Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Насоси для підвищення тиску води у водопроводі

  1. Чому необхідно використовувати зазначене обладнання?
  2. Чому буває слабкий напір води?
  3. Які є типи насосів?
  4. На що звернути увагу при виборі насоса?
  5. Як проводити монтаж?

Наша сеть партнеров Banwar

Дуже часто наші водогони не відповідають прийнятим нормам, тому необхідно використовувати насоси, які підвищують тиск води у водопроводі в квартирі або приватному будинку Дуже часто наші водогони не відповідають прийнятим нормам, тому необхідно використовувати насоси, які підвищують тиск води у водопроводі в квартирі або приватному будинку.

Буває, що тиск води в центральному водопроводі дуже низька. Тому нормально користуватися їм не вдається і щоб знайти вихід із ситуації необхідно усунути зазначений недолік. Наявність сучасного обладнання допомагає дуже просто все виправити. У цьому допоможуть побутові насоси, які підвищують тиск води у водопроводі.

Чому необхідно використовувати зазначене обладнання?

За існуючими стандартами, в міському водопроводі на вході в будинок тиск води має становити 4 атмосфери або майже 41 метри, але наші комунальні господарства рідко дотримуються встановлених норм, тому показники зазвичай нижче зазначених. Особливо в таких ситуаціях страждають жителі верхніх поверхів, у яких зазвичай вода з крана ледь тече або взагалі до них не доходить.


Якщо напір в системі знижується нижче 2 атмосфер, це призводить до того, що практично неможливо підключити побутову техніку, таку як посудомийна або пральна машинка, а про джакузі або душі Шарко взагалі говорити не доводиться. Знайти вихід з даного положення можна. Для цього достатньо встановити спеціальний насос, який зможе підвищити тиск води в системі до необхідних параметрів.

Але бувають такі випадки, коли тиску води в системі не вистачає навіть на те, щоб забезпечити не підвищений, а хоча б нормальний напір з крана, а на самі верхні поверхи вода взагалі не доходить.

Чому буває слабкий напір води?

Перед тим як встановити пристрої, що дозволяють підвищити тиск у водопроводі, спочатку необхідно визначитися з причинами, які призвели до виникнення зазначеного явища.

Проблеми з напором можуть бути такими:

  • вода тече з крана, але під слабким тиском, тому посудомийна і пральна машини не працюють. У таких випадках впоратися з проблемою допоможе насос, що підвищує тиск в системі;
  • якщо вода не доходить до вашого поверху, то тут такий насос вже марний. Тут допоможе придбання самовсмоктуючий насосної станції, а щоб натиск був стабільним, треба ще придбати гідроакумулятор;

  • причина може бути в засміченості труб. Щоб вирішити проблему, необхідно почистити або краще замінити труби новими, після чого все стане на свої місця;
  • особливо актуально використання насосів для підвищення тиску в будинках, де використовується автономне водозабезпечення або якщо вода надходить з сільського водогону, в якому складно забезпечувати необхідне стабільне тиск;
  • дуже часто на протязі дня відзначається непостійний натиск, при цьому в години пік він мінімальний, тоді як в інший час тиск відповідає нормі. В цьому випадку допоможе виправити проблему гідроакумулятор великого обсягу, використання якого забезпечить стабільний напір протягом усього дня.

Які є типи насосів?

Класифікація зазначеного обладнання проводиться в залежності від різних параметрів його роботи.

Такі насоси можуть працювати в ручному або автоматичному режимі. У першому випадку необхідно постійно контролювати роботу насоса, дивитися, щоб він не перегрівався, коли працює без води. Автоматичне обладнання контролюється датчиком напору і включається тільки тоді, коли треба підвищити тиск, а в інших випадках воно автоматично вимикається. Це дозволяє комфортно користуватися таким насосом для води, так як за ним не треба постійно стежити і він більш економічний у порівнянні з попереднім варіантом.


Відрізняється обладнання і за способом охолодження. При «сухому» роторі він охолоджується за рахунок лопатей, які знаходяться на валу. Такі насоси під час роботи створюють певний шум, але рівень ККД у них високий.

При «мокрому» роторі охолодження відбувається за рахунок рідини. Такі моделі працюють практично без шуму, але і ККД у них буде нижчою ніж у тих, де ротор «сухий».

При покупці зазначеного обладнання обов'язково дивіться на їх температурний діапазон, так як не всі насоси можуть працювати з гарячою чи холодною водою.

На ринку представлені як універсальні моделі, так і ті, які призначені для роботи тільки з гарячою або тільки з холодною водою.

Крім цього, такі насоси діляться на побутові, які використовуються для будинку, і на промислові моделі. У промислових агрегатів потужність вище, вони стійкі до пошкодження твердими включеннями, які можуть бути у воді, на них найчастіше використовуються трифазні двигуни. При створенні промислових насосів звертають основну увагу не на високий рівень шуму, а на показники ККД.

На що звернути увагу при виборі насоса?

При покупці даного обладнання звертайте увагу не тільки на параметри самого насоса для підкачки води, але і на характеристики робочого середовища.

Якщо ви купуєте насос високого тиску, слід враховувати такі його характеристики:


  • максимальна висота подачі води, яка повинна перевищувати висоту, на якій знаходиться ваша квартира. Якщо вона буде менше, то обладнання не зможе ефективно працювати;
  • звертайте увагу на перетин труби, так як цей параметр впливає на ККД обладнання та повинен відповідати діаметру труб у водопроводі. Якщо перетин труб не буде відповідати тому, яке зазначено в інструкції, то насос буде працювати з підвищеним навантаженням і низьким ККД, що призводить до швидкого його виходу з ладу;
  • враховуйте потужність обладнання, щоб води вистачило на всіх споживачів. При цьому слід брати до уваги не тільки побутову техніку, а й душ, крани;
  • враховуйте габарити насоса і місце його установки, тому що не завжди можна монтувати обладнання там, де вам необхідно.

При цьому слід брати до уваги не тільки побутову техніку, а й душ, крани;   враховуйте габарити насоса і місце його установки, тому що не завжди можна монтувати обладнання там, де вам необхідно

При виборі самого насоса треба звертати увагу на такі його характеристики:


  • потужність агрегату;
  • його пропускна здатність;
  • тиск, який він може створити;
  • розмір насоса;
  • матеріали, з яких виконаний не тільки корпус обладнання, але і його внутрішні деталі;
  • рівень шуму має велике значення, особливо, якщо підкачує насос встановлюється в квартирі або в будинку. Постійний шум буде дратувати не тільки вас, але можуть виникнути проблеми і з сусідами;
  • важливим є і виробник, тому віддавайте перевагу відомим маркам.

Як проводити монтаж?

Спочатку необхідно визначитися з місцем установки обладнання, після чого його треба розпакувати і очистити. Обов'язково перекрийте воду в будинку або квартирі. Перед установкою насоса потрібно прочитати інструкцію, так як він може монтуватися вертикально або горизонтально.

При самостійній установці подібного обладнання домашні умільці часто використовують гнучкі трубки, що призводить до зниження ККД, та й надійність такого з'єднання буде невисокою.

Якщо неуважно прочитати інструкцію, то це може привести до неправильного монтажу вироби. Наприклад, люди нерідко плутають місцями введення і виведення, монтують обладнання в неправильному положенні.

При виборі місця треба дотримуватися певних правил: обладнання повинно бути сухим, на нього не повинні потрапляти прямі промені сонця, щоб його не перегрівати, треба уникати і низької температури, щоб вони не замерзло При виборі місця треба дотримуватися певних правил: обладнання повинно бути сухим, на нього не повинні потрапляти прямі промені сонця, щоб його не перегрівати, треба уникати і низької температури, щоб вони не замерзло.


Під час роботи агрегату з електромоторами створюється вібрація, яка з часом може призвести до послаблення його кріплення, тому треба періодично перевіряти надійність останнього.

Якщо треба лише трохи підвищити тиск в системі (на 1-2 атмосфери), то досить буде придбати компактний насос. Багато фахівців рекомендують встановити не один потужний і дорогий насос, а кілька невеликих, які розташовуються перед точками забору води та приладами, яким не вистачає тиску для їх нормальної роботи.

При виборі такого обладнання не варто сильно економити. Краще придбати дорожчу, але якісну модель, яка забезпечить не тільки нормальний рівень тиску води в квартирі, але і буде працювати довго і надійно.

Чому необхідно використовувати зазначене обладнання?
Чому буває слабкий напір води?
Які є типи насосів?
На що звернути увагу при виборі насоса?
Як проводити монтаж?
Чому необхідно використовувати зазначене обладнання?
Чому буває слабкий напір води?
Які є типи насосів?
На що звернути увагу при виборі насоса?
Як проводити монтаж?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов