Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кулачковий перемикач: пристрій, принцип роботи, призначення

  1. Що це таке?
  2. конструкція
  3. Принцип роботи
  4. призначення
  5. Область застосування

Наша сеть партнеров Banwar

Найчастіше кулачкові перемикачі використовують для комутації електричних ланцюгів, зокрема - для управління електричними двигунами. У цій статті ми познайомимо вас з головними особливостями цього апарату, розповівши, як він працює, з чого складається і навіщо взагалі потрібен. Фото і відео приклади дозволять вам ще більше дізнатися про устрій, принцип дії і призначення кулачкових перемикачів.

Що це таке?

Кулачкові перемикачі (на фото нижче) є електричними апаратами, які потрібні для комутації в електричних ланцюгах як змінного, так і постійного струму. Вони знайшли застосування для комутації силових ланцюгів управління обладнанням, а також в оперативній ланцюга управління іншими електричними апаратами. Пристрої можуть використовуватися в низьковольтних колах і в колах напругою до 500 В - для змінного струму (частотою 50-60 Гц) і до 220 В постійного струму.

Вони виготовляються з ізолюючих і провідних матеріалів високої якості, і створені із застосуванням успішного досвіду створення сучасної техніки, а також знань, отриманих в процесі розробки комутаційних апаратів. Для кулачкових перемикачів характерні малий розмір, вони стійкі до короткочасної перевантаження в ланцюзі, а також володіють хорошими комутаційними здібностями. Щоб захистити їх від струму коротких замикань в електричній схемі потрібно скористатися запобіжниками з плавкими вставками.

конструкція

Із самої назви цього пристрою ясно, що конструкція обумовлена ​​застосуванням «кулачків», які приводять в дію якийсь «штовхач». Пристрій кулачкового перемикача передбачає наявність групи комутаційних елементів, змінюючи положення яких можна домогтися певного їх розташування для роботи різних схем включення. Розташування контактів і кулачків називається - програма комутації (її призначення полягає в складанні певної схеми підключень). Вони розташовуються усередині пластмасового корпусу, який виготовляється на основі меламіну.

Наочно побачити конструкцію пристрою ви можете на схемах нижче:
Наочно побачити конструкцію пристрою ви можете на схемах нижче:

Такий корпус несприйнятливий до електричної дузі і вихровим струмам. Конструкція кулачкового перемикача дає можливість включати і вимикати всі контакти практично одночасно. Це забезпечується тим, що кулачок одного елемента з'єднаний механічно з іншими кулачками. Застосування в пристрої контактів срібла, яке краща за ту ж міді витримує електричну дугу, забезпечує хороші комутаційні характеристики і підвищену зносостійкість. Перемикач повинен чітко фіксуватися в певному положенні, для чого потрібен фіксує механізм приводу. Також в конструкції присутній обмежувач руху приводу. Його призначення - чітка установка перемикача в крайньому положенні. Привід або вал апарату представляє собою прут квадратного перетину. Для надійної роботи і хорошого перемикання контактів він повинен виготовлятися з металу, щоб витримувати навантаження при прокручуванні. Це дуже важливо там, де застосовується управління електродвигунами. Для управління приводом перемикача використовується рукоятка, виконана з ізоляційного матеріалу.

Наочно пристрій кулачкового перемикача демонструється на відео від одного з кращих виробників розеток і вимикачів , Компанії ABB:

Принцип роботи

В основі принципу дії кулачкового перемикача лежить включення певної групи контактів за допомогою обертання приводу апарату. Обертаючи рукоятку в потрібне положення, привід обертається навколо своєї осі і пускає в хід кулачки, розташовані на ньому. Вони, в свою чергу, замикають певну групу контактів. Щоб зрозуміти як працює група контактів, потрібно дивитися діаграму включень, яка складається на основі необхідної схеми підключення. Коли привід знаходиться в потрібному положенні, перемикач фіксується в ньому за допомогою спеціального механізму фіксації і схема починає свою роботу. Щоб повернутися в нульове положення, необхідно знову провернути рукоятку. За принципом дії вони діляться на перемикачі з автоматичним поверненням рукоятки в положення і ручним.

призначення

Кулачковий перемикач потрібен для:

  • управління механізмами, які приводяться в дію трифазними і однофазними двигунами, для зміни з'єднання обмоток двигунів змінного струму (зірка-трикутник), зміни напрямку обертання;
  • управління і сигналізації в оперативних ланцюгах;
  • може працювати як вимикач, перемикач робочих положень електричного зварювального апарату;
  • комутації необхідного з'єднання групи опорів;
  • забезпечення перемикання режимів роботи нагрівального обладнання;
  • включення і відключення приводу механізму секційного роз'єднувача в трансформаторних підстанціях.

Область застосування

Дані апарати використовують в побуті, в промисловому виробництві, на об'єктах електропостачання, в річковому судноплавстві, на морських судах, в машинах підлогового безрейкового електротранспорту. Також їх призначення - управління механізмами в сільському господарстві. За допомогою такого перемикача можна організувати Байпасний підключення. Воно застосовується для виведення зі схеми або ділянки кола, для проведення робіт по ремонту або профілактики.

Наостанок рекомендуємо переглянути корисне відео по темі:

Буде корисно прочитати:

Що це таке?
Що це таке?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов