Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Монтаж спліт-системи

Наша сеть партнеров Banwar

Після того як Ви визначилися з кондиціонером, потрібно подумати про монтаж

Після того як Ви визначилися з кондиціонером, потрібно подумати про монтаж. І перш за все про місце установки внутрішнього і зовнішнього блоку. Ці питання ми зараз якраз і обговоримо.


Основні моменти, які треба враховувати при монтажі спліт-системи:

  1. Чим менше відстань між блоками - тим краще. Подовження фреонопровіда (мідних труб) призводить до додаткового навантаження на компресор і зниження ККД. Крім цього, зростає вартість монтажу.
  2. Перепад по висоті між блоками повинен бути мінімальним. Необхідно це, для того щоб не перевантажувати компресор.
  3. Зовнішній блок бажано розташовувати нижче внутрішнього. Це побажання пов'язано з тим, що масло, що змазує компресор, циркулює всередині мідних труб разом з фреоном. Якщо зовнішній блок розташований нижче внутрішнього, то масло повертається в компресор і проблем в роботі не виникає. Якщо ж зовнішній блок розташовується вище внутрішнього, то для того щоб змусити масло повернутися назад в компресор необхідно робити систему маслозбірних петель, а як показує мій багаторічний досвід, далеко не всі монтажні бригади вміють їх правильно робити. Результатом неправильного монтажу, в цьому випадку, може стати вихід з ладу компресора, і ремонт, сумірний за вартістю з новим кондиціонером.

Місце установки внутрішнього блоку.
При виборі місця установки внутрішнього блоку слід звернути увагу на наступний момент. Струмінь холодного повітря, яку буде видувати кондиціонер, створює з одного боку комфортну атмосферу в приміщенні, але з іншого боку вона може створити серйозні проблеми зі здоров'ям, людям, які будуть перебувати в безпосередній близькості від кондиціонера. Тому краще всього вибрати місце установки таким чином, щоб струмінь холодного повітря обдувала підлогу або меблі, але не людей.
Після закінчення монтажу і розміщення меблів, до внутрішнього блоку повинен бути доступ (не забувайте про необхідність час від часу чистити фільтри). Я б не писав це побажання, якби на власні очі не бачив, в одному офісі, внутрішній блок кондиціонера, посередині якого йшла перегородка. Той, хто це придумав, хотів одним кондиціонером охолодити два приміщення. Але результатом такого монтажу, стають забиті пилом фільтри, і не працює кондиціонер.


Дренаж.
В процесі роботи внутрішнього блоку на холод, в ньому збирається конденсат, який відводиться по спеціальному дренажного шлангу.
Існують два основних способи відведення конденсату:
-примусове
-самотеком
Примусове відведення застосовується, коли немає можливості забезпечити мінімально необхідний нахил дренажного шланга. Для примусового відведення необхідно додатково купувати і встановлювати дренажну помпу.
В основному, звичайно ж, використовується відведення самопливом. Але якщо Ви добре вчили фізику, і знаєте, «Закон сполучених посудин», то раджу Вам про нього на час монтажу кондиціонера забути. Стосовно до дренажним шлангах він не працює.
Наведу приклад. Дренажний шланг опускається вниз на 2 метри, а потім піднімається вгору на 5 см. В результаті такого монтажу, швидше за все, вода поллється безпосередньо з внутрішнього блоку, а не з дренажного шланга, хоча він і розташований на 1,95 метра нижче. Тому дренажний шланг слід прокласти з ухилом вниз. Підйомів бути не повинно. Горизонтальні ділянки робити так само не рекомендується, так як вони в процесі роботи кондиціонера забиваються пилом.
Злив конденсату найчастіше здійснюється на вулицю, рідше в каналізацію, ще рідше в ємність.
Бувають випадки, коли необхідно щоб кондиціонер працював на холод і взимку (наприклад, в серверній). Зазвичай в таких випадках більшість компаній рекомендують встановити обігрів дренажу. Це пристрій, при негативних температурах, підігріває воду і перешкоджає утворенню бурульок на виході з дренажного шланга. Я ж раджу Вам гарненько подумати, перш ніж влаштовувати злив води взимку на вулицю. Звичайно, якщо вода потрапляє на газон, то, швидше за все нічого страшного в цьому немає. Але якщо вода капає на тротуар або проїжджу частину, то це може створити серйозні проблеми. У таких випадках краще всього передбачити вентиль, який би дозволяв перемикати злив води. Наприклад, замість вулиці, в ємність.
При приєднанні дренажного шланга до каналізації, обов'язково потрібно зробити гідрозатвор. В іншому випадку запах з каналізації буде «ароматизувати» приміщення.
Ну а якщо немає можливості облаштувати вихід дренажу самопливом ні на вулицю, ні в каналізацію, а дренажну помпу ставити не хочеться, тоді залишається тільки зливати конденсат в ємність. До речі теж не поганий варіант. Оскільки конденсат не містить хлорки і містить пил і мікроорганізми, то є незамінним для поливання рослин. Одному замовнику зробили вихід дренажу в діжку з рослиною. Залишився дуже задоволений. Все росте як на дріжджах. Але діжки з рослинами це поодинокі випадки, найчастіше замість них використовується ємність. Вона ставиться на підлозі, а дренажний шланг від кондиціонера опускається вертикально вниз. Слід пам'ятати, що рівень води в ємності не повинен підніматися до краю шланга. Як тільки це відбудеться, вода поллється з внутрішнього блоку (див. Вище про непридатність «Закону про сполучені посудини»).


Місце установки зовнішнього блоку.
Найголовніше, що потрібно пам'ятати, що від зовнішнього блоку повинен бути забезпечений хороший тепловідвід. Установка зовнішнього блоку в закриті приміщення, може істотно знизити потужність кондиціонера і привезти до його передчасного виходу з ладу.
Був випадок, коли на наш сервіс звернувся клієнт, якому кондиціонери монтувала якась фірма. Причина звернення була сформульована просто: «Не холодить». Картина, що постала очам фахівців нашої сервісної служби, була жахлива. В одному маленькому закритому технічному приміщенні було встановлено кілька зовнішніх блоків від кондиціонерів. До металевих дверей страшно було доторкатися. І цілком природно, що кондиціонерів не холодили. На жаль багато хто не розуміє фізику процесу, і це призводить до таких помилок. А між тим все просто. Давайте уявимо два приміщення по 15 м. Кв. В одному встановлений внутрішній блок кондиціонера, а в іншому зовнішній. В обох приміщеннях температура до включення кондиціонера становила 30 гр.С. Якщо після включення, в одному приміщенні стало 25 гр.С., то в іншому буде 35 гр. С. це без урахування ККД, а насправді ще вище. Тобто кондиціонер як би переносить градуси від одного блоку до іншого.
Слід пам'ятати, що при підвищенні температури в місці установки зовнішнього блоку, потужність кондиціонера зменшується. Кондиціонери, що продаються в Росії, призначені для роботи в нашій кліматичній зоні, і суттєве підвищення температури в місці установки зовнішнього блоку, може зробити роботу кондиціонера неможливою.

Років 12-15 тому більшість зовнішніх блоків монтувалось за допомогою альп. спорядження. У той час не було проблем потрапити на дах, так як більшість горищ були відкриті. Після вибухів у житлових будинках в Москві горища позакривали, а отримати ключі від них стало дуже проблематично. Тому зовнішні блоки стали монтувати «під вікно».
Розглянемо переваги і недоліки цих способів.

Серйозної шкоди зовнішньому блоку Вашого кондиціонера можуть завдати бурульки. Іноді, після їх падіння зовнішній блок взагалі не підлягає ремонту. Тому, якщо є найменша ймовірність падіння бурульок з даху, краще над зовнішнім блоком встановити захисний козирок.

Якщо у Вас є якісь питання або зауваження по цій статті надсилайте їх на e-mail [email protected]

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов