Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Насосна станція для дачі, як вибрати, підключити, обслуговувати, ремонтувати

  1. Насосна станція для дачі
  2. Насосна станція для дачі як вибрати (відео)
  3. 2. Насосні станції для перекачування грунтових вод
  4. 3. Насосні станції для викачування зливних ям
  5. Пристрій гідроакумулятора (схема)
  6. Схема підключення насосної станції
  7. Заміна груші в насосній станції, фото інструкція
  8. Заміна груші в насосній станції відео
  9. Заміна крильчатки насосної станції

Наша сеть партнеров Banwar

У статті розберемося як працює насосна станція, як вибрати і що потрібно знати при ремонті і обслуговування її. Насосна станція може здійснювати перекачку не тільки води. Однак, як правило, дані прилади використовують для перекачування звичайної води або каналізаційних стоків.

Зміст:

Насосна станція для дачі

У насосної станції є одне головне достоїнство - вона спочатку готова до використання. Як це розуміти? Щоб забезпечити автоматичну роботу насоса, потрібно під'єднання гидробака, зворотного клапана, автоматики, і багато чого іншого. У насосній станції всі ці предмети вже передбачені конструкцією, яка одночасно з цим є компактною і універсальної.

Насосна станція для дачі як вибрати (відео)

Насосні станції і їх види

1. Насосна станція водопостачання

Перший прилад, найчастіше, є невеликим агрегатом, в якому передбачені: низький рівень шуму, можливість перекачування порівняно невеликої кількості рідини і харчування від електромережі. Використання подібних насосних станцій потрібно, щоб підкачувати воду з колодязя, неглибокої свердловини або щоб підвищити тиск в системі дачного водопроводу. Така насосна станція називається насосною станцією водопостачання.

2. Насосні станції для перекачування грунтових вод

Зовсім інша справа - це насосна станція для викачування ставка, осушення ділянки або відкачування дренажної рідини. Такі насосні станції називають насосними станціями для перекачування грунтових вод. Якщо в насосних станціях під водопостачання пріоритетними є завдання мінімізації шуму та викачування необхідного для особистого користування кількості рідини, то насосні станції під відкачування ґрунтових вод повинні перекачувати якомога більше рідини за мінімальний часовий відрізок і не забиватися піском або іншим абразивів.

3. Насосні станції для викачування зливних ям

Насосні станції для перекачування фекальних стоків (зливних ям), відрізняються матеріалом корпусу насоса і крильчатки. У більшості випадків, в комплекті каналізаційних насосних станцій передбачаються потужні ножі, для перемелювання всіляких органічних включень. Ще одним підвидом каналізаційних насосних станцій, є насосні станції під відкачку дренажу, в комплекті яких є дизельний або бензиновий двигун, їх ще називають мотопомпами.

Мотопомпа є повністю автономної насосною станцією, якою можна користуватися в умовах лісу, поля, в тайги і т.д. Подібними насосними станціями часто використовуються бригади ремонтників і МНС.

А якщо забути про екстремальних умовах, то насосні станції є вірними і надійними помічниками в домашніх умовах, на дачі, або в котеджі, які подбають про те, щоб у вас завжди була вода!

Пристрій гідроакумулятора (схема)

Пристрій гідроакумулятора (схема)

Схема підключення насосної станції

Схема підключення насосної станції

Заміна груші в насосній станції, фото інструкція

Як і будь-які прилади, насосні станції іноді виходять з ладу. Тому може бути безліч причин - використання не за призначенням, заводський брак, форс-мажор, або банальний знос. Однак, одним з найбільш вразливих місць насосної станції є груша. Саме заміна груші в насосній станції і є основною темою викладеного нижче тексту.

Сам гідроакумулятор:

Щоб дістатися до груші, потрібно спершу розібрати гідроакумулятор в якому вона знаходитиметься. Гидроаккумулятор є бачком, для накопичення води. У залізному бачку можна побачити гумову ємність, це і є так звана груша або мембрана, рідина накопичується саме в цій деталі, від чого вона роздувається.

Завдяки їй рідину і залізний бачок не контактують. Так ось, трапилася така неприємність як вихід з ладу цієї мембрани (гумової груші).

Однак, замінити її в сервісному центрі - це даремно витратити гроші. Заміна гумової груші - це дріб'язкова справа (потрібно всього лише подбати про покупку відповідної за розміром груші), яке докладно проілюстровано на картинках наявних нижче.

Заміна гумової груші - це дріб'язкова справа (потрібно всього лише подбати про покупку відповідної за розміром груші), яке докладно проілюстровано на картинках наявних нижче

Заміна груші в насосній станції відео

Варто зазначити, що у деяких виробників, насосні станції поставляються з бракованими гумовими грушами, наприклад, цим грішить фірма Ergus. Вихід з ладу мембрани відбувається протягом місяця використання, при чому гарантійний ремонт на дану поломку не поширюється.

Заміна крильчатки насосної станції

Заміна крильчатки насосної станції - це я ніж рано чи пізно стикається кожен власник даного приладу. Ці дії можуть бути виконані і в сервісі, проте, навіщо платити за дріб'язкову роботу, та й самому цікавіше!

У задній частині насосної станції розташовується електродвигун, вал якого і оснащений цієї самої крильчаткою (робочим колесом). Крильчатка є основним механізмом, що дозволяє насосної станції здійснювати перекачку води. Кріпитися крильчатка прямо на вал ротора (стопоритися за допомогою шпонки або болта, шпонка часто слізиваеться, так що в першу чергу перевірте її цілісність) а завдяки керамічному сальнику виключається можливість попадання рідини в двигун.

Для від'єднання крильчатки буде потрібно виконати демонтаж болта, який її зміцнює. Однак, оскільки підстава, на якому кріпитися робоче колесо - це обертається вал, завдання ставати не такий простий, як можна подумати. Демонтаж болта передбачає фіксацію вала, а для цього, необхідно зняття кришки і вентилятора з протилежного боку двигуна.

Знявши кришку і вентилятор, ми отримуємо доступ до іншого кінця валу, який без праці фіксується, після чого крильчатка може бути знята.

Відзначимо також, що в деяких насосних станціях встановлюються крильчатки з латуні або нержавіючої сталі, що значно подовжує термін їх експлуатації. Напевно, єдина причина заміни робочого колеса такого типу - це деформація льодом, при сильному морозі.

Як це розуміти?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов