Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Креативні ідеї з пластикової пляшки .. Обговорення на LiveInternet

  1. 1. Вибираємо пляшку
  2. 2. Підбираємо пробку
  3. 3. прилаштовувати ніпель
  4. 4. Вирізаємо стабілізатори

Наша сеть партнеров Banwar

Літо в розпалі! Для тих, хто вже переситився шашликами і лежаками на пляжі, пропонуємо кльову ідею для розваг на свіжому повітрі: водяну ракету. Діти будуть пищати від захвату, дівчата - вбиті наповал, сусіди по дачі в сказі вкрай здивовані. Ідея не нова, в Забугор'є водяні ракети дуже популярні, існують навіть спеціальні чемпіонати по запуску цих штук. Їх можна купити в магазині, а можна зробити самому. Про це і поговоримо.

Про це і поговоримо

Принцип дії водяній ракети гранично простий. Потрібна пластикова пляшка, на третину наповнена водою, велосипедний або автомобільний насос, ніпель і стартовий майданчик (пускова установка), на якій ракета фіксується. Насос нагнітає повітря - пляшка високо і далеко летить, розбризкуючи воду навколо.

Все «паливо» видавлюється в перші миті після старту, а далі ракета летить по балістичної траєкторії (тому центр ваги виносять максимально вперед).
Але ось технічні варіації виготовлення цієї конструкції можуть бути самими різними. Деякі любителі створюють справжні шедеври:

Розглянемо один з найпростіших варіантів.

1. Вибираємо пляшку

Ракета не повинна бути занадто довгою або занадто короткою, інакше політ вийде кривої або взагалі не відбудеться. Оптимальне співвідношення діаметр / довжина 1 до 7. Обсяг в 1,5 літра цілком підійде для перших експериментів.

2. Підбираємо пробку

Вам знадобиться пробка-клапан від лимонаду або будь-якого іншого напою. Це буде сопло ракети.
Вам знадобиться пробка-клапан від лимонаду або будь-якого іншого напою
Важливо, щоб клапан був новий, який не зношений, не пропускав повітря. Краще за все перевірити його заздалегідь: закрийте порожню пляшку кришкою і міцно стисніть.

3. прилаштовувати ніпель

У днище пляшки треба зробити отвір і зафіксувати в ньому ніпель, «носом» назовні. Тут головне - досягти максимально можливої ​​герметичності: закрутіть притискної гвинт на максимум, можна поекспериментувати з клеєм або пластиліном. Пляшка не повинна пропускати повітря.

4. Вирізаємо стабілізатори

Щоб ракета летіла рівно, її потрібно правильно встановити. Найпростіший спосіб - зробити стабілізатор (ніжки) з іншої пластикової пляшки. Для цього пляшка розрізається навпіл, розпрямляється. Потім на цій рівній поверхні накресліть контур стабілізатора, передбачте заділ для кріплення до тіла ракети.
Щоб ракета летіла рівно, її потрібно правильно встановити
Тепер вирізуйте стабілізатор по контуру і приклейте його до ракети скотчем.

На малюнку показаний також більш важкий корпус ракети, цей автор використовував обрізану частину іншої пляшки з грузиком-болтом в кришці. Насправді, тут повний простір для фантазії і експериментів, точно визначити оптимальний вантаж в голові вашої ракети можна тільки після декількох запусків. Форма ніжок теж може бути різна, наприклад, можна використовувати верхню частину пластикової пляшки, до неї приладнати пластикові ніжки, а всередину вже помістити саму ракету:
На малюнку показаний також більш важкий корпус ракети, цей автор використовував обрізану частину іншої пляшки з грузиком-болтом в кришці

Що стосується стартового майданчика, то тут теж можна покреатівіть досхочу. Хтось готує складні конструкції за допомогою ключового віссю, хтось вирізає з дерева спеціальні пристрої, а хтось просто фіксує ракету на рівній поверхні підручними засобами.
В принципі, найпростіша водяна ракета після описаних дій у вас вже готова. Треба тільки взяти з собою побільше води, насос і асистента: він буде тримати ракету пробкою вниз і притискати клапан руками, поки ви будете накачувати повітря насосом. На пляшку 1,5 л рекомендується закачати 3-6 атмосфер (в цьому сенсі автомобільний насос зручніше), потім від'єднуємо шланг і на рахунок «три-чотири» відпускаємо пробку. Ракета запущена! Літає вона досить високо і ефектно, а головне - весь процес не є небезпечним для життя. Правда асистентові зазвичай доводиться прийняти вимушений душ з «палива» Що стосується стартового майданчика, то тут теж можна покреатівіть досхочу

Якщо вам сподобалася ця затія і хочеться експериментувати далі, рекомендуємо почитати, наприклад, тут , Тут є ракети складніше, зі справжніми пусковими установками. тут картинка з покроковою інструкцією, правда англійською, але цілком доступно все намальовано. Ну, а якщо вам сподобалося відео і захотілося повторити щось подібне, ласкаво просимо в клуб ракетного моделювання: серйозні дядьки використовують при запуску відразу кілька пляшок із стислим повітрям, і лише одна містить воду.

Рекомендується до перегляду:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов