Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Масло для повітряних і поршневих компресорів

  1. Навіщо потрібні компресори?
  2. поршневі компресори
  3. Масло для повітряних компресорів
  4. процес змазування

Наша сеть партнеров Banwar

Навіщо необхідно масло для компресора повітряного поршневого? У паливно-розподільчої системи будь-якого транспортного засобу є такий агрегат, як компресор. Це дуже важлива частина механізму, без якої не обійтися і до забезпечення належного функціонування якої необхідно проявляти найпильнішу увагу. Навіщо необхідно масло для компресора повітряного поршневого

Оцінка рівня масла в компресорі.

Навіщо потрібні компресори?

Що ж роблять компресори, чому вони є необхідними? Компресори в робочому стані підвищують тиск повітря або будь-який інший газоподібної суміші.

Рівень тиску газу підвищується в кілька разів, збільшується його енергія в системі. З огляду на, що обсяг всього речовини обмежений, внаслідок впливу на нього різко збільшуються його температура і щільність.

Пристрій поршневого компресора.

Існує всього 2 види компресорів - динамічні і об'ємні. Про останні, можна сказати, що об'ємні пристрої сприяють тому, що газоподібна суміш легко всмоктується в камеру, стискається до незначного розміру і видавлюється за допомогою поршня, який використовує для цього можливість зворотно-поступального руху. Принцип дії динамічних пристроїв трохи інший. При цьому способі колеса турбіни швидко прискорюють середу до якоїсь межі, після чого вона різко гальмується.

Протягом останніх 20-30 років поршневі апарати збільшували потужність різноманітними способами. Але перевагу віддавали ротаційним і гвинтовим пристроїв. Сьогодні частка гвинтових і крилатих пристроїв на ринку дуже велика. Якщо піти в будь-який фірмовий магазин і подивитися на асортимент, то велика частина пропонованого продукту буде саме такого принципу дії.

Інша частина - це самі повітряні поршневі компресори. Про них і піде мова. Система роботи повітряного компресора на поршневий основі відрізняється від ротаційної або гвинтовий системи.

поршневі компресори

Поршневі компресори відносяться до групи об'ємних пристроїв. Вони дуже швидко підвищують тиск газоподібної суміші за рахунок зниження розміру своїх камер, яких у них 2. Повітря або інший газ різко стискають і витісняють постійно піднімається і потім опускається поршнем. Причому все це відбувається в ущільненому герметичному циліндрі.

Причому все це відбувається в ущільненому герметичному циліндрі

Види компресорів.

Потужне стиснення і подальше прокачування знаходиться в поршні середовища отримують в результаті посиленого коливального тиску. При ньому буквально кожна стадія процесу, що відбувається регулюється так за допомогою безперебійно діючих клапанів. Компресор після цього в обов'язковому порядку охолоджують повітрям або струменями води. І повітря, і вода повинні потрапити на ребра компресора, які знаходяться на голівці циліндра.

Такий процес роботи поршневого компресора. Щоб він працював довго і безперебійно, йому необхідна мастило. Масло для компресора є предметом турботи всіх автовласників, зацікавлених в тому, щоб їх транспортний засіб не підводило в самий невідповідний момент.

Масло для компресора повітряного поршневого - вкрай важливий елемент, і якщо його не буде, то механізм агрегату дасть збій. Тоді все, що залишиться автовласникові, - це провести дорогу діагностику і ремонт.

Масло для повітряних компресорів

Мастильні матеріали для поршневих компресорів представлені широким асортиментом. Це кошти з різними властивостями і різних фірм-виробників. Ось приклади деяких з них:

Ось приклади деяких з них:

Порівняння мінерального і синтетичного масла.

  1. Масло Mobil Rarus 427. Дуже поширений продукт для змащування деталей поршневого компресора. Має відмінні експлуатаційні характеристики, які здатні задовольнити самим завищеним вимогам. Виготовляється на базі мінеральних елементів з широким застосуванням присадок. Лити такий засіб можна без побоювання в кожен компресорний агрегат. При його допомозі забезпечується захист всіх деталей компресорного пристрою. Масло дозволяє власнику автомобіля заощадити на витратах завдяки зменшенню відкладень на внутрішніх деталях компресора різних залишків вигорілих продуктів.
  2. Shell Corena AP 68. Масло для повітряних компресорів, створене на синтетичній основі, яке складається з дуже складних ефірів з додаванням найсучасніших присадок. Воно було розроблено спеціально для поршневих компресорів. Рекомендовано для використання в пристроях, які регулярно перебувають під час роботи при високих температурах. Властивості масла дозволяють тримати температуру до 230 ° С.
  3. Fubag VDL 100. Експлуатується на поршневих і ротаційних агрегатах. Це компресорне масло, створене на основі мінеральної сировини з дуже великим ступенем очищення і комплексу необхідних для нормальної роботи присадок. Вони забезпечують стабільний робочий процес навіть при дуже високій термічній навантаженні. Є захист від термоокислению. Масло може витримати температуру до 220 ° С. Також особливістю продукту є те, що він має вкрай низьку схильність до вуглецевої відкладенням на деталях поршня клапана.
  4. Shell Corena 100. Це високоякісний компресорний продукт, створений на основі елементів естерів (ефірів) в поєднанні з комплексом найкращих присадок. Даний засіб перш за все призначений саме для поршневих компресорів, які піддаються експлуатації в найважчих умовах. Вони здатні витримати тиск в 30 атмосфер і температуру в 220 ° С. Є захист від вуглецевих відкладень. Засіб відмінно підходить в разі, якщо треба поміняти одне масло на інше. Його можна застосовувати без зайвих побоювань.

Це лише кілька прикладів з безлічі нині пропонованих мастильних матеріалів, створених для захисту робочого процесу поршневого компресора. Масла для поршневих компресорів є такою ж невід'ємною частиною механізму, як і сам компресор.

процес змазування

Таблиця відповідності в'язкості масла для поршневих повітряних компресорів.

Процес змазування поршневого компресора являє з собою вельми непросту, але в той же час решаемую завдання. Її може виконати кожен водій після декількох процедур навчання та практики.

У середніх за розміром поршневих агрегатах сам поршень з'єднаний з колінчатою деталлю, званої шатуном. Під час робочого процесу циліндр і механізм поступово змащують шляхом розбризкування мастильного кошти.

У великих компресорах справи йдуть інакше. Там масляне засіб воліють заливати з картера шляхом розбризкування з роздільних циліндрів.

Циліндри, що знаходяться в поршневих компресорах, самі по собі є досить складними для процедури змазування. Справа в тому, що саме вони зумовлюють вибір мастильного матеріалу.

Головне завдання мастила полягає у зменшенні зносу і сильного тертя, в перешкоді надто різкого ущільнення камер стиснення і захисту від корозії.

Принцип роботи автомобільного компресора.

У поршневих компресорах основне навантаження відбувається як на верхній, так і на нижній мертвих точках. У цих ділянках існує найбільша загроза розриву мастильної плівки, наслідком чого може стати прямий контакт з металом.

Масло весь час піддається термічній агресії при розвитку стиснення середовища. У ситуації, що склалася стиску може перешкодити лише свіже повітря. В даному випадку це може бути очищений газ або повітря.

При змащення деталей компресора, що відповідають за рух, роль мастила підшипників вирішальна. Поршневі компресори стандартно випускаються в різних варіантах мастила або ж без наявності масла після закінчення виробництва.

Сьогодні купити мастило для поршневого компресора можна майже в будь-якому спеціалізованому магазині. До сих пір основою створення поршневих масел є мінеральні елементи, трохи рідше напівсинтетичні. Часто компресори змащують сезонним моторним маслом.

Повітряний поршневий компресор не менше має потребу в прояві турботи, ніж двигун або трансмісія.

Без нормально працюючого компресора не буде і справного транспортного засобу. Тому до питань придбання мастильного матеріалу і його заливки потрібно підходити з усією серйозністю.

Навіщо потрібні компресори?
Навіщо потрібні компресори?
Що ж роблять компресори, чому вони є необхідними?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов