Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кращі радянські фантастичні фільми

  1. Вельд (1987)
  2. День гніву (1985)
  3. Його звали Роберт (1967)
  4. Зоряний інспектор (1980)
  5. Планета бур (1962)
  6. Місячна веселка (1983)
  7. Назустріч мрії (1963)
  8. Москва-Кассіопея / Підлітки у Всесвіті (1973-1974)
  9. Небо кличе (1959)
  10. Петля Оріона (1980)
  11. Солярис (1972)
  12. Таємнича стіна (1967)
  13. Туманність Андромеди (1967)
  14. Через терни до зірок (1980)

Наша сеть партнеров Banwar

Фантастика не була улюбленим жанром в СРСР, зважаючи, по більшій мірі, розвагою для дітей і молоді. Зважаючи на це радянські фантастичні фільми не могли похвалитися великими бюджетами або особливою увагою з боку ЦК КПРС. Проте, вони знімалися, і деякі з них увійшли в золотий фонд світової фантастики. І це не тільки «Солярис» Тарковського, але і фільми Павла Клушанцева, роботами якого надихалися Кубрик, Лукас і Рідлі Скотт. Які ж ще найцікавіші фільми про космос були зняті в СРСР?

Вельд (1987)

«Вельд» - моторошна перебудовна екранізація оповідань Бредбері. Хоча фантастичні елементи в ній присутні і навіть є Марс, в першу чергу вона цікава, як зліпок епохи і як рідкісний зразок радянського артхауcа .

Хоча фантастичні елементи в ній присутні і навіть є Марс, в першу чергу вона цікава, як зліпок епохи і як рідкісний зразок радянського   артхауcа

Радянські постери - кращі постери в світі!

День гніву (1985)

В результаті невдалого експерименту в закритому заповіднику з'явилися гібриди людини і ведмедя - звіроподібні, але розумні істоти, звані отаркамі. Які, можливо, представляють серйозну загрозу для всього людства. Радянських дітей «День гніву» лякав, власне, отаркамі, а дорослим пророкував перебудову. З іншого боку, з часом і без ідеологічного підгрунтя цілком можна розглядати цей фільм і як радянський відповідь «Острову Доктора Моро».

З іншого боку, з часом і без ідеологічного підгрунтя цілком можна розглядати цей фільм і як радянський відповідь «Острову Доктора Моро»

Отаркі такі отаркі

Його звали Роберт (1967)

Вчений створює людиноподібного робота РБ-235 для польоту до далекій зірці Вега в сузір'ї Ліри. На жаль, після випробувань в польових умовах з'ясовується, що робот ще не готовий замінити людину. Комедійне, легке кіно, в якому більше радянського битописательства, ніж фантастики. Проте, подивитися можна. Хоча б для того, щоб зрозуміти, чим радянські роботи відрізнялися від американських.

Хоча б для того, щоб зрозуміти, чим радянські   роботи   відрізнялися від американських

Радянський андроїд розмовляє з радянським роботом

Зоряний інспектор (1980)

Інспектор розслідує підступне напад на Міжнародну базу космічної інспекції, вчинене військовим кораблем «Антарес», власністю корпорації «Майнтхаус». У цьому радянському фантастичному фільмі з'являється звихнувся штучний мозок , Інші планети, злі капіталістичні корпорації і перші у вітчизняному кінематографі зомбі.

У цьому радянському фантастичному фільмі з'являється звихнувся   штучний мозок   , Інші планети, злі капіталістичні корпорації і перші у вітчизняному кінематографі зомбі

Види з ілюмінатора

Планета бур (1962)

Чудовий фільм від одного з найбільших радянських режисерів Павла Володимировича Клушанцева про подорож радянських космонавтів на Венеру. Спецефекти в цьому фільмі на той період не мали рівних у світі. Перемонтована американцями версія фільму була названа «Подорож на доісторичну планету».

Треба додати, що перша радянська ж космічна станція дісталася до Венери тільки в 1965 р До того моменту вірили, що там може бути життя, а клімат схожий на субтропічний - з густою рослинністю і динозаврами. Ось чому вони з'являються в «Планеті бурь».

Незважаючи на цей науковий анахронізм, фільм надзвичайно рекомендований до перегляду, як і інші абсолютно приголомшливі роботи Клушанцева, зокрема, «Місяць» та «Марс». Це дійсно той випадок, коли радянські фантастичні фільми на голову випереджали американські.

Місячна веселка (1983)

Радянські вчені вивчають вирують на Землі дивні магнітні бурі. Несподівано з'ясовується, що їх поява пов'язана з катастрофою космічного корабля на Обероне (супутнику Урана). Як саме? Це і належить з'ясувати героям «Місячної веселки».

Це і належить з'ясувати героям «Місячної веселки»

На Обероне відмінна погодка

Назустріч мрії (1963)

на Марсі терпить аварію космічний зореліт з інопланетянами. На допомогу їм поспішають радянські космонавти. Просто відмінне і на рідкість позитивне радянських фантастичне кіно з чудовими для 1963 р модельки і спецефектами. А ще саме для цього фільму була написана знаменита пісня «І на Марсі будуть яблуні цвісти».

А ще саме для цього фільму була написана знаменита пісня «І на Марсі будуть яблуні цвісти»

Коли-небудь на Марсі дійсно зацвітуть яблуні, як же інакше

Москва-Кассіопея / Підлітки у Всесвіті (1973-1974)

Радянські школярі відправляються до зірка Альфа Кассіопеї, отримавши сигнал, відправлений звідти явно розумними істотами. У фільмі використовувалися передові на той момент зйомки, що імітують ефект невагомості. Також були присутні злі роботи і подорожі на сверхсветових швидкостях, неможливі з фізичної точки зору, але не з точки зору радянського хулігана. Який насправді хороший, просто дуже хотів в космос.

Який насправді хороший, просто дуже хотів в космос

Ні, це не сенобітов з «Повсталих з Ада», а роботи з фільму «Москва-Кассіопея»

Небо кличе (1959)

Радянські космонавти рятують американських після їх невдалої спроби першими приземлитися на Марс. У США фільм був перемонтований «королем фільмів категорії Б» Роджером Корман і Френсісом Копполою (!) І вийшов під назвою «Битва за межами сонця».

) І вийшов під назвою «Битва за межами сонця»

Родина в космосі

Петля Оріона (1980)

До Землі наближається таємничий згусток енергій, названий петлею Оріона. Щоб зрозуміти, що це і чи може воно бути небезпечним для землян, СРСР відправляє до Петлі Оріона корабель зі змішаним екіпажем з людей і андроїдів.

Щоб зрозуміти, що це і чи може воно бути небезпечним для землян, СРСР відправляє до Петлі Оріона корабель зі змішаним екіпажем з людей і андроїдів

Контакт з Петлею Оріона вийшов трохи моторошною

Солярис (1972)

Не дивно, що Лем не злюбив цей фільм. Його більше займала науково-технічна сторона Соляріса, а Тарковський створив артхаусний психологічний хоррор з несподіваним висновком: в космосі добре, а вдома, на рідній Землі, краще. І не просто вдома, а в Росії, серед рідних берізок. Проте, «Соляріс» став класикою світового кінематографа і заслужено займає верхні рядки в списках кращих фантастичних фільмів усіх часів (поряд зі «Сталкером»).

Проте, «Соляріс» став класикою світового кінематографа і заслужено займає верхні рядки в списках кращих фантастичних фільмів усіх часів (поряд зі «Сталкером»)

Цікаво, що в польському оригіналі Солярис «вона», тобто дівчинка. Може, варто було подарувати їй квіти хоча б і запросити на чашечку кави?

Таємнича стіна (1967)

Прибульці побудували в тайзі загадкову Стіну, яка була купол з потужних електростатичних розрядів. На її вивчення відправляються відважні радянські вчені. За деякими версіями, стіна побудована марсіанами, за іншими - сама є розумним прибульцем ...

За деякими версіями, стіна побудована марсіанами, за іншими - сама є розумним прибульцем

Чомусь кадри з «Таємничий стіни» змушують згадати перевал Дятлова ...

Туманність Андромеди (1967)

Екранізація комуністичного класичного роману Єфремова «Туманність Андромеди» - радянські «Зоряні війни». Саме звідси, кажуть, взявся Дарт Вейдер (як переінакшених Дар Вітер). Також в «Туманності Андромеди» можна побачити перший в світі прототип ноутбука.

Також в «Туманності Андромеди» можна побачити перший в світі прототип ноутбука

Комуністичний ноутбук з «Туманності Андромеди»

Через терни до зірок (1980)

23 століття. Радянський космоліт «Пушкін» виявляє в далекому космосі занедбаний корабель з трупами істот явно штучного походження - клонами. Єдина вижила - дівчина на ім'я Нійя. На жаль, вона нічого не пам'ятає. Земляни підбирають і виходжують Нійю. Поступово вона згадує, що родом з планети Десса, якій через жадібність місцевих олігархів загрожує небачена екологічна катастрофа.

Незважаючи на всі кострубатості, це хороше кіно, в якому присутня, в тому числі, що пожирає все на своєму шляху звихнувся біомаса. А ще вражає, що в СРСР почали перейматися проблемами екології ще у 1980 році - задовго до того, як ця тема стала «загальним місцем» на Заході.

Жахлива булькає біомаса, готова пожерти і розчинити будь-яку органіку

Це були найпопулярніші і кращі радянські фантастичні фільми, деякі з яких, всупереч загальноприйнятій думці, не поступалися західним, а в чомусь навіть їх випереджали.

Які ж ще найцікавіші фільми про космос були зняті в СРСР?
Як саме?
Може, варто було подарувати їй квіти хоча б і запросити на чашечку кави?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов