Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Навіщо і як вести Щоденник Подяки

Наша сеть партнеров Banwar

У попередніх статтях я багато говорила про роль подяки в гармонізації відносин У попередніх статтях я багато говорила про роль подяки в гармонізації відносин. Подяка - це ключ до зміцнення відносин. Багато людей розуміють це. Але не всі вміють дякувати. А значить, і мислити позитивно. Цьому потрібно вчитися.

Звичайно, з дитинства ми привчені говорити «спасибі», виходячи з-за столу або приймаючи подарунки. Людина, як правило, охоче дякує за щось приємне і хороше. Мало, хто дякує своє життя за труднощі і уроки. Мало, хто бачить в скрутних ситуаціях і негативні події позитивні сторони.

Сучасній людині колись зупинятися і помічати радісні дрібниці. Адже навколо глобальні катаклізми. Страх, тривоги, неспокою - нескінченний коло негативу. Як в сучасному житті вирватися з нього? А значить, поміняти ставлення до подій і побачити радісну сторону реальності.

Є дуже хороший спосіб: вести Щоденник Подяки. У даній статті я розповім вам: навіщо і як вести Щоденник Подяки.

Навіщо так багато приділяти уваги подяки і навіть вести цілий щоденник?

Згадаймо два чарівних слова: «спасибі» і «дякую». При самому простому і доступному розгляді можна прочитати в цих словах: Спаси-Бог і Благо-Дарую. Про що це? Про те, що висловлюючи подяку, людина отримує захист вищих сил і можливість просити і отримувати від них блага. Правда, є різниця між цими схожими за змістом словами. Перше -наполнено духовним змістом, друге - більш матеріально.

Людині властиво мріяти матеріальних благах. Він рідше просить благ духовних. Промовляючи «спасибі», людина бажає іншому - більше духовного, а вимовляючи «дякую» - матеріального. Це подання не претендує на роль абсолютно точного. Оскільки, важливо і те, з яким почуттям людина вимовляє слова подяки. А так же, наскільки сам він більше тяжіє до духовного або матеріального.

Блага, звичайно, не валяться на голову прямо з небес. Просто в житті вдячному людині частіше зустрічаються люди, які підтримують і люблять. Відбуваються події, які здаються незрозумілими і дивними. Збуваються найпотаємніші мрії і бажання. І нічого в цьому містичного немає. Уміння дякувати створює навколо людини позитивне поле, яке притягує відповідних людей і події. Здається, що людина живе легко і у нього все виходить. Просто через подяку змінюється ставлення до життя і людям. З'являється вміння радіти дрібницям і бачити навіть в самих негативних ситуаціях позитивні сторони і тому знову проявляти вдячність.

Розвиваючи в собі вміння щиро дякувати, людина без всякої містики і магічних ритуалів може цілеспрямовано змінювати своє життя на краще. Щоденник Подяки дає можливість вести регулярне і послідовну роботу в даному напрямку.

Як правильно вести Щоденник Подяки

У даній статті ми розглянемо найпростіший спосіб, який ви, можливо, вже зустрічали на просторах Інтернету. Однак, не всі говорять про екологічність даного методу. Роблять лише упор на його велику ефективність.

Причому тут «екологічність»? - запитаєте ви. Справа в тому, що в деяких методиках ведення Щоденника Подяки відводиться велике місце і для опису своїх бажань. Тобто, подякував, тепер проси, що хочеш. Як у казці. А бажати, скажу я вам, потрібно обережно. «Екологічність» в даному випадку передбачає - не нашкодь своїми мріями собі і іншим. Тому я, розглядаючи методику роботи з щоденником Подяки, навмисне роблю акцент саме на подяку, а не на виконання бажань. Оскільки, якщо людина навчиться щиро дякувати, його життя і так почне змінюватися на краще. Потрібно просто довіритися даному процесу і не тиснути на нього бажаннями свого розуму. По крайней мере, на початковому етапі - дякувати і дякувати.

Коли накопичиться достатньо позитивної енергії від процесу подяки, і в самій людині відбудуться позитивні зміни, можна буде почати роботу і з бажаннями. Ще раз повторюю - бажати і мріяти потрібно дуже екологічно. Іншими словами, усвідомити. Заздалегідь продумуючи, як може змінитися життя в результаті реалізації мрії. Можливо, від людини потрібно більше відповідальності, необхідності змінити звички, спосіб життя, коло спілкування і т.д.

Чи готові ви до цього? Якщо так, то - вперед, до мрії. Про це та багато іншого в наступних публікаціях.

А поки: потрібно пройти і засвоїти уроки подяки.

Кого і за що дякувати?

Дякуємо Творця (Бога, Всесвіт), батьків, світ, життя, природу, близьких, себе, людей, почуття, красу, предмети, їжу, події, вчинки, дії і т.д.

Поглиблюйте і розширюйте поле своєї вдячності. Розглядайте світ і життя до найдрібніших проявів. Розвивайте своє бачення прекрасного, і ви будете благодатні кожної травинці, кожній краплі дощу, кожному подиху вітерця. Ви побачите, як багато цінностей вас оточує, як значимі для вас близькі люди. Ви відчуєте, що життя - це дар. Проживайте її з нескінченної внутрішньої вдячністю.

Техніка безпеки

Формулювати свої висловлювання без частки «не».

Не вживати слово «ні».

Відмовитися від слів, які чинять тиск на світ і людей (повинен, зобов'язаний, змусити, боротися, озброїтися і т.д.).

Відмовитися від слів, негативно характеризують життя (важко, важко, жах, кошмар і т.д.).

Як включити Чари Подяки

Щоб «включити» чарівництво подяки, дякуйте через почуття, через душу. Внутрішньо посміхайтеся своєю душею. Відчувайте світло і радість в душі. Надсилайте з душі тепло і промінчик світла людині, якого дякуйте. Він обов'язково відчує, незалежно від відстані. Дякуйте і відчувайте задоволення від подяки. Офарблюйте подяку різними почуттями.

Дякуємо - прощаючи, дякуємо - захоплюючись, дякуємо - радіючи, дякуємо - люблячи, дякуємо - відпускаючи образу, дякуємо - поважаючи, дякуємо - бажаючи добра, дякуємо - дивуючись, дякуємо - приймаючи себе, ситуацію, помилки, іншої людини, і т.д .

Формулювати подяку можна по почуттях, пов'язаних з нею

Спасибо (кому, чому) за радість (яку) ...

Спасибо (кому, чому) за дивовижний (день, подарунок, тепло і т.д.) ....

Спасибо (кому) за розуміння того, що ...

Спасибо (кому) за повагу (до ..., яке ....)

Дякую (кого) за любов (до ..., яка (ий) ... ...)

Я вдячний (-на) (кому, чому) за ...

І т.д.

«Спасибі» або «дякую» - говорите так, як радісніше вашої душі. Слухайте її, відчувайте її ...

Як часто і в якому обсязі заповнювати щоденник?

Бажано, кожен день. Хоча б один раз в день робити записи в щоденнику.

Добре практикувати ранкові подяки. Це допоможе налаштуватися на позитивне сприйняття з самого ранку. Записувати не менше 5 подяк в день, краще - 10 або навіть 15. Наприклад, ввечері перед сном, можна сформулювати подяки, проаналізувавши події дня.

Пам'ятайте: найцінніше, формулювати кожен раз нову подяку. Можна і повториться в наступний день, якщо важко знайти, за що дякувати.

Найчастіше дякуйте себе Найчастіше дякуйте себе! Цим ви будете зміцнювати в собі відчуття власної цінності і посилювати самопідтримку.

Висловлюйте вдячність і одночасно випробовуйте почуття щирої вдячності. Пам'ятайте: тільки у вдячних людей завжди і за все досить, в тому числі і здоров'я!

Спасибі, дорогий читачу, за увагу до сайту і інтерес до статті! бажаю всім ЖИТИ в РАДОСТІ !

Стаття: Навіщо і як вести Щоденник Подяки. Поділіться посиланням на статтю в соцмережах.

сайт: live-in-joy.ru

Як в сучасному житті вирватися з нього?
Навіщо так багато приділяти уваги подяки і навіть вести цілий щоденник?
Про що це?
Причому тут «екологічність»?
Чи готові ви до цього?
Кого і за що дякувати?
Як часто і в якому обсязі заповнювати щоденник?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов