Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Краща мастило для ланцюга велосипеда, як правильно змащувати ланцюг

  1. Що необхідно змащувати в велосипеді?
  2. Чим змащувати велосипед?
  3. Як змащувати велосипед?
  4. Догляд за ланцюгом велосипеда
  5. Машинка для чищення ланцюга: корисний девайс або новомодна непотрібність?
  6. Принцип дії машинки для чищення ланцюга (цепемойкі)
  7. Як змастити ланцюг для велосипеда?
  8. Чим змащувати ланцюг велосипеда?
  9. Як часто змащувати ланцюг велосипеда?
  10. Як змастити вилку велосипеда?
  11. Як змастити амортизатори на велосипеді?
  12. Мастило для підшипників велосипеда
  13. Як змастити педалі велосипеда?

Наша сеть партнеров Banwar

23.07.14 23

.

І ось, нарешті, здійснилося! Велосипед куплений і, навіть, обкатаний. І тут виникає нова проблема: починають скрипіти педалі і всі частини велосипеда, а ланцюг злегка покрилася іржею . Що ж робити? відповідь проста: скористатися мастилом.

Що необхідно змащувати в велосипеді?

Для того щоб велосипед служив якомога довше свого господаря, необхідно періодично змащувати всі його деталі. Найголовнішою і першої на черзі є ходова частина - тобто всі деталі, що забезпечують рух велосипеда, об'єднані в одну систему. Сюди відносяться:

  1. Ланцюг. Ця деталь є однією з головних тому, що забезпечує рух велосипеда. Саме тому від якості і кількості мастила, що наноситься на неї, залежить все технічний стан цього транспорту. Першим сигналом про те, що ланцюг не в порядку, служить її брязкіт. Також слід враховувати ще й такий момент, як зношування цієї деталі. Міняти її потрібно якомога частіше - приблизно через кожних 1500 км їзди на велосипеді.
  2. Осі гальмівної системи. Вся гальмівна система відповідає за безпеку руху і своєчасну зупинку велосипеда.
  3. Роликові коліщатка для натягу ланцюга. Вони допомагають залишатися ланцюга відмінно натягнутою і протистоять її ослаблення.
  1. Перемикач швидкостей. Він складається з двох частин: переднього і заднього. Перший відповідає за перемикання передачі, а другий - за поступове нарощування швидкості. Для того щоб дані дії відбувалися безвідмовно, потрібне постійне змазування і належний догляд за цими деталями.
  2. троси перемикання і гальмування. Так як ні гальмо, ні перемикач не можуть передавати команди по повітрю, то в кожному велосипеді є спеціальні троси, що несуть в собі дві функції: об'єднання деталей гальмування і перемикача між собою і передавач сигналів, які спонукають до дії. Для їх мастила необхідно капнути трохи масла біля входу і виходу кожного троса і трохи натискати на педалі і перемикачі.
  3. Кареточний вузол. Каретка - це невелика втулка, яка містить в собі підшипники і спеціальні чашечки. Це пристрій відповідає за педалі. Підшипники допомагають їх легкому кручению, а чашечки утримують педалі від прокручування і випадання. Таким чином, змащуючи каретку, ви забезпечуєте собі безпеку руху.
  4. Підшипники в колесі. Вони допомагають руху коліс і утримують колесо від хитання під час руху. Вони, також, потребують постійної мастилі.
  5. Амортизаційна система. Вона відповідає за м'якість їзди. Крім того, при наявності різних перешкод амортизатори пом'якшують удар коліс і протистоять поломки велосипеда. Від господаря потрібно змастити спеціальну вилку, що знаходиться спереду, і задній амортизатор.

Таким чином, якщо господар все буде змащувати завчасно, то ніяких проблем з велосипедом він не буде спостерігати досить довго.

Чим змащувати велосипед?

Існує величезна кількість найменувань різних мастил і масел. Всі вони відмінно підходять для догляду за велосипедом:

  1. Спеціальні рідкі масла. Дана категорія підходить для всіх видів ланцюгів, амортизаційних систем і гальм. Вони повністю охоплюють всі оброблювані ділянки і надовго забезпечують безперебійну роботу деталей велосипеда.
  2. Аерозолі з вмістом двох компонентів. Вони відмінно підходять для різних перемикачів, змащування різьби і тросів. Аерозолі влаштовані таким чином, що при розпилюванні що міститься в них масла охоплюються навіть важкодоступні місця, що служить безсумнівним плюсом в обробці деталей велосипеда. Крім того, в деяких з них міститься гас. Він, також, є прекрасним помічником при роз'єднанні зіпсованих деталей. Сюди відносяться: «LM40» і «LM47».
  3. Пластичні мастила. Вони використовуються для змащування і ущільнення всіх видів з'єднань.
  4. Мастила з вмістом кальцію. Даний вид належить до групи пластичних мастил. Вони також призначаються для змащення всіляких з'єднань і вузлів. Сюди відносяться: «Солідол», «Униол» і так далі. Плюсом використання даного виду мастил є те, що кальцій здатен досить довго триматися на поверхні деталей і, при цьому, забезпечувати їм відмінну роботу.
  5. Мастила з літієм. Ще один з різновидів пластичного мастила. Сюди відносяться: «Літол-24», «Фіол» і так далі.

Всі ці масла й змащення здатні швидко і ретельно змастити всі деталі велосипеда . Крім того, вони надовго зберігають всю ходову частину велосипеда в повному порядку.

Як змащувати велосипед?

Здається, ну що складного в змазуванні велосипедних частин? Однак і тут є свої премудрості. Наприклад, потрібна певна кількість мастила, а також певний вид. Крім того, потрібні певні маніпуляції з будь-якої з деталей. Ось основні вимоги при обробці деталей мастильними речовинами:

  1. Мастило ланцюга велосипеда


    Ланцюг. Для того, щоб змастити ланцюг велосипеда, слід враховувати таку деталь, як кількість мастила. Краще використовувати трохи, буквально один шар. Крім того, не рекомендується використовувати густе мастило.

  2. Ось гальмівної системи


    Осі гальмівної системи. Тут найкраще використовувати аерозолі, так як тільки вони здатні проникнути у важкодоступні місця і відмінно змастити всі деталі. Необхідно акуратне розпорошення невеликої кількості мастила.

  3. Роликові коліщатка для натягу ланцюга


    Роликові коліщатка для натягу ланцюга. Їх, також, краще змащувати аерозолю.

  4. перемикач швидкостей


    Перемикач швидкостей. Їх можна змастити як аерозолю, так і мастилом.

  1. Троси гальмування і перемикання


    Троси гальмування і перемикання. Їх необхідно змащувати маслом або аерозолю. Для цього потрібна невелика кількість масла - буквально крапля, якій необхідно змастити входи і виходи канатиков.

  2. кареточний вузол


    Кареточний вузол. Тут необхідно використовувати густе мастило, яка викладається на дно чашечки. Самі підшипники чистяться за допомогою ганчірочки.

  3. Підшипники коліс


    Підшипники коліс. Змащуються так само, як і кареточний вузол.

  4. амортизаційна система


    Амортизаційна система. В вилку заливається масло, а в задній амортизатор - рідкої мастильної консистенцією.

При правильному підборі мастильних матеріалів у вас не повинно бути ніяких проблем в догляді за велосипедом. Нижче буде розглянуто більш докладний опис мастила кожної деталі велосипеда.

Догляд за ланцюгом велосипеда

Так як ланцюг є найважливішою деталлю всього велосипеда, то до неї потрібно найбільш детальний і ретельний догляд.

Машинка для чищення ланцюга: корисний девайс або новомодна непотрібність?

Не всі нововведення на перевірку виявляються потрібними і корисними, без багатьох з них можна легко обійтися. На перший погляд і машинка для чищення ланцюга велосипеда (Цепемойка) може бути віднесена до таких: здавалося б, ну що простіше, ніж зняти і вичистити ланцюг самостійно. Але якщо для бувалого велосипедиста така процедура не буде складною, то для початківця велолюбителів або дівчата, недавно купила собі велосипед, це може стати серйозною проблемою. Залишати ж без догляду ланцюг - значить гарантувати собі в найближчому майбутньому складності і з їздою, і з ремонтом двоколісного друга.

Залишати ж без догляду ланцюг - значить гарантувати собі в найближчому майбутньому складності і з їздою, і з ремонтом двоколісного друга

Машинка для чищення ланцюга.

Існує кілька видів таких пристосувань: відрізняються вони і комплектацією, і ціною, і надійністю. Barbieri, Bike Hand, Birzman - ці торгові марки пропонують машинки для мийки ланцюга бюджетного класу: стандартно з трьома коліщатами для чищення та зручним резервуаром. Торгова марка Kettenmax пропонує цепемойку не тільки більш високу вартість, а й з усіма необхідними додатковими комплектуючими. Вибір тієї чи іншої - питання фінансових можливостей конкретної людини.

Принцип дії машинки для чищення ланцюга (цепемойкі)

Принцип дії машинки для чищення ланцюга.

Основним і, напевно, ключовим перевагою машинки для чищення ланцюга можна вважати можливість доглядати за ланцюгом, не знімаючи її з велосипеда. Щоб почати роботу, досить завести ланцюг всередину машинки, попередньо наповненою промивної рідиною до середини роликів (близько 50 мл).

ВАЖЛИВО! Зазвичай для цього використовують просте миючий засіб типу Fairy, розчинник, уайт-спірит або гас.

Потім слід плавно обертати педалі, при цьому ретельно притримуючи і машинку, і сам велосипед. Щоб не пролити на підлогу використану рідина або НЕ капнути мастилом, захистіть підлогове покриття ганчірками або газетами: якщо погодні умови дозволяють, то виконувати процедуру бажано на вулиці - це позбавить і від плям, і від різкого запаху очисних рідин. Після того, як ланцюг буде очищена від забруднень, її легко змастити: для цього досить замінити в машинці промивну рідину мастилом.

Принцип роботи машинки гранично простий, він доступний кожному з власників велосипеда, незалежно від віку і знань. Тому можна вважати наявність такого девайса виправданим, особливо при відсутності досвіду самостійного догляду та ремонту байків.

Як змастити ланцюг для велосипеда?

Cмазка велосипедної ланцюга

Щоб промазати ланцюг якомога ретельніше і швидше, необхідно використовувати наступний порядок дій:

  1. Перенести ланцюг з великих зірочок на середні. Це необхідно для того, щоб ланцюг була натягнута якомога сильніше. Таким чином, буде легше вичистити ланки ланцюга і змастити їх набагато ретельніше.
  2. Очистити ланцюг від бруду. Зробити це можна за допомогою звичайної чистої ганчірки. Необхідно витирати ретельно, щоб не пропустити жодної ділянки ланцюга.
  3. Нанести змазку на ланцюг. Найкраще використовувати мастило, а не аерозоль, так як вона дозволяє змастити абсолютно всі ділянки ланцюга. Змастити необхідно все її частини, при цьому прокручуючи педалі проти годинникової стрілки.
  4. Прокручувати педалі з однаковою швидкістю. Це необхідно для найкращого проникнення мастила всередину.
  5. Витерти всі надлишки масла. Вся мастило, яка необхідна велосипеду для відмінної роботи, залишається всередині, а надлишки проступають на поверхні. Вони тільки заважають роботі велосипеда, так як збирають бруд. Саме тому надлишки потрібно прибирати чистою ганчіркою. Все, ланцюг змазана.

Чим змащувати ланцюг велосипеда?

Гібридна мастило для ланцюга велосипеда

Гібридна мастило для ланцюга велосипеда

  • Виготовлена за унікальною гібридної технології, заснованої на принципі синергії між різними матеріалами.
  • Має високу проникаючу здатність, завдяки якій мастило потрапляє на внутрішні поверхні шарнірів.
  • Після випаровування розчинників високов'язкі масло надійно утримує мастило в зоні тертя.
  • Тверді мастильні матеріали, що входять до складу, утворюють тонкий шар, що перешкоджає попаданню пилу на ланцюг.
  • Зручна аерозольна упаковка з насадкою-трубочкою дозволяє рівномірно наносити матеріал по всій поверхні.

Потрібно правильно підбирати мастильні речовини. Ось така мастило рекомендується фахівцями:

  • тефлоновий мастило


    Тефлоновий мастило для велосипеда. Даний вид має найвищі характеристики: мало схильний до тертя, перебуваючи між рухомими частинами ланцюга; вимагає розведення будь-яким розчинником для потрапляння всередину; його можна наносити тонким шаром.

  • Силіконове мастило


    Силіконова змазка для велосипеда. Її відрізняє стійкість до зношування деталей ланцюга, легке нанесення і опірність до прилипання пилу.

  • воскова мастило


    Воскова мастило. Також, як і тефлонова, це змащення є досить ефективною. На відміну від мастил на основі, як тефлон, цю можна наносити тільки тонким шаром, щоб уникнути закупорки ланок і втулок, а також потрібна ретельна очистка ланцюга перед нанесенням мастила. Та й за своїми характеристиками воскова мастило поступається тефлоновим.

Це найбільш популярні і ефективні мастила, що допомагають налагодженню безперебійної роботи у велосипедної ланцюга.

Як часто змащувати ланцюг велосипеда?

У цьому питанні у всіх думки різні. Але найкращими і оптимальними рішеннями будуть такі:

  • При важкому старті. Якщо господареві стає важко виїжджати на вулицю, значить, вся справа, найчастіше, виявляється в стані ланцюга.
  • Через три години катання.
  • Хрускіт ланцюга. Такий ефект може спостерігатися в момент, коли ланцюг стає сухою.

Таким чином, приходячи до спільного знаменника, можна відзначити наступне: ланцюг, оптимальніше за все, змащувати через кожних 100 кілометрів їзди і після її очищення від бруду.

Як змастити вилку велосипеда?

Мастило вилки велосипеда

Амортизаційні вилки на велосипедах від різних фірм повністю відрізняються один від одного. Однак приблизний перелік дій у всіх вилок практично однаковий - за винятком деяких особливостей. Ось цей план з очищення вилки:

  1. Необхідно очистити вилку від всякого сміття, після чого зняти колесо.
  2. З штоків - стрижнів, в які вставлено штани вилки - слід викрутити болти. Потім необхідно зняти регулятор.
  3. Потім слід зняти гальмівну систему, після чого висмикнути штани з велосипеда.
  4. Наступний крок: слід протерти штоки від мастила і зняти кільця стопора з сальників.
  5. Потім необхідно протерти штани вилки зсередини.
  6. На сальники наноситься густе мастило, а в кожну штанину наливається трохи масла. Використовувати, найкраще, масла з вмістом солідолу.
  7. Потім все збирається так само, як і розбиралася.
  8. Змащується внутрішня частина вилки за допомогою аерозолі. Все готово.

Як змастити амортизатори на велосипеді?

Принцип розбирання амортизатора був написаний вище. Тому залишається додати лише одне: в разі дощової погоди прибирання і змащування амортизаторів повинна проводитися щодня. В інших випадках - щотижня. Очищення проводиться мильною водою і щіткою, а мастило - аерозолю і маслом.

Мастило для підшипників велосипеда

Для підшипників потрібно така мастило, яка надовго зберігала б їх безперебійну роботу. До такої можна віднести мастило на основі літію. Вона здатна прослужити цілий рік, не вимагаючи ні заміни, ні добавки.

Перед тим, як її наносити, підшипники необхідно промити гасом і дати обсохнути. І тільки після цього мастило наноситься в сепаратор, який утримує підшипники разом, або відразу в чашечку, куди, потім, утискують кульки.

Як змастити педалі велосипеда?

Для того щоб змастити педалі, необхідно, перш за все, їх розібрати.

  • Спочатку педалі знімаються з велосипеда.
  • Потім знімаються заглушки, що прикривають гайку.
  • Викручуються гайки і знімаються стопорні шайби і конус.
  • Дістаються підшипники, і знімаються педалі з осей.

Після цього всі деталі промиваються в гасі і протираються ганчіркою. Після висихання наноситься мастило на вісь і підшипники, після чого вони знову збираються.

Якщо ви не знаєте нічого, тобто як змастити каретку звичайного велосипеда, тут відповідь дуже проста: розбирається вона також детально, як і всі інші частини звичайного велосипеда, а змащується густим мастилом. Крім того, її можна змастити, не розбираючи на численні частини. Досить нанести рідке мастило зверху, і вона сама всосется всередину.

мастило Nanoprotech

Найчастіше бувають ситуації, коли, після зими, виводиш велосипед, а він скрипить. Або ще гірше - покрився корозією. У таких випадках на допомогу прийде мастило nanoprotech. Вона відмінно оберігає велосипед від псування і дозволяє протримати велосипед в чудовому стані всю зиму. Користуючись цією мастилом, власник велосипеда надовго забуде про проблеми з деталями.

Відео. Технічне обслуговування велосипеда (мийка і змащення ланцюга, мийка велосипеда)

Що необхідно змащувати в велосипеді?
Чим змащувати велосипед?
Як змащувати велосипед?
Чим змащувати ланцюг велосипеда?
Як часто змащувати ланцюг велосипеда?
Як змастити вилку велосипеда?
Як змастити амортизатори на велосипеді?
Що ж робити?
Що необхідно змащувати в велосипеді?
Чим змащувати велосипед?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов