Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Не горить індикатор заряду батареї на ноутбуці. Чому не заряджається ноутбук, коли він включений в мережу

  1. Послідовність скидання налаштувань і конфігурації ноутбука:
  2. Типові проблеми акумуляторних батарей ноутбука
  3. PS
  4. Чому не заряджається ноутбук, коли він включений в мережу
  5. Проблеми з акумулятором
  6. Проблеми з блоком живлення
  7. Проблеми в BIOS
  8. Утиліти, які контролюють харчування

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо Ваш акумулятор в ноутбуці або нетбуці перестав розпізнаватися операційною системою або вісь повідомляє, що акумулятор підключений, але не заряджається, то не поспішайте купувати нову батарею . Іноді така поведінка пов'язана з програмними неполадками самого ноутбука. Щоб їх виключити, потрібно скинути настройки базової системи введення виведення (BIOS), а також зняти заряд з материнської плати ноутбука.

Послідовність скидання налаштувань і конфігурації ноутбука:

Після завантаження операційної системи перевірити статус акумулятора. Якщо скидання спрацював, то система визначить кількість часу роботи від акумулятора або покаже заряд у відсотках. Найголовніше, щоб було написано, що він «Підключений, заряджається». Якщо це не допомогло, то швидше за все акумулятор має проблему або дефект.

Типові проблеми акумуляторних батарей ноутбука

Найпоширенішою проблемою виходу з ладу акумулятора є його фізичний знос. Сучасні літій-іонні ємності здатні витримувати близько 800 циклів перезарядки. Тобто виробник зазвичай бере в розрахунок два роки використання ноутбука, після чого він має бути повного технічного обслуговування або заміні на нові акумулятори для ноутбуків dell. Тому термін служби акумулятора негласно обмежений максимальним терміном на два роки (у деяких виробників три).

Кожен раз, коли акумуляторна батарея заряджається і розряджається, відбувається так званий цикл. З кожним таким циклом роботи акумулятор втрачає трохи ємності. Це пов'язано з хімічною реакцією у самого пристрою. Тому за рік ємність падає приблизно на 15% від початкової.

Ще одна проблема - це коротке замикання або неякісний елемент живлення в самому акумуляторі. сучасні батареї складаються всередині з декількох модулів харчування, які з'єднані в один контролер. Тому, якщо один з них виходить з ладу, то й інші теж. Такі акумулятори можна відновити.

Акумулятор повністю не визначається ноутбуком, хоча заряд його йде і працювати не від мережі ноутбук може, то в цьому випадку вийшов з ладу контролер на самому акумуляторі - заміна всього акумулятора.

PS

До акумулятора ноутбука варто ставитися дбайливо, так як це витратний елемент, який може легко вийти з ладу. Виробники часто не включають поломку акумулятора в гарантію, так як це нормальний процес, якщо він зноситься.

Всі хоч раз так чули або стикалися самі з такою проблемою: ноутбук розряджається, а харчування не приймає. Теж відбувається і з багатьма іншими сучасними гаджетами.

Термін роботи батареї пристрою залежить від того, як часто воно використовується і як довго батарея працює в автономному режимі.

Чому не заряджається ноутбук, коли він включений в мережу, і що робити?

Як це виглядає: до ноутбука підключено зарядний пристрій і він включений. Але по індикатору батареї, якої розташований, найчастіше, в правому нижньому кутку екрану, видно, що підзарядка не відбувається.

Можуть також з'являтися написи, що говорять про помилки або непридатність акумулятора.

Основні причини

Причини, за якими комп'ютерний пристрій відмовляється від харчування, досить різноманітні:

- «померла» сама батарея;

- пошкоджений блок живлення або провід;

- збої в BIOS;

- утиліти, що обмежують харчування;

- порушення внутрішніх контактів і деструктивні зміни плати харчування;

- зламаний роз'єм живлення.

Чому не заряджається ноутбук, коли він включений в мережу

Перед тим, як панікувати потрібно: перевірити, чи нормально стоїть батарея. Чи правильно вставлено зарядний пристрій. Чи працює розетка або мережевий фільтр. Адже всяке буває. Якщо все зроблено правильно і повинно працювати - шукаємо причину, чому ж це не так.

Також корисно буде вийняти батарею, якщо вона зовнішня і це можливо, щоб оглянути контакти і оцінити її загальний стан. Якщо контакти окислені - їх потрібно зачистити.

Рекомендується знайти в інтернеті спеціальну утиліту, яка підкаже, в якому стані знаходиться батарея. Прикладом може слугувати програма BatteryCare, що дає в зрозумілому форматі всю інформацію про акумулятор. Battery Optimizer ж може допомогти налаштувати роботу батареї так, щоб вона прослужила довше.

Проблеми з акумулятором

Насамперед слід зрозуміти, не в батареї чи справа. Для цього:

1 Вимикаємо ноутбук.

2 Виймаємо батарею.

3 Підключаємо до ноутбука зарядний пристрій.

4 Намагаємося включити ноутбук.

Якщо пристрій працює - блок живлення справний і проблема в батареї, її, ймовірно, слід змінити. Якщо не включається - все може бути набагато гірше.

Така перевірка буває ускладнена в деяких сучасних лептопах: раніше всі батареї були зовнішніми, щоб зняти їх доводилося просто перевернути ноутбук і відщепнути власники, зараз же роблять акумулятори прямо всередині корпусу. Такий краще відразу нести в сервіс на діагностику, це безпечніше.

Для того, щоб купити нову батарею необхідно або точно знати її модель, або, що краще взяти стару або весь ноутбук з собою. Батареї - витратний матеріал і згодом їх енергоємність стає все менше.

Зараз для економії деякі роблять ось що: батареї розкривають майстра, щоб замінити в них акумулятори, які зіпсувалися. Це не можна зробити вдома, на такий метод в сервісі вийде дешевше, ніж нова деталь.


Проблеми з блоком живлення

Якщо при відсутності батареї ноутбук не працює від мережі - велика ймовірність, що пошкоджений провід або блок живлення (якась коробочка на ньому). Варто відключити зарядний пристрій від мережі і уважно його розглянути на наявність зовнішніх пошкоджень. Якщо такі знайдені - сміливо можна купувати новий провід або блок живлення. Всі також прихопивши старий з собою, щоб продемонструвати продавцю.

Можливі й непомітні пошкодження всередині блоку живлення. Якщо є можливість перевірити роботу ноутбука з іншим зарядним пристроєм таких же характеристик - це необхідно зробити. Якщо немає - варто звернутися в сервісний центр.


Якщо немає - варто звернутися в сервісний центр

Проблеми в BIOS

BIOS - базова система, яка є на всіх ноутбуках. У ній може відбутися збій, який можна легко вирішити. Для цього:

1 Вимикаємо ноутбук.

2 Відключаємо його від мережі і виймаємо батарею.

3 Даємо відпочити кілька хвилин.

4 Підключаємо пристрій до мережі, батарейку не вставляти.

5 Заходимо в БІОС. Комбінація клавіш, необхідна для цієї маніпуляції варіюється на різних ноутбуках . Але найчастіше необхідно натиснути Del, або F2. Але бувають варіанти, які краще дізнатися в інструкції до ноутбука, в інтернеті або в постає при включенні вікні.

6 Скидаємо настройки до Restore Defauts, зберігається і виходимо з БІОС.

7 Перезавантажуємо ноутбук утриманням клавіші включення.

8 Вставляємо акумулятор на місце.

9 Перезавантажуємо і перевіряємо.

Утиліти, які контролюють харчування

Деякі сучасні ноутбуки оснащені спеціальними програмами-утилітами, які не доводять заряд батареї до кінця, щоб продовжити термін його служби. Якщо при цьому ноутбук працює нормально і бентежить лише те, що він не відображає процес зарядки - не варто хвилюватися, все вже продумано.

Якщо ж спершу ці програми не приносили дискомфорту, а потім стали відверто «недогодовувати» батарею - можна поритися в їх налаштування та скасувати режим економії ресурсів батареї.

Також ці програми можна просто видалити. Головне - не видалити нічого іншого.

Якщо всі поради не допомогли - чому не заряджається ноутбук, коли він включений в мережу, зможуть сказати лише в сервісному центрі після повної перевірки лептопа.

наприклад:

- дуже ймовірно, зламана плата харчування або шлейф на ній, це провокує ось що: енергія надходить через зарядний пристрій до самого ноутбука, а на контакти батареї - немає.

- може бути зіпсований роз'єм для зарядного пристрою.

А також багато іншого.

Якщо трапилося так, що пристрій ще стоїть на гарантії - краще відразу віднести його майстрам на огляд. Зрозуміло, нову батарею дадуть навряд чи, але оперативно і безкоштовно протестують і підкажуть, що робити далі.

У разі, коли абсолютно нова батарея не заряджається належним необхідно скинути налаштування BIOS, а лише потім звертатися за місцем покупки.

Якщо батарея стала періодично барахлити - її можна «прокачати». Для цієї мети потрібно відключити ноутбук від харчування і повністю розрядити, щоб він вимкнувся. Після цього поставити заряджатися і не чіпати близько дев'ятої години.

Якщо це не врятувало - необхідно спробувати відрегулювати рівень заряду спеціальними утилітами.

Якщо при включеному ноутбуку не відбувається зарядка акумулятора, не впадайте в паніку. Це стандартна ситуація і нижче ми розглянемо декілька можливих способів вирішення цієї проблеми.

причини

Для визначення причин, треба послідовно перевірити весь ланцюжок, починаючи від розетки і закінчуючи контролером харчування. Перерахуємо допустимі причини:

1. Несправний адаптер
2. Перебитий шнур
3. Несправний штекер або гніздо в ноутбуці
4. Помилки в роботі драйвера акумулятора
5. Програмний збій в роботі BIOS
6. Вихід з ладу контролера харчування
7. Погіршення робочих параметрів акумулятора
8. Акумулятор зношений

Що можна зробити самому

Тепер переходячи від пункту до пункту, ми спробуємо локалізувати несправність і по можливості усунути. А до того як почати, треба спробувати найпростіше - максимальний апаратне скидання. Для цього, треба відключити від вашого ноута взагалі всі пристрої, включаючи харчування і витягти акумулятор. Наступний крок, треба натиснути на кнопку включення живлення і не відпускати її одну хвилину. Потім відпустіть кнопку і зробіть два-три коротких натискання. Ця процедура дозволить максимально зняти остаточно напругу зі всіх елементів лептопа. Після цього, буде не зайвим протерти контакти на батареї і ноутбуці. Тепер треба підключити тільки акумулятор і кабель живлення. Включаємо ноутбук. За статистикою, ця процедура допомагає в 50% випадків несправності подібного роду. Але якщо позитивних зрушень не відбулося, то пройдемося по пунктах.

Пункт 1 - Несправний блок живлення. Оптимальний варіант це перевірити напругу на виході з адаптера тестером. Але він є далеко не у кожного, тому простіше буде або підключити ваш зарядник до іншого ноутбука або ваш ноутбук підключити через інший адаптер. Але тут необхідно обов'язково переконатися в сумісності двох адаптерів. До речі, світиться індикатор на зарядному пристрої , Не є 100% гарантією його правильної роботи. Якщо причина в адаптері, то є два виходи - купити новий або відремонтувати старий. Ремонт своїми силами для рядового користувача недоступний.

Пункт 2 - Перебитий шнур. Перевірка в цьому випадку аналогічна попередньому раді. Тільки усунути цей недолік буде дешевше.

Пункт 3 - Несправний штекер або гніздо в ноутбуці. За даним можливого сценарію, перевірка аналогічна попереднім, тільки додати зовнішній огляд і необхідно трохи «поворушити» штекером в гнізді. Ну і якщо ви помітили несправність роз'єму ноутбука, то перепаять самому його не реально (якщо ви не фахівець). Тут дорога пряма - в сервісний центр.

Пункт 4 - Помилки в роботі драйвера акумулятора. Ознаки збою в роботі драйвера, явно не проявляються. Хіба що відсутність індикації зарядки акумулятора. Але спробувати виправити цей збій можна самому. Найоптимальніший спосіб, це завантажити безкоштовну програму DriverPack Solution. Вона сама перевірить всі драйвера. Оновить застарілі і перевстановить несправні. Єдиний мінус цієї проги - її обсяг. Є й інші, менш об'ємні програми. Але багато серед них платних або навіть заражених. І в закінченні цього пункту треба сказати, що збій, в роботі драйвера акумулятора, досить рідкісне явище. І далеко не кожному везунчик, випаде така удача - зіткнутися зі збоєм драйвера акумулятора.

Пункт 5 - Програмний збій в роботі BIOS. Тепер ми підійшли до проблем, самостійне вирішення яких, може серйозно нашкодити вашому ноутбуку. Так в принципі, простий користувач не зможе їх вирішити самостійно. Вихід з ладу BIOS. Якщо це відбудеться, то, швидше за все не буде можливості навіть включити лептоп. А одним з явних ознак збою в роботі BIOS, може служити збій системного часу. Найчастіше, причина збою - невміла настройка або оновлення BIOS. Але можливі варіанти вірусних атак (подібні фокуси витворяв вірус «WINCIH», інша його назва - «Чорнобиль»). Висновок: за цим пунктом пряма дорога в СЦ.

Пункт 6 - Вихід з ладу контролера харчування. Це дуже цікавий збій, в плані прояву ознак. По максимуму, це виллється в абсолютну «кому» наколінника. Чи не буде світитися жоден індикатор, ні за яких впливах. З таким - відразу в СЦ. А в легкому ступені, це може проявитися в такий спосіб. Якщо відключити на хвилинку від електромережі адаптер, а потім знову підключити його, то зарядка відбуватися не буде. Для того що б почалася зарядка, треба вийняти штекер адаптера з роз'єму живлення ноутбука на 10-15 секунд, і знову підключити. Зарядка піде повним ходом. Другий варіант - не критичний. З ним жити можна. Але ремонт тільки в СЦ.

Пункт 7 - Погіршення робочих параметрів акумулятора. Ознакою погіршення робочих характеристик АКБ ( акумуляторної батареї ), Є дуже коротка автономна робота . Практично прагне до нуля. Для того, щоб поліпшити ці параметри акумулятора, слід зробити наступне. При включеному лептопі, переходимо в автономний режим , І, не звертаючи уваги на сигнали, чекаємо автоматичного вимкнення пристрою. На кілька годин залишаємо його в спокої. Потім підключаємо зовнішнього джерела живлення та чекаємо закінчення зарядки АКБ, орієнтуючись на світлові індикатори. Ця процедура називається «тренуванням». Провести її треба два-три рази поспіль для лікування. І один раз в два - три місяці для профілактики.

Пункт 8 - Акумулятор зношений. Цей випадок є критичним. З ним навіть з СЦ ходити не треба. Відразу в магазин за новою АКБ. Звичайно, в інтернеті описані способи реанімації батареї ноутбука. Але, по-перше, це буде «Піррова перемога», а по-друге, це буде своєрідний комп'ютерний зомбі. Велико чи буде до нього довіру?

Вибираємо новий акумулятор

Якщо всі можливості відновити роботу старої АКБ не принесли результату, то настала пора купити нову батарею. При виборі, є три основних складових, які треба об'єднати, незважаючи на те, що вони прагнуть в різні боки:

Ціна. Бажано що б вона була якомога нижче, в ідеалі безкоштовно, але озираючись на пункт 2 і 3, цей показник спрямовується увись.
Ємність. У мріях, вона повинна бути як на підводному човні. Щоб як мінімум лептоп міг в автономки тиждень пробути. Тільки перший параметр не пускає.

Якість. Чи не скромнічая, кожен мріє отримати АКБ, зібрану зі швейцарською точністю в японських нанолабораторіях на замовлення султана Брунею.
Важко все це поєднувати в одному пристрої. Давайте розвіювати міфи і шукати консенсус.
Відразу про якість. В даний час, це в більшості випадків - лотерея. Прикладів, коли дешеві китайські комплектуючі, працюють в рази довше «фірмових» - більш ніж достатньо. Адже не виключена ймовірність, що безіменні аксесуари, збираються на тих же лініях, що й фірмові. З зекономленого, на фірмових блоках деталях. Тільки в перервах на китайський обід. Та й не заважає згадати класику - О. Бендера. Він свого часу добровільно відмовився від вічної голки для примуса.

Ємність на всіх АКБ стандартизована і позначена. І розраховувати на те, що «на вашій вулиці КАМАЗ з пряниками перевернеться», щонайменше, наївно.

Ціна. А про ціну трохи докладніше. На однакові акумулятори, ціна приблизно однакова. Різниця в 5% - погоди не робить. Але на очі, частіше трапляються пропозиції, з ціною, мало не в два рази вище. І пропонують досить агресивно, наголошуючи на тому, що саме їх товар, призначався, мало не для космічного корабля Абрамовича, а їм потрапив випадково. Багато клюють. А що? «Без лоха і життя погане». Але трапляється побачити і дуже дешеві АКБ. Їх пропонують з меншою наполегливістю. І в основному скаржаться на те, що більше таких не буде, бо постачальники змінили замки на складі. І тут теж роблять оплату. Але зробити оплату, не означає купити.

Якщо ви зважилися, то наберіть в інтернет-пошуковиках, правильний пошуковий запит. Пройдіть по результатам пошуку, а не по контекстним посиланнях. Перевірте рейтинг продавця. Для заспокоєння, пройдіться по спеціалізованих магазинах свого міста. Якщо занадто довго вибирати, то є ймовірність вчинити за принципом: «вибрати, як слід і взяти, що попало».

підсумок

Вартість акумулятора для ноутбука, в середньому, близько 90-100 $. Тепер згадайте, який вік вашого ноута. Якщо років 3-4 вже є, то подивіться на його характеристики, і порівняєте з показниками сучасних ноутбуків з нижнього цінового ряду. Різницю вже помітно? Але ж у них і енергоспоживання менше. Може бути краще відновити не АКБ, а відразу ноутбук?

Чому не заряджається ноутбук, коли він включений в мережу, і що робити?
Велико чи буде до нього довіру?
А що?
Різницю вже помітно?
Може бути краще відновити не АКБ, а відразу ноутбук?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов