Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Насосна станція водопостачання для приватного будинку: як вибрати, принцип роботи і ціни

  1. Загальний принцип роботи
  2. Особливості станції, що має накопичувальний бак
  3. Особливості Ісдел з гідроакумулятором
  4. Особливості пристроїв з вбудованим і виносним ежектором
  5. Устаткування з виносним ежектором
  6. Вибираємо насосну станцію
  7. Підведення підсумків

Наша сеть партнеров Banwar

Для того щоб забезпечити автономне водопостачання приватного будинку або дачі водою, найкраще зробити свердловину.

Для того щоб забезпечити автономне водопостачання приватного будинку або дачі водою, найкраще зробити свердловину

Багатьох людей цікавить питання, як вибрати насос для свердловини, на які його критерії треба звертати увагу в першу чергу?

Рекомендуємо вам почитати інформацію про використання насосної станції для вашого колодязя .

Загальний принцип роботи

Відразу варто відзначити, що для забезпечення автономного водопостачання будинку, необхідно купувати якісну насосну станцію, яка буде забезпечувати необхідний обсяг води і при цьому надійно і довго працювати, тому ціна таких пристроїв буде не маленькою.

Незалежно від типу придбаної насосної станції, водопостачання приватного будинку або дачі здійснюється за одним принципом. За допомогою насоса відбувається закачування води в накопичувальний пристрій, у міру того, як з нього буде витрачатися вода, насос в автоматичному режимі проводить її підкачування.

Хоча принцип роботи такої системи водопостачання будинку і досить простий, тут використовуються складні пристрої, ціна на які буде значною.

Хоча принцип роботи такої системи водопостачання будинку і досить простий, тут використовуються складні пристрої, ціна на які буде значною

Мал. 1 - Зовнішній вигляд насосної станції

Здійснюючи вибір насосної станції, треба звертати увагу на її основні характеристики, а для цього треба бути підготовленим, краще вивчити пристрій насосної станції і принцип її роботи, тоді ви зможете її встановити навіть своїми руками.

Головними складовими насосної станції, що встановлюється в приватному будинку або на дачі є насос і накопичувач, який в свою чергу може бути у вигляді бака або акумулятора.

Насос може бути без ежектора, ежектор може бути вбудований в його конструкцію або виносним.

Крім зазначених складових, в складі насосної станції, яка забезпечує водопостачання дачі або приватного будинку, обов'язково є пристрій, що забезпечує контроль за подачею води. Воно складається з датчика тиску або поплавкового клапана і електроніки. Принцип роботи даного обладнання буде багато в чому залежати від його пристрою і конструкції.

Особливості станції, що має накопичувальний бак

Це одні з перших конструкцій, які робилися своїми руками, але зараз вони практично не використовуються. Схема їх роботи заснована на тому, що на горищі необхідно встановити накопичувальний бак, в який за допомогою насоса з колодязя або свердловини накачується вода, а потім вона подається в приватний будинок.

Схема їх роботи заснована на тому, що на горищі необхідно встановити накопичувальний бак, в який за допомогою насоса з колодязя або свердловини накачується вода, а потім вона подається в приватний будинок

Мал. 2 - Приклад насосних станцій для дому

Перевагою такої конструкції було просте її пристрій, невисока ціна і те, що все можна було зробити своїми руками, але з'явилися більш сучасні схеми забезпечення водопостачання будинку, такі як насосні станції, які практично витіснили дану конструкцію.

В цьому випадку вода до споживача йде самопливом через різницю висоти між краном і накопичувальним баком. Для контролю води в баку використовується поплавковий клапан, який при досягненні або зниженні рівня води включає або відключає подачу води з колодязя або свердловини.

Перевагою такого пристрою є його енергетична ефективність, так як водяний насос починає працювати, тільки коли вода в баку досягне мінімального рівня, не так, як при використанні насосної станції, практично при кожному відкритті крана.

Мал. 3 - Схема установки насосної станції

Ціна такого насоса буде невеликою, а накопичувальний бак можна зробити своїми руками. Їх зручно використовувати, якщо дебіт колодязя або свердловини невеликий. Ви можете накачати воду в накопичувальний бак, який зазвичай роблять своїми руками і він великих розмірів, таким чином, забезпечите собі запас води.

Недоліком такої системи є те, що в разі неспрацьовування клапана, водою заллє як горище, так і весь будинок.

Щоб цього не відбувалося, обов'язково в бак необхідно правильно провести установку запобіжного патрубка і вивести його за межі приміщення.

Якщо робити бак зі сталі своїми руками, то вода може мати неприємний присмак, тому треба використовувати тільки нержавіючу, харчову сталь. Сучасні накопичувальні баки роблять з полімерних харчових матеріалів, ціна на них невисока і доступна.

Особливості Ісдел з гідроакумулятором

Така схема роботи у всіх сучасних насосних станцій, що забезпечують автономне водопостачання приватного будинку або дачі від свердловини або колодязя. Функцію накопичувального бака в даному випадку виконує гідроакумулятор, який виконаний у вигляді порівняно невеликої ємності.

Усередині гідроакумулятор розділений за допомогою еластичної мембрани на два відділення. В одному з них знаходиться повітря, а в іншому вода. Зрозуміло, що ціна на такі пристрої буде значно більше, ніж при використанні накопичувального бака.

Установка такої системи може бути виконана самостійно, просто треба все правильно підключити, перед цим вивчивши інструкцію до насосної станції.

Принцип її роботи наступний: чим більше води в баку, тим вище буде тиск на його виході, це створюється за рахунок того, що відбувається стиснення повітря, і він починає працювати як амортизатор.

Мал. 4 - Станція з гідроакумулятором

Таким чином, можна відрегулювати тиск в системі водопостачання будинку, незалежно від того, де знаходиться гідроакумулятор і яку відстань до колодязя або свердловини.

За періодичністю наповнення бака водою стежить спеціальний датчик, який проводить включення і відключення насоса, що подає воду з свердловини або колодязя. В цьому випадку не буває протікання, так як відбувається автоматичне відключення насоса.

Основним недоліком такої системи водопостачання є те, що в гидроаккумуляторе накопичується невеликий об'єм води. Залежно від його типу, це зазвичай 20-25 літрів.

Ще одним недоліком є ​​те, що обслуговувати свердловину або колодязь з невеликим дебітом така система не зможе.

Ще одним нюансом є те, що ціна гідроакумулятора досить велика, роблять його зі сталі, так як він працює під великим тиском.

Особливості пристроїв з вбудованим і виносним ежектором

Мал. 5 - Устаткування з вбудованим ежектором

Якщо ви вирішили вибрати таку станцію, то необхідно знати, що її підключення можна виконувати як до накопичувального баку, так і до гідроакумулятори.

Зі свердловини або колодязя вода піднімається по трубі і в ній створюється розрідження, щоб вода рухалася, ежектор через себе перекачує повітря, у воді може знаходитися до 25% повітря.

У таких конструкціях використовується тільки відцентровий насос, вібраційний працювати в таких умовах не зможе.

Вибрати таке обладнання можна тільки в тому випадку, коли глибина свердловини не перевищує 10 метрів. Його недоліком є ​​те, що під час роботи створюється багато шуму, тому підключення і установку краще виконувати не в житловому, а в підсобному приміщенні.

Вибір такого обладнання треба робити в тому випадку, коли у воді може бути пісок, так як це для нього не страшно. Ціна на такі станції порівняно невисока.

Устаткування з виносним ежектором

У цьому варіанті забірний вузол знаходиться за межі корпусу насоса. До такого ежектору йде окремо вакуумний і напірний шланг. Спочатку вода по вакуумному рукаву подається в накопичувач або в нагнітальний рукав, після чого в ньому підтримується натиск насосом і ежектором.

Спочатку вода по вакуумному рукаву подається в накопичувач або в нагнітальний рукав, після чого в ньому підтримується натиск насосом і ежектором

Мал. 6 - Система з виносним ежектором

Для обслуговування виносного ежектора необхідний вібраційний насос, який боїться забруднення, тому вибрати таке обладнання можна тільки при наявності чистої води також він боїться «газованої».

Щоб захистити від мулу, на забірний отвір треба встановлювати сітку, що фільтрує.

Особливістю і перевагою такого обладнання є можливість подачі води з великої глибини, але зазвичай це не більше 60 метрів.

Такі станції працюють безшумно, але і ціна у них вище, це треба враховувати при здійсненні вибору.

Вибираємо насосну станцію

Мал. 7 - Насосна станція італійської фірми «Марина»

На сучасному ринку представлено багато моделей, які відрізняються як ціною, так і своїми характеристиками.

Чим менше відстань до приміщення і глибина свердловини, тим меншої потужності обладнання можна встановлювати, відповідно і вартість буде менше.

Не рекомендується проводити вибір найпотужнішою станції, так як це не завжди виправдано. Її продуктивність може перевищувати дебіт свердловини.

Для того щоб обладнання працювало довго, треба вибрати те, у якого бак зроблений з неіржавіючої сталі. Якщо ви хочете, щоб рівень шуму при роботі насоса був меншим, краще вибрати бак з чавуну.

При здійсненні вибору не варто купувати найпотужніше і дороге обладнання, треба виходити з необхідних характеристик, наприклад якщо глибина колодязя до 8 метрів, то буде достатньою установка станції потужністю 0,8-1,2 кВт.

Мал. 8 - Насосна станція китайської фірми «Спрут»

При невеликій відстані до будинку і невеликій кількості води, можна вибрати міні-насосну станцію, вона більше підходить, коли на дачі проживають сезонно.

Якщо вода знаходиться на великій глибині, то треба встановити глибинний насос разом з насосною станцією.

Якщо ви встановили насосну станцію побутового призначення, то використовувати її для поливу ділянки не рекомендується, так як часті включення призводять до передчасного виходу обладнання з ладу. Якщо вам треба поливати город, краще для цього придбати недорогий насос.

При здійсненні вибору, треба звертати увагу на продуктивність станції, тобто на обсяг води, який вона може подавати за одиницю часу. Зайва продуктивність буде приводити тільки до переплат за електроенергію.

Для визначення продуктивності треба враховувати такі параметри:

  1. глибина свердловини, вона вимірюється від її дна до рівня землі;
  2. статичний і динамічний рівень.

Дуже потужна станція призводить до того, що відбувається замулювання свердловини. Для сім'ї, що складається з 3-4 чоловік, буде досить станції, що генерує 50-метровий напір, в годину виробляє до 4 кубічних метрів води і має обсяг гідроакумулятора 20-25 літрів.

Дивіться відео-огляди найпопулярніших моделях:

Підведення підсумків

Якщо підвести підведення підсумків за вибором насосної станції, то оптимальні варіанти будуть виглядати так:

  • якщо свердловина глибинна, то необхідно купувати насос з вбудованим ежектором в комплексі з виносної насосною станцією. Такі моделі не бояться забруднень води і можуть подавати її з великої глибини. Даний варіант підходить для водопостачання ресторану, багатоповерхового будинку і на виробництві;
  • якщо свердловина глибинна, але використовується для побутових потреб, то треба купувати насос з виносним ежектором і гідроакумулятор. Таке обладнання може подавати воду з великої глибини, під час роботи практично не шумить, тому його можна встановлювати прямо в приватному будинку;
  • якщо свердловина неглибока, то буде досить насоса без ежектора, він підходить для забезпечення водою дачі, при її сезонному використанні.

Назва Одиниця виміру Вартість, руб. З гідроакумулятором шт. 14000-16000 З вбудованим ежектором шт. 10000-12000 З виносним ежектором шт. 15000-18000

Таблиця 1. Вартість обладнання.

Перед тим, як вибрати насосну станцію для забезпечення автономного водопостачання будинку, треба вивчити принцип роботи даного пристрою, визначитися з його завданнями, необхідною продуктивністю, глибиною колодязя, його дебітом і тільки після цього можна робити вибір.

Можливо вас зацікавить наша стаття про те, як самому можна зробити свердловину на дачній ділянці?

Дивіться відео на тему:

Багатьох людей цікавить питання, як вибрати насос для свердловини, на які його критерії треба звертати увагу в першу чергу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов