Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

MP.40 пістолет-кулемет - характеристики, фото, ТТХ

Наша сеть партнеров Banwar

Пістолет-кулемет MP.40 (Третій рейх / Німеччина)

40 (Третій рейх / Німеччина)

Пістолет-кулемет MP.40 з розкладеним прикладом і ременем

40 з розкладеним прикладом і ременем

Пістолет-кулемет MP.40, вид справа

40, вид справа

MP.40

40

Танк PzKpfw III Ausf. L африканського корпусу Ервіна Роммеля атакує за підтримки піхоти, озброєної в тому числі пістолетами-кулеметами MP.40

40

Німецькі солдати з пістолетами-кулеметами MP.40, Сталінградська битва, літо 1942 року

40, Сталінградська битва, літо 1942 року

Пістолет-кулемет MP.40

Пістолет-кулемет MP.38, хоча і продемонстрував високі бойові якості в поєднанні зі зручністю транспортування і малогабаритністю, був занадто дорогий для масового виробництва в умовах воєнного часу, так як при виготовленні багато деталей виконувалися на фрезерувальні обладнанні. В результаті, в 1940 році, MP.38 модернізували з метою зниження вартості виробництва, що було досягнуто заміною фрезерування штампуванням із сталевого листа. У квітні 1940 року Erma почала випуск нової зброї під позначенням MP.40 і наказом генерального штабу збройних сил було прийнято на озброєння як особисту зброю водіїв транспортних засобів, піхоти, кавалерії, штабних офіцерів, танкістів, зв'язківців і ще деяких категорій. При виробництві MP.40 широко застосовувалися штампувально-зварні роботи, точкове зварювання, витяжка, а крім того перейшли на менш якісну сталь. У 1940 році до випуску MP.40 була залучена австрійська фірма Steyr-Daimler-Puchс чудовою технологічним оснащенням і відмінно підготовленим робочим персоналом, а в 1941 випуск був налагоджений і на CG Haenel.

Автоматика працює за схемою з вільним затвором. Ударно-спусковий механізм допускає ведення стрільби тільки чергами, з відкритого затвора. Однак стрільба одиночними пострілами могла вестися більш-менш досвідченими стрілками за допомогою короткого натискання і швидкого відпускання спускового гачка. Для зниження темпу стрільби в конструкцію був введений пневматичний буфер відкоту. Особливістю конструкції є циліндрична зворотно-бойова пружина, розміщена в телескопічному кожусі. Рукоятка зведення розміщується з лівого боку зброї. Захист зброї від випадкових пострілів здійснюється введенням рукоятки заряджання в виріз ствольної коробки коли затвор знаходиться в задньому положенні. Пістолети-кулемети MP.38 пізнього випуску і більшість MP.40 забезпечувалися висувною ручкою зведення, за допомогою якої можна було заблокувати затвор в передньому положенні. Ствольна коробка циліндричної форми, стовбур має нижній виступ в дульной частини для фіксування зброї в амбразурах бойових машин.

Живлення патронами здійснюється з дворядних прямих коробчатих магазинів з виходом патронів в один ряд. Однак під час війни з метою прискорення перезарядки і підвищення вогневої потужності були спроектовані і випущені в невеликому обсязі два варіанти стандартного MP.40, забезпеченого здвоєним приймачем магазинів з можливістю поперечного зсуву. Зміщається приймач на два магазина дозволяв швидко поставити споряджений магазин на місце порожнього. Ці варіанти, які отримали позначення MP.40-I і MP.40-II, випускалися австрійською компанією Steyr, через виявлених недоліків конструкції, що давала часті затримки в важких умовах експлуатації, не отримав подальшого поширення. Металевий приклад складаний, в похідному положенні складається вниз. Прицільні пристосування складаються з мушки, захищеної намушником, і перекидного цілика, що дозволяє вести прицільну стрільбу на 100 і 200 метрів. Хоча на практиці стрілянина велася, як правило, не більше ніж на 50 - 70 метрів. Для зниження вартості виробництва були вперше використані пластик для виготовлення цівки і алюміній для корпусу пістолетної рукоятки.

Комплект кожного MP.40 включав шість магазинів і важеля пристрій для їх спорядження. Великі втрати збройних сил в пістолетах-кулеметах в ході бойових дій змусили перейти до ще більш спрощеними технологіями виробництва і ще більш дешевих матеріалів. Так з осені 1943 року Steyr почала виробництво спрощеної версії MP.40 з трохи зміненою конструкцією, на які в подальшому стало надходити безліч нарікань з-за низької надійності. Причини нарікань були виправлені, а собівартість виробництва пістолетів-кулеметів істотно знизилася, хоча знизився і службовий ресурс зброї. З початку виробництва і до закінчення Другої світової війни було виготовлено близько 1200000 примірників MP.40. Після війни ці пістолети-кулемети більш не перебували на озброєнні в Німеччині, однак тривалий час використовувалися в збройних силах Норвегії та Австрії. Конструкція і технології виробництва MP.38 і MP.40 вплинули на конструкцію радянських, американських, італійських і іспанських зразків, таких як ППС-43 , M3 , Beretta Modello 1938/49 і Star Z-45 .

Перевагами є невисокий темп стрільби, за рахунок чого була досягнута хороша контрольованість пістолета-кулемета під час ведення вогню як одиночними пострілами, так і чергами, зброя була досить легким, мало невеликі габарити, в слідстві чого їм було зручно маніпулювати під час бою в приміщенні, що було дуже актуально для міських боїв Другої світової. Але були й істотні недоліки, такі як невдале розміщення рукоятки зведення з лівого боку зброї, яка при носінні його на ремені на грудях відчутно била власника по ребрах, був відсутній кожух стовбура, а це призводило до опіків рук пори інтенсивну стрілянину. Одним з основних недоліків MP.40 був його дворядний магазин з перестроюванням патронів на виході в один ряд. Для спорядження їх патронами необхідно було використовувати спеціально пристосування, так як зусилля при ручному досиланні патронів в магазин було надмірним. В умовах тривалої відсутності догляду за зброєю і попадання всередину корпусу бруду або піску магазини працювали вкрай не надійно, викликаючи часті затримки в стрільбі. Замість 32 патронів магазин споряджали 27 патронами для виключення осідання пружини подавача, що було виявлено в ході експлуатації зброї.

Технічні характеристики

Калібр: 9 × 19 (9mm Parabellum)

Довжина зброї: 833/630 мм

Довжина стовбура: 251 мм

Маса без патронів: 4 кг.

Темп стрільби: 500 постр. / Хв

Ємність магазина: 32 патрони

Ємність магазина: 32 патрони

Пістолет-кулемет MP.40

40

Німецький парашутист з MP.40 під час бою в горах

40 під час бою в горах

Застосування MP.40 в вуличних боях

40 в вуличних боях

Пістолети-кулемети

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов