Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Мікрохвильова піч самсунг не гріє. Мікрохвильовка працює, але не гріє їжу. Основні рішення проблем.

  1. найпростіші несправності
  2. поломки складніше
  3. Причини виходу з ладу
  4. Причини поломок і ремонт
  5. Відео про ремонт своїми руками
  6. Причини того, що мікрохвильовка перестала розігрівати їжу
  7. Як визначити причину поломки?
  8. Наступний етап аналізу
  9. електромагнітна лампа
  10. Як знайти несправність самостійно?
  11. Пошук інших причин, чому мікрохвильовка не гріє їжу
  12. поломка магнетрона

Наша сеть партнеров Banwar

Отже, якщо у вас сталася ситуація, коли мікрохвильовка не гріє, але працює, як ні в чому не бувало: тихо, світиться всередині і тарілка крутиться, значить необхідно зняти захисний екран, щоб переглянути всі внутрішні запчастини. Часом причина виходу з ладу СВЧ печі досить банальна і вирішується за лічені хвилини, а іноді необхідно купувати нові деталі і здійснювати заміну, для якої потрібні певні навички. Зараз ми розглянемо основні причини поломки і способи їх ремонту своїми руками.

найпростіші несправності

Бувають такі випадки, коли вихід з ладу обумовлений не поломкою «нутрощів» мікрохвильовки, а з таких причин, як:

  • - менше, ніж 220 В. Навіть невелике відхилення (в 20 В) може впливати на працездатність СВЧ печі, в тому числі і можливість нагріву. В результаті тарілка може бути нагріта, а їжа в центрі буде холодною. Щоб вирішити це питання рекомендується встановити блок безперебійного живлення.
  • Відбувається в результаті роботи двох і більш потужних електроприладів від однієї розетки. В цьому випадку необхідно для кожного споживача підвести окрему розетку.
  • Зламалася дверцята, а точніше її засувки. В результаті неповного закривання мікрохвильовка слабо гріє продукти. Рішення проблеми - ремонт або повна заміна засувок.
  • Можливо обраний не той режим. Наприклад, якщо Ви перед цим ставили піч на розморожування, після чого забули перемкнути назад. Функція «defrost» не зможе нагріти їжу до високої температури, в результаті чого Ви задумаєтеся, як відремонтувати і так справну техніку.

Якщо не один з перерахованих варіантів не підійшов, швидше за все, причиною того, що мікрохвильовка не гріє їжу є вихід з ладу запобіжників, конденсатора, магнетрона або високовольтного діода. Далі ми розглянемо, варіанти вирішення кожного з проблем.

поломки складніше

Отже, розглянемо, як правильно виявити несправність і, відповідно, відремонтувати СВЧ піч своїми руками.
Отже, розглянемо, як правильно виявити несправність і, відповідно, відремонтувати СВЧ піч своїми руками

Перед тим як переходити до самостійного усунення неполадок, вимкніть мікрохвильовку від мережі і знайдіть інструкцію до неї. Інструкція потрібна для того, щоб знати, де знаходяться всі елементи схеми, які Ви і будете перевіряти.


Інструкція потрібна для того, щоб знати, де знаходяться всі елементи схеми, які Ви і будете перевіряти

Насамперед при знятті кришки Ви повинні перевірити працездатність запобіжників. Якщо вони почорніли або нитка розжарення всередині перегоріла, значить необхідно всього лише замінити запобіжник на новий. Зазвичай всередині встановлено два запобіжника.

Звертаємо Вашу увагу на те, що при покупці нового запобіжника найкраще взяти з дому старий з собою (який згорів), щоб купити такий самий вигляд виробу. Вкрай не рекомендуємо використовувати так звані «жучки» з тонкого дроту, які можуть врятувати ситуацію. В даному випадку ймовірність виникнення пожежі вкрай велика, до того ж вартість нормального запобіжника не перевищує 50 рублів!

Відео інструкція з пошуку можливої причини несправності:

Як відремонтувати СВЧ піч яка не гріє їжу, але в той же час крутить і світить

Встановили і не допомогло? Розглянемо що ще можна зробити, якщо мікрохвильова піч не гріє їжу.

Якщо при включенні техніки Ви чуєте дзижчання або сторонній шум зсередини, можливо пробитий конденсатор. Його працездатність перевірити дуже легко. Для цього необхідний омметр, який підключається до самої деталі.
Якщо при включенні техніки Ви чуєте дзижчання або сторонній шум зсередини, можливо пробитий конденсатор

Якщо стрілка омметра відхиляється - конденсатор в порядку, якщо немає - вийшов з ладу, тому мікрохвильова піч і шумить при роботі. Слід зазначити, що перед перевіркою (власне як і заміною) конденсатор потрібно обов'язково повністю розрядити!

Якщо раптом, при роботі техніки Ви помітили, що всередині камери щось тріщить і в той же час чутно, як смердить гаром, рекомендуємо переглянути що зламалося в цьому випадку:

Зазвичай тестування високовольтного діода не проводять, посилаючись на складність робіт. Дійсно, набагато простіше купити новий виріб, головне перед цим переконатися, що проблема саме в ньому.
Зазвичай тестування високовольтного діода не проводять, посилаючись на складність робіт

Визначити несправність діода можна за допомогою високовольтного конденсатора (він не повинен нагріватися). Ще два явних ознаки - перегорання запобіжника і дзижчання мікрохвильової печі при включенні (якщо техніка гуде сильніше звичайного).

Якщо Ви перевірили всі елементи схеми і не виявилося неполадок, швидше за все причина того, що мікрохвильовка не гріє, полягає в магнетроні. Його призначення - генерація високочастотного електричного поля, яке і здійснює нагрів продуктів в камері.
Якщо Ви перевірили всі елементи схеми і не виявилося неполадок, швидше за все причина того, що мікрохвильовка не гріє, полягає в магнетроні

Характерною ознакою, що вказує на несправність магнетрона, є підвищений гул при роботі техніки. Якщо мікрохвильовка гуде, але не гріє, необхідно візуально оглянути деталь на наявність нагару і тріщин. Якщо на вигляд ніяких дефектів немає, здійсніть перевірку омметром (корпус не повинен продзвонювати з прохідним конденсатором). Згорілий магнетрон необхідно замінити на новий, з точно такими ж розмірами і технічними характеристиками!

Причини виходу з ладу

Отже, ми розповіли Вам що робити якщо мікрохвильовка не гріє їжу. Однак куди важливіше відповісти на питання: «Чому мікрохвильова піч перестала гріти?». Відповідь досить проста - швидше за все, Ви неправильно експлуатували техніку.
Отже, ми розповіли Вам що робити якщо мікрохвильовка не гріє їжу

Основними причинами, через які мікрохвильовка не гріє їжу, є:

  • розігрівання їжі в металевому посуді (предмети теж сюди відносяться, наприклад, ложка);
  • включення техніки в холостому режимі (без продуктів усередині);
  • знос запчастин згодом;
  • розігрівання сирих яєць і рідин в закритих контейнерах, які при нагріванні вибухають.

Слід також зазначити, що дешева китайська техніка ламається через неякісну зборку, тому якщо Ви купуєте сумнівно дешевий пристрій, пам'ятайте, що «скупий платить двічі». Наостанок звертаємо Вашу увагу на те, що якщо СВЧ піч на гарантії, ні в якому разі не відкривайте кожух і не займайтеся самостійним ремонтом . Краще відразу ж йдіть в сервісний центр, де досвідчені фахівці протестують і відремонтують пристрій за рахунок компанії.

Як полагодити мікрохвильовку, якщо всередині вона почала іскрити, з'явилася кіптява і неприємний запах

Подобається (0) Не подобається (0)

Проблема використання мікрохвильових печей в тому, що кожна з них може з часом перестати працювати. Основний з проблем є наступна - мікрохвильовка перестала гріти, але працює, крутить тарілку. І, здається, що все зробили правильно: піч включається, мікрохвильовка піднос крутить, горить світло, але їжа так і залишилася холодної! У даній статті мова піде про причини і способи усунення цієї проблеми. Переступимо.

Причини поломок і ремонт

Змалюємо можливі причини несправної роботи мікрохвильової печі. Щоб зрозуміти чому працює, але не гріє мікрохвильовка важливо точно визначити яка з причин підходить під ваш випадок, так як це значно спростить процес її усунення.


Щоб самостійно визначити чому не гріє мікрохвильовка потрібно виконати наступне:

Перевірити проводку. Використовуйте яскравий джерело світла. Всі дроти і контакти повинні бути чистими, без слідів горіння. Якщо обмотка проводів почорніла або оплавилася їх слід замінити. Крім того, потрібно зачистити дрібною шкіркою або металевою щіточкою все клеми і контакти. Через окислення контактів піч може працювати некоректно.

Перевірити напругу. Потрібно з'ясувати чи відповідає воно нормі. Це можна зробити за допомогою вольтметра. Увага! Навіть невелике відхилення в напрузі може стати причиною несправності СВЧ печі. Не факт, що зламалася мікрохвильовка. Якщо напруга дійсно менше необхідних 220 Вольт, потрібно придбати блок безперебійного живлення і тільки через нього підключати піч до мережі.

Перевірити вимикач двері. Щоб перевірити роботу включення мініатюрного вимикача, який розташований на дверцятах, вам знадобиться омметр. Необхідно зняти задню кришку пристрою і з'ясувати чи працює вимикач за допомогою омметра. Не забудьте знеструмити мікрохвильову піч!

Перевірити високовольтний запобіжник. Не відкладаючи в сторону омметр, робимо перевірку опору запобіжника. Проблема не критична, якщо опір невелике. Придивіться уважніше - якщо немає видимих ​​пошкоджень (запобіжник почорнів, є неприємний запах або перегорів провід) використовуйте тестер для повної впевненості.

Перевірити Подвоювач. З омметром, знову-таки, що не розлучаємося, з його допомогою ми з'ясуємо, чи справний конденсатор. Стрілка на приладі залишилася нерухомою - прилад несправний. В такому випадку він підлягає заміні. Таким же методом можна виправити і відхилення стрілки на кілька одиниць, так як деталь зламана.

Перевірити роботу електромагнітної лампи. Крім омметра беремо електротехнічну викрутку із захисною ручкою. Відбувається наступне - викруткою ми розряджається конденсатори лампи. Омметром вимірюємо опір. Нормою вважається невеликий опір. Деталь потрібно замінити, якщо опір відсутній або скаче. Прийнятний показник приблизно 0,1 Ом.

Перевірити первинну обмотку трансформатора. Тут варто скористатися тестером. Напруга має становити 220 Вольт. Один із способів перевірки - простий стакан води. Помістіть його в піч, після чого перевірте стала вона теплою. Якщо температура води не змінилася первинну обмотку слід замінити.

Перевірити магнетрон. Тут мова не про фільми. Все серйозніше. Ця та деталь, відповідальна за створення високочастотного електричного поля, за допомогою якого ви можете розігріти їжу. Насамперед варто перевірити цілісність і надійність з'єднання магнетрона з прохідним конденсатором, індукційними котушками фільтра і клемами живлення. Несправність цілком підлягає ліквідації самостійно. Також перевірте нитка розжарення лампи. Підійдіть до справи ґрунтовно - візьміть тестер. Нитка розжарювання у магнетрона повинна бути в межах 2 - 3 Ом. Якщо всі перераховані вище процедури не допомогли виявити суть справи, то проблема може бути в самій лампі, а саме - не включається магнетрон. З нею варто бути обережнішими.

Порада: в СВЧ печі безліч деталей, які можуть бути несправними. Коли Ви визначили який з елементів печі несправний його слід замінити або довірити його ремонт професіоналу. Ремонт частин печі в домашніх умовах буде практично неможливий, якщо у вас немає досвіду. Щоб заощадити час собі та продавцю або майстру, можна записати технічні характеристики несправних деталей і сміливо вирушати в магазин.

Відео про ремонт своїми руками

Для наочності можна переглянути дані відео, де говориться про деякі проблеми в роботі мікрохвильової печі. У них вам підкажуть, що робити, якщо мікрохвильовка включається, але гуде і не гріє або погано гріє їжу.

У відео описана заміна запобіжника в мікрохвильовці.

У відео описаний процес виміру напруги вольтметром.

Чому перестала гріти мікрохвильовка? Поширена причина - запобіжник. Але і виправити її можна швидко. Витягніть запобіжник. Якщо дріт всередині нього обірвана - значить він перегорів. Купуйте такий же запобіжник і поставте його на місце старого.

Підозріліше всього, якщо СВЧ піч не працює вже незабаром після покупки. Не варто поспішати відкривати і намагатися самостійно полагодити подібну техніку. Найімовірніше, вона несправна через браковані комплектуючих. Чи не зашкодить пломби, в такому випадку може пропасти гарантія на товар. Зверніться в магазин і замініть зіпсовану покупку.

Наостанок кілька простих порад по експлуатації мікрохвильових печей, які вбережуть вас:

  • всі знають, що поверхня СВЧ печі плоска, але це не привід використовувати її в якості підставки;
  • не використовуйте подовжувачі, під час підключення печі в мережу;
  • не вмикайте пристрій, якщо не закриті дверцята;
  • залишайте трохи простору між стіною і мікрохвильовою піччю для кращої вентиляції;
  • використовуйте посуд без металевого малюнка;
  • не бажано нагрівати в мікрохвильовій печі продукти, що містять алкоголь;
  • зробіть отвори (наприклад, вилкою) в продуктах з шкіркою.

Вконтакте

Теплий корисний сніданок - запорука успішного дня. Приємною нашу трапезу робить наявність мікрохвильовки, оскільки не завжди виходить їсти їжу прямо з печі.

Але що робити, якщо з СВЧ-піччю виникли технічні проблеми? Мікрохвильовка не гріє, але працює - що робити? Ремонт своїми руками можливий, і потрібно шукати вихід із ситуації, оскільки не кожен захоче виділяти суму на покупку нового пристрою. Для того щоб зрозуміти, чи буде потрібно допомога майстра, треба розібратися з причинами такої дивної поведінки СВЧ-печі. Давайте познайомимося з усіма нюансами цієї справи.

Причини того, що мікрохвильовка перестала розігрівати їжу

Всі люблять ситно поїсти. Температурний стан страви - це теж кулінарний нюанс, але трапляється так, що мікрохвильова піч відмовляється виконувати свою роботу. Ця проблема може бути викликана наступними причинами:

  • Для харчування недостатньо напруги мережі.
  • Зламаний вимикач на лицьовій панелі пристрою або всередині нього.
  • Вийшов з ладу мережевий запобіжник.
  • У кожусі знаходиться високовольтний запобіжник. Він також може вийти з ладу.
  • Запобіжник всередині трансформатора перегорів.
  • Проблема всередині удвоителя, що стосується діода.
  • Проблема всередині удвоителя, що стосується конденсатора.
  • Трансформатор перестав виконувати свою функцію, тому подача напруги на панель управління припинена.
  • "Полетів" прохідний конденсатор.
  • Перестала працювати сама електромагнітна лампа. Також вона носить назву "магнетрон".

Як визначити причину поломки?

Потрібно озброїтися інструкцією і розібратися з тим, як саме працює мікрохвильова піч. У багатьох посібниках доступною мовою пояснюється, чому саме мікрохвильовка не гріє, але працює, що робити в таких ситуаціях. У цьому посібнику дуже просто знайти відповідь на питання, що цікавить і прийняти при його допомоги будь-які заходи.

  1. Спершу знадобиться виміряти напругу мережі. Найменше відхилення прямо пропорційно вплине на якість роботу девайса.
  2. Наступний крок - знеструмлення мікрохвильовки. Заходи техніки безпеки - це ази шкільної фізики. Беремо в руки "цшку", включаємо омметр і треба далі проаналізувати роботу вимикача, який розташований на дверцятах печі. Тепер треба зняти кришку, позбувшись від гвинтів, які її тримають.
  3. Потім необхідно зайнятися мережевим плавким запобіжником. Візуально визначити наявність дефекту не важко: якщо провід чорний, то він згорів, але краще перестрахуватися і пройтися мультиметром і тут.
  4. Тепер необхідно перевірити тим же омметром високовольтний запобіжник, що знаходиться в кожусі. Якщо прилад покаже хоч якийсь опір, то справи йдуть не так вже й погано.
  5. Шукаємо всередині мікрохвильовки запобіжник на трансформаторі і перевіряємо його таким же чином: омметром і візуально.
  6. Далі доведеться залізти в умножитель і перевірити роботу діода і конденсатора. "Цшка" допоможе визначити, чи справний кондер, хоч він і працює на змінному струмі:
    • Якщо все добре, то стрілка тестера піде в нескінченність, оскільки конденсатор "перехопить" невеликий заряд від вашого тестера.
    • Якщо ж стрілка не рухається, то контакти обірвані.

Важливо! Також поганим знаком буде наявність опору - це означає, що конденсатор випробував пробою. Діод простіше відразу замінити на новий, щоб уникнути метушні з перевіркою. Новий діод коштує смішні гроші.

Все справно? Мікрохвильовка включається, але не гріє, в чому проблема? Потрібно залізти ще глибше!

Наступний етап аналізу

Заглибимося в роботу радіоаматорів і протестуємо прохідні конденсатору фільтра, які розташовані на корпусі електромагнітної лампи.

Перед початком перевірки слід розрядити кондери електротехнічної викруткою, у якої ізольована ручка. Необхідно просто по черзі замкнути висновки на землю. Один щуп "цшкі" встановлюємо на вихід ємності, а другий - заземлюючих на корпус з металу:

  • Нульове опір, яке може показати омметр, означатиме, що все добре.
  • Якщо ж опір приймає якісь значення, доведеться замінити стару деталь на нову ідентичну.

Потім необхідно перевірити тим же тестером контакти обкладок на пробій. Нормальне опір між контактами приймає значення в районі однієї десятої Ома.

Знову беремо улюблену "цшку" і ліземо в обмотку трансформатора. Напруга на первинній обмотці під час експлуатації мікрохвильовки повинно відповідати 220 вольт.

електромагнітна лампа

Магнетрон самостійно генерує електромагнітні хвилі з певною частотою, коли взаємодіє магнітне поле і електричний потік. Візуально оціните якість пайки контактів индуктивностей фільтра і цілісність встановлених клем, які живлять магнетрон і прохідні конденсатори.

Причина в клемах або розірваних контактах? На допомогу прийде паяльник і ваші руки. Усунення подібних проблем не повинно викликати питань.

Тепер за допомогою вимірювального пристрою потрібно перевірити опір нитки розжарення електромагнітної лампи. Значення має варіюватися в межах 2-3 Ом. Якщо все справно, але мікрохвильовка все одно не працює, то проблема в самому магнетроні.

Важливо! Не займайтеся лагодженням потужної лампи самостійно. Краще скористатися послугами кваліфікованого фахівця.

Також є варіант з придбанням нового магнетрона. Для цього буде потрібно знайти і записати в блокнот все його технічні параметри: вихідна потужність, напруга катода, струм і напруга нитки розжарювання, ток анода. Найкраще купувати прилад в який-небудь майстерні.

Як бачите, причин, чому мікрохвильовка не гріє, але працює, досить багато, як і способів вирішення такої проблеми. Якщо слабо розумієте пристрій і принцип роботи такої техніки, краще відмовитися від самостійної діагностики на користь професійної. Якщо ж маєте навички і готові поколупатися з приладі, щоб з'ясувати причину його виходу з ладу, тоді вперед до нових звершень! Тільки будьте обережні.

Мікрохвильовка не гріє ... Світло є, тарілка крутиться, вентилятор гуде, але їжа або вода не нагрівається. Коли таку просту, але не дуже дешеву і стала необхідною річ, як мікрохвильова піч, простіше відремонтувати, ніж викинути, в справу пускаються всі навички домашнього ремонту побутової техніки. Все, що потрібно для позитивно результату, - це елементарні знання принципового пристрою електротехніки, електроніки і, в крайньому випадку, навички пошуку інформації в інтернеті.

Найчастіше тема ремонту мікрохвильовок не викликає особливого інтересу у багатьох власників. Мовляв, у продажу немає запчастин, майстерні «заламують» ціни за відновлення та інше. Насправді роботу СВЧ-печі можна відновити, і прослужить вона ще досить довго, до того ж імпортні деталі з успіхом замінюються. Дешево і сердито.

Тож почнемо. Самий «хворий» питання: «Мікрохвильовка працює, але не гріє. Що робити?". Всім відомо, що для того, щоб розібратися в проблемі, насамперед потрібно розібрати зламалася техніку. І, якщо немає видимих ​​дефектів, перевірити всі контакти. Знеструмлюємо грубку, знімаємо кришку (труднощів не повинно виникнути). Далі доведеться зробити наступне: розкріпити все клеми, обробити контакти дрібної наждачкою і зібрати в зворотному порядку. Особливу увагу потрібно приділити силовим контактам в прозорій оплетке. Перевірте на наявність слідів підгоряння.

Перевірили - зібрали, але мікрохвильовка не гріє? Потрібно заміряти напругу в мережі. Варто уточнити, що більшість СВЧ-печей при напрузі навіть 205 В нагрівати нічого не стануть. Перевірте розетки та подовжувачі. Все нормально? Тоді знову розбираємо. Нам потрібно заміряти напругу на вході мережевого трансформатора. Під'єднуємо тестер, включаємо в мережу СВЧ-піч і запускаємо в робочий режим, тобто в мікрохвильовий нагрів. Тепер варіантів, чому мікрохвильовка не гріє, стало менше.

Існує ще один простий варіант несправності, в разі якого мікрохвильовка працює, але не гріє. Це - запобіжник. Їх зазвичай в системі мікрохвильовки два, і вихід кожного з них з ладу призводить до її непрацездатності. Вирішення питання банально. Беремо зразок (на різних моделях можуть використовуватися різні запобіжники) і купуємо в найближчому радіомагазині точно такий же. Вартість близько 30 рублів. Але багато хто все ще воліють установку «жучків». Будьте уважні. Ми ні в якому разі не рекомендуємо вам таку «заміну».

По-перше, такі «доопрацювання» конструкції небезпечні. Вкрай велика пожежонебезпека, і ви ризикуєте втратити не тільки мікрохвильовку, але і велику частину майна. По-друге, навіть якщо ви і підібрали дріт відповідного перетину, яка більш-менш відповідає вимогам безпеки, невже 30 рублів - настільки висока ціна за новий запобіжник? Купіть, поставте і будьте абсолютно спокійні. Єдиним питанням залишається причина поломки цієї деталі. І навіть якщо ви розібралися, чому мікрохвильовка не гріє - це не є фактом усунення несправності. Не виключено, що запобіжник став, так би мовити, симптомом. Перевірити це неважко. Якщо все працює відмінно, але через день-два знову мікрохвильовка не гріє, доведеться йти в сервісний центр або в магазин за новим «підігрівачем».

Крім несуттєвих причин, звичайно, може виявитися так, що мікрохвильовка не гріє через знос або неякісних комплектуючих. Якщо ви зіткнулися з другою причиною, і СВЧ-піч куплена недавно, несіть її назад в магазин. Пам'ятайте, що «відкривати» техніку можна тільки після закінчення гарантійного терміну. В іншому випадку гарантія анулюється.

Не забувайте, що сміливі експерименти можуть бути ризикованими. Якщо ви не відчуваєте впевненості в своїх знаннях і здібностях, залиште ремонт мікрохвильовки професіоналам.

На сьогоднішній день мікрохвільовка є практично в кожному будинку. Як и будь-який Інший вид техніки, вона теж может ламатіся. Ремонт мікрохвільової печі может Виконати Кожна людина. Зробити це может Кожна людина, яка НЕ ​​має питань комерційної торгівлі знань. Найбільш поширеною причиною поломки вважається те, що мікрохвильовка не гріє їжу.

У нашій статті ви знайдете величезну кількість інформації. При необхідності ви зможете скористатися відеоінструкції, які є в цій статті.

Насправді причин може бути багато. До основних причин можна віднести:

  1. Недостатня напруга в мережі.
  2. Може не працювати мініатюрний вимикач на двері мікрохвильової печі.
  3. Перегорів запобіжник.
  4. Можливо, трапилася несправність удвоителя.
  5. Трансформатор не подає напругу на панель управління.
  6. Можливо, причиною несправності є електромагнітна лампа.

Як знайти несправність самостійно?

Перед початком ремонту вам потрібно прочитати, як працює мікрохвильова піч. В інструкції ви зможете знайти детальну інформацію про цей процес. Перед початком ремонту вам необхідно буде виміряти напругу в мережі. Навіть при невеликому відхиленні ви можете зіткнутися з тим, що мікрохвильовка НЕ ​​буде гріти.

Тепер вам необхідно буде знеструмити мікрохвильову піч. Тепер вам можна зняти кришку з мікрохвильової печі.


Тепер вам можна зняти кришку з мікрохвильової печі

Тепер вам необхідно перевірити мережевий запобіжник. Якщо ви не можете візуально помітити пошкодження кабелю, тоді слід виконати його «прозвонку». Також тестерів необхідно перевірити запобіжник. Якщо ви не знайшли причину чому мікрохвильовка не гріє їжу, тоді необхідно приступати до подальших перевірок.

Ви можете приступити до перевірки складових частин умножителя. Перевірити несправність конденсатора можна за допомогою омметра.

Якщо стрілка цього пристрою відхиляється, тоді конденсатор візьме трохи заряду струму, і значить він працює. Якщо цей пристрій буде несправним, тоді виникає обрив контакту. Вам необхідно перевірити контакти або провести його повну заміну.

Пошук інших причин, чому мікрохвильовка не гріє їжу

Якщо ви все ще не зрозуміли, чому мікрохвильовка не гріє їжу, тоді необхідно провести перевірку прохідних конденсаторів. Перед початком перевірки вам слід трохи розрядити прилад за допомогою електротехнічної викрутки. Один щуп омметра необхідно поставити висновок ємності, а другий слід поставити на металевий корпус.

Важліво знаті! Якщо ваш пристрій не показує нульове, тоді це можна вважати нормальним. Потім за допомогою цього приладу необхідно перевірити інші деталі на наявність «пробоїв». Нормальним опором можна вважати цифру 0.1 Ома.

Тепер вам слід перевірити обмотку за допомогою тестера. При включенні мікрохвильової печі напруга повинна становити 220 В. Якщо, тоді причиною поломки можуть стати подібні причини.

поломка магнетрона

Якщо ви не знайшли причину поломки і все ще думаєте що робити якщо мікрохвильовка працює, але не гріє їжу, тоді вийшов з ладу магнетрон. Магнетрон - це потужна лампа, яка буде самостійно генерувати хвилі певної частоти. Вам необхідно не поспішати з висновками і для початку перевірити всі його сполуки. Якщо ви візуально побачили поломку контакту, тоді усунути цю проблему ви легко можете самостійно.


Тепер необхідно перевірити опір напруження цього пристрою. Якщо після перевірки всі добре працює, тоді причиною поломки стала лампа. Ми не рекомендуємо вам самостійно розбирати цей пристрій. Якщо ви плануєте її розібрати, тоді вам необхідно почекати повного охолодження приладу.

Набагато простіше вам буде виписати такі характеристики магнетрона:

  • Потужність пристрою.
  • Катодне напруга магнетрона.
  • Напруга нитки напруження.
  • Струм анода.


Струм анода

Однак куди важливіше відповісти на питання: «Чому мікрохвильова піч перестала гріти?
Чому перестала гріти мікрохвильовка?
Але що робити, якщо з СВЧ-піччю виникли технічні проблеми?
Мікрохвильовка не гріє, але працює - що робити?
Як визначити причину поломки?
Все справно?
Мікрохвильовка включається, але не гріє, в чому проблема?
Причина в клемах або розірваних контактах?
Що робити?
Перевірили - зібрали, але мікрохвильовка не гріє?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов