, прочитайте тут ) Виконувати в кілька разів простіше, ніж встановлювати стандартне муфтове з'єднання, а вентиль можна розміщувати в безпосередній близькості до стіни.

При облаштуванні поліпропіленової системи опалення, металевий кульовий кран встановлюється за допомогою спеціального муфт-перехідника, а нарізне сполучення, в обов'язковому порядку, ущільнюється.

У процесі першої установки крана на опалювальні батареї, нарізні сполучення потрібно збирати без ущільнення, що допоможе визначити функціональність деталей.

В якості ущільнювача може бути використана ФУМ-стрічка, а також добре зарекомендувало себе промазування нарізного сполучення спеціально пастою «Юніпак».

Кран Маєвського, як правило, комплектується зручною гумовою прокладкою, тому здійснювати ущільнення ФУМ-стрічкою або будь-якими герметиками немає необхідності.

Після повної установки або заміни запірних і регулюючих кранів і вентилів, виконується опресовування (який краще купити прес для системи опалення, дізнаєтеся тут ) І пробний пуск системи, що дозволяє переконається в герметичності вироблених з'єднань і працездатності кранів.

Слід пам'ятати, що запірні і регулюючі крани є важливою частиною будь-якого опалення, а помилковий вибір або неправильна установка такої арматури не обмежується тільки зниженням робочих показників, вона, часто, стає основною причиною аварійних ситуацій.

Як зробити перший пуск теплоносія в радіатор опалення після заміни або установки вентиля на батареї, подивіться в пропонованому відеоролику.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов