Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Навіщо бухгалтеру KPI: бухгалтерів будуть працевлаштовувати по-новому

  1. Звідки з'явилася потреба?
  2. Як це має відбитися на роботі?
  3. Але плюси очевидні

Наша сеть партнеров Banwar

Є деякі речі, які крім як з «п'ятою лапою» для собаки порівняти не виходить. По мережі прокотилася досить цікава інформація, згідно з якою, «сучасні» роботодавці, що почали оптимізувати «все і вся» нарешті дійшли в своєму завзятті і до бухгалтерів. Що це означає?

Ось і нам стало цікаво, чого ж «вони» у себе там придумали. При першому знайомстві з темою і почитавши відгуки наших колег, стало відомо, що відтепер частина організацій буде приймати на роботу бухгалтерів на нових умовах оплати, тобто зменшуючи посадовий оклад і додаючи до нього премію за виконання KPI.

В одній з наших попередніх заміток ми розповідали про цю систему мотивації і прийшли до висновку, що «здавна» вона була і є невід'ємним атрибутом менеджерів, чи то пак, управлінців, від яких очікують виконання нормативів, досягнення планів і т.д.

Але куди ж, питається, можна «вставити» цю систему в бухгалтерії? Наші припущення на користь того, що зниження «до нуля» виписаних штрафів - це теж свого роду «показник».

Нам важливо розуміти, чи є у цієї затії перспективи розвитку, як це працює на практиці зараз і що про це думають наші колеги. Давайте розбиратися в суті питання разом.

Давайте розбиратися в суті питання разом

Звідки з'явилася потреба?

Англійська абревіатура KPI на російську мову перекладається як «Ключові показники ефективності» (Key Performance Indicator). З однієї тільки розшифровки можна зрозуміти, що доцільність перебування працівника в офісі організації можна оцінювати за деякими параметрами, які зможуть охарактеризувати якість його роботи і оцінити його професійний потенціал.

Як це вже було сказано, саме менеджери (наприклад, з продажу) звикли отримувати свій дохід за цією схемою, орієнтуючись, в першу чергу, на% від отриманого прибутку з наданих послуг або від проданих товарів, замість величини посадового окладу.

Як з'ясувалося, KPI в різний час вводився і для секретарів, і для кадровиків, і для юристів, і для водіїв ... Можна перераховувати ще довго. Бухгалтер - це той фахівець, у якого досить регламентований набір обов'язків і, за логікою речей, KPI йому не потрібен. Його робота зводиться до того, щоб виконати поставлені завдання в строк і не допустити проблем з фінансами (це якщо дуже грубо сказати). Які ще тут можуть бути показники ефективності?

Виявляється, що можуть.

Ми запитали у наших клієнтів за послугою « хмара 1С », Чи знайомі вони з цим в своїй роботі? Серед десятка опитаних знайшовся один фахівець, хто вже працює за цією системою. Ось, що нам розповіли:

«Коли я влаштовувалася в цю компанію, мені повідомили, що мій щомісячний дохід буде складатися з посадового окладу, рівного 23000 рублів і премії. Я запитала, в яких випадках співробітник отримує премію, враховуючи, що розмір окладу дуже низький за мірками нашого регіону. На це мені відповіли, що якщо я зможу досягати показників ефективності праці, то мій дохід зросте до 55-60 тисяч.

Далі пояснили, що мова йде про відсутність штрафів, помилок в деклараціях, здачі звітності вчасно, відсутності порушень трудової дисципліни - все це формує мій дохід. Звичайно, у мене було трохи неясне відчуття від почутого, до цього я не звикла. Потім зрозуміла, звичайно, що цю схему можна описати дуже просто - будеш працювати добре, значить, будеш отримувати «звичайну» зарплату. Якщо будеш працювати погано - то «погану».

- Скажіть, скільки Ви вже пропрацювали в такому форматі? Можете поділитися враженнями?

«Працюю вже 7-ий місяць і можу сказати, що нічого особливого я не помітила. Може, просто тому, що я завжди намагаюся робити свою роботу добре. Штрафи на організацію не виписувалися, на роботу з ранку я не запізнююсь, шкідливих звичок не маю. Ось і отримую свої 55-60 тисяч ».

- Вибачте за нескромне питання, але все ж 55 або 60? У випадку з показниками ефективності це дуже важливо.

«Розумію, про що Ви. Так, зарплата в місяць у мене виходить різною. Максимальну суму я отримую тільки в тому випадку, якщо я затримуюся на своєму місці після закінчення робочого дня. Наш директор дуже цінує, коли співробітники виявляють лояльність до спільної справи. Дані про те, коли співробітник приходить і коли йде з офісу, фіксуються на нашому сервері ».

З цього невеликого уривка стає зрозумілим, з чого формуються ключові показники ефективності. Якщо виокремити їх, то вийде наступне:

  1. Ефективною роботою вважається та, яка не тягне за собою виписку штрафів або залучення до адміністративної відповідальності;

  2. Відсутність порушень внутрішнього розпорядку, заведеної в компанії, а також трудової дисципліни;

  3. Виконання посадових обов'язків точно в строк і без будь-яких суперечок.

Особливо цікавий платіж в розмірі 5000 рублів за прояв «лояльності» по відношенню до «спільної справи». Виходить, що якщо бухгалтер буде переробляти, то як би з «панського плеча» йому виплатять додаткові гроші. На наш погляд, це не зовсім коректно.

  • По-перше, в трудовому законодавстві існує таке поняття, як «понаднормова робота» і не зрозуміло, навіщо тут придумувати щось ще.

  • По-друге, як показує практика, відсутність лояльності по відношенню до керівництва і компанії в цілому, в кінцевому рахунку, веде до звільнення з поточного місця роботи (це правило ніде не відображено в «нормативці», але воно дійсно є. Хто знає, той нас зрозуміє).

  • По-третє, не можна ставити співробітника в такі умови, коли йому потрібно бути «зразково-показовим» тільки лише для того, щоб отримувати саму «звичайну» зарплату.

Найімовірніше, якщо в компанії передбачений KPI для бухгалтера, то він так само можна застосувати й до інших співробітників. За допомогою 1С Підприємство 8 через інтернет дуже зручно розраховувати зарплату по «складним» схемами. За якою ставкою і за що платити своїм товаришам по службі - ці питання не виникають у наших клієнтів, тому що у них все дані завжди є під рукою. Не вірите? Скористайтеся нашим безкоштовним доступом на 14 днів , Проведіть повноцінний «тест-драйв» і зробіть об'єктивні висновки!

І все ж, як здалося, нашу співрозмовницю цілком влаштовує поточний стан справ, і вона готова продовжувати роботу в тому ж ключі.

Як це має відбитися на роботі?

Розуміючи, що введений для бухгалтера KPI є ні що інше, як міра по стимулюванню працездатності та збереженню належного рівня дисципліни, можна зробити висновок, що це позитивно позначитися на показниках компанії в цілому. Але ...

Якщо уявити собі ситуацію, що тільки 5-7% від загального числа відкритих бухгалтерських вакансій передбачають KPI, і що його виконання призведе до отримання «звичайного» доходу, то бухгалтера, швидше за все, будуть віддавати перевагу тим пропозиціям, де робота здійснюється на досить звичних для них засадах.

Тут рекомендуємо нашим читачам запитати самих себе: «Що вам подобається більше? Оклад 23000 з можливістю отримувати 60000 і бути ідеальним працівником або ж «залишатися собою», але отримувати оклад, рівний 50000 рублів »? Не знаємо, як відповісте ви, але, на наш погляд, набагато краще і надійніше отримувати свої кровно зароблені 50000 рублів на місяць і, як мінімум, не затримуватися на роботі допізна, щоб догодити своєму начальнику.

Ну, це суто наша думка ... Нікому його не нав'язуємо ...

Але плюси очевидні

Крім того, що від впровадження KPI для бухгалтерії виграє директор, як фактичний «власник» ресурсів компанії, самі бухгалтера можуть почерпнути для себе з цього користь. Давайте в тезисной формі це запишемо:

  1. Умови оплати праці будуть тримати вас в тонусі. Так, це зайві нерви, крім тих, що відбуваються кожен день, але у вас буде стимул бути кращим фахівцем;

  2. У резюме завжди можна буде вказати те, що ви працювали на KPI. Роботодавець оцінить;

  3. Ви станете більш конкурентоспроможними на ринку праці, що в наші дні важливо;

  4. Ви не занудьгуєте, тому що постійно доведеться стежити за своїм станом і якщо в вашому підпорядкуванні знаходяться інші фахівці, то і на них впливати.

У всьому ж іншому реальних плюсів ми не бачимо. Зарплата при хорошому розкладі та ж залишається, а нервів і переживань більше. Напевно, тут багато що залежить від того, як дивитися на питання, позитивно або песимістично.

Ми розповіли Вам все, що знали про цю тему. А як до неї ставитися - вирішувати вже вам, дорогі читачі!

Бажаємо успіхів і до зустрічі!

Звідки з'явилася потреба?
Як це має відбитися на роботі?
Що це означає?
Але куди ж, питається, можна «вставити» цю систему в бухгалтерії?
Звідки з'явилася потреба?
Які ще тут можуть бути показники ефективності?
Скажіть, скільки Ви вже пропрацювали в такому форматі?
Можете поділитися враженнями?
Вибачте за нескромне питання, але все ж 55 або 60?
Не вірите?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов