Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кращі струни для класичної гітари

Наша сеть партнеров Banwar

Які струни для класичної гітари кращі Які струни для класичної гітари кращі? Це питання задають постійно. Дійсно, від того, які струни стоять на гітарі залежить дуже багато чого. Моя розповідь про струнах для класичної гітари, які я вважаю найкращими на сьогоднішній день.

Багато хто, напевно, знають, що я твердий і гарячий прихильник карбонових струн для класики і граю виключно на них. Причому використовую тільки Саварезе карбон сильного натягу - модель Savarez-Alliance Corum 500AJ і ніякі інші моделі струн цієї французької фірми не визнаю, ні AR, ні ARJ, ні 510, ні 540 і т.п.

І ось недавно на консультацію в офісі прийшов наш студент - Єгор. І приніс гітару ручної роботи майстри Калабина. Цей дуже хороший і серйозний інструмент живе і радує його вже, напевно, років зо два. До слова треба сказати, що іжевський майстер Геннадій Калабин свого часу створював унікальну ГРАН-гітару, подаровану самому Полу Маккартні.

Але гітара Єгора була звичайною класикою. І я прекрасно знаю цей інструмент, не раз Єгор приносив його і я із задоволенням грав на ньому. До речі, на цій гітарі мензура теж 660 мм, як і на моїй гітарі майстра Кузнєцова.

Загалом, коли в цей раз до нас прийшов Єгор і я побачив, що з ним кейс з гітарою, то відразу запитав: а чому він захопив її з собою і не сталося з нею що?

Ні, виявилося, що з інструментом все в порядку. Просто Єгор поставив нові струни і вирішив показати, як з ними вона звучить.

А далі почалося найцікавіше.

У нас якраз стояли сильні холоди. На градуснику було нижче -25!

Ми посиділи за чашкою чаю, не дістаючи гітару з кейса, щоб вона відійшла від морозу.

Коли Єгор нарешті дістав гітару, виявилося, що він трохи послабив струни для транспортування.

Чесно кажучи, дарма.

Він, мабуть, не знав, що нейлон / карбон поводиться зовсім не так, як металеві струни. Хоча я часто говорю, що не потрібно послаблювати нейлонові струни на гітарі, коли Ви виносите її на холод (в кейсі, природно). Нейлон на холоді не стискується, а навпаки, подовжується. В результаті цей ефект призводить не до збільшення, а до зменшення навантаження від струн на деку. І нічого страшного з гітарою не відбувається навіть на самому сильному морозі. Ось металеві струни на хорошому морозі можуть і бридж "з м'ясом" вирвати.

Про цю особливість нейлону писав на нашому Форумі один зі студентів. Колись він брав участь в розробці системи автоматичного регулювання ступеня відкриття фрамуг теплиць, в якій якраз і була задіяна ця особливість подовження нейлонової нитки при зниженні температури повітря і скорочення її при потеплінні.

Загалом, поганенько звичайно, що Єгор послабив струни. Адже після підстроювання вони не тільки деякий час знову повинні витягуватися, але на цей час вони втрачають чистоту, ясність і оформленість тони.

Отже, Єгор дістав з кейса інструмент і став його налаштовувати. І тут я побачив, що на гітарі стоять якісь дуже цікаві струни. Баси у них були дуже красивого золотого кольору. І дисканти теж були їм до пари - золотисто-прозорі. А якщо врахувати, що струни йшли в кілки з такою ж позолоченою колковой механікою, то вже чисто візуальне враження було просто приголомшливим. Загалом, красотища, та й годі!

Я запитав, що це за струни?

- HANNABACH, відповів Єгор.

Потрібно сказати, що я давно мріяв спробувати струни цієї фірми. Але якось не доводилося ні самому поставити їх гітару, ні інші інструменти з такими, аж ніяк не дешевими, струнами мені в руки не потрапляли. Так, власне, я і сам не сильно напружувався, щоб вирішити цей інтерес, мене цілком влаштовував карбон Саварезе. І ще зупиняло те, що як і у будь-якої фірми, моделей у Ханнабаха багато. І які вибирати і тестувати було не дуже зрозуміло. Стоять дуже недешево, а точність попадання в те, що могло сподобатися саме мені, була дуже невелика. Адже якби я не знав, яку конкретно модель брати у Саварезе, міг потрапити на ту, від якої склалося б не дуже втішне думку про всю фірмі.

Скажу відразу, в цей раз ситуація потрапила "в яблучко". Єгор поставив на гітару саме ті струни, які були потрібні. Це був золотистий карбон з позолоченими басами.

Я взяв інструмент, заграв ... і був вражений просто до глибини душі - з гітари полився дивовижний по красі і наповненості звук. Це була просто пісня, інструмент співав - саме співав, вражаючим по глибині, співучості і теплоті голосом!

Але найбільше мене здивувала і вразила незвичайна теплота звучання цих струн. Саме теплота!

За багато років я звик до кілька холоднувато, чистому і польотним звучанням карбону Саварезе. І я добре пам'ятаю, як ця калабінская гітара звучала зі струнами 500 AJ.

Зараз же, з золотим Ханнабахом, все було по-іншому - інструмент зовсім змінився. Я просто не впізнавав цю гітару. Вона насправді співала сильним, соковитим і насиченим якимись дивно теплими обертонами і глибиною звуком.

Я навіть забув про те, що у мене не дуже добре оброблені нігті, що робило гру не дуже комфортною і звук не дуже чистим. Всі ці вади якось зникли і розчинилися при дотику до Ханнабаху.

... Єгор сидів поруч і щасливо усміхався. І я раптом теж відчув, що і по моєму обличчю розлилася, напевно, така ж посмішка задоволення і насолоди незвичайним звучанням цих золотих - від першої до шостої, струн ...

Час пролетів зовсім непомітно. А перед розставанням, я ще раз докладно розпитав Єгора про цю модель струн - Hannabach-Goldin SET 725 MHT:

Опис цих струн таке:

Hannabach-Goldin SET 725 MHT - вершина лінійки професійних струн для вимогливих гітаристів.
Верхні струни виготовлені з Супер вуглеволокна (SUPER CARBON) золотистого кольору. Їх звучання м'якше і тепліше, ніж у струн зі звичайного вуглеволокна (карбону).
Басові струни представляють собою високотехнологічне, щільне і дуже міцну основу з опліткою з недавно розробленого сплаву золотистого кольору - Голдіна (що не містить нікелю та кадмію). Ці струни мають чітке і яскраве звучання.

Характеристики:

  • Для класичних гітар: стандартна мензура 650 мм.
  • Натяг: середньо-сильне (про що і свідчить абревіатура MHT: Medium / High Tension).
  • Діскантовие струни: матеріал Super Carbon, колір світло-золотистий, очищене вуглеволокно, мають м'яке, тепле, рівне звучання.
  • Басові струни: спеціальний сплав з золотим напиленням на високотехнологічної, щільною і міцній основі, мають чітке і яскраве звучання.

Ну що ж, я поділився своїми враженнями про золотом Ханнабахе Супер-Карбон.

Пробуйте і ви. Адже головне, щоб саме вам звучання вашого інструменту доставляло максимальну насолоду і натхнення. Тому що це те, що буде включати в вашому серці і душі Ефект Творчого Горіння, про який говорять всі - від Сеговії до Еммануеля.

Сторонні слухачі можуть і не відреагувати на те, що має надихати на подвиги саме вас - звук! Це важливо, в першу чергу і головним чином, саме для вас!

Пробуйте і цілком можливо, ці струни дадуть вам те, що ви шукали вже дуже давно ...

В'ячеслав Шувалов *

Національна Академія Гітари

* Стаття не має на меті рекламу даних струн і відображає особисту думку автора!

Які струни для класичної гітари кращі?
Загалом, коли в цей раз до нас прийшов Єгор і я побачив, що з ним кейс з гітарою, то відразу запитав: а чому він захопив її з собою і не сталося з нею що?
Я запитав, що це за струни?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов