Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кращий позашляховик ціна-якість. ТОП-10 (плюси і мінуси)

  1. Який позашляховик краще вибрати? Рада експерта:
  2. Рейтинг кращих позашляховиків 2019 роки для Росії
  3. Great Wall New H3
  4. Ssangyong Kyron
  5. DW Hower H5
  6. Toyota Fortuner
  7. Mitsubishi Pajero Sport 3
  8. Оновлений Ford Explorer
  9. Jeep Wrangler 4
  10. Оновлений Infiniti QX80
  11. Land Rover Sport 2018
  12. Mercedes-Benz AMG G-Class

Наша сеть партнеров Banwar

Цей огляд кращих позашляховиків призначений для любителів далеких поїздок і подорожей. Причому не тільки по туристичним маршрутам і дорогах загального користування, а й куди подалі, за межі цивілізації, в мальовничі місця, куди без спеціальної техніки не добратися.

Для цих цілей відмінно підійдуть позашляховики. Але варто звернути увагу, що не всі позашляховики, з представлених на ринку, впораються з бездоріжжям, а в сучасних реаліях автомобілі здатні заїхати куди не вступала нога людини і зовсім можна перерахувати по пальцях однієї руки. Це і зрозуміло, більшості людей вистачає звичайного «паркетника» для поїздок на дачу. Але цього достатньо не всім - сьогодні ми розглянемо справжніх монстрів бездоріжжя, які не бояться бруду і перешкод на шляху.

В даний час сегмент позашляховиків як в Росії, так і в світі в цілому - це один з найбільш швидко розвиваються сегментів машинобудування (в народі таки машини називають джипами). Автомобільні компанії прагнуть якомога частіше оновлювати свої моделі і представляти новинки. В даний час можна вибрати позашляховик на будь-який смак і гаманець. Розкид цін в цьому сегменті найобширніший, починаючи від бюджетних варіантів, і закінчуючи преміальними версіями. Саме тому експерти рекомендують перед покупкою позашляховика ознайомиться з усіма плюсами мінусами придивилася вам машини.

  • Рамні позашляховики - це всюдиходи, у яких кузов кріпиться до ходової за допомогою рами. Подібний вид конструкції використовується тільки у справжніх позашляховиків, і відрізняє їх від "паркетників". У таких автомобілів мотор і шасі прикріплені прямо до рами, а зверху одягнений кузов. Яскравий представник цієї групи на російському ринку - Джип Вранглер (до речі, він теж потрапив в наш рейтинг).
  • Плюси рамних позашляховиків: більш довговічна ходова частина, легше відновлюються після дорожньо транспортних пригод, в момент їзди по бездоріжжю навантаження рівномірно розподіляється між рамою і кузовом.
  • Мінуси рамних автомобілів: наявність рами значно збільшує вагу.
  • Позашляховики з несучою конструкцією кузова: у таких автомобілів кузов прикріплений прямо до ходової. Велика частина з представлених сьогодні на ринку позашляховиків, виконані саме за таким принципом (кращий представник цієї групи - Ленд Ровер Спорт).
  • Плюси позашляховиків з несучою конструкцією: прийнятно низька маса.
  • Мінуси: кузов схильний підвищеної рухливості в момент їзди по серйозному бездоріжжю, що часто призводить до тріщин на «лобовухе».

Який позашляховик краще вибрати? Рада експерта:

  • Перш за все, перед покупкою позашляховика, ви повинні визначиться для яких цілей ви його вибираєте - плануєте на ньому їздити по серйозному бездоріжжю, зрідка виїжджати на ґрунтовку в сільській місцевості або на піщані дороги. А може, ви плануєте на ньому робити сімейні подорожі. Приймаючи рішення, який краще позашляховик купити для вирішення тих чи інших завдань, необхідно визначити приблизний бюджет. Відзначимо, що в бюджет повинна бути закладена не тільки ціна самого позашляховика, а й наступні витрати. До таких витрат відносяться: страховка, КАСКО, дорожній податок і технічне обслуговування. Нерідко вартість першого року утримання автомобіля становить майже третину від його основної вартості.
  • Крім того, визначитеся з вибором конкретного бренду (кожна марка має свої особливості, переваги і недоліки), а також вирішите, яким мотором буде оснащений ваш автомобіль. Бензинові силові агрегати більш адаптовані до російських реалій, дизельні двигуни більш економічні. Якщо ви шукайте недорогий позашляховик, то кращий варіант для вас - дизельний мотор. У нашому огляді кращих позашляховиків для Росії, ми детально розглянемо найпривабливішу десятку.
  • Приймаючи рішення, який позашляховик краще вибрати, ви повинні керуватися прохідністю, динамічними характеристиками, обладнанням, а також тим, як автомобіль веде себе на трасі (стійкий він на дорозі, чи не занадто кренитися на поворотах). Тому перед покупкою обов'язково пройдіть тест-драйв, в результаті якого виявляться всі плюси і мінуси. А найкраще укласти договір про тестовому періоді використання, припустимо, на один тиждень. Тоді у вас з'явитися реальна можливість випробувати свого залізного друга в тих чи інших умовах.
  • Після того, як ви визначилися з конкретною моделлю всюдихода, приділіть особливу увагу комплектації, так як від цього безпосередньо залежить його кінцева вартість. Цінник на саму доступну комплектацію однієї і тієї ж моделі і на саму "заряджену" відрізняється істотно. Якщо пізніше ви захочете додати якусь опцію, то це виллється в копієчку. Вибираючи з пропонованих комплектацій, вирішите чи необхідна вам система повного приводу, блокування диференціала, адаптивний круїз-контроль, шкіряна обробка салону, навігація і так далі. Кожна з перерахованих опцій коштує недешево.

Офіційно: Британський позашляховик Range Rover Velar визнаний кращим позашляховим автомобілем року з усіх представлених на російському ринку. Щорічна національна премія автобізнесу підвела підсумки за поточний рік, в рамках якої названі ТОП-5 кращих машин. Перше місце дісталося розкішному Рендж Рвер веларій. Нагадаємо, вперше Velar вийшов на ринок Росії в середині осені минулого року, і за цей час завдяки своєму багатому технічному оснащенню і комфорту вже став дуже популярним у росіян.

Рейтинг кращих позашляховиків 2019 роки для Росії

При складанні рейтингу, враховувалася не тільки прохідність машин, але і загальна надійність конструкції. Адже куди б не заїхала техніка, вона повинна і назад повернутися. А також рівень комфорту для водія і пасажирів мають важливу роль. Тому що який-небудь старенький уазик прекрасно впоратися з бездоріжжям, але їхати на ньому сотню кілометрів - сумнівне задоволення.

Всі учасники нашого огляду розташовані не в зв'язку з якимись заслугами, а за вартістю - починаючи дешевими і закінчуючи більш дорогими преміальними автомобілями.

Great Wall New H3

Great Wall New H3

У Росії перші средньорозмірні позашляховики Great Wall New H3 привезли ще чотири роки тому. Але за цей час автомобіль анітрохи не втратила своєї актуальності, більше того, став дуже популярним. Секрет такої популярності криється, перш за все, в його низької вартості, тому можна сміливо стверджувати, що Н3 - кращий бюджетний позашляховик і успішний підкорювач бездоріжжя. На ньому можна не тільки сміливо з'їжджати з асфальтованих доріг, але і їхати в ліс або відпочивати в місцевість з повною відсутністю доріг, не боячись загрузнути в бруді або в піску.

Зовнішній вигляд пятиместного Great New H3 вийшов сучасним агресивним і солідним (до пари істинного чоловічому характеру) за рахунок масивної решітки радіатора, великих бамперів і великих фар.

Зовнішній вигляд пятиместного Great New H3 вийшов сучасним агресивним і солідним (до пари істинного чоловічому характеру) за рахунок масивної решітки радіатора, великих бамперів і великих фар

Інтер'єр Great Wall New H3

Грейт Волл Нью Н3 в залежності від обраної версії може бути обладнаний шкіряним салоном, фронтальними подушками безпеки водія і переднього пасажира, камерою заднього виду, 17-дюймовими легкосплавними дисками і так далі.

  • Плюси: простий в обслуговуванні, робочий ресурс двигуна до 400 тис. Км, в салоні якісний пластик без зайвих запахів, недороге ТО, місткий багажник, великий кліренс, дешевий.
  • Мінуси: слабенький движок, як наслідок слабкі динамічні характеристики (важко розганяється, насилу йде на обгін), нерівна майданчик багажника при складених задніх сидіннях.

Найдоступніша комплектація:

  1. турбомотор: обсяг 2,0 літра;
  2. потужність: 116 к.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: 6МКПП;
  5. змішаний витрата палива: 8,7 / 100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 16 секунд;
  7. кліренс: 240 мм;
  8. ціна: 929 тис. рублів (без урахування знижок і пропозицій);

Ssangyong Kyron

Ssangyong Kyron

Для тих хто хоче недорого купити собі серйозний справжній позашляховик варто розглянути корейський Ssangyong Kyron. Цей автомобіль є великим дуже потужним корейським позашляховиком, в його основі лежить міцна рамна конструкція. Автомобіль пропонується з фірмовою системою повного приводу з можливістю переключаться на передній привід. Крім того, система підтримує ряд знижених передач передбачених спеціально для серйозного бездоріжжя. Через невеликий цінника він користується великою популярністю у росіян.

Від конкурентів вигідно відрізняється хорошою оглядовістю, високою посадкою, комфортом і якістю виконання. А при виборі версії з шкіряною обробкою ви отримаєте солідний і респектабельний автомобіль. Товсте обтягнуте шкірою рульове колесо зручно розташовується в руці, на ньому ж виведені кнопки управління основним функціоналом.

Товсте обтягнуте шкірою рульове колесо зручно розташовується в руці, на ньому ж виведені кнопки управління основним функціоналом

Інтер'єр Ssangyong Kyron

Уже в базі всюдихід обладнаний підсилювачем керма, центральним замком, електрорегулюванням зовнішніх дзеркал, обігрівом дзеркал, підігрівом дзеркал, штатної аудіосистемою, клімат-контролем, датчиками дощу і світла, фронтальними подушками безпеки для водія і переднього пасажира.

Найдоступніша комплектація:

  1. турбомотор: обсяг 2,0 літра;
  2. потужність: 150 к.с .;
  3. тип палива: соляру;
  4. трансмісія: 5АКПП;
  5. змішаний витрата палива: 11,7 / 100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 16,2 секунд;
  7. кліренс: 210 мм;
  8. ціна: 1 млн 029 тис. рублів;

DW Hower H5

DW Hower H5

Новий китайський позашляховик DW Hower H5 вийшов на російський ринок в березні поточного року. Перш за все хочеться відзначити, що Н5 - це чесний рамний позашляховик і пропонується як з задне-, так і повним приводом. Тільки поглянувши на нього можна відразу сказати, що це справжній підкорювач бездоріжжя. Ховер Н5 цінуватися російськими автолюбителями через брутального дизайну екстер'єру, нерозрізного заднього моста і жорстко підключається повного приводу (за винятком задньопривідних модифікацій).

В основному його вибирають чоловіки за тридцять, мета яких мати універсальний транспорт підходить як для міських поїздок, так і для заміських (полювання, риболовля і так далі). Зовнішній вигляд Н5 збалансований, привабливий і впізнаваний - в екстер'єрі всюдихода відсутні цікаві дизайнерські рішення, але і відштовхують деталей в ньому ви не знайдете.

Зовнішній вигляд Н5 збалансований, привабливий і впізнаваний - в екстер'єрі всюдихода відсутні цікаві дизайнерські рішення, але і відштовхують деталей в ньому ви не знайдете

Інтер'єр DW Hower H5

У списку стандартного устаткування значаться: система ЕSC Bosch 9-й генерації, система допомоги водієві при підйомі в гору нac (Hill-startAssistControl) і на спуску НDC (HillDescentControl).

  • Переваги: неугоняемость, брутальний дизайн екстер'єру, місткий, економічний якщо врахувати масу і розміри, надійний, не дороге технічне обслуговування, місткий салон, великий дорожній просвіт.
  • Недоліки: слабенька шумоізоляція, недостатньо якісне лакофарбове покриття (дрібні відколи й подряпини).

Найдоступніша комплектація:

  1. турбомотор: обсяг 2,0 літра;
  2. потужність: 150 к.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: 6МКПП;
  5. змішаний витрата палива: 8,7 / 100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 12,9 секунди;
  7. кліренс: 230 мм;
  8. ціна: 1 млн 299 тис. рублів;

Toyota Fortuner

Toyota Fortuner

Toyota Fortuner в наш рейтинг потрапив як кращий японський позашляховик. Японський виробник в лютому 2018 року розширив доступну лінійку комплектацій для свого функціонального рамного позашляховика Toyota Fortuner. Так як нова версія найдоступніша саме її ми сьогодні і розглянемо. Нагадаємо, всюдихід з'явився на російському ринку восени минулого року. До теперішнього моменту модель пропонували тільки з 177-сильним турбодизелем об'ємом 2,8 літра і 6-діапозоні АКПП.

Тепер же з'явилися машини з 4-циліндровим з 2,7-літровим бензодвіжком з віддачею 166 кінських сил і 5-ступінчастою механічною коробкою передач. В якості палива мотор використовує АІ-92. Всі модифікації для РФ доступні з жесткоподключаемим повним приводом.

Всі модифікації для РФ доступні з жесткоподключаемим повним приводом

Інтер'єр Toyota Fortuner

Початкова версія Standard обладнана трьома рядами крісел, антеною в стилі «плавник акули», заднім верхнім спойлером, чорними бічними підніжками, галогеновими фарами ближнього і дальнього світла, парою кондиціонерів, аудіосистемою, тканинної обробкою внутрішньосалонового простору і 17-дюймовими дисками коліс зі сталі, а також численними системами допомоги водієві. На цьому монстрові можна сміливо підкорювати будь-які бездоріжжя і відправлятися з комфортом в Дольние подорожі. Якщо врахувати всі його переваги і низьку вартість, то з упевненістю можна стверджувати, що Toyota Fortuner - кращий сімейний позашляховик.

  • Плюси: реально прохідний, комфортний просторий салон, в якому немає нічого зайвого, хороша оглядовість, місткий багажник.
  • Мінуси: жорстко налаштована підвіска, немає навігації і відсутні омивачі стекол.

Найдоступніша комплектація:

  1. турбомотор: обсяг 2,7 літра;
  2. потужність: 166 к.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: 5МКПП;
  5. змішаний витрата палива: 12/100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 10,8 секунди;
  7. кліренс: 225 мм;
  8. ціна: 1 млн 999 тис. рублів;

Mitsubishi Pajero Sport 3

Mitsubishi Pajero Sport 3

Офіційна прем'єра побудованого на базі рамного вантажівки Mitsubishi L200 / Triton нового 7-семимісного позашляховика Mitsubishi Pajero Sport третьої генерації відбулася ще три роки тому. Тому ми з повною упевненістю говоримо, що ми розглядаємо, автомобіль є чесним рамним позашляховиком. За час перебування на ринку він став дуже популярним як в Росії, так і в світі. Перш за все, його цінують за строгий чоловічий характер, японську надійність і якісну збірку.

У зовнішньому вигляді всюдихода можна помітити очевидну подібність із донором, але все ж Паджеро Спорт обзавівся власним дизайном «передка» і корми. При створенні дизайну екстер'єру, інженери японського бренду керувалися новою концепцією під назвою Dynamic Shield, в основу якої ліг Х-подібний малюнок спереду машини.

При створенні дизайну екстер'єру, інженери японського бренду керувалися новою концепцією під назвою Dynamic Shield, в основу якої ліг Х-подібний малюнок спереду машини

Інтер'єр Mitsubishi Pajero Sport 3

Уже в базовій версії Invite всюдихід обладнаний бічними підніжками, електропривідними підігріваються дзеркалами, передніми протитуманними фарами, шкіряним рульовим колесом на якому розташовані органи управління музикою і клімат-контролем, підігрівом переднього ряду крісел, індикатором контролюючим рівень омиваючої рідини і легкосплавними 18-дюймовими дисками коліс.

  • Достінства: динамічний, відмінна керованість, добре тримає дорогу, стійкий, ідеально налаштована підвіска, шумоізоляція на вищому рівні.
  • Недоліки: лакофарбове покриття не досить якісне якщо врахувати його вартість, через особливості будови кузова недостатня оглядовість.

Найдоступніша комплектація:

    1. турбодизель: обсяг 2,4 літра;
    2. потужність: 249 к.с .;
    3. тип палива: соляру;
    4. трансмісія: 6АМПП / 4 × 4;
    5. змішаний витрата палива: 7,4 / 100 км;
    6. динаміка 0-100 км / ч: 11,4 секунди;
    7. кліренс: 220 мм;
    8. ціна 2018 модельного року: 2 млн 299 тис. рублів.

Оновлений Ford Explorer

Оновлений Ford Explorer

Оновлений американський позашляховик вийшов на Російський ринок навесні поточного року, і за короткий час став дуже популярним у наших автолюбителів, особливо серед «золотої» молоді.

Модель отримала посвіжілий екстер'єр і поліпшені споживчі властивості, але не дивлячись на це рестайлінговий позашляховик став дешевше, ніж його попередник. У процесі модернізації Ford Explorer отримав зміни як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі. Зокрема, SUV обзавівся новою хромованою радіаторної гратами, а також іншими світлодіодними протитуманними фарами. Під внутрішньосалонове просторі встановили USB-роз'єм для смартфонів і планшетів. Особливо хочеться відзначити проведену роботу щодо поліпшення шумоізоляції.

Особливо хочеться відзначити проведену роботу щодо поліпшення шумоізоляції

Інтер'єр Ford Explorer

Найдоступніша модифікація Ford Explorer XLT обладнана семимісцевим шкіряним салоном, електрообігрівом «лобовуха», світлодіодними передніми і протитуманними фарами, камерою заднього виду, аудіосистемою на дев'ять динаміків, а також просунутої «мультімедійкой» SYNC з таскріном діагоналлю 8 дюймів. Система підтримує російськомовне голосове управління. Виходячи з усього перерахованого вище можна сміливо стверджувати, що Ford Explorer - кращий американський позашляховик.

  • Плюси: відмінна керованість, хороші позашляхові здібності, просторий салон, місткий багажник.
  • Мінуси: слабкі динаміка, ерганоміка і світло.

Найдоступніша комплектація:

    1. «Атмосферник»: обсяг 3,5 літра;
    2. потужність: 249 к.с .;
    3. тип палива: бензин;
    4. трансмісія: 6АКПП / 4 × 4;
    5. змішаний витрата палива: 7,8 / 100 км;
    6. динаміка 0-100 км / ч: 12,4 секунди;
    7. кліренс: 211 мм;
    8. ціна: 2 млн 399 тис. рублів;

Jeep Wrangler 4

Jeep Wrangler 4

Нова генерація американського позашляховика Jeep Wrangler залишився вірний традиціям, хоча, дизайнери змогли створити більш сучасний зовнішній вигляд, ніж у попередника. Передні габарити виконані у вигляді кільця, які знаходяться всередині фар. Крім того, зовнішній вигляд всюдихода підкреслюють подоконная виштамповка, а також грань решітки радіатора, що нагадує Wagoneer шістдесятих років.

Нове покоління Джип Вранглер так само як і його попередник побудований на рамної конструкції, але інженерам вдалося істотно знизити споряджену масу на 90 кілограм. Такий ефект досягнутий завдяки впровадженню алюмінієвих елементів. Так, автомобіль отримав полегшений капот, дверцята і рамку вітрового скла. П'ята двері зроблена з алюмінієвого і магнієвого сплаву. Крім усього іншого, новинка отримала поліпшені системи пасивної безпеки.

Крім усього іншого, новинка отримала поліпшені системи пасивної безпеки

Інтер'єр Jeep Wrangler 4

Автомобіль оснастили утілітарнімі «фішкамі» у виде відкідається лобового скла и легко демонтуються дверей. Wrangler доступний з трьома варіантами даху: жорстка, традиційна з м'яким верхом (з надійними і простими засувками) і матерчатий. Якщо врахувати все вищевикладене, то можна з упевненістю стверджувати, що Jeep Wrangler - кращий рамний позашляховик.

Плюси: високий, пружна підвіска (всі нерівності і вибоїни «їсть» на ура), високий ступінь комфорту, ефектний брутальний дизайн, заводиться з пів стусана навіть взимку, відмінна пічка і клімат-контроль.

Мінуси: слабенький ближнє світло, лобове скло сильно плоске і вертикальне (чутливе до зустрічним камінцями).

Найдоступніша комплектація:

  1. турбомотор з системою Stop-Start: обсяг 2,0 літра;
  2. потужність: 272 к.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: 8АКПП;
  5. змішаний витрата палива: 11,4 / 100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 8,1 секунди;
  7. кліренс: 277 мм;
  8. ціна: 4 млн 850 тис. рублів;

Оновлений Infiniti QX80

Оновлений Infiniti QX80

Оновлений повнорозмірний позашляховик Infiniti QX80 вийшов на ринок Росії тільки в травні 2018 року. Цей японський всюдихід вибирають люди не для поїздок по бездоріжжю (хоча він як не можна краще підходить для цього), а, перш за все, щоб підкреслити свою індивідуальність і статус. Безумовно, новий QX80 - один з кращих преміальних позашляховиків на сьогоднішній день.

В основу преміального японського QX80 лягла база Nissan Patrol, в процесі рестайлінгу автомобіль отримав нові фари, які знаходяться трохи вище, ніж у попередника, інші бампера і інші задні ліхтарі, а також більш широкий капот. Внутрішньосалонове простір обзавелося новою оббивкою сидінь, інший обробкою дверей і оновленої «мультімедійкой». В якості опції можна замовити планшети більшої діагоналі, які вмонтовані в підголовники передніх сидінь.

В якості опції можна замовити планшети більшої діагоналі, які вмонтовані в підголовники передніх сидінь

Інтер'єр Infiniti QX80

Infiniti QX80 в залежності від обраної комплектації може бути обладнаний системою розпізнавання пішоходів, системою відстеження «сліпих» зон, асистентом контролю дистанції та інтелектуальним круїз-контролем.

  • Переваги: привабливий зовнішній вигляд, багате оснащення вже в базі, розкішний салон, високоякісні оздоблювальні матеріали, динамічний.
  • Недоліки: ерганоміка, постійні проблеми зі склопідйомниками.

Найдоступніша комплектація:

  1. двигун V8: обсяг 5,6 літра;
  2. потужність: 405 к.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: 7АКПП;
  5. змішаний витрата палива: 14,5 / 100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 6,5 секунди;
  7. кліренс: 257 мм;
  8. ціна: 4 млн 850 тис. рублів;

Land Rover Sport 2018

Land Rover Sport 2018

Справжній британський позашляховик Land Rover Sport 2018-2019 модельного року зважаючи на свій характерного зовнішнього вигляду в даний час є найбільш впізнаваним і легендарним повнопривідним автомобілем. Від конкурентів його вигідно відрізняють надійність, якість збірки, потужні силові агрегати і внедоржние можливості. З його участю відбулося безліч експедицій і гуманітарних місій проходять на семи континентах. Позашляховик простий в управлінні, тому відмінно підійде як для чоловіка, так і для жінки.

В арсеналі базової версії Ленд Ровер Спорт значаться: шкіряні сидіння, шкіряне рульове колесо, підсвічування салону, алюмінієві вставки, 250-ватна аудіосистема на вісім динаміків, двозонний клімат-контроль, склоочисники з датчиками дощу, зовнішні дзеркала з електроприводом і підігрівом, передні і задні датчики паркування, підігрів передніх сидінь.

В арсеналі базової версії Ленд Ровер Спорт значаться: шкіряні сидіння, шкіряне рульове колесо, підсвічування салону, алюмінієві вставки, 250-ватна аудіосистема на вісім динаміків, двозонний клімат-контроль, склоочисники з датчиками дощу, зовнішні дзеркала з електроприводом і підігрівом, передні і задні датчики паркування, підігрів передніх сидінь

Інтер'єр Land Rover Sport

З екстер'єру варто виділити наявність даху пофарбованої в колір, 5-спиць 19-дюймових легкосплавних дисків коліс, світлодіодних преміум-фар (з омивачем і фірмової окантовкою денних ходових вогнів).

Переваги: хороша динаміка, відмінна керованість, зручний комфортний салон, досить економічний, багате оснащення.

Недоліки: дуже дороге утримання і технічне обслуговування.

  1. двигун: обсяг 2,0 літра;
  2. потужність: 300 к.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: АКПП (з можливістю ручного перемикання);
  5. змішаний витрата палива: 9,2 / 100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 7,3 секунди;
  7. ціна: 5 млн 105 тис. рублів;

Mercedes-Benz AMG G-Class

Mercedes-Benz AMG G-Class

Компанія Мерседес завжди випускала найкращі німецькі позашляховики. Сама «заряджена» версія розкішного німецького преміум-позашляховика Mercedes-Benz AMG G-Class 2019 модельного року надійшла в продаж в нашій країні тільки в середині березня поточного року.

Уже в базі салон рамний Mercedes-Benz AMG G 63 має обробку з чорної шкіри nappa. Позашляховик обладнаний електроприводом переднього ряду крісел, фоновим підсвічуванням внутрішньосалонового простору, 3-зонним клімат контролем, Медіасистеми, спортивним рульовим колесом, світлодіодними фарами, червоними гальмівними супортами і 20-дюймовими дисками коліс. В якості опції передбачені колеса 22 дюймів (282.000 руб.) І так далі.

) І так далі

Інтер'єр Mercedes-Benz AMG G-Class

Зауважимо, Mercedes-Benz AMG G 63 нової генерації обзавівся абсолютно новим силовим агрегатом, незалежною передньою підвіскою і адаптивними амортизаторами.

Інформації про плюси і мінуси в даний час відсутня.

Топова комплектація:

  1. бітурбована «вісімка»: обсяг 4,0 літра;
  2. потужність: 585л.с .;
  3. тип палива: бензин;
  4. трансмісія: 9-діапазонний «автомат»;
  5. змішаний витрата палива: 17/100 км;
  6. динаміка 0-100 км / ч: 4,5 секунди;
  7. ціна: 12 млн 450 тис. рублів;

Читайте також: кращі кросовери ціна-якість, кращі б / у позашляховики, останні новинки позашляховиків на російському ринку.

Новинки позашляховиків 2019-2020 модельного року (ціни і фото)

Новини по темі

Який позашляховик краще вибрати?
Який позашляховик краще вибрати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов