Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Крапельне зрошення своїми руками

  1. технологія системи
  2. Переваги і недоліки
  3. недоліки
  4. Структура і її застосування
  5. Де застосовується крапельний спосіб поливу?
  6. У теплиці
  7. В полі
  8. На городі
  9. Як вибрати систему?

Наша сеть партнеров Banwar

Будь-яка система зрошення повинна надавати вам певну вигоду і забезпечувати оптимальне для рослин кількість води.

Ми постараємося розповісти вам про переваги системи крапельного зрошення, зробленої своїми руками, і її недоліки. Розповімо про полив овочів, як здійснюється зрошення картоплі, винограду, огірків, постараємося допомогти зробити систему без допомоги фахівців, а своїми руками, пояснимо, для чого потрібна схема, надамо фото і відео матеріали. Також ви зможете знайти поради, як вибрати фільтр, які потрібні шланги, яке застосовувати устаткування і яка технологія, як здійснюється розрахунок кількості води і що таке система «Росинка».

Якщо у вас виникають питання, то пам'ятайте, що їх можуть допомогти вирішити відео-уроки.

Будь-яка система зрошення повинна надавати вам певну вигоду і забезпечувати оптимальне для рослин кількість води

Забезпечення гарного врожаю

технологія системи

Сучасні технології допомогли зробити автоматичну систему поливу, яка набагато полегшує життя людини. Вона спрацьовує і поливає певні ділянки тільки із заданою періодичністю. Це значно економить не тільки ваш час, але і зберігає ваш сад або город. Найголовнішою перевагою таких систем є необов'язковість вашої присутності, адже ви можете просто задати програму (дуже зручно для поливу винограду, огірків і помідор).

Зроблена своїми руками - при якій полив здійснюється маленькими порціями в прикореневу зону рослини і регулюється дозаторами, за допомогою яких, проводять розрахунок.

Простіше кажучи, - це спосіб поливу , При якому вода з додатковими мінеральними речовинами потрапляє прямо в грунт.

Такий спосіб зрошення має менш витратне обладнання (шланги і труби використовуються в набагато меншій кількості).

З самого початку свого розвитку застосовувалася виключно в теплиці. Але, завдяки виявленим достоїнств, придбала поширення в сільському господарстві для поливу картоплі, огірків, винограду, кукурудзи та інших сільськогосподарських культур, що ростуть на полях.

Але, завдяки виявленим достоїнств, придбала поширення в сільському господарстві для поливу картоплі, огірків, винограду, кукурудзи та інших сільськогосподарських культур, що ростуть на полях

Полив картопляного поля

Переваги і недоліки

переваги

У порівнянні з іншими системами, має цілу низку переваг.

  1. Економія води (розрахунок кількості споживаної рідини). Завдяки особливій будові, не вимагає великого напору води і тому значно економить її, а дозатори, які подають воду маленькими порціями, і шланги не дають зайвій воді поширитися.
  2. Економія енергії - її розрахунок проводиться автоматично. Пов'язано це, в першу чергу, з відсутністю напору. У промислових масштабах скорочує споживання людських (трудових ресурсів) і допомагає зробити роботу продуктивніше.
  3. Рівномірність надходження вологи для поливу овочів (картоплі, огірків) і фруктів (винограду), влаштовано таким чином, що проводить розрахунок води, і волога в грунт для рослин надходить маленькими дозами через певний проміжок часу. Тому рослини не встигають пересихати. Для реалізації цієї функції створюється схема, яку можуть допомогти зробити професіонали.

    схема пристрою

  4. Просочення рослин добривами. Такий спосіб добрива не просто економічний, він найбільш раціональний для рослин, отримують потрібну кількість добрив безпосередньо до коренів, проводиться розрахунок їх кількості.
  5. «Провітрювання» ґрунту - завдяки системі не відбувається перезволоження грунту, вона дихає, що допомагає впливати повітря і сонця.
  6. Вплив на кореневу систему набагато краще і збільшується її можливість споживання води, поживних і мінеральних речовин.
  7. Зменшується час росту рослин. Рослини при такому поливі набагато швидше ростуть. Це пов'язано не тільки з нормованим надходженням вологи, але зі споживанням поживних речовин, отримує їх безпосередньо, і не витрачається час на їх засвоєння.
  8. Зменшується термін дозрівання. Пов'язано з попереднім пунктом. Плоди набагато соковитіше і швидше дозрівають завдяки поживним і мінеральних речовин.
  9. Застосування в складних умовах і з успіхом застосовується на схилах і важкодоступних ділянках грунту. Такий спосіб поливу запобігає ерозії ґрунту.

    Особливо ефективний на схилах

  10. Відсутність засоленості ґрунту і води. При застосуванні системи відбувається вилуговування солей, що в свою чергу запобігає їх скупчення в грунті. Цього ефекту допомагає досягти спеціальний фільтр.
  11. Стійкість до температур і можливість залишатися в землі взимку.

недоліки

Крім всіх перерахованих вище переваг, які обов'язково стануть вирішальними у виборі саме цієї системи, ми повинні розповісти про деякі недоліки:

  1. Потреба в постійному регулярному технічному огляді. Крім легкості в експлуатації, ще й складності. Така система через свого розташування повинна піддаватися постійній перевірці, щоб уникнути небажаного засмічення, деформації або псування. Особливо слід перевіряти фільтр системи для уникнення поломки. Фільтр повинен бути завжди чистим і без смітинок, повинні бути порожніми (без бруду і відкладень), що з'єднує трубка повинна бути щільно покрита ізолюючим матеріалом. Устаткування потрібно періодично міняти.
  2. Велике споживання води (через труби), розрахунок якої слід зробити заздалегідь. Через низький тиск вода надходить повільно, якщо у вас обмежений запас води, то його може просто не вистачити. Хоча, слід зауважити, що через кожну насадку виходить тільки фіксований обсяг води.
  3. Певна незахищеність. Це навряд чи загрожує в промислових масштабах або при застосуванні в теплиці, але при застосуванні на відкритих просторах (у дворах), варто подумати про те, як уберегти всі деталі (особливо верхні труби) від домашніх тварин.

    Полив на присадибній ділянці

Структура і її застосування

З чого складається система?

Щоб побудувати самому, потрібно знати всі її основні складові (обладнання). Здається, що створити таку систему своїми руками просто неможливо, але після того, як ви дізнаєтеся про її основних деталях, ви зрозумієте всю легкість. Якщо ви стикаєтеся з проблемами, то можете звернутися за допомогою до відео в інтернеті. У будь-якому випадку для створення системи своїми руками можна купити всі необхідні елементи (обладнання), серед яких:

  • крапельниця (крапельниці);
  • кран;
  • ніпель (використовується для переходу);
  • заглушка;
  • кути;
  • фільтр;
  • інжектор;
  • шланг (шланги);
  • трубка;
  • труби.

Устаткування можна купити як окремо, так і в повному комплекті. Дані деталі (обладнання) є основними. Також ви можете побачити додаткові куточки або розподільники. Труби слід підбирати різного діаметру для регулювання напору води, фільтр слід купувати зі спеціальним захисним покриттям, що з'єднує трубка повинна бути обгорнута ізолюючим матеріалом, щоб уникнути протікань. Також варто відзначити, що трубка - це обов'язкова деталь конструкції, як фільтр, труби, крапельниці і інжектор.

Також варто відзначити, що трубка - це обов'язкова деталь конструкції, як фільтр, труби, крапельниці і інжектор

Система поливу складається з багатьох комплектуючих

Де застосовується крапельний спосіб поливу?

Після того як ви вже дізнаєтеся про всі переваги та недоліки системи, а також про основні деталях, варто розглянути питання про те, де застосовується.

У теплиці

Природно, перше, це в теплиці, як і на відкритому грунті, має однакові переваги використання. У теплиці дуже зручно застосовувати все це обладнання, фільтр і інші.

Вони не чіпляються, не займають багато місця. Технологія поливу дозволяє в теплиці зробити комплексний полив, а також провести розрахунок потрібної кількості води. У теплиці можна використовувати систему для зрошення винограду (так як коріння винограду вимагає постійної вологи і добрив).

В полі

Така система застосовується для зрошення полів і їх поливу. Вона досить популярна через свою компактність, економічності і стійкості до температур. Для полів це найоптимальніший і зручний варіант, складності виникають, коли потрібно здійснити попередній розрахунок необхідної води. Для цього повинна бути створена схема розмірів ділянки.

Для цього повинна бути створена схема розмірів ділянки

Застосування в поле

На городі

Найпоширеніший спосіб застосування - в городі. Варто зауважити, що крапельне зрошення овочів дуже продуктивно позначається на їх врожайності. Серед всіх рослин слід виділити: картопля, томат, огірки; серед ягід - кавун і виноград.

Томат набагато соковитіше і має більш привабливий відтінок. Це не пов'язано з тим, що був вирощений за допомогою хімікатів, навпаки, через їх відсутність і правильного догляду він набагато краще розвивається. Той же самий ефект справляє на огірки і кукурудзу. Урожай цих культур збільшується вдвічі, як і якість продуктів. Зрошення картоплі зручно через особливості його зростання і складності в догляді. Завдяки цій системі, картопля може споживати достатню кількість поживних речовин.

Що стосується ягід, то кавун виходить набагато солодший і більше, а зростає трохи швидше.

Особливою популярністю користується система зрошення винограду. Листя винограду потребують окремого догляду, оскільки вони схильні до зараження грибковими захворюваннями. Коренева система винограду, в свою чергу, вимагає великої кількості води. Вирощування винограду в теплиці вдається тільки за умови зрошення.

Як вибрати систему?

Вам не потрібно занадто багато думати над питанням про те, як правильно вибрати. Для здійснення вибору системи, як правильно підібрати обладнання, фільтр, комплекти насадок і інше - ви можете подивитися на відео в інтернеті. Вами повинна бути створена схема вашої ділянки, для оптимального вибору системи зрошення. Система, яку ви виберете, буде залежати від вимог і потрібних функцій обладнання. Щоб подивитися наявність всіх деталей і на явность додаткових, вам надається схема системи поливу.

Найпоширенішою системою є «Росинка».

«Росинка».

Вона економічна, зручна і добре виконує всі необхідні функції. Система «Росинка» - це продукт, який є в кожному магазині, і у вас не виникне проблем з її купівлею. Що вона собою являє, ви можете подивитися на фото, а також на даному відео:

Автор: Іванов Денис

Як вибрати систему?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов