Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Мінеральна вода - користь і шкода для організму

  1. Види мінеральної води
  2. Користь мінеральної води для особи
  3. Шкода мінеральної води

Наша сеть партнеров Banwar

Зміст статті

Лікування мінеральними водами потихеньку відходить у минуле. Однак є прихильники, які до цього дня використовують мінералку в профілактичних цілях як засіб від тисячі хвороб. Сьогоднішній ринок переповнений цим напоєм, можна знайти мінеральну воду солонувату з газом або без. З цієї причини через поширеність варто знати, яку користь або шкоду може принести чудотворне зілля.

Види мінеральної води

  1. Їдальня. Мінералізацію столової води можна здійснити, маючи лабораторію і все необхідне обладнання. В кінцевому підсумку вийде мінералка з мінімальним вмістом солей і з'єднань в порівнянні з природним зіллям. Напій може бути корисний людям, які відчувають нестачу того чи іншого елемента. В одному виді мінералки переважає, наприклад, натрій. Друга багата фосфором або кальцієм, третя - сульфатна і так далі. Але варто розуміти, що все це досягається штучно.
  2. Лікувальна. Мінералка виключно природна, її добувають з глибокої свердловини, після чого обробляють і очищають. Лікувальний нарзан перевіряється усіма можливими способами на відсутність солей важких металів та інших шкідливих домішок. Від вживання такого продукту людина повинна отримати максимум користі. З огляду на великій концентрації мінеральну воду не можна пити у великих обсягах. Вартість такого напою вище, ніж ціна можливих аналогів. Лікувальну воду потрібно споживати тільки за приписом лікаря для терапевтичних цілей.
  3. Їдальня лікувальна. Змішаний тип, який здобув популярність. Строгих обмежень до прийому немає, при всьому цьому напій використовується в лікувально-профілактичних цілях. Концентрація активних речовин знижена в 1,5-2 рази, ніж в чисто лікувальною мінералці. Змішаний тип включає не тільки столову і лікувальну воду, але і звичайну відфільтровану. Проте, по корисності вона не поступається другого виду мінералки.

Користь мінеральної води

  1. Напій одержують з надр землі. Вода проходить через шари, тим самим звільняючись від шкідливих домішок і збагачуючись поживними речовинами. При вживанні справжньою мінералки нормалізується діяльність абсолютно всіх життєво важливих систем і органів людини. Адже не дарма наш організм більшою мірою складається з води.
  2. Лікувальна мінералка воістину творить чудеса. Це справжня палочка-виручалочка для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, серця, кровоносної, ендокринної, нервової системи. Дуже часто мінералку споживають при сечостатевих, кардіологічних та кишкових розладах.
  3. Будь-яка очищена вода - це джерело молодості і довголіття, мінеральна - особливо. При споживанні змішаної, їдальні або лікувальної мінералки організм омолоджується по всіх фронтах. Приходить в порядок шкіра, розгладжуються зморшки, людина худне природним чином.
  4. Оскільки в такому напої багато кальцію, поліпшується стан зубів, кісткової тканини і нігтів. Зілля володіє приємною особливістю знижувати показники холестерину і очищати кровоносні канали. Зважаючи на це проводиться максимальна профілактика тромбофлебіту, варикозного розширення вен, атеросклерозу.
  5. Корисно вживати нарзан пацієнтам з цукровим діабетом. У складі мінералки є всі з'єднання, які відповідальні за зниження показників глюкози в крові. На цьому грунті поліпшується загальний стан, скорочується залежність від інсуліну.
  6. Корисні властивості мінералки поширюються на людей із зайвою вагою. Напій входить в абсолютно будь-яку дієту, лікувальну або профілактичну. Він дозволяє позбутися від жиру в кілька разів швидше, ніж, якби ви худнули з малою кількістю споживаної щодобового води.
  7. Мінеральна вода налагоджує стілець, позбавляє від закрепів і, навпаки, проносу. За рахунок своїх сечогінних властивостей очищаються нирки, з їх порожнини виводиться пісок і дрібні камінчики. Також нарзан позитивно впливає на печінку, підсилюючи відтік жовчі.
  8. Дівчатам під час менструального циклу, дамам з період клімаксу, майбутнім матусям просто необхідна мінеральна вода без газу. Такий напій нормалізує водно-лужний баланс, підвищить гемоглобін, призведе в норму психоемоційну середу.
  9. Підігріта мінеральна вода використовується в оздоровчих санаторіях для лікування пневмонії, бронхіальної астми, затяжного кашлю та інших недуг, пов'язаних з дихальними шляхами людини. Мінералка сприяє відходженню слизу і частково усуває кашель курця.
  10. На основі прохолодною мінеральної води можна готувати тонік для обличчя, також нарзан нерідко заморожують для отримання косметичного льоду. Згодом використання цих натуральних засобів допоможе вам зберегти молодість шкіри і впоратися з дрібними зморшками.
  11. Слід згадати очевидний факт, що людині не можна допускати зневоднення організму. Мінеральна вода прекрасно справляється з цим завданням, якщо вживати її регулярно і повноцінними дозами. Також на цьому тлі налагодяться травні процеси, покращиться перистальтика кишечника, підуть болю в шлунку.

Мінеральна вода при вагітності і лактації

Мінеральна вода при вагітності і лактації

  1. Жіночі лікарі радять майбутнім і новоспеченим матусям вживати мінеральну воду дозовано для додання загального тонусу організму.
  2. У період вагітності практично всі жінки змінюють свої уподобання в їжі, мучаться токсикозом і розладом травлення (печією, запором). Мінеральна вода допоможе впоратися з цими делікатними проблемами.
  3. Годуючим матусям просто необхідно споживати воду для отримання всіх вітамінів, мінеральних сполук, амінокислот і інших елементів. Вони передадуться разом з молоком дитині.
  4. Головне, варто пам'ятати, що прийом повинен здійснюватися, попередньо випустивши гази з пляшки з мінералкою. Для цього залиште посудину відкритим на 50-60 хвилин.

Користь мінеральної води для особи

  1. Правильне використання продукту для шкіри дасть вражаючий результат. Таку воду можна споживати всередину і застосовувати зовнішньо. Склад змішують з іншими компонентами при приготуванні домашніх масок.
  2. Важливо знати, що для косметичних засобів необхідно використовувати воду без газу. Газована мінералка згубно впливає на дерму. Вуглекислий газ прискорює процес старіння і руйнує клітини шкіри.
  3. Щоб забезпечити належне зволоження і тонізація, рекомендується щодня проводити нескладну процедуру. Завчасно заморозьте в формочках мінеральну воду без газу. Протирайте шкірний покрив готовими кубиками льоду.
  4. Щоб усунути жирний блиск і налагодити діяльність сальних залоз, необхідно скористатися мінералкою з підвищеним показником солі в складі. В результаті систематичного протирання обличчя шкіра набуде рівний тон, пори звузяться.
  5. Щоб усунути набряки на обличчі і позбутися від мішків під очима, слід приготувати простий тонік. У рівних кількостях з'єднайте негазовану мінералку і ромашковий відвар. Протирайте обличчя засобом двічі в день.
  6. Щоб очистити шкіру і пори від забруднень, заваріть календулу кип'яченої мінеральною водою. Використовуйте засіб в якості примочок. Залишайте склад на обличчі на чверть години.

Мінеральна вода для дітей

Мінеральна вода для дітей

  1. В даний час актуальним питанням залишається те, що можна давати мінералку дітям і з якого віку. Відповідь безумовно є, дитині можна пити продукт тільки певного виду. Не варто давати мінералку малюкам до напівроку. У цей період організм отримує все необхідне з молока.
  2. Якщо ви годуєте малюка штучною сумішшю, мінеральна вода буде зовсім не зайвою. Напій можна включати в раціон вже з 1 місяця. Враховуйте, що необхідно застосовувати спеціальну мінералку для немовлят. Часто таку воду називають дитячої. Продукт проходить ретельну перевірку.
  3. Не рекомендується давати дітям мінеральну воду природного походження з лікувальними якостями. Якщо є така необхідність, заздалегідь порадьтеся з педіатром. Лікар встановить, яку мінеральну воду потрібно давати і з певним складом.

Шкода мінеральної води

  1. Важливо розуміти, що практична вся мінеральна та столова вода піддається газування. Надлишок вуглекислого газу в продукті провокує підвищене виділення шлункового соку. У більшості випадків з'являється печія. Через деякий час може розвинутися гастрит, виразка.
  2. Якщо часто пити додатково мінералізований продукт, то організм може отримати надлишок активних речовин. В результаті порушується водно-сольовий баланс. Може розвинутися ниркова недостатність, з'являється пісок і камені.
  3. Мінеральна вода, видобута в природних умовах, проходить додаткову обробку на підприємстві. В результаті більшість натуральних елементів втрачається. Подібний продукт не несе ніякої користі.
  4. Якщо ви споживаєте природний нарзан, важливо розуміти, що мінералка може принести користь для організму. Але, споживаючи сировину в необмеженій кількості, часто настає отруєння.

Користь мінеральної води, безумовно, є. Споживайте продукт з розумом і вивчайте склад. Природні джерела здоров'ю точно не зашкодять. Що стосується товару, що продається, все залежить від виробника. Перед покупкою завжди вивчайте склад, дату виготовлення і термін придатності.

Відео: мінеральна вода - ліки або отрута?

Відео: мінеральна вода - ліки або отрута?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов