Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Насосна станція не качає воду - причини і способи виправлення

  1. Вироблення на деталях або мала потужність
  2. виявлення витоків
  3. Слабку напругу і завоздушіваніе
  4. Відсутність рідини на виході з насоса
  5. Характерні проблеми для зовнішнього обладнання

Наша сеть партнеров Banwar

40660 переглядів

Безперервна подача води в будинок залежить від стабільності роботи гідравлічного обладнання. Біля виходу з ладу можуть бути різні причини, як конструкційні, так і експлуатаційні. Багато з них можна усунути самостійно, тому, коли насосна станція не качає воду, варто провести своєчасну діагностику основних вузлів.

Насос не завжди здатний вийти в робочий режим. Фактично рідину надходить через вихідний патрубок, але максимального значення за кількістю атмосфер вона не встигає набрати. Відповідно верхня межа параметра не досягається, хоча відключення не відбувається, і насосна станція працює.

Явище може бути наслідком таких подій:

  • знижена напруга, що подається на електроприлади;
  • мала потужність насоса або наявність експлуатаційного зносу елементів, що сполучаються конструкції;
  • втрати води через неякісне з'єднання на технологічних стиках, а також можливий прорив труби або одного з елементів гідравлічної схеми;
  • завоздушіваніе труб, характерне для певних моделей поверхневих насосів.

Вироблення на деталях або мала потужність

Трапляється, що не качає насосна станція належним чином через те, що експлуатаційні характеристики її не здатні досягти поставлених перед нею завдань.

пристрій комплексу

Параметри спочатку підібрані або розраховані невірно. У розрахунках не враховувалися або наводилися до великої похибки значення:

  • висота водяного стовпа з колодязя або свердловини;
  • рівень розміщення споживачів;
  • діаметр водопроводу;
  • глибина забору рідини та ін.

В тривало експлуатується обладнанні можуть проявлятися слідства його зносу:

  • крильчатка змінюється в геометричних параметрах;
  • на корпусі виникають тріщини або наслідки корозії;
  • пошкоджуються мембрани вібраційних насосів;
  • гумові елементи втрачають еластичність і мінімізують герметичність.

У подібних ситуаціях насосна станція не набирає необхідної зусилля для повноцінної роботи, але часткова подача буде здійснюватися. Верхнього порогу тиску досягти не вдасться. При цьому гідравліка може функціонувати без зупинки, що може привести до швидкого виходу з ладу електричної частини.

Кардинальним вирішенням питання є повна заміна водоподаючого комплексу на апаратуру з необхідними характеристиками.

Також можна знизити заданий найвище значення тиску. При виявленні поломок досить провести візуальну діагностику і придбати ремонтний комплект прокладок або витратних матеріалів. Пошкоджений корпус по можливості зміцнюється герметиком або епоксидною смолою.

ВІДЕО: Станція водопостачання. Основні несправності, причини та рекомендації щодо вибору

виявлення витоків

Розберемося, чому насосна станція ні до повній відповідності експлуатаційних характеристик не видає потрібний результат. Найбільш ймовірними ситуаціями є наявність в ланцюзі витоків.

Перед запуском необхідно перевірити на відсутність протікання

Причина криється в розгерметизацію трубопроводу:

  • протікає запірна арматура;
  • пошкоджена труба через корозію або механічним способом;
  • в сполучних стиках ослабло кріплення через ослаблення хомутів або недостатньої герметизації вузла.

Необхідно провести ретельний огляд всієї довжини водопроводу від забірної точки до споживачів.

Слабку напругу і завоздушіваніе

Винуватцем того, що устаткування не закачує необхідний обсяг рідини, може бути знижена напруга в електромережі. Заміряємо поточне значення і при необхідності ставимо стабілізатор.

Стабілізатор напруги

Проблемою поверхневих насосів є можливе проникнення порцій повітря. Це часто трапляється в системах, які не мають ежекторів. Подія трапляється внаслідок того, що вода йде нижче, до місця установки зворотного клапана. Може трапитися розгерметизація труби на стику з насосом або на дільниці, розташованій між насосом і збірними ділянкою.

Відсутність рідини на виході з насоса

Власники автономного водопостачання можуть стикатися з ситуацією, при якій після запуску насоса не відбувається подача рідини до споживачів. Фактично система не подає ознак працездатності, і насосна станція не качає воду. У подібних випадках варто виконати наступні дії:

  • контролюється наявність напруги в мережі, яка підходить до будинку;
  • перевіряється подача струму на реле тиску і на двигун насоса, який візуально не пошкоджений, але не качає воду;
  • здійснюється візуальний контроль кабелю на виявлення пошкоджень;
  • тестером або мультиметром заміряємо наявність електроенергії, попередньо знявши кришку з реле, там же буде видно можливе підгоряння контактів, що переривають ланцюг;
  • якщо до реле струм доходить, а далі електричні деталі не спрацьовують, то винуватцем може виявитися електродвигун, тому необхідно відгвинтити кришку на контактах борово ( «коробку» на моторі) і виявити цілісність вузла;
  • при виявленні характерного запаху паленої обмотки електродвигуна варто віддати його в ремонт, так як самостійно перемотати обмотку вийде.

Необхідно враховувати, що на кожному з типів станцій (з поверхневим або глибинним насосом) можуть проявлятися різні або загальні негативні явища.

ВІДЕО: Чому станція постійно вмикається і вимикається

Характерні проблеми для зовнішнього обладнання

Конструкція моделей насосних станцій класичного типу, з встановленим насосом на поверхні, може мати три типи:

  • ежектор вбудований в конструкцію насоса;
  • ежектор винесено за конструкцію;
  • не передбачена установка ежектора.

Проблеми можуть мати наступний характер:

  • У всмоктувальній трубі відсутня вода. Попередньо необхідно заливати воду в поверхневі насоси, які не мають ежектора. В іншому випадку подача рідини буде виключена. Якщо рідина заливалася, але згодом «пішла», то це - свідчення розгерметизації на одному з стиків або неякісному зворотному клапані.
  • Порушення герметичності з'єднання всмоктуючої труби. В такому випадку відбувається несанкціонована підкачка повітря в систему. Важливо провести візуальний контроль стиків і працездатність вхідного фільтра.
  • Проблеми зі зворотним клапаном. Забитися може не тільки клапан, але і його сітчастий фільтр. Причиною буває невелика глибина колодязя або свердловини, що призводить до засмічення піском, мулом або глиною. Досить підняти з глибини забірну частину і провести чистку.
  • Заклинювання крильчатки. Трапляється, що після тривалої перерви в роботі відбувається фіксація крильчатки в одному положенні. Потужності мотора не вистачає для її провороту. Досить самостійно вручну прокрутити вал кілька разів навколо своєї осі, щоб зняти напругу.

Досить самостійно вручну прокрутити вал кілька разів навколо своєї осі, щоб зняти напругу

Так виглядає крильчатка

  • Згорілий конденсатор також є частою причиною проблем з насосом. Під час старту буде чутися характерний звук, при якому не відбувається обертання крильчатки.
  • Зниження рівня води. Відсутність води на стороні споживача свідчить нерідко про зниження рівня рідини в свердловині. Це явище може бути сезонним для окремих регіонів.

Для достатнього обсягу води необхідно перед її обсадкою правильно визначити дебіт і, відповідно, вибрати відповідне обладнання.

Про те, як правильно розрахувати дебіт свердловини ви дізнаєтеся у статті «Насос Малюк - огляд, технічні характеристики, опис моделей»

  • Велика кількість абразивних частинок призводить до швидкого зносу певних елементів. Виробленню може піддаватися корпус або прохідні канали, а також посадочні гнізда клапанів. Також піддається зносу крильчатка. Усунути проблему можна замінивши зношені елементи або агрегат в цілому.

Варто врахувати, що в деяких випадках проблема може бути комплексною. Причин в подібному випадку буде кілька, і усувати їх доведеться послідовно.

ВІДЕО: Чому не качає воду насосна станція

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов