Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кріплення для велосипеда на стіну - способи кріплення, як вибрати, типи кріплень, зробити самостійно

  1. способи кріплення
  2. Рама паралельна стіні
  3. Рама перпендикулярна стіні
  4. Під стелею
  5. Як вибрати кріплення для велосипеда на стіну?
  6. матеріал стін
  7. Висота, на якій буде висіти велосипед
  8. типи кріплень
  9. Крюк
  10. стійки
  11. полиці
  12. інші способи
  13. Де купити і за якою ціною?
  14. Робимо кріплення своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Любителі велоспорту не знають, де будинки свій спортивний агрегат ставити. Який вибрати кріплення для велосипеда на стіну? І чи можна його зробити своїми руками?

І чи можна його зробити своїми руками

При відсутності гаража і для збереження простору в будинку рекомендується установка кріплення. Власник транспорту повинен знати, як правильно зберігати його, і яким чином його можна встановлювати біля стіни або під стелею.

Для цього рекомендується дотримуватися ряду простих правил:

  • в зимовий період не виставляти байк в неопалювані приміщення;
  • не залишати під прямими сонячними променями;
  • використовувати чохли для зберігання;
  • чистити велосипед від пилу, старого мастила деталей;
  • опускати пружини амортизаторів;
  • змащувати гальма, шарніри, ручки;
  • обробляти колеса силіконовим клеєм.

способи кріплення

способи кріплення

Після виконання всіх цих дій приступають до його кріпленню. Який же спосіб вибрати?

Рама паралельна стіні

Просто поставлений під стіною велосипед займає багато місця. Для економії простору його встановлюють, використовуючи кріплення.

При установці паралельно стіні рекомендується вішати колесами вниз, щоб не напружуватися при перевертанні Велобайк з метою зняти і в черговий раз прокотитися. Такий варіант вважається дуже зручним для зберігання кількох велосипедів.

Рама перпендикулярна стіні

При кріпленні перпендикулярно стіні обов'язково більше місця займається в кімнаті, і менше - у стіни. Тому вибирають такий спосіб кріплення, встановлюють велосипед під сходами, за вхідними дверима, великим шафою і т.д. Ідеально - розміщення в кутку, щоб агрегат не заважає в просторі кімнати.

Максимально зручним буде розташування велосипеда перпендикулярно стіні тільки в тому випадку, якщо його розташувати колесами до стіни. Така установка вважається максимально ергономічним в разі вибору цього способу

Під стелею

Вважається найефективнішим і раціональним способом зберігання. Адже в приміщенні звільняється багато місця для велосипеда, а за допомогою системи кронштейнів агрегат без особливих зусиль піднімають і опускають. Спосіб особливо доречний в приміщеннях з високими стелями.

Для такого типу кріплення дуже зручний кронштейн, гаки або велоліфт. Його можна зробити своїми руками або придбати готовий до застосування в магазині. Найоптимальніший метод - використання настінних кріплень під стелею.

Як вибрати кріплення для велосипеда на стіну?

Як вибрати кріплення для велосипеда на стіну

Вибравши спосіб кріплення з урахуванням простору і особистісних переваг, слід правильно вибрати необхідний тип кріплення.

Для цього слід враховувати:

  • з якого матеріалу зроблені стіни;
  • на якій висоті буде розміщуватися велосипед;
  • сам тип кріплення.

матеріал стін

Найперше, що враховується перед монтажем кріплення для велосипеда - матеріал стіни, на яку встановлюється. Це пов'язано з тим, що у кожного матеріалу своя щільність, твердість і несучі властивості.

Таким чином, вкрай не рекомендується монтаж на гіпсобетонні та гіпсокартонні конструкції - кріплення з часом може виламати зі стіни, і велосипед впаде і пошкодиться.

Висота, на якій буде висіти велосипед

Висота, на якій буде висіти велосипед

Після цього визначається висота кріплення. Для її визначення бажано попросити людину притримати велосипед на момент вимірювання висоти. Приміряти бажано на різних висотах, щоб визначити, яка - найбільш підходяща (чи не заважатиме при проході, дратувати занадто низьким положенням, або буде ергономічно вписуватися в інтер'єр кімнати).

Занадто низька становище може дратувати тим, що кермо або педалі байка будуть заважати спокійно проходити під ним. А ось занадто високе положення небезпечно в разі поганого здоров'я, частих запаморочень при погляді вгору або слабкості людини. Тому найоптимальнішим типом кріплення під стелею для таких людей буде тільки використання велоліфта.

типи кріплень

Звичайно, підвішування до стелі - найбільш підходящий спосіб для приміщень з маленьким простором. У будь-якому випадку, не залежно від способу, слід також ретельно підійти і до вибору самого типу кріплення.

Крюк

Крюк

Найпоширеніший тип зважаючи на простоту використання і дешевизни. Простота полягає в тому, що для монтажу досить вкрутити в стіну пару гаків на довгі саморізи.

Такий тип кріплення популярний і для вертикального розташування велосипеда. Пластиковим крюкам краще віддати перевагу металеві. Вони більш надійні.

стійки

стійки

Стійки популярні тим, що їх не потрібно вкручувати в стелю, завдяки чому зберігається естетичність ремонту приміщення. На стійках є крюки і для шолома, куртки та інших велоаксесуарів.

Таке рішення вважається ідеальним, якщо в квартирі або невеликому будинку проживає 2 і більше велорайдерів, оскільки на стійці може бути розташовано декілька велосипедів різних розмірів.

Стійки для велосипедів часто можна побачити в магазинах спорттоварів або на треках. Відмінно вписуються в інтер'єр квартир з чималою площею. За допомогою стійок зручно оглядати, а іноді і ремонтувати велосипед. Відсутність ергономічності - єдиний мінус в порівнянні з настінними або стельовими способами кріплення.

полиці

полиці

Полки найбільш гармонійно вписуються в вітальні унаслідок специфічного отвори в ній для рами. Дуже зручне і ергономічне рішення, може бути настільки красивою, що своїм виглядом буде тільки доповнювати інтер'єр приміщення.

Причому, такі полки можуть бути як зробленими виключно для установки велосипеда, так і багатофункціональними. Вони застосовні для книг, невеликих горщиків з квітами, шолома і інших аксесуарів.

Ще один плюс - можливість легко зробити своїми руками. У більшості проблем з її виготовленням не виникає. До речі, дизайнери вважають її наявність як необхідний атрибут в житло спортсменів.

Важливо! Для максимальної ергономіки слід вибирати естетичні вироби з відкидним механізмом. Тоді без велосипеда конструкція буде повністю прилягати до стіни і не займати місця в приміщенні.

інші способи

До інших способів зберігання відноситься:

  1. Шафа. Максимально підходить для зберігання декількох агрегатів, насосів і аксесуарів для велоспорту. Необхідний для великої родини з декількома любителями часто їздити на велосипеді. Розміщуються і дорослі, і дитячі моделі. Шафа можна розмістити на опалювальному балконі або в просторому передпокої. Мінус - займає багато місце.
  2. Підставка під заднє колесо. Величезний плюс - мало займає місця і надійно фіксує велосипед. Але якісні металеві підставки коштують дорого, а пластикові можуть швидко зламатися. Такий спосіб зберігання запозичений в скандинавських країнах.

Однак ці способи зважаючи на свої явно виражених недоліків і дорожнечі в Росії не популярні, а тому найпоширенішими вважаються: гак, полки і стійки.

Де купити і за якою ціною?

Ці вироби можна придбати в будь-якому магазині, спеціалізованому на продажах велосипедів. Також виробники випустили в продаж велоліфти, які дуже зручні для кріплення велосипеда під стелею. Найпоширенішими з них є Veloangar і TBS SW Bicicle Lift. Вартість велоліфта варіюється від 800 до 3000 рублів.

Найпростіші гаки стоять кілька десятків рублів, найдорожчі - перевищують 1000. Все залежить від розміру, матеріалу, несучих властивостей і виробника. Тут діє правило - чим якісніше, тим дорожче. Вартість кронштейнів варіюється від 300 рублів до декількох тисяч.

Кронштейни для звичайної людини можуть здатися надмірно дорогими і незручними в монтажі. Тому і вдаються до використання полиць, гаків і підвісів. Ціна полиць становить від 700 рублів до 5000 і вище.

Робимо кріплення своїми руками

Найпоширенішим способом для власноручного виготовлення є створення і монтаж полки. Для визначення її розмірів потрібно врахувати наступні критерії:

  • для глибини полки важливо врахувати відстань між виносом керма і закінченням гріпси ;
  • після визначається діаметр рами велосипеда для вирізу в полиці, в який і буде вставлятися агрегат;
  • ширина полки визначається по ростовці рами: чим вона вища, тим полку повинна бути ширше.

На основі отриманих результатів роблять креслення, відповідно до якого дошка розпилюється. Потім прокреслюють і вирізається отвір для рами, і тільки після приступають до складання полки. Для цього буде потрібно очистити і знежирити поверхні, проклеїти, своєчасно прибравши залишки для того, щоб виступи клею не перешкоджали рівномірної фарбування.

Після цього в полиці висвердлюють отвори під болти, кріплять на петлі або відразу до основи, і вішають на стіну. Після її можна відшліфувати, вирізати неглибокий малюнок, покрити лаком або пофарбувати.

Не залежно від того, чи буде купуватися товар магазині, або робитися самостійно, сьогодні для любителів велоспорту будь-який метод кріплення доступний.

Магазини представляють широкий спектр асортименту кріплень, в тому числі і для самостійного виготовлення кріплення власноруч. Але спосіб кріплення райдеру все ж слід вибирати на основі не тільки матеріальних можливостей, а й просторових особливостей приміщення і стану здоров'я.

Кріпимо велосипед на стіну: способи і види кріплень

Оцінка: 5 46 голосів

Читайте також:

Який вибрати кріплення для велосипеда на стіну?
І чи можна його зробити своїми руками?
Який же спосіб вибрати?
Як вибрати кріплення для велосипеда на стіну?
Де купити і за якою ціною?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов