Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кращий гітарний тюнер. Як правильно вибрати гітарний тюнер.

  1. Рідкокристалічний і світловий індикатори
  2. хроматичні тюнери
  3. Налаштування на певну ноту
  4. Калібрування (зміщення частоти)
  5. моделі тюнерів
  6. KORG GA-30
  7. KORG GT-3
  8. YAMAHA YT-120
  9. YAMAHA YT-150
  10. BOSS TU-70
  11. KORG CA-30
  12. програмний тюнер

Наша сеть партнеров Banwar

Привіт всім! Сьогодні у мене для вас чудова і корисна стаття, в якій я розповім вам про те, як вибрати тюнер для налаштування шестиструнної гітари. Тут ви дізнаєтеся, про основні різновиди цих пристроїв, а також для яких гітар підходять ті чи інші тюнери. Дане пристосування повинно бути в арсеналі кожного гітариста, тому давайте познайомимося з ним ближче.

Але перед тим, як ми розглянемо основні види гітарних тюнерів, хотілося б пролити світло, так би мовити, початківцям гітаристам на всю значимість і необхідність цього пристрою.

Велике значення при грі на гітарі, безсумнівно, має її правильна настройка. Нерідко навіть музиканти з досить хорошим слухом все одно користуються гітарним тюнером. Що вже тут говорити про новачків! Їм теж буде особливо корисний цей прилад на початковому етапі навчання і не тільки.

Ні для кого не секрет, що гітара завжди повинна бути чітко для того, щоб виконувана композиція звучала правильно і мелодійно. Більш досвідчені гітаристи з легкістю роблять настройку на слух за лічені хвилини і навіть секунди. Незважаючи на ці навички, тюнером їм все ж доводиться користуватися, особливо в умовах стороннього шуму або під час виступу на сцені, а це дозволяє зробити налаштування найбільш якісно і швидко.

Прийшовши в музичний магазин, ви можете зустріти різні моделі гітарних тюнерів, але ось який вибрати, ще не знаєте. Багато професіонали радять в першу чергу зупинити свій вибір на тюнері зі стрілочним механічним індикатором. Незважаючи на гадану примітивність, такий індикатор забезпечує найбільш точну настройку гітари на відміну від тюнера з електронним індикатором.

Деякі моделі гітарних тюнерів мають додатково вбудований, що з одного боку начебто зручно, але в той же час професіонали не рекомендують купувати суміщені пристрою, а радять краще брати все окремо. Найчастіше виробникам доводиться йти на певні компроміси, поєднуючи кілька функцій в одному пристрої, що погіршують параметри пристрою в цілому.

Тепер розглянемо конструктивні особливості гітарних тюнерів. Залежно від своєї конструкції вони діляться на два основних типи.

До першого типу відносяться тюнери-прищіпки, які фіксуються на і знімають звук від тих, хто вагається струн. Такі пристрої дуже зручні, компактні і можуть легко поміститися в кишені або. Найчастіше застосовуються для настройки акустичних гітар.

До другого типу відносяться портативні тюнери, які розташовуються в безпосередній близькості біля інструменту або ж коммутируются з ним за допомогою кабелю. Такий девайс, звичайно ж, трохи габаритніший, але і точність настройки у нього значно вище, тому краще використовувати саме цей варіант. Розглянемо більш докладно кожен тип тюнера.

Такі пристрої в більшості випадків мають кілька видів налаштування, що дозволяють налаштувати як електрогітару, так і акустичну гітару. Як користуватися портативним тюнером? Так простіше простого!

Налаштування електрогітари таким пристроєм достатня проста. Для цього необхідно підключити інструмент кабелем до гнізда «джек» на корпусі тюнера і далі перевіряти звучання кожної струни, дивлячись на дисплей, на якому буде відображатися конкретна нота. Показання стрілки і світлодіодів буде сигналізувати відхилення в ту або іншу сторону від точного значення. Якщо ви налаштували струну правильно, то на дисплеї загориться зелений світлодіод, а стрілка буде розташовуватися по центру.

Налаштування акустичної гітари дозволяє включити функцію камертона, при якій тюнер буде видавати звуки певної тональності для кожної струни. Ще можна покласти його біля гітари, тоді тюнер через мікрофон буде вловлювати коливання струни, і показувати на дисплеї яка ж це насправді нота. Тут вже вибираєте, що вам простіше, хоча другий варіант буде точніше.

Перевагою такого тюнера є невелика вага і розмір, що дозволяє зручно їм користуватися як вдома, так і на репетиціях. Використовувати цей пристрій на концерті досить незручно і це його основний мінус, тому що налаштовувати гітару доведеться перед концертом, а ось на самому виступі користуватися буде вкрай незручно. Потрібно буде кожен раз підключати до нього гітару, що займе певний час. Але щоб не мучитися, є варіант простіше!

Як видно на зображенні, такий тюнер виконаний у вигляді прищіпки, вгорі якої розташований екран, тобто сам пристрій. Кріпиться він на голову грифа. Під час налаштування, такий тюнер вловлює коливання кожної струни, після чого виводить на дисплей поточну ноту. А при точної або не точною налаштування підсвічування екрану буде змінювати свій колір на зелений і червоний відповідно.

Даний тип тюнера відмінно підходить для використання з акустичними і електрогітарами. Його достоїнства очевидні - маленький розмір і вага, зручність при налаштуванні гітари будь то вдома, на репетиції або ж на концерті. Що стосується виступу на сцені, то перед початком концерту берете тюнер-прищіпку і кріпіть його на голові грифа і потім, в будь-який зручний момент ви зможете швидко перевірити лад своєї гітари і при необхідності підстроїти її. Ось така ось корисна штука і найголовніше, що коштує не дорого.


Ось така ось корисна штука і найголовніше, що коштує не дорого

Напевно, ви вже знайомі з гітарними примочками, так ось, цей вид тюнера виконаний на зразок гітарної педалі ефектів. Конструктивно все те ж саме, тільки замість ефекту у вас в коробочці знаходиться цифровий тюнер.

Принцип його роботи аналогічний портативного тюнера описаного вище. Як використовувати? Підключаємо електрогітару в роз'єм "Input", включаємо пристрій, смикаємо потрібну нам струну і дивимося на те, що показує нам дисплей. Завдяки светодиодам, які вказують на відхилення від точного налаштування, ви можете в режимі реального часу бачити те, яка нота звучить в даний момент. Як бачите все легко і просто!

Головне достоїнство такого тюнера полягає в тому, що у вас з'являється можливість налаштувати свою гітару прямо під час виступу на сцені, в будь-який відповідний момент, що це навіть ніхто практично і не помітить. Ну а недолік, я вважаю, не настільки істотний - неможливість настройки з його допомогою, більшу вагу і габарити в порівнянні з двома вищеописаними екземплярами.


Ну а недолік, я вважаю, не настільки істотний - неможливість настройки з його допомогою, більшу вагу і габарити в порівнянні з двома вищеописаними екземплярами

Ну що ж, ось ми і розглянули з вами цю важливу тему, і тепер ви вже точно будете знати який гітарний тюнер придбати в магазині музичних інструментів. У цій статті я не став зачіпати віртуальні тюнери, тобто програми на ПК, їх ви зможете знайти в розділі «Софт». Сподіваюся, стаття вам була цікава і корисна, чекаю ваших відгуків і коментарів. Скоро «побачимося» на сторінках блогу, поки!

Тюнер - це досить важливий інструмент для гітаристів. Він не тільки допоможе вам налаштувати вашу електрогітару, але також дасть гарантію, що ви будете звучати в гармонії з іншими учасниками групи. В даний час існує величезний діапазон, починаючи від педалей, пристроїв на кліпсах для головки грифа, кишенькових комп'ютерів, а також і додатків для вашого телефону або планшета для настройки електрогітари. Нижче - короткий огляд деяких з кращих тюнерів.

Флагман від TC у вигляді педалі є поліфонічним, а значить, ви просто граєте на всіх струнах відразу і тюнер говорить вам, які потрібно підлаштувати. PolyTune 2 також має стробоскопический дисплей при точності 0,1 від десятої частини півтони, що ідеально підходить для налаштування інтонації. Педаль має істинний режим обходу, володіє ультра-швидким налаштуванням і альтернативними режимами настройки, які зробили навіть його попередників такими ж успішними.

Педаль має істинний режим обходу, володіє ультра-швидким налаштуванням і альтернативними режимами настройки, які зробили навіть його попередників такими ж успішними

Різноманітність тюнерів на кліпсах досить велике, але Korg PitchHawk-G є кульмінацією вишуканості. Він має яскравий, легко регульований дисплей, а міцна гумова подушка гарантує зчеплення і то, що тюнер не відвалиться в невідповідний момент. Блискавично швидке стеження за висотою звуку на електрогітарах і акустиці вигідно доповнює загальну картину.

Блискавично швидке стеження за висотою звуку на електрогітарах і акустиці вигідно доповнює загальну картину

Boss TU-2 був промисловим стандартом серед поділених тюнерів протягом багатьох десятиліть. Його дозволяє вимірювати висоту з точністю +/- одна десята півтони, має 23-сегментний світлодіодний дисплей, плюс режим настройки в зниженому ладі до шести півтонів. Додайте до цього тихе перемикання буфера від Boss і легендарне якість збірки, і у вас є тюнер, який буде вірним помічником в будь-яких умовах.

Додайте до цього тихе перемикання буфера від Boss і легендарне якість збірки, і у вас є тюнер, який буде вірним помічником в будь-яких умовах


Більшість тюнерів для кріплення на головку грифа не набагато менше за розміром, ніж цей, але NS Micro Tuner чи не жертвує функціональністю завдяки легко налаштовується екрану, кільком режимам калібрування і навіть візуальному метроному. Його легко прикріпити до передньої або задньої частини головки грифа вашої гітари, так, що він буде невидимим для всіх. Ну, хіба що самим «окатих» з публіки.

Новий педальний тюнер від фахівця тюнінгу - Korg. Має поліфонічні можливості настройки, володіє міцним корпусом і істинним режимом обходу. Він пропонує чотири режими відображення, за допомогою подвійного індикатора з блискучим інтерфейсом в стилі "Knight Rider". Налаштування доступна в звичайному режимі , Режимі «каподастр» і режимі «знижений Ре».


Ручні тюнери здали позиції в зв'язку з революцією смартфонів, але Fender Green Chromatic Tuner, що працює без батарейок - явний переможець в цій категорії. Енергія для його роботи генерується за допомогою рукоятки, яку потрібно обертати для створення заряду. Кілька хвилин обертання і 24 години роботи забезпечені, щоб підживити його швидкий дисплей для настройки і вбудований мікрофон. Геніально!

З його важким, гладким металевим корпусом і супер-яскравим дисплеєм, Snark SN-10 має вигляд пристрою «космічної ери», який забезпечує миттєву реакцію для настройки. Зрозумілий, нескладний екран дозволяє легко розпізнати висоту звучання. Педаль також має істинний режим обходу і калібрування в межах від 415 до 466 Гц.


Peterson заробили собі ім'я, випускаючи одні з найбільш точних стробоскопических тюнерів. Їх застосування iStrobosoft HD забезпечує ті ж можливості налаштування при мінімальних витратах. Чутливість додатки до 0,1 десятої частини півтони, що робить його ідеальним для регулювання інтонації вашої гітари, і використовує вбудований мікрофон на iPad або окремий інтерфейс . Купити.


Є незліченна безліч тюнерів для головки грифа, але лише деякі з них екологічно чисті або такі корисні як STX7 Seiko. Підтримка підзарядки батареї через USB дозволила STX7 забути про покупку батарейок. Цей розумний гітарний помічник навіть має вбудований ліхтарик, що робить його зручним для надзвичайних ситуацій на концертах. Його яскравий дисплей для тюнінгу також простий у використанні і він може працювати через мікрофон або кліпсу (за допомогою вібрації).

Якщо Ви збираєтеся купити тюнер для настройки гітари, але ще не встигли визначитися з вибором, то ця стаття дасть Вам уявлення які функціональні особливості має тюнер, як вибрати найкращий тюнер і як користуватися тюнером для гітари.

Розглянемо два різних види - тюнер Tenson IT - 10 і Musedo MT - 70.

Tenson IT - 10

Tenson IT - 10

Tenson IT - 10 має тільки одну функцію Tuner. Налаштування відбувається з уловлювання вбудованим мікрофоном звуку відкритих струн гітари. Три світлодіода розташовані у верхній частині панелі тюнера спалахуючи, показують, чи правильно встановлена, а 5 діодних лампочок розташовані нижче і позначені латинськими літерами (BGDAE) і цифрами спалахуючи, вказують настроюється струну. Шоста і перша струни позначені однією лампочкою і буквою E, тому світлодіодів вказують струни всього п'ять. Треба відзначити, що настроювати гітару за допомогою такого тюнера особливо складно, якщо струни нові, так як не видно в якій стадії налаштування знаходиться настроюється струна. На бічній стороні панелі є гніздо INPUT для електрогітари.

Буквені позначення відкритих струн на гітарі зазначених на дисплеї тюнера:


Musedo MT - 70

Якщо Ви бажаєте придбати тюнер з метрономом, то до одного з найбільш багатофункціональних тюнерів відноситься Musedo MT - 70 поєднує в собі 3 функції.

1) Tuner - настройка відбувається по руху стрілки улавливаемого через вбудований мікрофон звуку.
2) Tone generator - тюнер видає обраний Вами тон (ноту) заданої висоти.
3) Metronome - тюнер в функції метронома відлічує заданий вами темп (от30 до 280) ритм і розмір (2, 3, 4, 5, 6, 7 і 9 дольний).

Тепер переходимо до питання як користуватися тюнером для гітари.
Кнопка POWER - вмикання і вимикання тюнера.
Розташована поруч кнопка MODE - це вибір функції (Tuner, Tone generator, Metronome).

Як налаштувати гітару за допомогою тюнера

При виборі функції Tuner на екрані відображається цифра 440Hz яка позначає, що тюнер налаштований на А-440Hz. Двома кнопками розташованими нижче цієї цифри можна підняти або опустити еталонну настройку тюнера. Зазвичай це робиться коли акордеон або фортепіано в дуеті, з якими грає гітарист, налаштовані трохи вище або нижче. Натисканням на крайню кнопку (зі знаком b на ній) можна вибрати бас гітару (Bass), гітару (Guitar) або звуки хроматичної гами (Chromatic). Всі позначення відображені на екрані. Тюнер, вловлюючи звук настроюється гітари через вбудований мікрофон, відображає на екрані найменші зміни висоти тону. Стрілка вказуючи на цифру 0, означає точну настройку звуку. Відхилення стрілки вправо або вліво від нуля відповідно вказує, наскільки завищений або занижений настроюється звук. Цифрові позначення звуків і номер струна відображаються в лівому верхньому кутку екрану.

При виборі функції Tone generator кнопкою MODE на екрані так само відображається цифра 440Hz і нижчерозташованими кнопками можна регулювати еталонну настройку. У лівому верхньому куті екрана відображається цифрове позначення ноти видається звуком тюнера. Вибір потрібного за висотою звуку регулюється двома кнопками розташованими нижче. Рівень звуку регулюється на бічній стороні панелі.

Вибір функції Metronome здійснюється кнопкою MODE, при цьому на екрані в правому верхньому куті відображається темп, регульований двома кнопками, розташованими під цією частиною екрану. У лівому верхньому кутку екрану цифрою вказується розмір (2, 3, 4, 5 і т.д.). Наступна кнопка розташована поруч, здійснює вибір ритмічного малюнка.

Тюнер має вихід на головні телефони і вхід для настройки електрогітари, при якому сторонні шуми при налаштуванні не уловлюються.

Тюнер Adams EMT - 888 (тюнер Eno EMT - 888)

Інструкція


Інструкція

Зліва на панелі кнопка ON / OFF включення і виключення тюнера. При тривалому натисканні на наступну кнопку M / T можна перемикати в режим тюнера або в режим метронома. При коротких натисканнях після вибору режиму (T - тюнер) можна вибрати три функції - Guitar, Bass або Chromatic в залежності який інструмент Ви збираєтеся налаштувати. При натисканні кнопки із зображенням нот і наступними двома кнопками вказують вгору і вниз в режимі Тюнер можна вибрати тон (звук певної висоти) назва ноти висвічується на екрані тюнера. На бічній панелі знаходяться регулятор гучності і вхід для гітарного джека. При використанні джека налаштування електрогітари не заважають сторонні шуми, так як сигнал знімається на пряму. При виборі режиму М - метроном короткими натисканнями на цю ж кнопку M / T ви можете вибрати кількість часток в такті. Наступною кнопкою із зображенням нот вибирається ритмічний малюнок, а останніми двома кнопками на правій стороні панелі Ви можете регулювати темп (частоту ударів метронома). Якщо Вам залишилося що то незрозуміло за тюнера Adams EMT - 888 і Eno EMT - 888 подивіться інструкцію відноситься до тюнера Musedo MT - 70, так як функції їх абсолютно однакові і різницю складає тільки назва і розташування кнопок.

Інші тюнери, що мають тільки дві функції Tuner і Tone generator більш прості і зручні у користуванні. Користуватися такими тюнерами не складає труднощів.


Чому не виходить налаштувати гітару за допомогою тюнера

Відповідь на це питання я знайшов зовсім випадково. У мене не було проблем з налаштуванням інструментів ні на слух і ні за тюнера. Коли мені ставили таке питання, я просто не знав що на нього відповісти поки не почав налаштовувати одну стареньку гітару. Моя перша спроба провалилася - я не зміг точно налаштувати шосту струну. На наступний день я прийшов з тюнером, щоб вже точно поставити діагноз цьому інструменту. Стрілка тюнера ніяк не могла точно встати - її мотало так, як - ніби я налаштовував гітару перебуваючи в Бермудському трикутнику. Я намагався налаштувати відкриту струну і зрозумів, що це виробничий брак - нерівне перетин самої струни, так як інші струни налаштувалися нормально. Бувають гітари не будують по ладів. Саме такі інструменти з фанери випускалися в 70-і роки в СРСР, а в 80-ті з пластиковим корпусом (фанерною була тільки верхня дека). За тюнера легко перевірити будує ваша гітара і бажано це зробити, щоб не псувати слух собі і настрій оточуючим. Налаштуйте інструмент і по тюнеру подивіться різницю між відкритою струною і цієї ж струною притиснутою на XIIм ладу. Іноді гітару легше викинути ніж налаштувати її точно, але народ зберігає зазвичай ці інструменти як пам'ять і при цьому стверджує що це дуже хороші гітари бо вони дуже голосно звучать ...

Тепер розглянемо повноцінні тюнери для настройки гітари у вигляді приладів - ті, що продаються в магазинах і салонах. Вигідна відмінність такого гітарного тюнера від програми - це можливість взяти його з собою: на вечірку, на дачу або на пікнік; куди б ви не поїхали з гітарою, у вас не виникне проблем з її налаштуванням. Якщо у Вас електро-акустична гітара, то цей прилад дозволить налаштувати її навіть в галасливому приміщенні. Ця стаття була написана на додаток до лекції про способи швидкого та якісного настройки гітари (Перший курс Національної Академії Гітари).

Рідкокристалічний і світловий індикатори

Перше, що кинеться в очі при покупці: одні тюнери мають рідкокристалічний дисплей зі шкалою і індикатором-стрілкою на ньому, інші - світлову шкалу з індикаторів, один з яких загоряється, показуючи частоту настройки.

Налаштовуючи гітару по дисплею, ви домагаєтеся, щоб стрілка потрапила в центральне положення. Якщо стрілка відхиляється вправо або вліво, ви натягаєте або послабляєте струну відповідно до показань приладу.

У тюнери зі шкалою індикаторів роль стрілки виконує світло, "бігає" за шкалою. При налаштуванні необхідно домогтися, щоб світився центральний індикатор (зазвичай іншого кольору); відхилення "бігає вогника" від центру вправо або вліво - сигнал про те, що струну треба налаштовувати.

Що зручніше? Складно сказати. Мабуть, рідкокристалічний дисплей більш функціональний, але мені особисто зручніше настроювати гітару по "бігає вогнику" світлових індикаторів. У будь-якому випадку, це тільки особисті переваги.

хроматичні тюнери

Недорогі гітарні тюнери мають шість заздалегідь встановлених частот, відповідних правильному налаштуванні шести струн гітари. Відповідно, такий тюнер дозволяє налаштувати (виміряти) п'ять нот: ми (для першої та шостої струни), сі, сіль, ре і ля.

Хроматичний тюнер дозволяє налаштувати струну на будь-яку з 12-ти нот, а не тільки відповідно до стандартного ладом гітари; ці ж тюнери можуть бути використані для настройки інших інструментів. Саме в останньому випадку, тобто коли ви хочете налаштовувати по тюнеру не тільки гітару, має сенс купувати хроматичний тюнер.

При виконанні на гіатре деяких творів буває необхідно налаштувати струну нижче, наприклад, шосту струну налаштувати на ноту ре (D) замість ми (E), а іноді знизити лад всієї гітари, всіх шести струн. В цьому випадку хроматичний тюнер зручніше. Втім, можна домогтися того ж результату на звичайному гітарному тюнері, тільки налаштовувати треба не відкриту струну, а притиснуту на першому або другому ладу.

Налаштування на певну ноту

У деяких тюнерах існує можливість вибору ноти (або струни) на яку проводиться настройка.

Для початківця гітариста це може бути зручним. Справа в тому, що зазвичай тюнери працюють в автоматичному режимі, самостійно визначаючи ноту, яка звучить, і "запалюючи" відповідний індикатор. Але ж кожна нота зустрічається на грифі (і за його межами) кілька разів. Тому, якщо ви натягаєте шосту струну і намагаєтеся налаштувати її до ноти ми великої октави, ви спочатку дотягнете її до ноти ля контроктави (А), потім сі контроктави (В), потім пройдете через ноту ре великої октави (D) і тільки потім дотягнете струну до ми (E). Тюнери не роблять різниці між октавами, визначаючи тільки ноту, а не висоту її звучання. Тому спочатку загориться індикатор п'ятої струни (A), потім другий струни (B), четвертої струни (D) і тільки потім - шостий (E). Спочатку таке "нелогічне" мелькання індикаторів може збити з пантелику, тому ручний режим, коли можна вибрати конкретну ноту і налаштовувати тільки на неї, допоможе.

Але через деякий час ручний режим стане даремний: освоївшись з індикаторами гітарист не буде кожен раз натискати на кнопку тюнера для перемикання струни.

Калібрування (зміщення частоти)

Дозволяє змістити частоту, на яку налаштовується нота, щодо стандартної частоти.

Часто така можливість використовується при грі на декількох інструментах. Наприклад, ви вирішили зіграти дуетом на гітарі та фортепіано, але виявилося, що фортепіано налаштоване зі зміщенням. Нота ля звучить не на частоті 440 Гц, а, скажімо, на 437 Гц. Щоб гітара звучала в унісон з фортепіано, ви встановлюєте калібрування частоти на 437 Гц і налаштовуєте гітару.

Якщо ваш тюнер не дозволяє встановлювати калібрування вручну, настройку доведеться робити за шкалою. Струна настроюється таким чином, щоб стрілка (індикатор частоти) вказувала нема на середину шкали, а правіше / лівіше. Звичайно, такий спосіб менш точний і зручний.

Є й інші можливості тюнерів. Наприклад, існують підлогові тюнери для електрогітар у вигляді "педалей", які можна включити ногою при виступі на сцені. Є тюнери для настройки спеціальних гітар. Втім, для нас, на початку нашого навчання, це поки надмірності.

Тому перейдемо до моделей.

моделі тюнерів

Недорогі і добре підходять для старту моделі - це гітарні тюнери з шістьма заздалегідь встановленими частотами, відповідними правильному налаштуванні шести струн гітари. Вони не можуть виміряти і налаштувати будь-яку ноту, лише ноти E (ми) - B (сі) - G (сіль) - D (ре) - A (ля) - E (ми), але якщо ви граєте тільки на гітарі - це саме те, що вам потрібно.

KORG GA-30

Ціна у офіційного дилера (A & T Trade) - 21 дол.
Недорогий цифрової гітарний тюнер з великими для свого класу можливостями.
Крім налаштування на стандартний лад гітари, дозволяє знижувати звучання всіх або окремої струни на 1-5 півтонів (установка робиться вручну для кожної струни). Таким чином, не будучи офіційно хроматичним тюнером, прилад бере найголовніше від них - можливість зниження ладу окремих струн.
Є звуковий режим, при якому тюнер видає для кожної струни звук потрібної частоти, а гітарист сам налаштовує гітару по звуку - за принципом камертона.
Визначення нот автоматичне, ручного регулювання ноти немає. Зсув відносно стандартної частоти (калібрування) не встановлюється, може бути зроблена тільки за шкалою приладу.

KORG GT-3

Ціна у офіційного дилера (A & T Trade) - 30 дол.

YAMAHA YT-120

Ціна у офіційного дилера ( "Слами") - 39 дол.
Простий гітарний тюнер зі світловою шкалою налаштування. Визначення ноти автоматичне. Ніяких додаткових функцій.

YAMAHA YT-150

Ціна у офіційного дилера ( "Слами") - 42 дол.
Більш просунута, в порівнянні з попередньою, модель. Цифровий гітарний тюнер з рідкокристалічним дисплеєм. Працює як в автоматичному режимі, так і в режимі ручного вибору настроюється ноти. Є можливість калібрування частоти.

BOSS TU-70

При пошуку в Мережі виявлено ціни від 37 до 49 дол.
Цифровий гітарний тюнер. Дозволяє визначати сруну автоматично і встановлювати вручну. Є калібрування частоти.

* * *

Для тих, хто хоче налаштовувати по тюнеру не тільки гітару, або бажає мати можливість нестандартної настройки гітари, призначені хроматичні тюнери:

KORG CA-30

Ціна у офіційного дилера (A & T Trade) - 24 дол.
Забезпечує налаштування всіх 12-ти нот на стандартних частотах, а також калібрування частоти. Тільки автоматичне вимірювання ноти, з відображенням звучала ноти на дисплеї; ручного вибору настроюється ноти немає. Може працювати в звуковому режимі, коли тюнер не вимірює, а видає звук потрібної частоти через динамік для настройки інструменту "по слуху".

Slami
BOSS - на сайті Roland Corporation US (на англ.)

Тут так само хотілося б сказати, що тюнер дуже добре допомагає не тільки правильно налаштувати гітару, а й розвинути свій. Звичайно, за умови, що Ви правильно використовуєте тюнер і завжди займаєтеся на ідеально налаштованої гітарі. Якщо ж Ваша гітара "не будує" або на ній важко грати, то варто оцінити її на відсутність серйозних (заводський брак або наслідки неправильного поводження), які іноді сильно ускладнюють заняття гітарою і, особливо, обтяжують навчання на ній.

Ми бажаємо Вам займатися завжди на ідеально налаштованої гітарі, так як це вкрай важливо для Вашого правильного розвитку і якісного освоєння багатьох прийомів гри на гітарі! Використання тюнерів-приладів допоможе Вам якісно настрівать Вашу гітару. Проте дуже важливо поступово навчитися ідеально настроювати гітару на слух, тому що це робить дуже серйозний вплив на розвиток тонкого музичного слуху. А як Ви розумієте, саме тонкий і добре розвинений слух дуже серйозно впливає на якість гри на музичному інструменті, і в тому числі на гітарі!

Ми так само бажаємо Вам хорршо, грамотно і красиво навчитися грати на гітарі! Наприклад так:

Якщо Ви хочете грати так само - ми допоможемо Вам досягти такого!

* * *

Ось і все на сьогодні. Можливо, ви виявите в гітарному салоні і інші моделі, ми будемо раді, якщо ви розповісте про них в нашому г ітарном форумі

Примітка: Включені в цю статтю фото є власністю компаній Korg, Yamaha, Roland Corp. і не можуть копіюватися без дозволу компаній-правовласників.

Якщо ви тільки починаєте освоювати такий чудовий інструмент як - гітара, то без сумніву (якщо, звичайно, не володієте хорошим слухом і досвідом в налаштуванні інструментів) зіткнетеся з проблемою її налаштування. Від настройки гітари прямо залежить її звучання, якщо допустити найменшу неточність, то вже вивчені вами пісні і акорди не будуть "звучати".

Ще кілька років тому, не було жодної альтернативи налаштуванні гітари на слух. З розвитком електроніки, настройка будь-гітари стала простим і швидким справою, за допомогою тюнера це можна зробити за одну хвилину, спочатку це було звичайне пристрій, прилад - електронний тюнер, з розвитком комп'ютерних технологій з'явилися програмні тюнери, з розвитком всесвітньої павутини (інтернету) з'явилися онлайн-тюнери, які дозволяють налаштувати гітару не залишаючи веб-сторінки. На цій сторінці ви теж знайдете онлайн тюнер.

програмний тюнер

Якщо у вас є працюючий мікрофон, то ви можете через нього налаштувати інструмент, за допомогою програмного тюнера. Даний прилад - це, по суті, звичайна програма для комп'ютера, що знімає звучання струн з мікрофона підключеного до ПК.

Нижче ви можете ознайомитися з подібними програмами. Для того, щоб завантажити той чи інший програмний тюнер, просто клікніть по кнопці "Завантажити", поруч зі скріншотом програми.

Більшість вважають цю програму кращою для гітари. Наскільки це обгрунтовано сказати складно, для кожного найкращою буде та програма, яку найзручніше користуватися. Інструмент дуже простий у використанні, рекомендується для новачків.
Більшість вважають цю програму кращою для гітари


Непоганий тюнер для налаштування
Непоганий тюнер для налаштування. Якщо з якихось причин вам не підходить попередня програма, то можете використовувати цю.


Як користуватися портативним тюнером?
Як використовувати?
Що зручніше?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов