Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Літні шини, літня гума.

  1. Склад літніх шин, літньої гуми.
  2. Типорозмір літніх шин.
  3. Вибір малюнка протектора шин.

Наша сеть партнеров Banwar

З настанням тепла, незалежно від статусу, власники автомобілів починають "перевзувати" свої машини в літню гуму. Для того, щоб вибрати літні шини слід знати її основні характеристики.

Склад літніх шин, літньої гуми.

Літні шини виробляють з твердої гуми і тому, на відміну від зимових, вони більш жорсткі. Використання такої гуми пов'язано з більш високою температурою і більшою швидкістю руху. При використанні влітку, м'яка Зимова гума набагато швидше руйнується. І навпаки, досить жорстка літня гума взимку ще більше затвердіє і не зможе забезпечувати необхідне надійне зчеплення з дорогою.

Для визначення типу і розміру шин вашого автомобіля, ви можете скористатися шинним калькулятором .

Крім жорсткості, літня гума відрізняється від зимової своїм малюнком і глибиною протектора. Крім того, літні покришки не оснащуються шипами, оскільки шиповані шини на сухому асфальті мають невелике зчеплення з дорожнім покриттям.

Існують універсальні шини, які підходять для використання як в зимовий час, так і влітку. Дана всесезонна гума дозволяє заощадити гроші і не переставляти шини по два рази на рік відповідно до сезонами. Однак з універсальними шинами не все так просто. Вони мають усередненими характеристиками і більше підходять для використання в відносно теплих країнах з невеликим температурним діапазоном. Це пов'язано з тим, що дана гума за своїми показниками поступається річним шинам влітку, а взимку зимовим.

Типорозмір літніх шин.

Перед покупкою гуми необхідно дізнатися який типорозмір рекомендується для вашого автомобіля. Як правило, це вказується в технічних документах до машини або ж на сайті виробника вашого автомобіля. Іноді дана інформація розміщена на невеликій табличці, яка прикріплена на торці дверей або дверцятах бензобака.

Що ж таке типорозмір? У ньому вказуються геометричні розміри шини : Ширина, висота і діаметр.

На шинах повинна бути вказана наступна інформація: максимально допустиме навантаження, швидкісний індекс, сезонна приналежність, країна в якій зроблені і інше. На зображенні детально розписана вся інформація, необхідна при придбанні шини.

До яких наслідків може призвести недотримання технічних рекомендацій типорозміру літніх шин?

При великому діаметрі шина може зачіпати арку. Передні колеса при входженні в повороти почнуть тертися об арки. В результаті погіршується маневреність, збільшується швидкість зносу гуми. При установці низькопрофільних шин на автомобіль, цього не передбачає, можуть виникнути такі проблеми: жорстка і не комфортна їзда, збільшується навантаження на підвіску, що призведе до швидкого її зносу.

Тим водіям, які віддають перевагу активному тип їзди, варто звернути увагу на низькопрофільну гуму. Вона підвищує керованість автомобіля і водія легше контролювати машину і входити в повороти. Однак, як було зазначено вище, низький профіль практично не пом'якшує нерівності дороги, отже, будь-які можливі удари будуть відображатися на підвісці. Тому перш ніж придбати низькопрофільні літні шини варто кілька разів подумати про якість наших доріг, які, на жаль, повні неприємних "сюрпризів"

Любителям м'якою і комфортної їзди краще зупинити свій вибір на шинах з високим профілем. Ця гума добре згладжує всі нерівності і дозволяє пом'якшувати можливі "сюрпризи" дорожнього покриття. Ще одним плюсом літніх шин з високим профілем є те, що така м'яка їзда збільшує термін служби підвіски.

На літній період рекомендується встановлювати широку гуму (в межах допустимого). Вона збільшує пляму контакту дорогою, і в підсумку - хороші динамічні характеристики, прекрасне утримання дороги. Швидкість розгону на такій гумі буде швидшою, а гальмівний шлях коротший. Однак необхідно враховувати, що чим більше пляма контакту, тим більше буде витрата палива, а також опір кочення. Крім того, втрата управління автомобілем на мокрій дорозі (аквапланування) можливо вже на менших швидкостях.

Вибір малюнка протектора шин.

Малюнок протектора шин може бути наступних типів:

  • спрямований (V-подібний)
  • ненаправленої (симетричний)
  • асиметричний.

Спрямований (V-подібний) малюнок характеризується високим рівнем управління, набагато більшим рівнем комфорту і стійкістю до аквапланування в порівнянні з шинами з симетричним малюнком протектора. Основна функція спрямованого малюнка - швидке виведення води з плями контакту. Літні шини з таким типом малюнка будуть на відмінно виконувати свою задачу в кліматичних зонах з великою кількістю опадів. Міняти місцями ці шини не можна, оскільки вони повинні обертатися в певному напрямку.

Ненаправлений (симетричний) малюнок є найбільш популярним і доступним варіантом з точки зору вартості. Вони володіють хорошими показниками керованості, стійкі до аквапланування і при цьому створюють гідний рівень комфорту. Водії, які віддають перевагу спокійну їзду, можуть сміливо зупиняти свій вибір на літніх шинах з таким протектором. Покришки з симетричним малюнком дозволяється встановлювати з одного боку на іншу.

Асиметричний рисунок є аналогом "всесезонки". Ці шини добре підлаштовуються до будь-яких погодних та дорожніх умов. У зовнішній частині бігової доріжки асиметричного малюнка розташовуються більш жорсткі блоки протектора. Завдяки цьому машина впевнено проходить всі повороти. На внутрішній частині бігової доріжки протектора розташовуються блоки менші за діаметром. Це сприяє швидкому відводу води з плями контакту, а значить поліпшується зчеплення з дорожнім покриттям. У середній частині протектора проходить поздовжнє ребро, завдяки якому поліпшується курсова стійкість. Шини з асиметричним малюнком володіють хорошими ходовими характеристиками. Допускається міняти їх місцями.

Що ж таке типорозмір?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов