Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Найшвидший корабель

  1. швидкісні вітрильники
  2. Найшвидші військові кораблі
  3. Найшвидші військові кораблі Росії
  4. Швидкохідні яхти світу
  5. Найшвидша підводний човен

Наша сеть партнеров Banwar

Коли мова заходить про швидкостях, то відразу говорять про літаки і автомобілях. А морський вид транспорту несправедливо обходять стороною. Історія мореплавання супроводжується прагненням країн побудувати найшвидший корабель на планеті.

швидкісні вітрильники

Розвиток парусного флоту було, почасти, обумовлено експортом товарів з Індії та Китаю. Британська Ост-Індська компанія заснована в 1600 році. Тоді побудували флотилію вітрильників для перевезення прянощів. Потім компанія переключилася на більш вигідну торгівлю чаєм.

Потім компанія переключилася на більш вигідну торгівлю чаєм

середньовічні вітрильники

Століттями будучи монополістом, Британія могла не поспішати з доставками. Але після скасування монополії в 1834 році, настали часи жорсткої конкуренції. Свіжий чай цінувався на ринку набагато вище залежавшегося. І натовпу конкурентів кинулися один швидше іншого доставляти чай зі Сходу в Бостон або Лондон.

чайний кліпер

Старі кораблі рухалися повільно. А швидкохідні кліпери, вироблені в Новому світі, не відрізнялися великою місткістю.

Майстри і конструктори після тривалої роботи над проектом, в 1845 році спустили зі стапелів в Нью-Йорку покращений швидкохідний кліпер «Reinbow» (Веселка) місткістю 750 тонн. Перший рейс в Китай і назад окупив суми, витрачені на будівництво. Швидкість корабля виявилася фантастичною для тих часів - до 20 вузлів на годину.

Швидкість корабля виявилася фантастичною для тих часів - до 20 вузлів на годину

Модель парусника «Повелитель моря»

Найбільш швидкохідними в історії вітрильниками були «Повелитель моря» і «Летить хмара». Розвитку парусного судноплавства сприяло вивчення законів фізики і математики. В ті часи кораблі будували «на око». Конструктор Джон В. Гріффіт навіть звів випробувальний басейн для судів. Разом з капітаном Робертом Ватерманом вони побудували кліпер «Морська чарівниця». Цей корабель вперше подолав відстань від Нью-Йорка до Гонконгу за 74,5 дня.

Кліпер «Летить хмара»

Колишня метрополія, вражена успіхами конкурентів, стала будувати швидкохідні кліпери на манер американських. Але судна виходили набагато меншої місткості. В результаті змагання за 15 років було спущено на воду 500 швидкохідних кораблів.

Найшвидші військові кораблі

В Австралії працюють заводи з будівництва кораблів. На суднобудівної верфі «Incat» був побудований швидкохідний пором, що пересувається за принципом катамарана. Була висунута ідея переобладнання судна під військові цілі.

ВМС США в 2001 році взяли паром в оренду, оснастили озброєнням і переобладнали. Вийшов самий швидкохідний корабель в світі, який назвали «HSV-X1 Joint Venture».

Cамий швидкохідний корабель в світі «HSV-X1 Joint Venture»

Вантажопасажирське судно було перероблено з таким розрахунком, щоб там розмістилися 350 чоловік особового складу та 800 тонн вантажу. Вантаж, що - транспортні засоби та озброєння. Вантажна палуба вийшла площею 2670 кв. м.

Корпус корабля виконано здебільшого з алюмінію. Це полегшує вагу конструкції. Комунікації, яким належить бути присутнім на бойовому кораблі, є в повному складі.

Верхня палуба обладнана вертолітним майданчиком, що спрощує доставку людей і вантажів.

Катамаран «HSV-X1 Joint Venture»

Судно рухається зі швидкістю, в 4 рази перевищує швидкість інших військових кораблів. Потужність в 95000 кінських сил розвивається завдяки двом газових турбін і чотирьом дизельних моторів. Швидкість судна досягає 66 вузлів на годину при попутному вітрі.

Примітно, що корабель збирається за модульним принципом. Його можна швидко переобладнати для інших цілей, не витрачаючи багато часу на стоянку для реконструкції. Вийшов такий корабель-трансформер.

Читайте також: Найшвидша ракета в світі.

Найшвидші військові кораблі Росії

1 місце серед кораблів нашої країни за швидкістю займає протичовновий корабель «Комсомолець України». Радянський флот отримав в розпорядження 20 кораблів такого типу. Максимальна швидкість, що розвивається судном - 34 вузла. Всі чотири флоти оснащені такими швидкохідними кораблями. Для Індії побудовані 20 кораблів в тропічному виконанні.

Для Індії побудовані 20 кораблів в тропічному виконанні

Протичовновий корабель «Комсомолець України»

2 місце утримує важкий атомний крейсер «Петро Великий». З кораблів, які не є авіаносцями, він вважається найбільшим. Судно розвиває швидкість 32 вузла і розрахований на знищення авіаносців противника. Корабель побудований в 1989 році, спущений на воду через 9 років. Судно ходить на довгі відстані, так як не має обмеження по дальності. Всі служби працюють автономно, незалежно від заходів у порти.

Атомний крейсер «Петро Великий»

3 місце за гвардійським ракетним крейсером «Москва». Це корабель, здатний виконувати різнопланові функції. Спущений на воду в 1983 році зі стапелів заводу в Миколаєві. Здатний розвивати швидкість до 32 вузлів, ходить на відстань 6000 миль. Це флагман Чорноморського флоту Росії.

Ракетний крейсер «Москва»

4 місце за швидкістю займає важкий авіаносець проекту 11475 «Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнєцов».

Авіаносець «Адмірал Кузнєцов»

Корабель зійшов зі стапелів в 1989 році і включений до складу Північного флоту Росії. Максимальна швидкість, яку розвиває - 29 вузлів. Раніше ніс службу в акваторії Середземного моря, брав участь у рятувальній операції підводного човна «Курськ».

Швидкохідні яхти світу

Голландський дизайнер Френк Малдер, натхненний пригодами кіношного персонажа Джеймса Бонда, двадцять років тому побудував яхту «Восьминіжка». Це судно розвивало нечувану швидкість в 50 вузлів.

Це судно розвивало нечувану швидкість в 50 вузлів

Яхта «Восьминіжка»

Нинішня рекордсменка, яку побудував Малдер, називається претензійно. У перекладі звучить так: «І цілого світу мало». Розвиваючи швидкість в 70 вузлів, яхта витрачає паливо з космічними швидкостями. Газові двигуни Paxman потужністю 20 000 кінських сил «з'їдають» близько 57 000 літрів палива за 500 км шляху.

Яхта «Foners» була побудована на замовлення короля Іспанії, любителя швидкостей. Змінивши власника, судно перебудовується, модернізується. Його колишня максимальна швидкість становила 68 вузлів. Якийсь час яхта вважалася рекордсменкою серед інших яхт її класу.

Якийсь час яхта вважалася рекордсменкою серед інших яхт її класу

Яхта «Foners»

Король, захоплений більше швидкостями, ніж обстановкою навколо нього, не подбав замовити шикарний інтер'єр. Тут розмістяться 8 гостей в спартанської обстановці. Також на борту передбачений екіпаж у 6 осіб.

Яхта «Alamshar» довжиною 50 м і швидкістю 65 вузлів належить ісламському лідеру. Про неї відомо мало, але характеристики приводять її на третє місце рейтингу серед яхт такого типу. Дизайнер Don Shead стверджує, що яхта здатна розвинути швидкість в 70 вузлів. Але заводські випробування показали 65.

Але заводські випробування показали 65

Яхта «Alamshar»

Власник судна мав намір встановити три двигуни Rolls-Royce, сконструйованих для вертольотів. В цьому випадку планована швидкість була б 80 вузлів, що поки недосяжна відмітка для яхт. Але конструкція не дозволила установку подібних моторів.

Яхта «Gentry Eagle»

«Gentry Eagle» (Орел Джентрі) сконструйований спеціально для встановлення рекордів. Том Джентрі - людина, що захоплюється всілякими рекордами. Його ім'я постійно серед швидкісних перемог в світі яхт. Особистий рекорд «Орла Джентрі» - перетин Атлантичного океану за 62 години 7 хвилин. Колишній рекорд перевищено на 23%. Домогтися такого успіху допоміг двигун потужністю 11 560 кінських сил. Яхта здатна рухатися, не заходячи в порти, 1 500 миль.

Яхта «Wally Power» довжиною 36 м, розвиває швидкість 60 вузлів. П'ять років тому була внесена до книги рекордів Гіннеса, як найшвидкохідніша в світі.

П'ять років тому була внесена до книги рекордів Гіннеса, як найшвидкохідніша в світі

Яхта «Wally Power»

Тепер займає п'яте місце. Дизайн яхти з елементами футуризму і неймовірна швидкість провели вибух емоцій в світі любителів яхт. Три двигуна потужністю 16 800 кінських сил укупі з водометними установками Rolls-Royce дають можливість розвивати таку швидкість.

У період підготовки яхти до змагань, її навіть відчували в аеродинамічній трубі. Але на максимальній швидкості судно проходить не більше 360 миль без дозаправки. А в режимі економії проходить 1 500 миль.

Найшвидша підводний човен

В силу секретності відомостей, деякі факти доходять до цивільних людей через десятиліття. У 1971 році відбулося неймовірна подія. Авіаносець «Саратога» американського ВМФ повертався з Середземного моря в Майамі. Несподівано надійшов доповідь акустиков, що до борту підійшла невідома субмарина. Ніякі зусилля «відірватися» від переслідувача не приводили до бажаного результату.

Ніякі зусилля «відірватися» від переслідувача не приводили до бажаного результату

Авіаносець «Саратога»

Підводний човен легко обганяла крейсер і ні на сантиметр не відставала. Команда відчувала шок від дивовижних здібностей підводного човна. Гордість за чудо власної техніки у американців сильно похитнулася.

Моряків налякала радянський атомний підводний човен К-152 проекту 661 «Анчар», яка залишається найшвидкіснішій субмариною в усьому світовому флоті. Пізніше з'ясувалося, що підводний човен обганяла американський авіаносець, задіявши тільки одну турбіну.

Пізніше з'ясувалося, що підводний човен обганяла американський авіаносець, задіявши тільки одну турбіну

Підводний човен К-152 проекту 661 «Анчар»

Швидкість, яку здатна розвинути човен 44,7 вузлів, що в перерахунку на земні одиниці виміру становить 80,4 км / год. Але човна не знайти на сторінках Книги рекордів Гіннеса . Військова таємниця є недоторканною.

Міць людського інтелекту здатна породжувати неймовірні винаходи. Найчастіше це відбувається при виникненні конкуренції. Або потрібно швидше конкурента доставити чай і спеції з Індії або Китаю. Або йде протистояння світових держав у світовому перевагу. Хотілося б, щоб ця енергія і прагнення прямували виключно в мирну бік. І тоді будуть створюватися літаки, автомобілі, кораблі тільки на благо людини.

Читайте також: Рейтинг найбільших вітрильних яхт в світі.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов