Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кріплення радіаторів опалення до стіни і підлоги на ніжки і кронштейни

  1. Чи варто братися за самостійну установку радіаторів
  2. настінне кріплення
  3. Порядок виконання робіт
  4. Плитка на установка

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо ви плануєте встановлювати батареї опалення самостійно, то одним з важливих питань, яке стоїть вивчити перед тим, як братися за справу, є техніка надійного кріплення радіаторів до стіни. Від того, наскільки правильно ви виберете кріплення і справите монтажні роботи, залежить спокій вас і ваших сусідів протягом багатьох наступних років. [Contents h2 h3]

Чи варто братися за самостійну установку радіаторів

Багато фахівців не рекомендують ставити радіатор в міській квартирі самостійно, якщо ви не маєте хороших навичок в цій справі. Ми схильні приєднатися до цієї думки по ряду причин:

  • Установка радіатора вимагає певного часу навіть у майстрів. Якщо у вас немає досвіду, часу буде потрібно набагато більше. А на період робіт необхідно відключити опалення по всьому стояку. Хоча, звичайно, можна перенести все на літо, коли теплоносія в системі немає.
  • Крім часу, як ми вже говорили, потрібен досвід. Підключення радіаторів до системи опалення - справа дуже відповідальна. Варто трохи недотянуть або перетягнути будь-яке із з'єднань, і через якийсь час воно може втратити герметичність. Ви заллєте гарячою водою не тільки себе, але і сусідів.
  • Правильне кріплення батареї до стіни також має дуже велике значення. Про це ми і поговоримо далі.

Справедливості заради потрібно відзначити, що все вищесказане відноситься і до виконання робіт у власному будинку. Але в цьому випадку весь збиток буде стосуватися тільки вас, тому ступінь відповідальності все ж дещо менше.

настінне кріплення

У переважній більшості випадків радіатори опалення кріпляться до стіни. Їх встановлюють під вікном, щоб створити теплову завісу для потоків холодного повітря, що проходить через скління.

Настінне кріплення радіатора необхідно виконувати з урахуванням його ваги і матеріалу стіни.

Якщо ви плануєте встановлювати батареї опалення самостійно, то одним з важливих питань, яке стоїть вивчити перед тим, як братися за справу, є техніка надійного кріплення радіаторів до стіни

Найбільш поширений варіант кріплення на стіну

Найважчими є чавунні батареї. На цегляну або бетонну стінку їх можна повісити, використовуючи стандартні дюбелі, а от у випадку дерев'яної або гіпсокартонної поверхні необхідно передбачити спеціальне підлогове підставу. На нього має припадати основне навантаження, а настінний кронштейн в цьому випадку потрібен лише для підтримки корпусу радіатора в вертикальному положенні.

Кріплення чавунних радіаторів до стін з різних матеріалів

Не менш ретельно потрібно вибирати кріплення і для біметалевих радіаторів. Хоча вони і трохи легше чавунних, навантаження на поверхню стіни можуть створити досить значну. Залежно від ваги радіатора також може знадобитися підлоговий опорний елемент.

А ось алюмінієві радіатори досить легкі, тому їх можна кріпити до будь-якій стіні.

Фактично настінне кріплення радіатора нічим не відрізняється, наприклад, від установки кронштейна під плоский телевізор - вимоги до відповідності типу застосовуваних матеріалів ті ж.

Порядок виконання робіт

Перш за все, необхідно розмітити поверхню стіни і визначити місце, де буде встановлений кожен кронштейн. Вимоги до розміщення радіаторів наступні:

  • відстань від радіатора до підвіконня і площини підлоги - не менше 10 см;
  • відстань від стіни до задньої поверхні корпусу - не менше 5 см;
  • необхідно забезпечити невеликий нахил по горизонталі, щоб у верхній частині не скупчувалися бульбашки повітря;
  • пробки радіатора опалення повинні знаходитися на рівні установки труб підводки теплоносія.

Кількість точок кріплення залежить від розмірів батареї. Якщо число секцій не більше шести, то в цегляній або бетонній стіні досить закріпити один кронштейн знизу і два зверху. Для більш габаритних радіаторів число точок краще збільшити на одну в кожному ряду.

Для більш габаритних радіаторів число точок краще збільшити на одну в кожному ряду

Правило кріплення батарей з великою кількістю секцій

Після того, як всі крапки намічені, необхідно просвердлити отвір під дюбелі, встановити все кріплення і зафіксувати кожен кронштейн.

Після всіх операцій надійність кріплення краще перевірити, приклавши до всіх власникам зусилля, приблизно рівне вазі радіатора. Кронштейн не повинен бути рухомим ні в одному з напрямків і не повинен згинатися під дією прикладеного навантаження.

Якщо ви застосовуєте підлогове підставу, то вимоги до жорсткості установки настінних елементів трохи нижче - в цьому випадку вони виконують допоміжну функцію.

Необхідні відступи при монтажі радіатора в ніші

Після перевірки можна вішати радіатор на закріплені власники і виробляти підключення магістральних труб опалення.

Плитка на установка

Встановлюється під підлогою радіаторів зустрічається набагато рідше і може бути обумовлений декількома причинами:

  • на стіні немає ніші необхідних розмірів. Наприклад, приміщення має вікно великої площі, під яким недостатньо місця під радіатор;
  • з естетичних міркувань. Особливості застосовуваних дизайн-радіаторів або загальний стиль оформлення кімнати може зажадати установку батареї на ніжки або на спеціальний підлоговий постамент.

Підлогове кріплення має ряд переваг, серед яких швидкість, надійність і можливість розміщення будь-яких, в тому числі і найважчих, видів батарей опалення.

Підлогове кріплення має ряд переваг, серед яких швидкість, надійність і можливість розміщення будь-яких, в тому числі і найважчих, видів батарей опалення

Кріплення для масивного радіатора

Процес кріплення радіатора до підлоги не дуже сильно відрізняється від настінного. Оскільки стать - це спочатку жорстка і тверда поверхня, то проблем з вибором матеріалів тут немає - можна використовувати стандартний кріплення.

Єдиний виняток - дерев'яні підлоги в заміських будинках, в таких випадках для особливо важких радіаторів краще підстрахуватися і постаратися використовувати хоча б один настінний кронштейн для зменшення навантаження на лаги.

Перед тим, як встановити радіатор, необхідно розмітити місце під кожен підлоговий кронштейн, а потім за допомогою кріпильних елементів надійно зафіксувати всі власники на поверхні підлоги. Якщо радіатор має невелику вагу, то в його комплекті замість масивних кронштейнів можуть виявитися невеликі ніжки, кріплення яких проводиться аналогічно.

Варіації підлогових кронштейнів для монтажу радіаторів

Тепер залишилося тільки ретельно закріпити на встановлені елементи корпус радіатора і підключити необхідні комунікації.

Пам'ятайте, що всі з'єднання потрібно виконувати з певним зусиллям, перевищувати яке небезпечно. Тому краще заздалегідь запастися динамометричним ключем і знайти в інструкції відповідні значення затягують моментів.

Самостійна заміна батарей опалення дозволить вам не тільки заощадити певну суму грошей, а й отримати повну впевненість в надійності і якості вашої системи опалення. Але для того, щоб її подальша експлуатація не приносила непотрібних хвилювань, краще підійти до питання кріплення радіаторів з максимальною увагою і ретельністю.

Наостанок пропонуємо вам ознайомитися з відео, де докладно розглянуто процес підготовки радіатора до монтажу, а також його кріплення до стіни:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов