Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Мінімальний залишковий протектор. автошини

  1. Висота протектора літніх шин
  2. Висота протектора зимових шин
  3. Глибина протектора по типорозміру
  4. Вантажні і позашляхові шини
  5. Чому ви повинні контролювати глибину протектора шини?
  6. Як правильно виміряти глибину протектора шини?
  7. мінімальна глибина
  8. Що впливає на знос?
  9. Оцінка зносу шини
  10. Які є способи?
  11. додаткові моменти

Наша сеть партнеров Banwar

Безпека руху на автомобілі залежить від багатьох факторів, але одним з основних є стан шин, висота або глибина протектора. Саме шини, з урахуванням сезонності - літні і зимові, - забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею проїзної частини.

Шини бувають найрізноманітніші, в залежності від транспорту, для якого підбираються.

Гумове сховище Гумовий вік стає старше в результаті тепла, вологості і сонячного світла, а також при контакті з хімічними розчинами. Шини повинні зберігатися в темній кімнаті, шини без ободів - в положенні стоячи, інші - лежачи. Уникайте контакту з бензином, маслом і змазкою. Шина протестована відповідно до стандарту, з належним ободом, навантаженням і тиском повітря.

Використання шин Використовуйте тільки типи і розміри шин, які описані в документації на автомобіль. Вони відрізняються дизайном протектора і м'якістю гумової суміші. Не перевищуйте максимальну швидкість , Зазначену індексом швидкості шини. В надзвичайної ситуації , Наприклад, при використанні запасного колеса з шиною, відмінною від решти або шини, необхідно дотримуватися необхідну обмеження, як можна швидше слід подбати про ремонт пошкодженого колеса. Використовуйте на всіх колесах зимових шин при русі по снігу і льоду.

Якщо говорити про легкові авто, то основні види наступні:

  • літні;
  • зимові (шиповані чи на липучках);
  • по призначенню - позашляхові (для SUV), спортивні, регіональні, шосейні;
  • всесезонні.

Глибина малюнка шини залежить від типу і призначення коліс. Про це і поговоримо в статті.

Висота протектора літніх шин

для звичайного легкового авто мобіля висота протектора нових шин становить 7,5-8,5 мм. За умови, що ви купуєте покришки для пересування по асфальтованих дорогах загального призначення.

Монтаж При установці шин використовуйте відповідні інструменти, так як це забезпечить правильну установку шини. Радіальні безкамерні шини повинні носити на ободах з двосічним краями. Оболонки не можуть бути пошкоджені, вони повинні мати правильні розміри . При заміні шин замініть клапан і внутрішню трубку. Вкрай важливо, щоб всі вібрації були усунені при кожній установці. Це запобігає як передчасний знос шин, так і підвіску, рульове управління і шасі.

Опис обода Оболонки мають поглиблення, типові диски для легкових автомобілів і мікроавтобусів типу С. Умови експлуатації Клас тиску повітря, навантаження і швидкості - це характеристики, які відображають технологічний рівень і застосовні в Центральній Європі. Спеціальні рекомендації можуть застосовуватися в інших місцях.

Якщо ж автолюбитель є власником позашляховика або кросовера і часто виїжджає на бездоріжжі, глибина протектора повинна бути в районі 17 мм, за рахунок виступаючих чашок і грунтозацепов.

Про всяк випадок нагадаємо, що з 1 січня 2015 року було запроваджено нові пункти в правила допуску ТЗ до експлуатації, згідно з якими залишкова глибина протектора не може бути менше 1,6 мм для легкових авто. Це відноситься як до літньої, так і зимової гуми. Хоча, бажано встановлювати нові покришки, коли протектор стерся до 2 мм. На корті є спеціальний значок - TWI, за яким визначають ступінь зносу.

«Наступати на шину». «Шина не потрібна», але на нових шинах вам потрібно їхати зі середньою швидкістю на першу милю, перш ніж ви зможете насолоджуватися повною швидкістю. Навантаження Існує залежність між тиском повітря і навантаженням. Оптимальний пробіг може бути досягнутий тільки при дотриманні значень навантаження і тиску повітря, як рекомендовано. Перевищення вантажопідйомності зменшить термін служби шини.

Важливо мати на увазі, що в міру збільшення швидкості шини, знос шин і витрату палива збільшуються. Поведінка водіння Частий пуск і гальмування, а також висока швидкість повороту призводять до надмірного зносу шин. Плавний хід знижує експлуатаційні витрати на шини.

Потрібно розуміти, що не існує якихось певних стандартів по висоті протектора нової гуми . Якщо ви заїжджаєте в серйозний магазин, потрібно в першу чергу звертати увагу на виробника: Nokian, Michelin, Goodyear, Bridgestone і багато інших. Ці компанії славляться високою якістю , Тому, купивши їх продукцію, ви будете повністю задоволені.

Той факт, що ми маємо справу з 90-ими, зазначає невеликий трикутник. Це не тільки особливий тип шини з особливими характеристиками для зимової експлуатації . Це також пов'язано з конкретними правилами для необхідного класу швидкості. Максимальна інфляція - максимальний тиск в даній шині.

Інші скорочення для шин. Шнур - захист обода з боку шини. Найчастіше зустрічаються шини з профілем 55 і нижче. Це залежить від конкретного виробника, а також від типу і розміру шин. Це відбувається до розміру шини. Чи означає, що шина призначена для пасажирських транспортних засобів. Шина має конструкцію, яка характеризується вкладками, влаштованими таким чином, щоб зменшити шум.

Висота протектора становитиме в межах 8 мм. Допускається її зменшення в тих випадках, якщо мова йде про шини для швидкісної їзди в спортивному режимі. Глибина тоді може бути приблизно 5-6 міліметрів.

Висота протектора зимових шин

Висота протектора зимових шин

Задній - шина, призначена для задньої осі автомобіля. Омологація для збірки заводу. # - версія протектора, яка використовується в заводському обладнанні. Маркування шин в каталозі. Бігові доріжки в сучасних зимових шинах мають все більш оригінальні конструкції. Нижче ми спробуємо вказати, чому варто стежити за поточними тенденціями і стежити за останніми розробками виробників.

Зимові шини регулюються їхніми законами. Їх протектор повинен мати міцну структуру, чітко позначені і великі колодки, а також глибокі канавки для зливу води і сльоти. Так званий. ламелі. Завдяки їх покличу розташуванню шина майже спускається в снігу під час руху. Крім того, ламелі побудовані таким чином, щоб легко поглинати сніг, який від нього позбавляється - він забезпечує зчеплення на засніжених дорогах.

Для зимових шин глибина протектора має критичне значення. Якщо влітку по сухому асфальту можна спокійно їздити практично на «лисих» шинах, то взимку від якості шин залежить ваша безпека, особливо при русі на високих швидкостях.

Зимову «взування» для легкових авто можна розділити на три види:

  • шипована;
  • скандинавського типу;
  • фрикційного.

скандинавський тип і шипи спеціально створені для морозних і сніжних зим. Глибина протектора нової зимової гуми - 9-10 міліметрів. Скандинавський тип покришок характеризується асиметричним розрідженим малюнком. Прямокутні чашечки продавлюють сніг і лід, які відводяться через дрібні прорізи - ламелі.

Важливе значення має розташування характерних особливостей шини. Одним з доступних типів протектора є малюнок протектора. Його форма адаптується до напрямку обертання шини. Інший тип - асиметричний протектор. У цьому випадку форма і розташування блоків на одній стороні шини не відповідають системі, яка застосовується на іншій стороні. В даний час виробництво симетричних ступенів відходить.

Спосіб вирівнювання окремих компонентів протектора багато в чому визначається технологічними міркуваннями. Що стосується зимових шин, розташування повітроводів, блоків і планок має бути адаптованим до дорожніх умов, які відбуваються взимку. Завдяки цьому шина забезпечить оптимальну тягу, слідкування за відпрацьованими газами та керування автомобілем під час руху по снігу, бруду або льоду.

Шипи, в принципі, виконують ту ж роботу - розбивають сніг і лід, забезпечуючи зчеплення з дорогою.

Для їзди по асфальту така гума, звичайно ж, підійде, але буде видавати дуже багато шуму. До того ж, ви ризикуєте розгубити всі шипи при різкому гальмуванні на голому асфальті.

Фрикційний тип зимової гуми ідеально підходить для водіння в умовах малосніжних теплих зим , По сльоти та бруду. Глибина протектора тут зазвичай близько 9-11 мм. Завдяки тонким прорізах і грунтозацепи, збільшується поверхня зчеплення з мокрим асфальтом , А вся волога відводиться через ламелі. Як правило, фрикційна гума має симетричний малюнок протектора.

Форма протектора також є типом підпису виробника! Виробники шин все частіше визнають, що естетика також важлива при проектуванні протектора. За часів великої конкуренції на ринку, шинні компанії створюють відмінні проекти, які відрізняють їх продукти. Вони, звичайно, оптимізовані для їзди, але також призначені для персоналізованої підпису виробника. Завдяки йому шини - фактично шинний бренд - стають впізнаваними, і це на перший погляд.

Бігова доріжка - надзвичайно важлива функція безпеки і, як ми показали, - унікальний ідентифікатор компанії завдяки своїй формі. Варто додати, що з іншими частинами шини бігова доріжка виконує інші завдання. Це сильно впливає на опір коченню і шум, що виникає під час руху. Першим показником є ​​зниження або збільшення попиту на паливо. Інтенсивність шуму призводить до збільшення або зменшення комфорту водіння.

Термін служби хороших зимових покришок зазвичай становить 4 сезони. Тобто протектор стирається набагато повільніше, ніж влітку.

Глибина протектора по типорозміру

Варто також відзначити, що висота протектора багато в чому залежить від типорозміру. Так, для літніх шин глибина складе:

  • 165/70 R13 - 7-7,5 мм;
  • 175/70 R13 - 7-9 мм.

Якщо говорити про універсальні або зимові шини , То картина наступна:

Що стосується зимових шин, то не можна ігнорувати ще одну проблему. Водіння взимку надзвичайно вимогливо, а іноді і дуже складно. Ось чому глибина протектора має особливе значення . Це питання навіть регулює правила. Польське законодавство не допускає можливості подальшої експлуатації шини, коли її протектор має глибину менше 1, 6 мм. Фахівці на ринку шин, однак, не сумніваються, що в разі зимових шин цей показник безумовно не є обмежувальним. Через особливості ламелей і канавок значення драйвера має становити 4 мм.

  • 175/70 R13 - 9-11 мм;
  • 187/70 R14 - до 12 мм;
  • 195-205 на 14 - 11-15 мм.

У Росії, зокрема, є спеціально затверджена методика, в якій наводяться рекомендовані параметри. Вітчизняні виробники їх дотримуються, щоб продукція відповідала ГОСТу.

Вантажні і позашляхові шини


Вантажні і позашляхові шини

Безпека завжди є основною і головною метою установки малюнка протектора в зимових шинах. В кінцевому підсумку це залежить від рівня зчеплення і здатності рухатися в складних дорожніх умовах . Однак це не означає, що виробники шин не можуть спекти два жаркого на одному вогні. Технологічні вимоги можуть формувати протектор таким чином, що це їх підпис.

Характерний протектор не є модним доповненням. Його форма завжди визначає безпеку. Кожен свідомий водій повинен знати про належний стан шин, щоб мати істотний вплив на безпеку і комфорт водіння. Одним з його найбільш важливих аспектів є глибина протектора. Ми радимо правильно контролювати його стан, щоб наші шини забезпечували оптимальну продуктивність.

Грузові шини не діляться на літні та зимові. Вони спочатку йдуть з потужним глибоким протектором, розрахованим на певний тип покриття.

Наприклад, глибина популярних у нас малюнків - ромбики, гусяча лапка - теж залежить від типорозміру:

  • 240 / 260-508 (ЗІЛ, ГАЗ-3307) - 16,3-18,3 мм;
  • 280/300 / 320-508 (ЛАЗ, МАЗ, КамАЗ, ЗІЛ) - до 23 мм.

Ну а на спецгуми, наприклад для кар'єрних самоскидів , Вимоги йдуть особливі і глибина може значно перевищувати вказані значення.

Шини, і насправді їх протектор - єдиний елемент, що з'єднує автомобіль з поверхнею. Ця перспектива добре ілюструє, що в боротьбі за захоплення і певне керівництво розраховується кожен квадратний дюйм гуми і її оптимальний стан.

Чому ви повинні контролювати глибину протектора шини?

У Польщі мінімальна глибина протектора визначається положеннями Закону про дорожній рух і становить 1, 6 мм для літніх і зимових шин. Рухаючись по шинам, протектори яких неглибоко не тільки ризикують вашим життям і здоров'ям, але і виставляють вам мандат і конфіскацію свідоцтва про реєстрацію.

Для кросоверів і позашляховиків з типорозміром 205-255 і радіусом 15-18 дюймів, підвищеної прохідності , Глибина протектора коливається в межах від 12 до 17 міліметрів. В принципі, особливої ​​потреби вимірювати цей параметр - висоту, при покупці в дилерському магазині, - немає, так як якість і стан видно неозброєним оком.

Кожна шина володіє малюнком протектора і це аж ніяк не естетичний елемент. Завдана на покришку система насічок забезпечує максимальне зчеплення її поверхні з дорогою. Завдяки їм відбувається відведення води через під коліс автомобіля, очищення від снігу та бруду. Тому так важливо стежити за висотою малюнка протектора.

Експерти згодні з тим, що 1, 6 мм безперечно має вирішальне значення, а шина втрачає свої властивості, коли його протектора менше 3-4 мм. Варто відзначити, що, наприклад, в Австрії зимові шини з протектором менше чотирьох міліметрів обробляються як літні шини , а для зимового водіння їм може бути надано мандат.

У разі шини з протектором більше 3-4 мм збільшується гідрокінетіческое прослизання, що зазвичай називають акваплануванням. Це явище відбувається, коли шина не може злити свій лоб з поверхні дороги. Напруга, що накопичується перед водної шиною, зростає і призводить до втрати контакту протектора з дорожньою поверхнею, що може привести до повної втрати контролю над автомобілем.

для нової шини вона становитиме від 7,5 до 8,5 міліметрів. Така висота є стандартною для літньої гуми загального призначення, що підходить для їзди легкового авто по асфальту. Так, для позашляховика це число може досягати 17 мм.

У деяких випадках можливе цілеспрямоване зменшення цього показника для легкового автомобіля . Йдеться про спортивні авто, які їздять майже постійно в швидкісному режимі . В даному випадку глибина малюнка протектора складає 5-6 мм.

При акваплануванні ніяка електронна система контролю стійкості не допоможе - тут найголовніше - протектор. На мокрій поверхні дуже важливо хороший стан протектора. Шина з дуже дрібним протектором неправильно гальмує, не забезпечує адекватну бічну опору і, отже, сприяє непередбачуваного поведінки автомобіля. Саме тому управління станом протектора є однією з найважливіших речей в автомобілі. Крім того, це діяльність, яку ми можемо робити без проблем.

Як правильно виміряти глибину протектора шини?

Вони допомагають визначити, коли протектора шини досягає мінімально допустимої глибини. Їх розташування позначається символом трикутника на боковій стінці шини. Коли справа доходить до вимірювання глибини протектора, найкраще припаркувати автомобіль на рівній і рівній поверхні і максимально використовувати колеса. Це полегшить вимір і, до речі, буде візуально перевіряти стан шин.

мінімальна глибина

В процесі експлуатації шина зношується і поступово стирається В процесі експлуатації шина зношується і поступово стирається. За новими правилами, транспортний засіб допущено до використання, якщо глибина малюнка протектора літньої гуми становить не менше 1,6 мм. Ця висота максимально допустима - далі вже необхідно змінити покришки на нові.

Пам'ятайте, що глибина протектора вимірюється в декількох місцях по периметру шини. Це гарантує рівномірність зносу протектора. Відмінності в глибині протектора в одній шині можуть вказувати на проблеми геометрії підвіски. В цьому випадку вам потрібно буде відвідати сайт. Трохи складніше вивчити стан протектора задньої шини, це може зайняти певний рівноваги, але це, безумовно, можливо.

Для вимірювання найкращого використання професійного пристрою. Глибина протектора складає близько 15 доларів США, вони невеликі і дуже прості у використанні. Якщо у нас немає будь-якого інструменту, ми можемо дозволити собі власну винахідливість - використовуйте матч і навіть монету.

Більш того, фахівці рекомендують замінювати шини вже коли залишкова висота доходить до 2-х мм. Це логічно: ризикувати в даному випадку не варто, так як майже «гола» покришка не забезпечує належного зчеплення авто з дорогою, що може привести до аварійної ситуації.

Крім того, після того, як в силу вступив даний закон, співробітники ДПС можуть зупинити і провести огляд автомобіля, конкретно - шин. При недотриманні належної висоти протектора можна отримати штраф.

Що впливає на знос?

За оцінками експертом, в середньому кожна шина «живе» близько 10 років За оцінками експертом, в середньому кожна шина «живе» близько 10 років. З огляду на стан доріг в РФ, а також прагнення багатьох до агресивної їзди, цей термін може скоротитися до 5-6 років. До основних факторів належать:

  • проведення часу в дорозі;
  • відповідна регулювання сходження и розвалу коліс;
  • сменяющееся Тиск Всередині колеса;
  • умови Користування авто.

Часто до Швидкого знос виробляти использование невідповідного типу гуми. Більшість факторів можна уникнути, якщо належним чином стежити на станом автомобіля і безпосередньо покришок.

Оцінка зносу шини

Такого роду процедура проводиться здебільшого в двох випадках:

  • перевірка шин на придатність і необхідність заміни;
  • перевірка перед купівлею / продажем підтриманих покришок.

І якщо в першому випадку все зрозуміло, у другому варто бути вкрай обережним: шина з уже 50% зносом хоч і належить до експлуатації, але прослужить не так довго, як хотілося б. Неозброєним поглядом це визначити важко, тому доведеться вимірювати.

Які є способи?

Існує ряд методів, що дозволяють визначити яка залишкова глибина шини:

Існує ряд методів, що дозволяють визначити яка залишкова глибина шини:

додаткові моменти

Важливо, що такі виміри необхідно проводити уздовж всієї покришки і на різних її ділянках, так як часто вона стирається нерівномірно. Якщо таке буде відзначено, варто крім усього іншого перевірити розташування коліс і відрегулювати їх кут.

Перевіряючи шину, варто уважно стежити за наявністю або відсутністю механічних пошкоджень : Порізів, тріщин, сколів і не наскрізних дірочок як на самому протекторі, так і на бічних сторонах. Будь-яка, навіть сама незначна тріщина, може стати причиною розриву колеса авто під час руху, що вкрай небезпечно. Якщо немає можливості їх усунути, покришка повинна бути замінена на нову.

если повна заміна шин з якихось причин нездійсненна, установка нових покришок проводиться на провідні колеса. Чи не рекомендовано замінювати шину тільки на одному колесі - це знизить керованість авто. Щоб цього уникнути, зміна покришок проводиться на одній з осей.

Як платити за БЕНЗИН В ДВА РАЗИ МЕНШЕ

  • Ціни на бензин ростуть з кожним днем, а апетит автомобіля тільки збільшується.
  • Ви б раді скоротити витрати, але хіба можна в наш час обійтися без машини !?

Але є абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Чи не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж НЕ вірів, поки НЕ спробував. А тепер ВІН економити на бензіні 35 000 рублей на рік! Детальніше про це

Як правильно виміряти глибину протектора шини?
Чому ви повинні контролювати глибину протектора шини?
Як правильно виміряти глибину протектора шини?
Що впливає на знос?
Які є способи?
Чи не вірите?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов