Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Лов фідера на водосховищі з відсутнім плином

  1. Вибір місця лову
  2. Вибір місця і прикормки
  3. Які бувають годівниці

Наша сеть партнеров Banwar

Лов фідера в стоячій воді комфортна в тому плані, що досить легко для риби створити кормовий стіл. Перебіг відсутня, годівницю НЕ орудує по дну, прівада НЕ розмивається за межі потрібної ділянки. Снасті, як і оснастку, можна використовувати значно легші.

Та й взагалі, природа створила неймовірну кількість спокійних річок з безліччю відгалужень, тихих заплав. Чимало постарався і людина, створюючи штучні водойми - ставки, канали, водосховища. І тепер в будь-якому регіоні достатньо місць, де можна з успіхом застосовувати фідерні снасті.

Вибір місця лову

Для новачків освоювати ази фидерного лову краще на водоймах зі стоячою водою, оскільки там відсутні всілякі перешкоди, що ускладнюють процес риболовлі. Перш ніж почати ужение, необхідний невеликий підготовчий процес - спочатку потрібно вибрати місце, підготувати пріваду і зробити стартові закидання, щоб накрити рибі стіл.

  1. Вибір місця. З найбільш перспективних вважаються місця, де можна відшукати втоплені дерево, що минає в воду мис, піщану мілину, велика кількість водоростей, які видно на поверхні води. Подібні ділянки привабливі для дрібної і крупної риби, мігруючої в пошуках кормової бази.
  2. Вивчення рельєфу дна. Відшукавши ділянку для лову, необхідно ретельно досліджувати дно водойми, щоб отримати якісь уявлення про підводний рельєф. З цією метою можна скористатися спеціалізованим вудилищем, оснащеним маркерним поплавком. Є і другий, більш складний, спосіб - з човна за допомогою ехолота або глибиноміра.

Найпростішим методом дослідження дна вважається застосування свинцевого грузила. Як тільки бланк приведений в стан готовності і ліси пропущена крізь кільця, на кінець її в'яжеться вантаж. Його маса не повинна перевищувати тестові характеристики вудилища, але і не бути занадто маленькою, інакше неможливо буде зробити дальній кидок.

Необхідно зробити цілу серію закидів в різних напрямках. Відлік часу ведеться з моменту торкання вантажем води. Виходити можна з правила: середня швидкість занурення сорокаграммового вантажу - 1 м / с. Подібний спосіб дозволяє приблизно визначити рельєф дна.

Найкраще для цього підходить плетена нитка, яка за рахунок практично нульовий розтяжності не тільки вкаже нерівності, а й замулені ділянки, а також кам'янисте дно. Кому-то подібний метод простукування видасться дещо незручним, проте невелика практика швидко навчить читати будь-дно.

Вибір місця і прикормки

Тепер стоїть завдання не тільки знайти різкий перепад глибин, звалювання бровки або іншу ділянку, але і виманити до столу рибу. Однак мало відшукати місце, треба ще й зафіксувати його, щоб не втратити. Напрямок закидання запам'ятати не складно, особливо якщо ведеться рибалка на фідер на ставку. Для цього достатньо вибрати орієнтир на протилежному березі.

Щоб відзначити дистанцію до мети, є кілька способів, про які ми розповідали в статті « Як зробити правильний промер глибини при матчевій ловлі ». Наприклад, після закидання в потрібне місце можна на ліс зробити позначку маркером або, при його відсутності, зав'язати стопорний вузол.

Найпоширеніший варіант - затиснути лісі в кліпсі. Такий спосіб можна вважати вдалим лише в тому випадку, якщо оснащення легка. В принципі, якщо практикується лов фідера в озері, важкі снасті не застосовуються, однак на протязі краще шпулю кілька разів перетягнути банківської гумкою і її зупинити в кліпсі. Цей спосіб практичний тому, що важка годівниця може обірвати затиснуту кліпсою волосінь.

Наступний етап - підгодовування. На березі або готується покупна суміш, або доводиться до потрібної консистенції прівада, виготовлена ​​в домашніх умовах. Приготувати самому її не складно. Суміш складається з двох компонентів: основа і наповнювач.

В основу входять крупи, макуха, зерна, добавка включає в себе варену пшенку, перловку, кукурудзу, горох. Роль наповнювача - утримувати у столу рибу, добре зробити це можуть різні ароматизатори. Непогано зарекомендували себе ваніль, кава, карамель, мед та інші солодощі та прянощі.

Склад може залежати від риби, на яку ведеться лов:

  • якщо в планах зловити карася або коропа, варто приділити увагу Пшонки, перловки, гороху;
  • до числа універсальних фідерних підгодовувань відносяться запарені висівки. Приваду на їх основі можна використовувати без наповнювача.

Риболовля на фідер на ставку і іншій водоймі при відсутності знань може бути чревата перегодовування риби. Наситившись, вона просто стане ігнорувати насадку. На протязі цей ризик істотно знижується. Важливо пам'ятати, що прівада повинна розсипатися при торканні годівницею грунту водойми і створювати навколо хмара каламуті, яке приваблює рибу.

Які бувають годівниці

Після прикормочной стадії можна приступати безпосередньо до лову. Якщо мова йде про такі поняття, як рибалка озеро фідер, то найбільш ефективною буде оснащення патерностер, про яку ми розповідали в статті « Фідерні монтажі для лову в будь-яких умовах ».

Тут в справу вже вступає годівниця. У переносному сенсі вона - як піднос офіціанта, який доставляє їжу на стіл. Щоб підгодовування швидко покидала годівницю, її роблять з великими вічками або у вигляді пружини. Для збільшення дальності закидання надають аеродинамічні форми, а для остійності на дні вона може мати межі.

  1. Класична. Форми годівниць різноманітні - прямокутна, циліндрична, трикутна, квадратна. Нагадує клітку, матеріал виготовлення - пластик або метал. Може бути відкритого і закритого типів. У відкритих прівада вивалюється при ударі об дно, на закритих варто заглушка. Ще один тип - Speed-Feeder, на них вантаж розміщують вище годівниці, що позначається на дальнобійності.
  2. Змінна. За зовнішнім виглядом нагадує пружину. У центрі проходить трубка з металу або пластику, крізь яку проходить лісу. Ковзання обмежується грузилом знизу і карабіном нагорі. Такі годівниці володіють прекрасними аеродинамічними якостями.
  3. Каркасна. Друга назва - методная. Складається з каркаса з двох-трьох платівок з отворами поперек. Годівниця має велику огрузку, від 60 грамів, тому застосовується для лову великих особин. Привада закладається в'язка, щоб відбувалося повільне її розмиття.
  4. Контейнерний. Годівниця закритого типу. Призначена для корму, що складається з тварин об'єктів - мотиля, опариша, черв'яків.

Лов фідера ставку через відсутність течії передбачає використання циліндричних годівниць або ковзають спіральних. Всі вони повинні бути відкритого типу, щоб корм міг залишати їх досить швидко.


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов