Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кріплення радіаторів опалення до стіни: інструкція, монтаж

  1. Кріплення радіаторів з алюмінію
  2. Порядок монтажу радіатора до стіни
  3. Список інструментів і матеріалів, необхідних для монтажу кріплення радіатора
  4. Особливості монтажу радіатора: інструкція

Наша сеть партнеров Banwar

При спорудженні системи опалення своїми руками дуже важливо правильно виконати монтаж батарей. Правила кріплення радіаторів до стіни розрізняються залежно від матеріалу, з якого була виготовлена ​​батарея. При спорудженні системи опалення своїми руками дуже важливо правильно виконати монтаж батарей

Кріплення радіатора - нескладний процес, головне при монтажі дотримуватися горизонтальність і вертикальність кріплення.

Кріплення радіаторів з алюмінію

Алюмінієві батареї вважаються одними з найбільш ефективних і універсальних опалювальних приладів. Вони мають порівняно низькою ціною і високим ступенем тепловіддачі. якщо установка радіатора була виконана правильно, радіатор такого типу прослужить справно багато років.

якщо   установка радіатора   була виконана правильно, радіатор такого типу прослужить справно багато років

Схема кріплення радіатора.

Батареї з алюмінію потрібно використовувати в двох-і однотрубних системах опалення , Які передбачають спорудження горизонтального і вертикального трубопроводу для з'єднання опалювальних приладів. Такі батареї можна використовувати для систем з природною і примусовою циркуляцією.

Найчастіше батареї встановлюють безпосередньо під вікном або за допомогою спеціальних стійок біля вікна біля стіни. Підключають батареї з одного або з різних сторін.

Якщо підключення труб одностороннє, не варто використовувати в системі опалення велику кількість секцій.

Від того, наскільки правильно було виконано кріплення, залежить ступінь тепловіддачі батарей . Так, монтаж слід проводити відповідно до визначених параметрами - до статі потрібно витримати відстань близько 10-12 см, від батареї до стіни відстань має становити приблизно 2-5 см (зі зменшенням відстані збільшуються тепловтрати). До підвіконня від батареї повинно бути не менше 10 см.

Для того щоб можна було виробляти контроль над рівнем тепла в приміщенні, на виході і на вході в батарею потрібно встановити регулюючу арматуру, з автоматичним або ручним режимами управління.

Варто враховувати, що монтаж алюмінієвих радіаторів може здійснювати тільки спеціальний працівник, що володіє відповідною ліцензією. Згідно з інструкцією, перед тим як здійснювати роботи з монтажу радіаторів, слід ретельно промити систему опалення . Ні в якому разі не можна для промивання використовувати лужні розчини. Будь-радіатор повинен бути оснащений спеціальними клапанами, призначеними для випуску повітря.

Порядок монтажу радіатора до стіни

Схема монтажних розмірів радіаторів.

Попередньо слід зібрати батарею (повністю витягувати його із заводської упаковки не слід). Для цього необхідно в заглушку ввернути пробки радіатора, скориставшись прокладками.

Після цього встановлюється запірна арматура і клапан Маєвського. На радіаторі потрібно намітити ті ділянки, на яких будуть встановлені кронштейни. Далі кронштейни фіксуються на стіні за допомогою дюбелів таким чином, щоб їх гаки розташовувалися рівно між секціями батареї.

Тепер необхідно встановити ступінь горизонтальності опалювального приладу за допомогою горизонтального будівельного рівня. У разі необхідності слід відрегулювати рівень розташування радіатора за допомогою кронштейнів.

У відповідності зі схемою потрібно з'єднати батареї з опалювальною системою. Якщо провести монтаж радіатора на рівні менше 7 см від підлоги, значно знизиться теплообмін і можуть виникнути труднощі з прибиранням приміщення.

коли відбувається заповнення системи опалення за допомогою теплоносія , Слід виробляти відкриття запірно-регулюючої арматури плавно і акуратно, щоб запобігти виникненню гідравлічного удару. Після монтажу радіатора потрібно скласти акт про введення його в експлуатацію.

Список інструментів і матеріалів, необхідних для монтажу кріплення радіатора

Схема монтажу радіатора опалення.

Для того щоб зробити кріплення батареї до стіни, необхідно використовувати такі деталі і інструменти:

  • дюбелі;
  • кронштейни;
  • кран Маєвського;
  • пробки;
  • заглушка;
  • горизонтальний рівень;
  • перфоратор.

Для бетонних або цегляних стін можна використовувати кронштейни, так як міцність стін дозволить свердлити їх для кріплення дюбелів.

Частина пробок, що поставляються в комплекті з радіатором є прохідними - дозволяють виробляти монтаж до них зворотної і подає труб. Так, одну з цих пробок необхідно заглушити, в другу слід провести монтаж крана Маєвського.

Для кріплення сталевих або біметалевих труб однотрубної системи опалення слід використовувати трійники розміром від 25-ти до 32-х міліметрів.

Кожен з радіаторів повинен оснащуватися двома трійниками. Для того щоб якісно прикріпити радіатор до стіни, слід використовувати і радіаторні крани. Допускається використання поліпропіленових або сталевих кранів. Матеріал для кранів потрібно підбирати в залежності від теплоносія. На один прилад має доводиться по два крана.

Для того щоб повісити батарею на стіну з ДСП або гіпсокартону, слід скористатися спеціальними кронштейнами.

Особливості монтажу радіатора: інструкція

Попередньо слід розмітити на стіні те місце, де будуть навішувати радіатори. Так, спочатку за допомогою олівця намічається місце під кронштейни. Надалі, здійснюючи монтаж сталевих радіаторів, слід враховувати те, що кронштейни повинні розташовуватися на стиках між секціями радіатора .

Після того як розмітка на стіну була нанесена, слід в стіні просвердлити отвори відповідного діаметру. Розмір отвору повинен відповідати діаметру дюбеля, що поставляється в комплекті з радіатором. Після цього в отвір слід вставити дюбель, в який в подальшому буде укручуватися кронштейн.

Схема залежності потужності радіатора від способу установки.

Установка біметалевих радіаторів повинна проводитися відповідно до певних вимог. Деталь з різьбленням слід відкрутити від крана і намотати на вивільнену різьблення підмотування. Підмоткою в цьому випадку може виступити спеціальна паста, що проявляє стійкість до високих температур. Така паста може забезпечити якісну герметичність різьбових з'єднань. Разом пасти допускається використання клоччя з фарбою або ФУМ-стрічки.

При використанні клоччя, на різьбовій ділянку деталі слід нанести фарбу і рівномірно її розмазати по всій площі різьблення. По ходу різьблення слід намотати саму клоччя.

На деталь з клоччям далі йде установка накидної гайки від крана, яку потрібно потім буде вкрутити в пробку батареї. Гайку необхідно щільно закрутити за допомогою ключа. Аналогічно відбувається установка ключа Маєвського і заглушки.

У місці розташування радіаторних пробок можна використовувати стандартні або спеціальні прокладки, замість обмотки, але в такому випадку ступінь герметичності сталевих опалювальних приладів буде нижче.

Установка елементів батареї повинна відбуватися з урахуванням того, що половина пробок оснащена правим різьбленням, а друга половина - лівої.

Накидна гайка, розташована в радіаторному крані не вимагає додатково підмотки, так як вона оснащена спеціальним кільцевим ущільненням. Це ущільнення здатне лягти в фаску і утворити щільне з'єднання.

Після того як будуть вкручені пробки, слід провести монтаж радіаторних кранів. Після того як перша частина робіт - установка сталевих батарей опалення буде завершена, слід приступити до завершальної частини робіт. Труби-відведення слід припаяти до трійника з одного боку і до радіаторні крани - з іншого.

Під час монтажу відводок, необхідно звернути особливу увагу на їх довжину - потрібно, щоб певна ділянка цієї трубки пішов у внутрішній діаметр деталі, з якої здійснюється з'єднання. При пайку труб-відведень слід дотримуватися збіг напрямку трійника і радіаторного крана, для цього можна попередньо зробити позначки за допомогою олівця. Бажано роботи по розмітці проводити на рівній плоскій поверхні.

Після того як установка радіаторних кранів буде завершена, фахівці навішують батареї на кронштейни і перевіряють горизонтальність їх розташування за допомогою рівня.

Аналогічно одному, відбувається установка і всіх інших радіаторів в системі опалення. Після закінчення монтажу, радіатори слід пов'язати один з одним за допомогою трубопроводів і в підсумку - з котлом.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов