Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Не включається насосна станція причини

  1. Чому насосна станція не включається, які бувають причини
  2. Найпоширеніші несправності
  3. Правила фіксації насоса
  4. Ремонт насосної станції: огляд несправностей і їх усунення своїми руками
  5. Як забезпечити стабільну роботу системи водопостачання
  6. Поширені причини поломок насосної станції
  7. Типові несправності і їх усунення
  8. Несправності насосної станції, або Як відремонтувати насосну станцію своїми руками?
  9. Насосна станція працює (насос крутиться), але води немає:
  10. Насос качає ривками (дуже часто включається / вимикається):
  11. Насос качає, але вода йде з перебоєм (ривками):
  12. Насос качає, вода йде, але насос не відключається:
  13. Насос не включається:
  14. Насос гуде, але не крутиться:
  15. Популярні несправності насосних станцій і способи їх усунення
  16. Що входить в комплектацію?
  17. Що може ламатися?
  18. поширені несправності
  19. Насосна станція - ремонт своїми силами
  20. Види насосних станцій
  21. Ремонт насосної станції своїми руками. Причина несправності

Наша сеть партнеров Banwar

Чому насосна станція не включається, які бувають причини

Насоси водопостачання, як і будь-який інший пристрій не можуть працювати вічно. При постійному використанні насосна станція періодично може виходити з ладу. І для швидкого відновлення подачі води, необхідно буде провести ремонт обладнання. Станете Ви викликати майстра або робити це самостійно, вирішуйте самі. Ми розповімо, чому насосна станція не включається, які бувають причини неполадок і як їх виправити в мінімально короткі терміни.

Перш, ніж проводити ремонтні роботи, Ви повинні знати, яку конструкцію мають водяні насоси.

Найпоширеніші несправності

Щоб уникнути частої лагодження даної конструкції в процесі експлуатації, необхідно дотримуватися порад майстрів на етапі її монтажу. Також, не забувайте про правильну експлуатацію насосної станції.

Тепер про те, чому насосна станція не включається, які бувають причини:

  • насос працює, але немає води (можливо проблеми зі зворотним клапаном, немає води в трубопроводі або закінчилася вода в свердловині),
  • насос працює з перервами, часто включається / вимикається (може відсутній тиск повітря в гідробаку або розірвалася діафрагма),
  • станція качає воду з перебоями (несправність трубопроводу, можливо підсмоктування повітря),
  • обладнання працює, але не вимикається (несправне реле тиску),
  • станція не включається (можливо підгоріли контакти реле тиску або вийшов з ладу мотор, конденсатор пусковий, порушена цілісність обмотки),
  • станція не крутиться і гуде (склеїлася крильчатка насоса з корпусом через те, що обладнанням довгий час не користувалися, може зламався конденсатор або низька напруга в мережі).

Деякі з перерахованих несправностей насосної станції можна легко виправити самому. Ви можете зайнятися чисткою фільтра або зворотного клапана від піску та іншого дрібного сміття. Але, коли потрібно провести заміну груші в гидроаккумуляторе або мембрани, краще довірити цю справу майстрам.

Правила фіксації насоса

Ефективна і безперебійна робота будь-якого типу обладнання, в тому числі пристроїв водопостачання буде прямо залежати від монтажу і режиму експлуатації. Ми відповіли на питання: чому водяний насос не запускається, яка причина може бути. Довговічність насосної станції буде залежати від того хто і як встановлював її.

Чому насосна станція не включається, які бувають причини


Насосна станція не включається, які бувають причини, чому перекачує насос виходить з ладу, правила установки сучасної насосної станції.

джерело: allexpert.com.ua

Ремонт насосної станції: огляд несправностей і їх усунення своїми руками

Ремонт насосної станції: огляд несправностей і їх усунення своїми руками

Насосна станція - відмінне рішення для організації водопостачання в приватному домоволодінні. Несподівана поломка цього комплексу пристроїв може доставити власникам безліч неприємностей. На щастя, більшість поломок типові, їх цілком можна усунути в домашніх умовах. Про те, як здійснити ремонт обладнання своїми руками, слід дізнатися заздалегідь. Про це ми зараз і будемо говорити - залишайтеся з нами і ви дізнаєтеся багато нового!

Як забезпечити стабільну роботу системи водопостачання

Щоб водопровідна система успішно функціонувала, потрібно забезпечити певний рівень тиску і напору води. Коли немає доступу до централізованого водопостачання, цю проблему легко вирішують за допомогою насосної станції. Вона зазвичай складається з:

  • насоса;
  • мембранного накопичувального бака;
  • блоку автоматичного керування (реле тиску, манометр і т. д.).

Насос качає воду, яка надходить в бак. Коли тиск в баку досягає певного максимального рівня, насос відключається. Поступово вода з бака витрачається на різні потреби і тиск падає. При мінімальному рівні тиску насос знову включається і вода надходить в бак. Управляється процес автоматично.

За допомогою такого агрегату можна забезпечити водопостачанням будинок, баню і інші будівлі, розташовані на ділянці. Вивчивши принцип роботи, потрібно приступити до вивчення можливих поломок і способів їх усунення.

Вивчивши принцип роботи, потрібно приступити до вивчення можливих поломок і способів їх усунення

Вивчивши принцип роботи і пристрій насосної станції, можна зробити її ремонт своїми руками

Поширені причини поломок насосної станції

У світі, як обгрунтовано стверджують класики, ніщо не вічне, це відноситься і до обладнання. Несподівані несправності в роботі насосного обладнання її зупинка або некоректне функціонування можуть бути викликані багатьма причинами, таких як:

  • відсутність електроенергії;
  • відсутність води в системі;
  • поломка насоса;
  • поломка мембранного бака;
  • пошкодження автоматичного блоку і т. п.

Пристрій побутових насосних агрегатів не відрізняється особливою складністю, а це дозволяє зайнятися ремонтом самостійно. В одних випадках потрібно розібрати насос і замінити зіпсовану деталь. Іноді потрібно заклеїти тріщину в баку, а часом досить просто перевірити наявність електроенергії. У кожному конкретному випадку потрібно визначити, чому насос не качає воду, і знайти «рецепт» вирішення проблеми. Якщо знайти прийнятне рішення проблеми не вдалося, потрібно звертатися до фахівців.

Типові несправності і їх усунення

Нижче розглянемо ряд проблем і несправностей, які можуть виникнути при роботі насосної станції.

Насос обертається, вода в систему не надходить - неправильно працює зворотний клапан

Причина: порушення герметичності проводять трубопроводів, некоректно працює зворотний клапан, в трубопроводі або насосі відсутня вода.

Рішення проблеми: для початку слід перевірити наявність води в трубопроводі або насосі. Якщо вона відсутня, потрібно просто долити її в насос через призначене для цього отвір або опустити глибше шланг (або сам насос). Максимально допустима відстань між насосом і рівнем води необхідно зберегти.

Тепер потрібно перевірити стан зворотного клапана і герметичність стиків, а потім усунути виявлені проблеми. Якщо всі ці заходи не допомогли, можливо, насос зіпсований потрапили в воду абразивами, наприклад, піском. В цьому випадку доведеться розібрати насос і замінити його крильчатку або корпус. В окремих випадках потрібно встановити новий насос.

Зверніть увагу, що перед початком робіт не завадить перевірити напругу в електромережі. Якщо воно недостатнє (типова ситуація для сільської місцевості), насоси не буде качати воду, хоча і включиться.

Станція працює ривками - пошкоджений гидробак

Причина: Відповідь на питання, чому насосна станція включається занадто часто, частіше за все полягає в тому, що якась частина гидробака пошкоджена. Через це обладнання не набирає тиск.

Через це обладнання не набирає тиск

Гідробак насосної станції складається з корпусу і розташованої усередині мембрани

Рішення проблеми: Для початку потрібно натиснути на ніпель, розташований на зворотному боці бака. Якщо з нього потече вода (повинен виходити повітря), значить, порвана внутрішня мембрана, її слід замінити.

Ще одна можлива причина, по якій тиск в гидроаккумуляторе агрегату не відповідає нормальному значенню, це порушення герметичності корпусу. Потрібно знайти тріщину або дірку і закрити її. Іноді, щоб вирішити проблему, досить просто підкачати відсутню кількість повітря в бак за допомогою звичайного насоса. Нормативне значення тиску в баку - 1,5-1,8 атмосфери.

Нормативне значення тиску в баку - 1,5-1,8 атмосфери

Підкачати в мембранний бак якого бракує повітря можна через стандартний різьбовий штуцер з золотником

Необхідно зауважити, що іноді вода надходить з перебоями через порушення герметичності на стиках всмоктуючого трубопроводу. Його необхідно перевірити по всій довжині і закрити виявлені тріщини.

Не вмикається

Причина: Відсутня електроживлення.

Рішення проблеми: Необхідно перевірити і, можливо, прочистити підгорілі контакти реле тиску, перевірити цілісність обмотки. Про те, що двигун згорів, стане ясно по запаху, характерного для палаючих ізоляційних матеріалів.

Чи включається але не обертається - причина в конденсаторі або крильчатці

Причина: зламаний конденсатор або крильчатка «приклеїлася» до корпусу насоса. Ця ситуація виникає часто у насосів, які кілька місяців пролежали без діла.

Рішення проблеми: Щоб запустити заблоковану крильчатку, досить пару раз прокрутити її вручну. Після цього насос повинен включитися. Якщо ж зламаний конденсатор, його доведеться замінити.

Агрегат не відключається і працює постійно - не відрегульовані реле

Причина: Порушена робота реле тиску.

Рішення проблеми: Необхідна регулювання реле тиску насосної станції. Для цього використовують дві пружинки, розташовані на реле: велику і маленьку. Велика пружина відповідає за регулювання нижньої межі тиску, а за допомогою маленької регулюють різницю між мінімальним і максимальним показниками. Всі маніпуляції з реле тиску потрібно проводити вкрай обережно.

Щоб з'ясувати причини, за якими обладнання не відключається, обов'язково слід перевірити стан вхідного отвору реле тиску. Іноді його забивають частки і опади, що містяться у воді. В цьому випадку отвір потрібно прочистити і перевірити роботу реле тиску.

Кілька слів про регулюванні реле тиску

Слід пам'ятати, що до регулювання реле тиску насосної станції потрібно ставитися з великою обережністю. Якщо цей вузол відрегульований неправильно, це може привести до серйозної поломки всієї станції, а гарантійні зобов'язання виробника на такі випадки не поширюються.

Для початку необхідно домогтися правильного тиску в гидроаккумуляторе. Для цього апарат відключають від мережі, а з бака повністю зливають воду. Потім за допомогою насоса з манометром або побутового компресора в гідробаку створюється необхідний рівень тиску. Тепер потрібно відкрутити пластикову кришку на реле тиску, щоб отримати доступ до регулюючих пружинам.

Регулювання мінімального тиску для включення насоса здійснюється за допомогою великої пружини (2, див. Малюнок). Поворот пружини за годинниковою стрілкою дозволяє збільшити цей показник, а поворот проти годинникової стрілки - зменшити. Щоб встановити необхідний діапазон між максимальною і мінімальною межею тиску, слід обертати пружину регулювання диференціала тиску (1, див. Малюнок). Поворот гайки за годинниковою стрілкою розширює діапазон, а поворот проти годинникової стрілки звужує його.

Реле тиску насосної станції регулюється великою і малою пружиною

Потім кришку реле тиску потрібно встановити на місце, залити в насосну станцію необхідний обсяг води і підключити електроживлення. Максимальне значення тиску в системі має бути не більше 95% від максимально-можливого тиску на виході, яке зазначено виробником у техпаспорті.

Знаючи про ці несправності, ви зможете вчасно розібратися, чому не працює насосна станція, і усуньте самостійно проблему.

Ремонт насосної станції своїми руками: популярні несправності


Принцип роботи насосної станції, типові поломки, їх причини. Усунення несправностей і ремонт своїми руками.

джерело: aqua-rmnt.com

Несправності насосної станції, або Як відремонтувати насосну станцію своїми руками?

Ні один пристрій, яким би надійним він не був, не працює вічно. На жаль! Це відноситься і до насосів для систем водопостачання. Тому на завершення теми про насосному обладнання розберемося, які зустрічаються несправності насосної станції і як провернути ремонт насосної станції своїми руками. Якщо ви шукали про: несправності насосної станції водопостачання, несправності насосних станцій для дому, несправності водяній насосної станції, несправності реле тиску насосної станції. то ця стаття все одно для вас. Далі буду просто перераховувати можливі несправності і "виправляти" їх.

Насосна станція працює (насос крутиться), але води немає:

Кроки щодо усунення цієї несправності такі:

  • В першу чергу потрібно перевірити зворотний клапан, який знаходиться у воді в свердловині або колодязі. Часто буває, що в нього потрапляє пісок або сміття, і клапан не закривається. При цьому вода не піднімається по трубах до насоса.
  • По-друге, перевірити наявність води в трубопроводі між колодязем і насосом. Насос також повинен бути заповнений водою; якщо води немає - залийте через заливний отвір.
  • Дуже велика вироблення між крильчаткою і корпусом насоса. Насос просто працює сам на себе. Причина цього може полягати в великому вмісті у воді абразивних речовин, наприклад, піску. В цьому випадку слід поміняти корпус і крильчатку, якщо вони є в продажу, або цілком насос (але не всю станцію!).
  • Банально скінчилася вода в свердловині / колодязі. Вихід - спробувати опустити глибше всмоктуючий трубопровід або шланг. Але пам'ятайте: відстань від рівня води в свердловині до насоса не повинна перевищувати зазначену на насосі, зазвичай 8-9 м.

Насос качає ривками (дуже часто включається / вимикається):

Щоб усунути цю несправність, потрібно виконати наступне:

  • Звернути увагу на манометр, який знаходиться на блоці автоматики. Якщо стрілка манометра піднімається до того тиску, на яке була налаштована станція (при цьому насос відключиться), потім різко падає до моменту включення, то тут можуть бути такі причини:
  • немає тиску повітря в гідробаку. На заводі в бак накачується азот до тиску в 1.5 атм. Іноді через корозію в корпусі бака з'являються тріщини, і тиск довго не тримається. Потрібно знайти витік і закрити тріщину (наприклад, «холодної зварюванням»). Перевірити тиск повітря в гідробаку можна, підключивши до ніпеля манометр (хоча б автомобільний). Тиску в баку може бути і не обов'язково через появу тріщини, а просто з незрозумілих причин повітря пішов. Тоді не потрібно доводити себе до завороту мізків в пошуках неіснуючих тріщин, а просто накачайте повітря насосом (власне, з цього випливає і починати);
  • розрив діафрагми, що розділяє в баку повітря і воду. Перевірити це можна через ніпель: якщо з ніпеля тече вода, значить, діафрагма пошкоджена;
  • не працює реле тиску, яке управляє включенням насоса.

Насос качає, але вода йде з перебоєм (ривками):

Причина цієї несправності насосної станції та заходи її усунення такі:

  • десь відбувається підсос повітря. Потрібно перевірити всмоктуючий трубопровід від свердловин до насоса, з'єднання і рівень води в свердловині. Висота всмоктування не повинна перевищувати 8-9 м (при діаметрі труби 1 "- 25 мм; якщо труба меншого діаметра, наприклад, 1/2", то висота повинна бути менше).

Насос качає, вода йде, але насос не відключається:

Тут якраз причина - несправність реле тиску насосної станції, з чим чинимо так:

  • потрібно відрегулювати реле тиску. Для регулювання в реле є дві пружини, велика і маленька:

Великий пружиною регулюється включення / вимикання насоса (верхня і нижня межа). Маленькій регулюється різниця в тиску між верхнім і нижнім межею. Після тривалої експлуатації насоса відбувається вироблення рухомих частин насоса, і з часом насос вже не може створити такого тиску, яке йому «прописали» на заводі. Тому потрібно зменшити за допомогою великої пружини, повернувши її по стрілці в "-". Однак захоплюватися такою регулюванням не слід;

  • засмічено вхідний отвір в реле тиску:

Якщо якість води низька, то іноді утворюються солі жорсткості, і забивається отвір в реле тиску. Реле просто перестає реагувати. Треба зняти реле і почистити.

Насос не включається:

Ось кроки щодо усунення цієї несправності насосної станції:

  • дивіться контакти реле тиску - тестером перевірити наявність електроживлення. Якщо підгоріли контакти - почистити (наприклад, дрібної наждачкою або надфілем);
  • перевірити двигун насоса, перевірити контакти, електроживлення, «продзвонити» на цілісність обмотки, перевірити придатність пускового конденсатора. Якщо згорів двигун, його слід віддати в перемотування або замінити новим.

Насос гуде, але не крутиться:

Причини цієї несправності насосної станції в наступному:

  • буває, що насос зиму пролежав десь в сараї, а навесні його дістали і намагаються запустити. Але він починає гудіти ... Через те, що насос довгий час залишався без води і без руху, крильчатка насоса «склеїлася» з корпусом. Треба вручну покриття крильчатку з заднього боку, а потім включити в мережу;
  • вийшов з ладу конденсатор (знаходиться в таврування коробці двигуна);
  • необхідно перевірити напругу в електромережі, можливо, воно просто знижений.

Ось і все (або майже все), що можна сказати про несправності насосної станції для систем водопостачання будинку і про ремонт насосної станції своїми руками.

Несправності насосної станції: перелік, причини, ремонт своїми руками


Можливі несправності насосної станції: перелік несправностей і їх причини. Як виконати ремонт насосної станції своїми руками?

джерело: vodoprovod-doma.ru

Популярні несправності насосних станцій і способи їх усунення

Популярні несправності насосних станцій і способи їх усунення

Насосні станції активно використовуються при організації автономного водопостачання в приватних будинках. Також за допомогою цього вузла можна поліпшити подачу води в міській квартирі.

Як і будь-яка інша техніка, станції час від часу ламаються і вимагають ремонту. Частина поломок господарі можуть усунути самостійно, не звертаючись до сервісного центру.

Що входить в комплектацію?

Насосна станція включає в себе кілька вузлів, які забезпечують безперебійну роботу водопроводу. це:

  • блок автоматичного управління, що включає в себе манометр і реле для контролю тиску;
  • накопичувальний бак з мембраною;
  • і насос для підкачки води.

Весь процес водопостачання здійснюється в автоматичному режимі. При зниженні тиску автоматика сама включає насос. Вода надходить в бак. А коли тиск на мембрану досягає певного рівня, спрацьовується блок управління - насос відключається. При витраті води на господарські потреби спустошується накопичувальний бак, падає тиск і весь робочий цикл повторюється.

Що може ламатися?

Некоректна робота станції, збої в її роботі, зупинка і вихід з ладу обумовлений однією з кількох причин:

  • був пошкоджений блок управління;
  • розірвалася мембрана всередині бака або в ньому з'явилася текти;
  • вийшов з ладу насос;
  • була відключена електроенергія;
  • відсутня вода в системі (перекрито водопостачання).

Пристрій цього вузла не відрізняється особливою складністю. У простих поломки господарі цілком можуть розібратися самостійно. Це стосується навіть насоса, адже його можна без проблем розібрати і замінити зіпсовану деталь.

поширені несправності

Якщо насос працює постійно, це вказує на несправність в реле тиску.

У більшості випадків для вирішення проблеми буде достатньо регулювання реле тиску. Усередині нього знаходиться дві пружини, що відповідають за верхню і нижню межу тиску.

Для регулювання з вузла знімається кришка (корпус). Велика пружина відповідає за включення насоса. З її допомогою встановлюється мінімальний тиск. Обертання пружини за годинниковою стрілкою збільшує значення, а проти зменшує. Маленька пружина дозволяє виставити правильний діапазон між нижньою і верхньою значенням, необхідним для відключення станції. Обертання за годинниковою стрілкою розширює діапазон, а поворот проти звужує.

Гайки потрібно обертати акуратно, а після кожної настройки проводити тестування - включати насос і стежити за стрілкою манометра, щоб визначити правильність роботи станції. Важливий момент: максимальні показники тиску повинні складати 95% від зазначеного виробником в технічному паспорті.

Якщо включений в електромережу насос не обертається, справа в зламаному конденсаторі або «склеюванні» крильчатки - це поширена проблема для агрегатів, що не експлуатувалися тривалий час.

Для усунення поломки необхідно кілька разів прокрутити крильчатку вручну. Після цього насос запуститься. Що вийшов з ладу конденсатор доведеться замінити.

Якщо при включенні в мережу насос не працює, швидше за все, відсутнє електроживлення. Необхідно перевірити тестером напругу у розетці, оглянути шнур живлення, почистити підгорілі контакти в реле тиску. Якщо агрегат все ще не запускається, потрібно демонтувати корпус насоса і оглянути обмотку двигуна. На замикання вказує характерний запах горіла ізоляції. Такий агрегат підлягає ремонту в сервісному центрі.

Якщо станція працює ривками, справа в неполадку накопичувального бака. Якась частина гидробака пошкоджена і станція не встигає набрати необхідний тиск.

Щоб усунути поломку потрібно виконати наступні маніпуляції:

  1. Зняти пластикову кришку на корпусі бака і натиснути на ніпель. Випливає звідси вода вказує на розрив мембрани. Бак потрібно розібрати, відкрутивши болти на торці, вийняти стару мембрану і встановити нову. У процесі роботи необхідно керуватися технічною інформацією з паспорта, що додається до виробу.

Демонтована мембрана (груша)

  1. Оглянути корпус на предмет появи тріщин. Це поширена хвороба емальованих моделей, які не вирізняються довговічністю. Невелику тріщину можна закрити, але краще придбати новий бак.
  2. Виміряти тиск через ніпель (якщо з цього вузла не випливає вода!) І при необхідності підкачати повітря автомобільним насосом. На манометрі має бути значення в 1,5-1,8 атмосфери.
  3. Також необхідно перевірити всі стики труби для подачі води і усунути можливу текти.

Якщо насос працює нормально, але вода все одно не надходить, необхідно оглянути трубопровід і перевірити роботу зворотного клапана.

Відсутню в водопроводі воду для тестування системи можна долити через спеціальну технічну отвір в насосі. Як варіант, можна опустити шланг в ємність з водою. Після чого перевіряється герметичність всієї системи і робота клапана.

У деяких випадках насос може забиватися піском або іншим абразивом. Його необхідно прочистити від бруду, а при необхідності замінити новим агрегатом.

Також не буде зайвим перевірити напругу в електричній мережі через розетку. У заміських будинках і на дачах може неправильно функціонувати вся електромережу. При недостатньому напрузі насос включиться, але воду подавати не буде.

Це найпоширеніші поломки, які можна без проблем усунути своїми руками. Якщо з ремонтом не вдається впоратися самостійно, слід звернутися до кваліфікованого сантехніку або в найближчий сервісний центр.

Несправності насосної станції: причини і усунення поломок


Несправності насосних станцій та їх усунення: що входить в комплектацію цього водопровідного вузла, що може вийти з ладу. Найпоширеніші поломки і способи їх усунення.

джерело: heatheat.ru

Насосна станція - ремонт своїми силами

Принцип роботи

Основною відмінністю насоса від насосної станції є автоматична підтримка тиску води в центральній системі водопостачання. Головними факторами, що підтримують повноцінну роботу насосної станції, вважається наявність електроенергії і необхідну кількість води в свердловині.

Принцип роботи і пристрій насоса з накопичувальним баком

Насосна станція з накопичувальним баком вважається старою моделлю, хоча на сьогоднішній день такі варіанти ще зустрічаються. Причина в тому, що сам по собі бак є дуже громіздкою конструкцією. Наявність води і напору в ньому контролюється за рахунок поплавка і при зниженні рівня спрацьовує датчик, запускаючи її підкачування. Така система має ряд недоліків:

1. Великі габарити;

2. При виході з ладу датчика рівня води, можливий перелив води в приміщення;

3. Складність монтажу;

4. Низький напір через те, що вода йде самопливом;

5. Установка бака повинна проводитися вище рівня станції.

Принцип роботи і пристрій насоса з гідроакумулятором

Насосна станція з гідроакумулятором вважається найкращим варіантом в автономному водопостачанні. Подібна система містить в собі реле, за допомогою чого контролюється максимальний показник повітря. В даному випадку в гидроаккумуляторе він зменшується в об'ємі за рахунок тиску води.

Насосна станція після пуску в роботу починає забирати воду зі свердловини і за рахунок тиску відправляє її в гідроакккумулятор. Як тільки користувач будинку включає воду, тиск в системі поступово знижується. Коли тиск опуститься до певного рівня, реле включить насос, який закачає воду в ємність і підвищить тим самим тиск до необхідного рівня. Далі реле вимикає насос. У разі якщо потреба води маленька, то сам насос не включатиметься, тому в кран почне надходити рідина з бака.

Незалежно від виду станції - з акумулятором або з баком, вона додатково укомплектовується:

2. насосних агрегатів;

4. клеми для заземлення;

5. мембранний напірний баком;

6. Роз'ємом для підключення.

Види насосних станцій

З вбудованим ежектором

Насосні станції поділяються на кшталт робочого процесу, вони бувають з ежектором і без. Основний принцип роботи внутрішнього ежектора полягає в тому, що обсяг рідини піднімається завдяки створеному розрядці. Правда, подібні моделі мають дуже високу ціну, але завдяки своїй конструкції можуть подавати рідину з глибини від 20 до 45 м.

Правда, подібні моделі мають дуже високу ціну, але завдяки своїй конструкції можуть подавати рідину з глибини від 20 до 45 м

Насосна станція з вбудованим ежектором

Дане обладнання має високу продуктивність, але через це і набагато більший рівень шуму. Тому установку його слід проводити в підсобному приміщенні або, по можливості, за межами будинку.

З виносним ежектором

Такі насоси занурюються в свердловину разом з двома трубами. За першої трубі вода подається в ежектор, що і призводить до утворення всмоктуючої струменя. Даний агрегат значно програє за своїми характеристиками класичним ежекторним насосів. Крім усього вони бояться повітря і піску в системі. Основним їх перевагою є те, що даний насос без особливих проблем можна встановлювати будинку, навіть якщо найближчий колодязь розташований на відстані 10-30 м.

У насосній станції без ежектора забір води проводиться за рахунок спеціальної багатоступінчастої конструкції, що відноситься до гідравлічної частини. Це обладнання здатне працювати майже безшумно і з істотно меншим споживанням електроенергії.

Ремонт насосної станції своїми руками. Причина несправності

Насос працює, але воду не качає

В першу чергу слід перевірити, чи немає пошкоджень герметичність трубопроводів і тримає зворотний клапан, що знаходиться в свердловині. Варто перевірити всі стики і клапан (може, потрапив пісок, зламалася пружина і т.д.).

Варто перевірити кількість води в трубопроводі, якщо її немає, то заповніть її через заливальний отвір.

Трапляється, що в колодязі закінчується вода. Для цього, можна випробувати опустити шланг глибше. Але не забувайте, що у кожного насоса є свій максимально допустиму межу, тобто відстань від води до агрегату.

Існує ймовірність великий вироблення між крильчаткою і корпусом самого насоса. Це трапляється через наявність у воді абразивних домішок таких, як пісок і д.р. В такому випадку насос почне працювати повністю на себе. Міняти повністю насосну станцію не буде потрібно, ремонт в подібному ситуації передбачає заміну крильчатки і корпусу, якщо їх немає, то цілком насос.

Низька напруга. Ремонт не буде потрібно, так як тут все буде працювати, але в наслідок того, що мотор не зможе набрати обертів, води не дочекаєтеся.

Ремонт не буде потрібно, так як тут все буде працювати, але в наслідок того, що мотор не зможе набрати обертів, води не дочекаєтеся

Пристрій насосної станції

Насос включається і качає ривками

Головне зверніть увагу на показання манометра, який розташовується на блоці автоматики. У разі якщо стрілка підніметься до рівня, на якому налаштована станція (при цьому він відключиться), а після - до моменту включення швидко падає, ймовірно, на це є маса причин:

1. порвалася діафрагма в баку. Перевірити її можна шляхом натискання через ніпель, який розташовується ззаду бака. Якщо піде вода замість повітря, значить, пора міняти мембрану;

2. Відсутній Тиск Повітря в гідробаку. Слід заміряті манометром Тиск и при нестачі підняті его до норми. Трапляється, що в баку з'являються тріщини, звідки і виходить повітря. Тому ремонт станції своїми руками полягає в пошуку витоку повітря і закладенні її за допомогою «холодної зварювання»;

3. Не працює реле тиску. Ремонт в цьому випадку своїми руками неможливий, потрібно його заміна.

Вода подається з перебоєм, насос працює

Підсмоктує повітря. Перевірте рівень води в колодязі, усмоктувальний трубопровід від свердловини до насоса.

Насос не відключить качає воду

Ремонт своїми руками полягає в регулюванні реле тиску двома пружинами. За допомогою великої пружини регулюється нижня і верхня межа вмикання та вимикання насоса. Маленькій же можна відрегулювати різницю тиску між верхньою і нижньою межею. Під час тривалого використання обладнання відбувається вироблення рухомих частин. У подібному випадку насос вже не зможе виробляти необхідний тиск. Тому за допомогою великої пружини поверніть її до стрілки (-). Правда, такий регулюванням не варто особливо захоплюватися.

Погана якість води може стати причиною забивання вхідного отвору реле тиску. У такому випадку його необхідно просто прочистити.

Не включається насос

Насамперед перевірте на наявність електроживлення, перевірте контакти реле. Якщо підгоріли, зачистите їх.

Продзвоните двигун на цілісність обмотки. Якщо він згорів, ви зрозумієте це по неприємного запаху горілої ізоляції, то не намагайтеся зробити все самі, а віднесіть мотор в ремонт фахівцям.

Насос не крутиться, але гуде

Найчастіше це відбувається, коли станція знаходилася довгий час в нерухомому стані і без води. Тому крильчатка приклеїлася до корпусу - спробуйте покрутити її власними силами і тільки тоді включайте обладнання в мережу.

Можливо, вийшов з ладу конденсатор, що знаходиться в коробці електродвигуна. Самі насоси комплектуються трифазними двигунами і для підключення в мережу 220 В використовується конденсатор.

Також можливо причина в маленькому напрузі мережі.

Насосна станція ремонт своїми руками і принцип роботи - усунення неполадок


Насосна станція ремонт своїми руками і принцип роботи - нескладні поради щодо усунення неполадок в роботі насосних станцій. Пристрій насосних станцій. види

джерело: moikotly.ru

Що може ламатися?
Як виконати ремонт насосної станції своїми руками?
Що входить в комплектацію?
Що може ламатися?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов