Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кронштейн для мікрохвильовки на стіну: як вибрати, як зробити

  1. Принцип роботи кронштейна
  2. Які бувають кріплення для мікрохвильовки на стіну?
  3. Кронштейн для мікрохвильовки на стіну: для чого потрібен, як використовувати?
  4. Вибір місця для установки
  5. Як вибрати кронштейн для мікрохвильовки
  6. Максимально допустима вага
  7. Розміри
  8. Матеріал виготовлення
  9. Бренд і вартість
  10. Відео - як вибрати кронштейн для мікрохвильовки
  11. Кронштейн для мікрохвильовки на стіну своїми руками
  12. Відео
  13. Як кріпиться мікрохвильовка до кронштейну

Наша сеть партнеров Banwar

Кронштейн для мікрохвильовки на стіну - відмінна можливість створити ергономічний дизайн. Але серед усього розмаїття дуже просто помилитися і зробити неправильний вибір.

Заради зручності читання стаття поділена на кілька основних частин:

  • перша частина розповідає про особливості та різновиди кронштейнів;
  • друга містить в собі основні показники при виборі в магазині;
  • третя пропонує майстер-клас зі створення конструкції самостійно.

Заради зручності навігації є список всіх пунктів нижче - по ним можна перейти в будь-яке місце статті без перемотування.

Принцип роботи кронштейна

Кронштейн - пристосування, що утримує предмети на стіні. Від звичайних петель його відрізняє складна, міцна конструкція, здатна на висування і нахил. Правда, найпростіші кронштейни можуть бути і без подібної розкоші.

Кронштейни для мікрохвильовки часто являють собою вигнуті куточки, які кріпляться до стіни і з'єднуються між собою заради більшої міцності. Складні моделі являють собою панелі з крепящими планками, інші структури.

кронштейн для мікрохвильовки

Вся конструкція являє собою різного виду планки, що закріплюються на стіні. Принцип роботи полягає в утриманні побутової техніки, в нашому випадку - мікрохвильовки, в зручному власнику місці.

Які бувають кріплення для мікрохвильовки на стіну?

Все різноманіття кронштейнів сходиться в двох основних видах - фіксованому і телескопічному. Перший являє собою статичну конструкцію з металевих профілів, труб, які не міняє своїх розмірів.

Плюс фіксованого кронштейна - міцність: відсутність розсувних вузлів зміцнює з'єднання. Нерідко фіксоване кріплення для мікрохвильовки на стіну монолітно, що добре з максимальною вагою.

Нерідко фіксоване кріплення для мікрохвильовки на стіну монолітно, що добре з максимальною вагою

Телескопічний ж змінює розмір, як вертикально, так і горизонтально. Факт дозволяє підлаштовувати розміри в межах допустимих розмірів і навантаження кронштейна. Рішення дозволяє отримати набагато меншу міцність, що однозначно не піде власнику на руку.

Якщо мікрохвильовку вирішено придбати надовго, то вигідніше купувати фіксований кронштейн, не ризикуючи міцністю і здоров'ям. Якщо мікрохвильовку в найближчому майбутньому доведеться змінити, придбайте телескопічний - бажано, з універсальними кріпленнями.

Кронштейн для мікрохвильовки на стіну: для чого потрібен, як використовувати?

Як вже говорилося, основне призначення кронштейна - в закріпленні мікрохвильовки на стіні. Кронштейн використовується і як полку, вішалка кухонних приладів: можливості повністю залежать від моделі та місця установки.

кронштейн для мікрохвильовки

Всі його використання полягає в закріпленні на стіні і установки мікрохвильовки. Важливий момент - кронштейни для мікрохвильових печей розраховуються тільки на їх вагу. Використання кронштейна в подібну мету шкодить як предмету, розташованого на ньому, так і оточуючим людям, підвищуючи ризик отримати травми через поломки.

Вибір місця для установки

Місце установки залежить від виду кріплення. Фіксовані кронштейни часто встановлюють впритул до решти меблів, щоб створити єдиний простір. Розсувні ж вимагають більшого-меншого місця майбутньому, оскільки розміри можуть змінюватися.

Завдання зводиться до того, щоб створити додаткову поверхню. Параметр допомагає розмістити мікрохвильовку у вдалому місці і створити ергономічний, цікавий інтер'єр.

Відмінне місце розміщення фіксованого кронштейна - поруч з кухонним ящиком. Варіант можливий при установці кронштейна під окремим ящиком, де немає стільниці.

Телескопічний добре служить як продовження кухонного гарнітура справа-зліва від нього. Використання простору дозволить змінювати розміри кронштейна в майбутньому, не псуючи зовнішній вигляд кухні.

Як вибрати кронштейн для мікрохвильовки

До основних якостей кронштейна відносяться:

  • максимальна вага, який витримує конструкцією;
  • розміри;
  • матеріал;
  • бренд і вартість.

Орієнтирами служать характеристики мікрохвильовки. Виходячи з її ваги та розміру, підбираються і характеристики кронштейна.

кронштейн для мікрохвильовки

Максимально допустима вага

Максимально допустима вага виходить з конструкції кронштейна (вигинів, додаткових опор). Важливий і матеріал виробу. Максимальна вага фіксованих моделей більше телескопічних, що пояснюється меншою кількістю уразливих вузлів у схемі.

Показник ваги шукайте на упаковці кронштейна. Число теоретичне і атестоване - під зазначеної масою кронштейн точно не зламається. Маса понад веде непередбачувано, аж до поломки.

Маса понад веде непередбачувано, аж до поломки

Вага вибирайте виходячи з маси мікрохвильовки. Щоб точно не помилитися з міцністю, беріть масу мікрохвильовки і додавайте до неї 3-5 кілограм, що дасть запас по міцності і дозволить не хвилюватися за кухонний прилад.

Розміри

Розмір фіксованого відповідає розміру мікрохвильовій печі. Інакше мікрохвильовка буде виглядати з майданчика, а може і зовсім впасти від неакуратне руху. Бажано розраховувати розміри мікрохвильовки при установці, щоб не сильно вибивалася із загального інтер'єру приміщення.

Телескопічні беріть максимально можливого розміру, щоб вони були не менше розміру мікрохвильовки. Телескопічні кронштейни купуються з запасом на майбутнє, щоб не замінювати кріплення при покупці нової печі.

Телескопічні кронштейни купуються з запасом на майбутнє, щоб не замінювати кріплення при покупці нової печі

Матеріал виготовлення

Серед матеріалів найчастіше використовуються різні метали. Особливої ​​різниці між ними немає - вся різниця впирається в вагу готової конструкції і м'якість використовуваного матеріалу. Чим він м'якше, тим більше складну конструкцію доведеться створити, якщо жорсткіше - тим більш просту.

Виключіть всі варіанти, де використовується порошкова сталь - дуже швидко кришиться і легко ламається. Тому не можна довіряти кронштейнів з пластиковими кожухами: часто в них ховають саме порошкове залізо.

Зустрічаються і дерев'яні варіанти, найчастіше з ДСП, ЛДСП, рідше - з масиву дерева. Вони виконуються у вигляді полиці і нерідко продаються разом з кухонними гарнітурами. У разі слід вибирати масив дерева - він набагато міцніше ДСП.

Бренд і вартість

Вартість безпосередньо залежить від бренду. Нерідко виробники кухонної техніки пропонують свої марки кронштейнів і випускають їх самостійно. Якість скрізь різне, але чим популярніше бренд, тим вище його вартість.

Брендування тут схоже із звичайним: існують дорогі марки і дешеві. Але часто різниця між ними дуже незначна. При покупці не звертайтеся до "іменитим" кронштейнів з Іспанії.

Тому звертайте більше уваги на якість матеріалу і показники на упаковці і на назву компанії. Рада вбереже від раптових неприємностей, на зразок тріщини в порошковому металі в пластиковому кожусі.

Вартість коливається від 500 рублів до 4 тисяч за фіксовані моделі та від 1000 до 5000-6000 за телескопічні. Сильно на вартість впливає наявність додаткових можливостей - вішалок і додаткових поличок.

Відео - як вибрати кронштейн для мікрохвильовки

У відео нижче Ви побачите всі деталі вибору кронштейнів та практичні хитрості установки.

Кронштейн для мікрохвильовки на стіну своїми руками

Ця частина статті присвячена тому, як зробити кронштейн для мікрохвильовки на стіну своїми руками. Вам будуть потрібні:

  • ЛДСП, інший схожий матеріал;
  • лобзик;
  • тарілка.

Робота починається з підготовки. В інструкції був заздалегідь зроблений макет майбутньої конструкції в програмі PRO100.

Після, починається розрізання. Зручніше за все робити лобзиком. Краї закругляются за допомогою розмітки кута тарілкою, що дає відповідну форму. Після, починається розрізання За отриманою розмітці лобзиком випилюється кут. Кути зашліфуйте наждачним папером. Після йде підготовка брусків, вони будуть служити кутом опори. На бруску робиться подібний радіус за допомогою тарілки, щоб згодом його розпиляти. Після підготовки почніть збирати конструкцію. Робиться це на анкерних саморезах під шестигранник. В тій стороні, де будуть вкручувати шурупи, просвердлите отвори. Вставте шурупи, в них вкрутите саморізи за допомогою шестигранного ключа. Тут важливо, щоб шурупи потрапляли в не покритий ламінатом торець. Так само прикручуються кутові кріплення. Кутові кріплення обов'язково закріплювати з двох сторін. Далі - вирізка стяжки. Вона зведе разом дві кутові опорні планки.

Спочатку розмітьте її за розміром, отриманого з відстані між кутовими планками. Згодом планка розпилюється і вставляється.

Після все торці можна покрити торцювання стрічкою, щоб поліпшити зовнішній вигляд виробу. Кріпиться як на дюбеля, так і на інші види кріплення до стіни.

Відео

У відео нижче представлений весь процес створення полки-кронштейна під мікрохвильовку. З нього можна дізнатися більше деталей і подробиць.

Як кріпиться мікрохвильовка до кронштейну

Кріплення залежить від типу мікрохвильовки. На більшість фіксованих кронштейнів піч просто ставиться зверху. Залежно від ніжок, встановлюється або прямо на них, або повз них. Іноді тип конструкції має на увазі установку з фіксацією ніжок в спеціальних пазах.

У телескопічних більш складне кріплення, з установкою через штифти, що закріплюють мікрохвильову піч. Варіант більш зручний і надійний - телескопічний кронштейн можна підлаштувати, а фіксований доведеться купувати під розмір.

Кронштейн для мікрохвильовки на стіну: для чого потрібен, як використовувати?
Які бувають кріплення для мікрохвильовки на стіну?
Кронштейн для мікрохвильовки на стіну: для чого потрібен, як використовувати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов