Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Наше друга особа

Наша сеть партнеров Banwar

Автор: Володимир Абарінов
Ірина МАСТИКІНА, оглядач «Цілком таємно» Автор:   Володимир Абарінов   Ірина МАСТИКІНА, оглядач «Цілком таємно»   ЯКБИ Штірліц ГРАВ НЕГР ЯКБИ Штірліц ГРАВ НЕГР. Пам'ятаєте епізод з фільму «Сімнадцять миттєвостей весни», коли Мюллер демонструє Штирлицу відбитки його пальців, зняті з валізи російської радистки? Мало того, що з подібних валізок отримати «пальчики», за твердженням криміналістів, практично неможливо, розвідник екстра-класу, яким був полковник Максим Максимович Ісаєв, просто не міг мати такі відбитки! На них - дугового малюнок, властивий людині зовсім іншого складу - з прямолінійним поведінкою, не вміє під кого-небудь підлаштовуватися і тим більше вести подвійну гру.

З точки зору дерматоглифики - науки про сукупність візерунків, які утворює так звана гребневая шкіра внутрішньої поверхні кистей рук і стоп ніг, - це помилка такого рівня, як якби Штірліца грав негр, а нас би переконували, що він «справжній арієць» з нордичним характером.

Дивина ситуації полягає ще й в тому, що знайти три дугових відбитку пальців на руках однієї людини надзвичайно складно - дуже вже й рідкісне поєднання візерунків. Воно зустрічається лише у одного-двох на тисячу. Відбитки пальців саме такого унікального людини і з'явилися в серіалі. Звичайно, це випадковість. Але, на думку дерматогліфістов, вона додає фільму особливий колорит.

Взагалі ж візерунки на кінчиках пальців людини представлені трьома типами: дуже складними завитками (якими і повинен був володіти Штірліц), самими примітивними і рідкісними дугами і, нарешті, петлями - найбільш поширеними ...

За різними даними, людей, на всіх десяти пальцях рук яких зустрічаються виключно одні петлі, налічується від восьми до тридцяти п'яти відсотків. Залежно від національності. Ось, скажімо, у китайців петлі відносно рідкісні. У європейців, особливо німців, їх максимум. Що ж стосується росіян, то дослідники нарахували від восьми до тринадцяти відсотків людей з десятьма петлями. Звідси і дійшли висновку: ми зависли між Європою і Азією.

- Як правило, люди, дізнавшись про те, що на їх пальцях банальний малюнок, засмучуються, - розповідає лікар-психіатр і нейрофізіолог Микола Богданов. - А дарма! Адже саме власники так званих ульнарная петель на всіх пальцях виявляються найбільш компанійськими, терпимими, доброзичливими, розуміючими людьми. Про таких кажуть: «з золотим характером». Якщо вони похмурі, значить, у них дійсно серйозні неприємності. Помічено, що і живуть такі люди довго. Так, у кавказьких довгожителів на кінчиках пальців спостерігаються виключно ульнарние петлі.

А ось власники великої кількості завитків швидше справляють враження людей собі на умі. З ними треба бути напоготові. Їх характер так само витіювато, як і візерунок на пальцях. Вони всюдисущі, схильні до авантюри, весь час шукають пригод. Однак завдяки пластичності здоров'я для них всі неприємні наслідки проходять абсолютно безслідно. Люди з десятьма завитками - це глядачі, які віддають перевагу ні в що не втручатися, тому що прекрасно знають: вони не зможуть зробити щось настільки добре, як хотілося б. Вони ледарі, лежня, що спостерігають світ з боку. Оскільки така дерматогліфіка більш поширена на Сході, ось вам база для розвитку східної філософії. Як переробити всі справи? Так просто взагалі нічого не робити.

І все ж найважчий характер у людей з великим числом дугових візерунків. Вони прут як танки, може, тому, за моїми спостереженнями, частіше за інших і займають керівні пости або йдуть у тінь - ніякого тиску на себе не виносять. Їх відрізняють формальний погляд на світ і байдужість до творчості. Добре хоч, вони не терплять інтриг. І дуже передбачувані, відверті, прямодушні і незлопам'ятні. Здоров'я, правда, у людей з дугами крихке. Великим випробуванням для них можуть виявитися спека, тривалі поїздки в транспорті, різкі перепади тиску, алкоголь ... Але, незважаючи на слабке здоров'я, вони завжди займають певну нішу, де відчувають себе дуже комфортно, як чарка в серванті, яку дістають по великих святах ...

ОСЬ ТОБІ І «КЕНГУРУ»! Нічого надприродного в подібних висновках Богданова немає. Просто він за родом своєї професії краще нас знає, наскільки тісний зв'язок між гребньовій шкірою пальців - осередком величезного кількості нервових закінчень - і мозком людини, а значить, і його психікою, характером. Недарма ж називає кінчики пальців нашим другою особою. Ось і зіставляє.

Саме цей науковий підхід і відрізняє Дерматогліфіка від хіромантії - науки містичної, що базується виключно на припущеннях і вірі. Головне ж для дерматогліфістов - знання. Як і у дактилоскопистов з криміналістами. Тільки ось мета останніх - ідентифікація людини по залишених десь відбитками, перші ж вивчають за відбитками самої людини і його особливості.

- Дерматогліфіка дуже підступна, і в даний час про неї розбилося не одне покоління дослідників, - продовжує Микола Богданов. - Ось я вже двадцять років займаюся цією наукою, але лише недавно виникло відчуття: я щось почав розуміти. Адже ми поки в цій області можемо читати навіть не слова, окремі літери. Настільки вона не пізнана ... Розмовляємо з природою, задаючи їй питання, і наївно вважаємо, що і відповість вона на тій же мові. Але це далеко не так. Ось, наприклад, для нас «кенгуру» - назва специфічного тварини. Але в перекладі з мови аборигенів Австралії це означає «я вас не розумію». А тепер уявіть ситуацію: англієць часів Тасмана, першовідкривача континенту, побачив дивне сумчаста тварина і запитав у аборигена: «Хто це?» - а той йому відповів: «Кенгуру», тобто - «Я вас не розумію». Уявіть, які відповіді очікували б англійця, якби він поставив ще кілька питань. «Кенгуру», «кенгуру», «кенгуру» ...

І з дерматогліфіка дослідники часто впираються в ці самі «кенгуру». Соромно зізнатися, але в цій науці зараз вони знаходяться на рівні 1892, коли сер Френсіс Гальтон - один з найоригінальніших умів того часу, географ, метеоролог, психолог, антрополог, генетик - заклав основи дерматоглифики і визначив її галузі, в тому числі етнічні відмінності людей, за якими стоїть їх адаптація до навколишнього середовища.

Достеменно відомо, що число завитків на кінчиках пальців жителів Крайньої Півночі набагато вище, ніж у населяють середню смугу. І якщо наш земляк збирається працювати в екстремальних умовах вічної мерзлоти, а у нього на пальцях одні дуги, то Богданов, як лікар, порадив би йому туди не їхати - можна втратити здоров'я ...

І все ж велика частина людства - близько сімдесяти відсотків - має на кистях рук досить складні комбінації з двох типів візерунків - петлі і завитки, петлі і дуги. Але розташування їх може бути саме різне. Одне поєднання - людина банальний, інше - складний і з дивацтвами. Володарів трьох типів пальцевих малюнків одночасно набагато менше, але всі вони безумовно - негармонійні натури.

Ліворукості. За двадцять років заняття дерматогліфіка Богданов досліджував десятки тисяч відбитків пальців і долонь нині живих і тих, кого давно вже немає в живих. Копався в різних вітчизняних архівах - літературних, криміналістичних. Але «улов» вийшов менше очікуваного. Відбитків багатьох знаменитих діячів минулого там просто немає. Зате в Америці свого часу дактилоскопіювали всіх, хто туди приїжджав. Тому зараз тільки там можна знайти «пальчики» Бальмонта, Шаляпіна, Рахманінова, Горького ... Добре б з'їздити! Однак поки це тільки мрії ...

Відбитки рук С. Ейзенштейна (зліва) і нижчої мавпи - гелади

У Росії такі документи теж могли б бути. Зліпки рук геніїв раніше знімали частенько. Але основна увага приділялася зовнішній стороні кисті, тоді як для розуміння природи людини внутрішня поверхня набагато цікавіше, оскільки вона покрита гребньовій шкірою. А її специфічні візерунки - носії величезною інформації. «Я навіть не знаю, з чим це порівняти, - гарячкує Богданов. - Це все одно що ви прийшли до когось в будинок, а там найцінніші оригінали Коровіна або Куїнджі перевернуті задником назовні, щоб була видна етикетка з прізвищем автора, а не його творіння ».

Богданов тримав в руках зліпок з лівої кисті Тургенєва. Але на ній рельєф гребньовій шкіри абсолютно не читався. Йому просто не приділили уваги. Скульптор Луцький, роблячи зліпки обох рук Маяковського, виявився прозорливіший. На гіпсі рельєф ліній долонь поета більш-менш помітний. Але Луцький втиснув ці гіпсові кисті рук Маяковського в п'єдестал, і звідти їх тепер, на жаль, не вийняти. Безцінний долонний візерунок поета для дерматогліфістов втрачений.

Залишився у дослідника один лише візерунок кінчиків пальців - з картотеки департаменту поліції. Маяковського адже заарештовували. Звичайно, повної картини про особливості нервової системи поета та його характері тепер не складеш, але відбитки пальців теж говорять багато про що. Наприклад, Богданов з повною упевненістю може стверджувати, що Маяковський був дуже неврівноваженим, але відходить, з легкістю ображав інших і що в картині його відбитків відсутні ознаки ліворукості. А як відомо, Маяковський застрелився лівою рукою. Це не підтверджує версію про його вбивство, але ставить питання: чому правша стрілявся лівою рукою? І чому він взагалі виявився схильним до суїциду?

- Як психіатр, постійно спостерігає за хворими, - каже Микола Богданов, - можу з упевненістю сказати, що до суїциду в основному схильні люди, які мають на кистях ознаки ліворукості. Це виражається складнішими візерунками на пальцях лівої руки. Слабо виражені ознаки ліворукості були, наприклад, і у Осипа Мандельштама. Він відрізнявся вираженою вразливістю, в основному за рахунок високої вразливості психіки ...

Натура складніша, ніж Маяковський, Осип, за твердженням Богданова, був романтичним, що захоплюються, довірливим і в той же час потайним, а також злопам'ятним і мстивим. Завдяки організації своєї нервової системи, він часто здійснював дивні вчинки. Потім довго пам'ятав про них, мучився скоєним, але ніколи в цьому не зізнавався. Богданов підкреслює, що не читав мемуарну літературу про Мандельштама і судить про його особливості виключно по візерунках на пальцях. Так само як і у Маяковського, у нього були петлі і завитки, хіба що локалізація відрізнялася. Але ось як вийшло: не схильна до самогубства Маяковський застрелився, а схильний до суїциду Мандельштам загинув в таборах ...

- Що ще стосується ліворукості ... У нього можливо різне походження. Є лівші фізіологічні, у них більш складний візерунок розташований на пальцях лівої руки проти більш простого на правій. А є лівші, що стали такими в результаті травми, у них такої асиметрії немає. Ми звикли до того, що слово «лівша» - значить леворукий. Але фахівцям відомо: людина може бути шульгою з будь-якого парного органу - наприклад, по оці або по вуха. При цьому і лобова кора, і тім'яна в головному мозку - зони аналізу інформації - у них, як і у правшів, більш складно влаштовані в лівій півкулі. Лівшів з більш складним пристроєм цих зон в правій півкулі - одиниці. Таким, наприклад, був Чикатило. І це його психічний левшество стало базою для розвитку поведінки, що відхиляється від нормального.

Я абсолютно впевнений, що дерматогліфіка з повною достовірністю пояснює, чому Чикатило взяв ніж і пішов вбивати. У нього рідкісна організація нервової системи, більш складно влаштовані блоки в правій півкулі мозку, тому він і світ осмислював інакше і дуже емоційно. Це робило його надзвичайно вразливим, якщо завгодно, «людиною без шкіри». Найменший дотик до «оголеною душі» доставляло йому нестерпний біль. А своїми злочинами він захищався: до мене життя агресивна, і я буду агресивний. Мене ображають - я теж ображу. Дерматогліфіка маркує все це дуже чітко. У Чикатило простежувалася асиметрія по великих пальцях рук - на лівому був дуже складний малюнок ...

Швидше за все, ознаки ліворукості знайшлися б і на відбитках пальців поета Лозино-Лозинського, який був одержимий манією самогубства. Чотири рази він намагався звести рахунки з життям: два рази невдало стрілявся, два рази брав великі дози морфію, під впливом яких писав дуже цікаві для психіатрів записки. Але, на жаль, його арештантський картка в поліцейському архіві чомусь відсутня. А могла б розповісти багато цікавого.

Правда, в тому ж архіві збереглася картка Максиміліана Волошина. Але відбитки пальців у нього чомусь не знімали ...

Нещодавно в Інтернеті були опубліковані «пальчики» Альберта Ейнштейна. Богданов на них нарахував сім завитків! Чи не тут чи ключ до розуміння геніальності? У Мандельштама було чотири завитка на пальцях, що говорить про його високий творчий потенціал, у Маяковського - три з десяти можливих. Ейнштейн переплюнув обох. Людина дуже ранима, але неконфліктний, до найглибшої старості зберігав в собі найсильніші спогади дитинства, які наклали відбиток на його подальше життя. Він нагадував людину-коробочку - все зберігав всередині. І не поспішав виявляти перед оточуючими свої таланти. Всі люди з великою кількістю завитків в дитинстві розвиваються повільно, але потім саме і реалізуються в житті.

А Сергій Ейзенштейн був носієм відразу десяти петель! Таких людей важко характеризувати - занадто широкий у них діапазон реакції. Але всі вони дуже діяльні, контактні, терпимі ... Деякі особливості малюнка дозволяють судити про некрепком з народження здоров'я режисера і великому ризику інфаркту. Від нього він, до речі, і помер, що підтверджує правильність висновків Богданова.

ШЛЮБИ. «Для мене, як для дослідника, перш за все важливий такий факт: збіг дерматогліфічних малюнків в сімейних парах - вагомий доказ того, що дерматогліфіка дійсно відображає психічні особливості людини. Тому що шлюбні союзи полягають саме за психологічними характеристиками. При цьому більшість навіть не уявляють, які у них на руках візерунки.

Звичайно, не слід вибирати собі пару тільки за відбитками пальців. А ось у випадку загрози розлучення дійсно варто подивитися на візерунки рук і переконатися, що з організації нервової системи ваша друга половина дуже схожа на вас. Адже ймовірність того, що вдруге ви наступите на ті ж граблі, дуже велика ... »

Микола знав сімейну пару, дуже міцну, у якій завитки перебували в міжпальцевих проміжках! А це візерунок, що зустрічається в одному випадку з десяти тисяч. Уявляєте? З десяти тисяч можливих варіантів люди наосліп знайшли один одного! Орієнтуючись виключно на психологічні характеристики.

В іншій родині у подружжя в дерматогліфіки виявилися ознаки ліворукості. І що цікаво: дружина носила прізвище Левшина, а чоловік - Шуйкін, що в перекладі з староруської означає «лівша». Даний випадок цікавий тим, що люди підсвідомо об'єдналися не тільки по дерматогліфічний візерунку, але ще і за типом асиметрії.

Однак є, звичайно, і візерунки несумісні. Так, дуги ніколи не об'єднуються з дугами. Носії таких малюнків дуже прямолінійні, на компроміс не йдуть, і їх співжиття неможливо. Але якщо таке все ж трапляється, то сім'я швидко розпадається.

Людей з великою кількістю дуг зазвичай тягне до людей з завитками. При цьому дуги грають в сім'ї домінуючу роль. Це все заздалегідь відомо по малюнку. Точно так же до шлюбу можна визначити майбутніх «підкаблучником».

Оскільки візерунки на пальцях в більшості випадків успадковуються, Дерматогліфіка іноді використовують для встановлення спірного батьківства. У якихось випадках це дає стовідсоткову достовірність результатів. В якихось - метод не спрацьовує. Наприклад, якщо мати і передбачуваний батько мають на руках тільки по десять петель і дитина - теж, то тут про батьківство нічого не можна сказати. Але якщо всі троє мають ті ж десять петель, а у дитини і передбачуваного батька є ще й рідкісний візерунок, наприклад, по типу завитка на подушечці під великим пальцем долоні, то можна сміливо стверджувати: чоловік - рідний батько дитини.

- Такі дослідження могли б проводити ще з минулого століття. Але фахівців у нас, на жаль, замало. Зараз основний тест будується на вивченні ДНК, що дуже дорого. За крові, звичайно, отримують результати, але не підтверджують, а виключають батьківство. Простіше і точніше користуватися дерматогліфіка. В інших випадках вона незамінна ...

Про що розкажуть НОГИ. Зрозуміло, все переглянуті за двадцять років відбитки пальців навряд чи варто зберігати. Тому колекція Миколи Богданова полягає лише з рідкісних візерунків. Один з таких зустрічається на мільйон. Він так само незвичайний, як люди з природними зеленими волоссям або з синіми зубами. Дати психологічну характеристику такій людині практично неможливо. Але Богданов знає закономірність: чим рідше зустрічається узор, тим частіше він розташовується відразу на всіх пальцях рук. А ніг? Що взагалі можна визначити по малюнку ніг? І наскільки він нагадує малюнки рук?

Віявляється, дерматогліфіка ніг більш симетричним, там мало завітків, много петель. Виняток становлять лише великі та середні пальці, де найбільш часто зустрічаються завитки. До того ж стопа сама має візерунки. У тому, що це говорить багато про що, дерматогліфісти не сумніваються. Тільки ось про що - поки не знають ...

МИ нерозумно МАВПИ? В антропології є розділ дерматогліфіки, що вивчає відмінності між мавпою і людиною. Цією темою володіє лише вузьке коло фахівців, тому приготуйтеся до сенсації.

- дерматогліфічний картина долоні мавпи набагато складніше, ніж у людини, - розповідає Микола Богданов. - Можете собі таке уявити? Інформація тут закладена невичерпна, але осмислити на сьогоднішній день ми можемо лише частина. Якщо вибудувати ряд: нижчі мавпи - макаки, гелади, павіани, вищі мавпи - людиноподібні і потім - сама людина, і порівняти дерматогліфічний картину, то навіть неспеціалісту видно, наскільки вона спрощується від нижчого виду до вищого. Значить, і нервова система теж спрощується відповідно. Звідси з дуже високим ступенем ймовірності можна припускати, що при еволюції приматів їх мозок в чомусь ускладнювався, а в чомусь спрощувався. Перш за все це стосується підкіркових утворень. Тому мавпа здатна на багато що таке, на що людина не здатна, - її мозок в деяких областях складніший.

Наприклад, якщо вдається приручити мавпу, то це найкраща нянька і кращий пастух для худоби. Павіани не дозволяють козенята заблукати в стаді, носять слабких на руках, дуже тонко передчувають, коли з'явиться ворог, і відразу повертають стадо в стійло. У них приголомшлива координація рухів. На величезній відстані вони можуть потрапити людині точно в око, що гомо сапієнс абсолютно недоступно ...

За твердженням Богданова, примати відчувають набагато тонше людей і дуже їх бояться. Мабуть, в силу організації своєї нервової системи вони розуміють, наскільки складний і небезпечний для них світ, тому від людей, як головного джерела небезпеки, вважають за краще триматися подалі. Мавп дуже важко приручати. І якщо ви бачите на вулиці фотографа, що пропонує знятися з мавпочкою на руках, знайте: тварині вже настільки погано, що воно не може чинити опір. А в зоопарках при пересаджуванні з клітки в клітку мавпам дають воістину кінські дози заспокійливого. Доза седуксена, якій можна заспокоїти мавпу, майже в п'ять разів вище дози, необхідної кенгуру - тварині превеликий. Тому життя мавп в зоопарку тужлива. Вони не можуть реалізувати в клітці свій високий потенціал.

До речі кажучи, для древніх єгиптян символом мудрості була саме собакоголовий мавпа-павіан. Напевно, вони знали про цих приматів те, чого не знаємо ми ...

Так для чого ж мавпам такий складний мозок?

- Мабуть, умови, в яких вони живуть, дуже складні, - відповідає Микола. - І їм доводиться адаптуватися з максимальною напругою. А ми звикли ділити весь світ на людей і тварин, що абсолютно неправильно. Напевно, природа заклала в організацію нервової системи приматів дуже потужний фундамент, а коли з'ясувалося, що це, можливо, надмірно, мозок почав спрощуватися ...

Це підтверджується ще і таким фактом. Візерунки на долонях людини (не плутайте їх з лініями) - явище рідкісне, а для мавп - звичайне. Як правило, люди з візерунками на долонях - з проблемами. Вони більш тривожні, агресивні, частіше відчувають страх і, на жаль, нерідко виявляються в психіатричній лікарні. Психіатр Богданов не раз помічав: людей з візерунками на долонях там набагато більше, ніж серед здорових. Вони не змогли адаптуватися в цьому світі, надто жорстоким він для них виявився ...


авторизованого: Володимир Абарінов

Пам'ятаєте епізод з фільму «Сімнадцять миттєвостей весни», коли Мюллер демонструє Штирлицу відбитки його пальців, зняті з валізи російської радистки?
Як переробити всі справи?
А тепер уявіть ситуацію: англієць часів Тасмана, першовідкривача континенту, побачив дивне сумчаста тварина і запитав у аборигена: «Хто це?
Це не підтверджує версію про його вбивство, але ставить питання: чому правша стрілявся лівою рукою?
І чому він взагалі виявився схильним до суїциду?
Чи не тут чи ключ до розуміння геніальності?
Уявляєте?
А ніг?
Що взагалі можна визначити по малюнку ніг?
І наскільки він нагадує малюнки рук?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов