Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Небезпеки для електронної пошти

  1. Небезпеки для електронної пошти Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується...
  2. 2 Віруси в текстових файлах
  3. 3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації
  4. 4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші
  5. 5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
  6. 6 Флуд
  7. Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
  8. Пошта Yahoo розміром в терабайт
  9. Небезпеки для електронної пошти
  10. 1 Використання Трояна
  11. 2 Віруси в текстових файлах
  12. 3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації
  13. 4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші
  14. 5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
  15. 6 Флуд
  16. Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
  17. Пошта Yahoo розміром в терабайт
  18. Небезпеки для електронної пошти
  19. 1 Використання Трояна
  20. 2 Віруси в текстових файлах
  21. 3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації
  22. 4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші
  23. 5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
  24. 6 Флуд
  25. Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
  26. Пошта Yahoo розміром в терабайт
  27. Небезпеки для електронної пошти
  28. 1 Використання Трояна
  29. 2 Віруси в текстових файлах
  30. 3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації
  31. 4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші
  32. 5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
  33. 6 Флуд
  34. Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
  35. Пошта Yahoo розміром в терабайт
  36. Небезпеки для електронної пошти
  37. 1 Використання Трояна
  38. 2 Віруси в текстових файлах
  39. 3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації
  40. 4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші
  41. 5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
  42. 6 Флуд
  43. Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
  44. Пошта Yahoo розміром в терабайт

Небезпеки для електронної пошти

Наша сеть партнеров Banwar

Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті. Це не зовсім правильна думка.

Певна захист потрібна також і пересічному користувачеві, адже його комп'ютер щодня піддається різного роду атакам . Вразливим сегментом в роботі комп'ютера може бути електронна пошта.

Дійсно, файли звичайних користувачів хакерів цікавлять мало. Яка їм від цього користь? А ось нашкодити заради забави, або з можливістю отримання вигоди - це можна.

Крім забави доступ до чужого поштової скриньки може відкрити зловмисникові доступ до персональних даних його власника, включаючи електронні гаманці, і інші, цілком матеріальні ресурси. Так що злом пошти - це ще й спроба стати володарем чужої інформації і чужих грошей.

Розглянемо основні способи злому електронної пошти, або її пошкодження до такої міри, що пошта стає недоступною. Зокрема, пошта не може приймати нові листи. Такий «забитий під зав'язку» e-mail адресу поштові служби оголошують неіснуючим і висилають відправнику листів повідомлення про неможливість доставки туди листи.

1 Використання Трояна

Програму Троян називають як вірус. Але в дійсності це щось більше, ніж вірус. Троян є цілий системний комплекс, який може серйозно пошкодити зберігається в пам'яті комп'ютера інформацію. Наприклад, він може її всю видалити, або зашифрувати.

зазвичай Троян прикріплюється до електронного листа у вигляді безкоштовного ехе-файлу, як правило, у вигляді безкоштовного подарунка. В цьому exe-файлі звичайно потрібно провести які-небудь дії: завантажити, встановити і т.д.

У разі відкриття такого файлу Троян поширюється по всіх адресах, прописаним в адресній книзі електронної пошти. Таким чином, разом з одержувачем Трояна можуть постраждати всі його друзі і знайомі, прописані в адресній книзі.

2 Віруси в текстових файлах

Дана категорія може класифікуватися як вірусна програма. Як вірусної програми може бути розсилка від ваших знайомих з різного роду змістом. Наприклад, ви отримуєте лист з попередженням про те, що з'явився новий вірус. Вони нібито рекомендують не відвідувати підозрілі web-ресурси, так як вони можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.

Також вони пропонують дане повідомлення переслати і іншим користувачам, що Ви і здійснюєте. Ви навіть можете не підозрювати, що дане повідомлення вже містить вірус, який згодом переселиться на ваш комп'ютер і на комп'ютери тих, кому ви цей лист сумлінно розіслали.

3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації

Бувають пропозиції розіслати присланий текст мінімум в 10 різних e-mail адрес з різними варіантами:

  • релігійні цілі,
  • якщо не розішлеш, "обов'язково захворієш" і т.д.

Ставитися до цього можна по-різному, але, думаю, що не варто переходити за посиланнями в таких листах і займатися відвертим спамом - відправляти ці листи ще комусь.

4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші

До вірусного спаму можна віднести так звані "нігерійські листи", які набули масового поширення в Нігерії в середині 1980-х років по звичайній пошті. Потім це «зло» пішло в якості спаму гуляти по Інтернету через e-mail розсилки.

У цих листах якийсь адвокат з Африки нібито розшукує спадкоємців померлого багатого родича. Ви, природно, потрапляєте в категорію можливих спадкоємців. Під цим соусом Вам пропонується перерахувати адвокату якусь суму грошей в перспективі отримати "спадок" в якості сплати податків, хабарів чиновникам, оформлення угод тощо На жаль, ті, хто в це вірить і перераховує гроші, цих грошей більше не бачать, вони зникають у них безслідно.

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Мал. 1 «Нігерійський лист» з метою вивудити гроші

Крім нігерійських листів, бувають також пропозиції спробувати чарівний гаманець нібито з можливістю заробити за допомогою Яндекс.Денег , WebMoney і т.п.

Російська людина вірить в «диво», в тому числі, завдяки казкам «по щучому велінню» і ін. Видно, тому схеми шахрайства з чарівним гаманцем, на жаль, іноді спрацьовують.

Мал. 2 Листи про чарівний гаманець

В Інтернеті можна почитати, наприклад, про те, як деякі громадяни таким чином раніше забирали у населення гроші, а тепер в цьому розкаюються. Що тут скажеш? Не кради!

5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?

Поштова скринька може заблокувати адміністрація поштового сервісу, наприклад, Mail.ru. На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок "мало ли что" з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований.

На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок мало ли что з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований

Мал. 3 Попередження адміністрації Mail.ru про злом поштової скриньки

Мене бентежить те, що доступ до такої заблокованої поштою доводиться відновлювати постійно. Треба б написати про це в Службу підтримки Майл ру, запитати у них, чому так відбувається. Правда, шансів отримати від них відповідь не так багато, але при певній наполегливості вони все-таки відповідають.

Такі листи від адміністрації поштового сервісу можуть бути справжніми, а можуть бути і фішинговими (підробленими), наприклад, з метою вивудження пароля для доступу до пошти. Зараз навчилися так підробляти листи від адміністрації пошти, що відрізнити їх від справжніх буває складно. В цьому випадку краще самостійно звернутися в Підтримку поштової скриньки і уточнити у них, відправляли вони такий лист або це фішинг (підробка).

Справжні адміністрації Майл ру, Яндекса і т.п. ніколи не вимагають і не просять вислати пароль до поштової скриньки.

6 Флуд

Під цим терміном мається на увазі засмічення поштової скриньки непотрібними і зайвими повідомленнями. Можна отримати величезну кількість листів однакового змісту або один лист дуже великого розміру, яке заповнить поштову скриньку. Це не дозволить йому приймати нові повідомлення, поки не будуть видалені старі. А на це потрібен час.

Флуд не є зломом поштової скриньки з метою отримання доступу до нього. Це швидше якийсь спосіб домогтися того, щоб поштовий ящик був переповнений, і тому недоступний для отримання нових листів, які можуть бути дуже важливими для власника пошти.

Чим загрожує переповнення поштової скриньки?

Наведу приклад. У мене є поштова розсилка "Комп'ютерна грамотність для початківців за 30 днів". Деякі користувачі підписуються на неї. Для цього на сторінці підписки вони вводять свій e-mail. Щоб отримувати листи з розсилки, потрібно пройти ще один крок - підтвердити свою підписку. Для цього найкраще відразу після підписки перейти в свою пошту, знайти там лист для підтвердження підписки, клікнути по довгій посиланню - і все, підписка підтверджена. Далі можна отримувати листи розсилки.

Але багато користувачів не отримують від мене таких листів для підтвердження своєї підписки. Чи не отримують з простої причини. E-mail адреси таких користувачів, які вони вводять в момент підписки, виявляються неіснуючими.

Основні причини, чому e-mail стає неіснуючим:

  • При підписці вказано e-mail з помилкою;
  • E-mail переповнений і отримувати нові листи не може.

При переповненні e-mail пошта автоматично блокує прийом листів з причини, що немає місця, куди їх приймати.

Якщо поштова скринька має обсяг 50 Гб і він весь зайнятий, то така пошта автоматично стає недоступною.

Пошта Yahoo розміром в терабайт

Є безкоштовна Yahoo-пошта. До речі, Yahoo - один з перших в світі поштових сервісів. Зараз власники Yahoo модернізували свою пошту.

Одна з фішок нової пошти полягає в тому, що її обсяг став 1 Тб (Терабайт). Мабуть, це найбільший обсяг поштової скриньки в даний час, який надається користувачам безкоштовно.

PS Комп'ютерна грамотність по електронній пошті на цьому не закінчується:

1. Полювання на e-mail: хто і навіщо хоче зламати вашу пошту?

2. Сайти-лохотрони і вірусний софт - як убезпечити свій комп'ютер

3. Що таке шпигунське програмне забезпечення Spyware?

4. Безкоштовні поштові сервіси, які бувають і навіщо вони потрібні

5. Скільки паролів потрібно при реєстрації на сайтах і який пароль головний


Автор: Надія


Небезпеки для електронної пошти

Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті. Це не зовсім правильна думка.

Певна захист потрібна також і пересічному користувачеві, адже його комп'ютер щодня піддається різного роду атакам . Вразливим сегментом в роботі комп'ютера може бути електронна пошта.

Дійсно, файли звичайних користувачів хакерів цікавлять мало. Яка їм від цього користь? А ось нашкодити заради забави, або з можливістю отримання вигоди - це можна.

Крім забави доступ до чужого поштової скриньки може відкрити зловмисникові доступ до персональних даних його власника, включаючи електронні гаманці, і інші, цілком матеріальні ресурси. Так що злом пошти - це ще й спроба стати володарем чужої інформації і чужих грошей.

Розглянемо основні способи злому електронної пошти, або її пошкодження до такої міри, що пошта стає недоступною. Зокрема, пошта не може приймати нові листи. Такий «забитий під зав'язку» e-mail адресу поштові служби оголошують неіснуючим і висилають відправнику листів повідомлення про неможливість доставки туди листи.

1 Використання Трояна

Програму Троян називають як вірус. Але в дійсності це щось більше, ніж вірус. Троян є цілий системний комплекс, який може серйозно пошкодити зберігається в пам'яті комп'ютера інформацію. Наприклад, він може її всю видалити, або зашифрувати.

зазвичай Троян прикріплюється до електронного листа у вигляді безкоштовного ехе-файлу, як правило, у вигляді безкоштовного подарунка. В цьому exe-файлі звичайно потрібно провести які-небудь дії: завантажити, встановити і т.д.

У разі відкриття такого файлу Троян поширюється по всіх адресах, прописаним в адресній книзі електронної пошти. Таким чином, разом з одержувачем Трояна можуть постраждати всі його друзі і знайомі, прописані в адресній книзі.

2 Віруси в текстових файлах

Дана категорія може класифікуватися як вірусна програма. Як вірусної програми може бути розсилка від ваших знайомих з різного роду змістом. Наприклад, ви отримуєте лист з попередженням про те, що з'явився новий вірус. Вони нібито рекомендують не відвідувати підозрілі web-ресурси, так як вони можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.

Також вони пропонують дане повідомлення переслати і іншим користувачам, що Ви і здійснюєте. Ви навіть можете не підозрювати, що дане повідомлення вже містить вірус, який згодом переселиться на ваш комп'ютер і на комп'ютери тих, кому ви цей лист сумлінно розіслали.

3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації

Бувають пропозиції розіслати присланий текст мінімум в 10 різних e-mail адрес з різними варіантами:

  • релігійні цілі,
  • якщо не розішлеш, "обов'язково захворієш" і т.д.

Ставитися до цього можна по-різному, але, думаю, що не варто переходити за посиланнями в таких листах і займатися відвертим спамом - відправляти ці листи ще комусь.

4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші

До вірусного спаму можна віднести так звані "нігерійські листи", які набули масового поширення в Нігерії в середині 1980-х років по звичайній пошті. Потім це «зло» пішло в якості спаму гуляти по Інтернету через e-mail розсилки.

У цих листах якийсь адвокат з Африки нібито розшукує спадкоємців померлого багатого родича. Ви, природно, потрапляєте в категорію можливих спадкоємців. Під цим соусом Вам пропонується перерахувати адвокату якусь суму грошей в перспективі отримати "спадок" в якості сплати податків, хабарів чиновникам, оформлення угод тощо На жаль, ті, хто в це вірить і перераховує гроші, цих грошей більше не бачать, вони зникають у них безслідно.

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Рис. 1 «Нігерійський лист» з метою вивудити гроші

Крім нігерійських листів, бувають також пропозиції спробувати чарівний гаманець нібито з можливістю заробити за допомогою Яндекс.Денег , WebMoney і т.п.

Російська людина вірить в «диво», в тому числі, завдяки казкам «по щучому велінню» і ін. Видно, тому схеми шахрайства з чарівним гаманцем, на жаль, іноді спрацьовують.

Рис. 2 Листи про чарівний гаманець

В Інтернеті можна почитати, наприклад, про те, як деякі громадяни таким чином раніше забирали у населення гроші, а тепер в цьому розкаюються. Що тут скажеш? Не кради!

5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?

Поштова скринька може заблокувати адміністрація поштового сервісу, наприклад, Mail.ru. На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок "мало ли что" з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований.

На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок мало ли что з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований

Рис. 3 Попередження адміністрації Mail.ru про злом поштової скриньки

Мене бентежить те, що доступ до такої заблокованої поштою доводиться відновлювати постійно. Треба б написати про це в Службу підтримки Майл ру, запитати у них, чому так відбувається. Правда, шансів отримати від них відповідь не так багато, але при певній наполегливості вони все-таки відповідають.

Такі листи від адміністрації поштового сервісу можуть бути справжніми, а можуть бути і фішинговими (підробленими), наприклад, з метою вивудження пароля для доступу до пошти. Зараз навчилися так підробляти листи від адміністрації пошти, що відрізнити їх від справжніх буває складно. В цьому випадку краще самостійно звернутися в Підтримку поштової скриньки і уточнити у них, відправляли вони такий лист або це фішинг (підробка).

Справжні адміністрації Майл ру, Яндекса і т.п. ніколи не вимагають і не просять вислати пароль до поштової скриньки.

6 Флуд

Під цим терміном мається на увазі засмічення поштової скриньки непотрібними і зайвими повідомленнями. Можна отримати величезну кількість листів однакового змісту або один лист дуже великого розміру, яке заповнить поштову скриньку. Це не дозволить йому приймати нові повідомлення, поки не будуть видалені старі. А на це потрібен час.

Флуд не є зломом поштової скриньки з метою отримання доступу до нього. Це швидше якийсь спосіб домогтися того, щоб поштовий ящик був переповнений, і тому недоступний для отримання нових листів, які можуть бути дуже важливими для власника пошти.

Чим загрожує переповнення поштової скриньки?

Наведу приклад. У мене є поштова розсилка "Комп'ютерна грамотність для початківців за 30 днів". Деякі користувачі підписуються на неї. Для цього на сторінці підписки вони вводять свій e-mail. Щоб отримувати листи з розсилки, потрібно пройти ще один крок - підтвердити свою підписку. Для цього найкраще відразу після підписки перейти в свою пошту, знайти там лист для підтвердження підписки, клікнути по довгій посиланню - і все, підписка підтверджена. Далі можна отримувати листи розсилки.

Але багато користувачів не отримують від мене таких листів для підтвердження своєї підписки. Чи не отримують з простої причини. E-mail адреси таких користувачів, які вони вводять в момент підписки, виявляються неіснуючими.

Основні причини, чому e-mail стає неіснуючим:

  • При підписці вказано e-mail з помилкою;
  • E-mail переповнений і отримувати нові листи не може.

При переповненні e-mail пошта автоматично блокує прийом листів з причини, що немає місця, куди їх приймати.

Якщо поштова скринька має обсяг 50 Гб і він весь зайнятий, то така пошта автоматично стає недоступною.

Пошта Yahoo розміром в терабайт

Є безкоштовна Yahoo-пошта. До речі, Yahoo - один з перших в світі поштових сервісів. Зараз власники Yahoo модернізували свою пошту.

Одна з фішок нової пошти полягає в тому, що її обсяг став 1 Тб (Терабайт). Мабуть, це найбільший обсяг поштової скриньки в даний час, який надається користувачам безкоштовно.

PS Комп'ютерна грамотність по електронній пошті на цьому не закінчується:

1. Полювання на e-mail: хто і навіщо хоче зламати вашу пошту?

2. Сайти-лохотрони і вірусний софт - як убезпечити свій комп'ютер

3. Що таке шпигунське програмне забезпечення Spyware?

4. Безкоштовні поштові сервіси, які бувають і навіщо вони потрібні

5. Скільки паролів потрібно при реєстрації на сайтах і який пароль головний


Автор: Надія


Небезпеки для електронної пошти

Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті. Це не зовсім правильна думка.

Певна захист потрібна також і пересічному користувачеві, адже його комп'ютер щодня піддається різного роду атакам . Вразливим сегментом в роботі комп'ютера може бути електронна пошта.

Дійсно, файли звичайних користувачів хакерів цікавлять мало. Яка їм від цього користь? А ось нашкодити заради забави, або з можливістю отримання вигоди - це можна.

Крім забави доступ до чужого поштової скриньки може відкрити зловмисникові доступ до персональних даних його власника, включаючи електронні гаманці, і інші, цілком матеріальні ресурси. Так що злом пошти - це ще й спроба стати володарем чужої інформації і чужих грошей.

Розглянемо основні способи злому електронної пошти, або її пошкодження до такої міри, що пошта стає недоступною. Зокрема, пошта не може приймати нові листи. Такий «забитий під зав'язку» e-mail адресу поштові служби оголошують неіснуючим і висилають відправнику листів повідомлення про неможливість доставки туди листи.

1 Використання Трояна

Програму Троян називають як вірус. Але в дійсності це щось більше, ніж вірус. Троян є цілий системний комплекс, який може серйозно пошкодити зберігається в пам'яті комп'ютера інформацію. Наприклад, він може її всю видалити, або зашифрувати.

зазвичай Троян прикріплюється до електронного листа у вигляді безкоштовного ехе-файлу, як правило, у вигляді безкоштовного подарунка. В цьому exe-файлі звичайно потрібно провести які-небудь дії: завантажити, встановити і т.д.

У разі відкриття такого файлу Троян поширюється по всіх адресах, прописаним в адресній книзі електронної пошти. Таким чином, разом з одержувачем Трояна можуть постраждати всі його друзі і знайомі, прописані в адресній книзі.

2 Віруси в текстових файлах

Дана категорія може класифікуватися як вірусна програма. Як вірусної програми може бути розсилка від ваших знайомих з різного роду змістом. Наприклад, ви отримуєте лист з попередженням про те, що з'явився новий вірус. Вони нібито рекомендують не відвідувати підозрілі web-ресурси, так як вони можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.

Також вони пропонують дане повідомлення переслати і іншим користувачам, що Ви і здійснюєте. Ви навіть можете не підозрювати, що дане повідомлення вже містить вірус, який згодом переселиться на ваш комп'ютер і на комп'ютери тих, кому ви цей лист сумлінно розіслали.

3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації

Бувають пропозиції розіслати присланий текст мінімум в 10 різних e-mail адрес з різними варіантами:

  • релігійні цілі,
  • якщо не розішлеш, "обов'язково захворієш" і т.д.

Ставитися до цього можна по-різному, але, думаю, що не варто переходити за посиланнями в таких листах і займатися відвертим спамом - відправляти ці листи ще комусь.

4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші

До вірусного спаму можна віднести так звані "нігерійські листи", які набули масового поширення в Нігерії в середині 1980-х років по звичайній пошті. Потім це «зло» пішло в якості спаму гуляти по Інтернету через e-mail розсилки.

У цих листах якийсь адвокат з Африки нібито розшукує спадкоємців померлого багатого родича. Ви, природно, потрапляєте в категорію можливих спадкоємців. Під цим соусом Вам пропонується перерахувати адвокату якусь суму грошей в перспективі отримати "спадок" в якості сплати податків, хабарів чиновникам, оформлення угод тощо На жаль, ті, хто в це вірить і перераховує гроші, цих грошей більше не бачать, вони зникають у них безслідно.

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Рис. 1 «Нігерійський лист» з метою вивудити гроші

Крім нігерійських листів, бувають також пропозиції спробувати чарівний гаманець нібито з можливістю заробити за допомогою Яндекс.Денег , WebMoney і т.п.

Російська людина вірить в «диво», в тому числі, завдяки казкам «по щучому велінню» і ін. Видно, тому схеми шахрайства з чарівним гаманцем, на жаль, іноді спрацьовують.

Рис. 2 Листи про чарівний гаманець

В Інтернеті можна почитати, наприклад, про те, як деякі громадяни таким чином раніше забирали у населення гроші, а тепер в цьому розкаюються. Що тут скажеш? Не кради!

5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?

Поштова скринька може заблокувати адміністрація поштового сервісу, наприклад, Mail.ru. На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок "мало ли что" з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований.

На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок мало ли что з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований

Рис. 3 Попередження адміністрації Mail.ru про злом поштової скриньки

Мене бентежить те, що доступ до такої заблокованої поштою доводиться відновлювати постійно. Треба б написати про це в Службу підтримки Майл ру, запитати у них, чому так відбувається. Правда, шансів отримати від них відповідь не так багато, але при певній наполегливості вони все-таки відповідають.

Такі листи від адміністрації поштового сервісу можуть бути справжніми, а можуть бути і фішинговими (підробленими), наприклад, з метою вивудження пароля для доступу до пошти. Зараз навчилися так підробляти листи від адміністрації пошти, що відрізнити їх від справжніх буває складно. В цьому випадку краще самостійно звернутися в Підтримку поштової скриньки і уточнити у них, відправляли вони такий лист або це фішинг (підробка).

Справжні адміністрації Майл ру, Яндекса і т.п. ніколи не вимагають і не просять вислати пароль до поштової скриньки.

6 Флуд

Під цим терміном мається на увазі засмічення поштової скриньки непотрібними і зайвими повідомленнями. Можна отримати величезну кількість листів однакового змісту або один лист дуже великого розміру, яке заповнить поштову скриньку. Це не дозволить йому приймати нові повідомлення, поки не будуть видалені старі. А на це потрібен час.

Флуд не є зломом поштової скриньки з метою отримання доступу до нього. Це швидше якийсь спосіб домогтися того, щоб поштовий ящик був переповнений, і тому недоступний для отримання нових листів, які можуть бути дуже важливими для власника пошти.

Чим загрожує переповнення поштової скриньки?

Наведу приклад. У мене є поштова розсилка "Комп'ютерна грамотність для початківців за 30 днів". Деякі користувачі підписуються на неї. Для цього на сторінці підписки вони вводять свій e-mail. Щоб отримувати листи з розсилки, потрібно пройти ще один крок - підтвердити свою підписку. Для цього найкраще відразу після підписки перейти в свою пошту, знайти там лист для підтвердження підписки, клікнути по довгій посиланню - і все, підписка підтверджена. Далі можна отримувати листи розсилки.

Але багато користувачів не отримують від мене таких листів для підтвердження своєї підписки. Чи не отримують з простої причини. E-mail адреси таких користувачів, які вони вводять в момент підписки, виявляються неіснуючими.

Основні причини, чому e-mail стає неіснуючим:

  • При підписці вказано e-mail з помилкою;
  • E-mail переповнений і отримувати нові листи не може.

При переповненні e-mail пошта автоматично блокує прийом листів з причини, що немає місця, куди їх приймати.

Якщо поштова скринька має обсяг 50 Гб і він весь зайнятий, то така пошта автоматично стає недоступною.

Пошта Yahoo розміром в терабайт

Є безкоштовна Yahoo-пошта. До речі, Yahoo - один з перших в світі поштових сервісів. Зараз власники Yahoo модернізували свою пошту.

Одна з фішок нової пошти полягає в тому, що її обсяг став 1 Тб (Терабайт). Мабуть, це найбільший обсяг поштової скриньки в даний час, який надається користувачам безкоштовно.

PS Комп'ютерна грамотність по електронній пошті на цьому не закінчується:

1. Полювання на e-mail: хто і навіщо хоче зламати вашу пошту?

2. Сайти-лохотрони і вірусний софт - як убезпечити свій комп'ютер

3. Що таке шпигунське програмне забезпечення Spyware?

4. Безкоштовні поштові сервіси, які бувають і навіщо вони потрібні

5. Скільки паролів потрібно при реєстрації на сайтах і який пароль головний


Автор: Надія


Небезпеки для електронної пошти

Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті. Це не зовсім правильна думка.

Певна захист потрібна також і пересічному користувачеві, адже його комп'ютер щодня піддається різного роду атакам . Вразливим сегментом в роботі комп'ютера може бути електронна пошта.

Дійсно, файли звичайних користувачів хакерів цікавлять мало. Яка їм від цього користь? А ось нашкодити заради забави, або з можливістю отримання вигоди - це можна.

Крім забави доступ до чужого поштової скриньки може відкрити зловмисникові доступ до персональних даних його власника, включаючи електронні гаманці, і інші, цілком матеріальні ресурси. Так що злом пошти - це ще й спроба стати володарем чужої інформації і чужих грошей.

Розглянемо основні способи злому електронної пошти, або її пошкодження до такої міри, що пошта стає недоступною. Зокрема, пошта не може приймати нові листи. Такий «забитий під зав'язку» e-mail адресу поштові служби оголошують неіснуючим і висилають відправнику листів повідомлення про неможливість доставки туди листи.

1 Використання Трояна

Програму Троян називають як вірус. Але в дійсності це щось більше, ніж вірус. Троян є цілий системний комплекс, який може серйозно пошкодити зберігається в пам'яті комп'ютера інформацію. Наприклад, він може її всю видалити, або зашифрувати.

зазвичай Троян прикріплюється до електронного листа у вигляді безкоштовного ехе-файлу, як правило, у вигляді безкоштовного подарунка. В цьому exe-файлі звичайно потрібно провести які-небудь дії: завантажити, встановити і т.д.

У разі відкриття такого файлу Троян поширюється по всіх адресах, прописаним в адресній книзі електронної пошти. Таким чином, разом з одержувачем Трояна можуть постраждати всі його друзі і знайомі, прописані в адресній книзі.

2 Віруси в текстових файлах

Дана категорія може класифікуватися як вірусна програма. Як вірусної програми може бути розсилка від ваших знайомих з різного роду змістом. Наприклад, ви отримуєте лист з попередженням про те, що з'явився новий вірус. Вони нібито рекомендують не відвідувати підозрілі web-ресурси, так як вони можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.

Також вони пропонують дане повідомлення переслати і іншим користувачам, що Ви і здійснюєте. Ви навіть можете не підозрювати, що дане повідомлення вже містить вірус, який згодом переселиться на ваш комп'ютер і на комп'ютери тих, кому ви цей лист сумлінно розіслали.

3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації

Бувають пропозиції розіслати присланий текст мінімум в 10 різних e-mail адрес з різними варіантами:

  • релігійні цілі,
  • якщо не розішлеш, "обов'язково захворієш" і т.д.

Ставитися до цього можна по-різному, але, думаю, що не варто переходити за посиланнями в таких листах і займатися відвертим спамом - відправляти ці листи ще комусь.

4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші

До вірусного спаму можна віднести так звані "нігерійські листи", які набули масового поширення в Нігерії в середині 1980-х років по звичайній пошті. Потім це «зло» пішло в якості спаму гуляти по Інтернету через e-mail розсилки.

У цих листах якийсь адвокат з Африки нібито розшукує спадкоємців померлого багатого родича. Ви, природно, потрапляєте в категорію можливих спадкоємців. Під цим соусом Вам пропонується перерахувати адвокату якусь суму грошей в перспективі отримати "спадок" в якості сплати податків, хабарів чиновникам, оформлення угод тощо На жаль, ті, хто в це вірить і перераховує гроші, цих грошей більше не бачать, вони зникають у них безслідно.

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Рис. 1 «Нігерійський лист» з метою вивудити гроші

Крім нігерійських листів, бувають також пропозиції спробувати чарівний гаманець нібито з можливістю заробити за допомогою Яндекс.Денег , WebMoney і т.п.

Російська людина вірить в «диво», в тому числі, завдяки казкам «по щучому велінню» і ін. Видно, тому схеми шахрайства з чарівним гаманцем, на жаль, іноді спрацьовують.

Рис. 2 Листи про чарівний гаманець

В Інтернеті можна почитати, наприклад, про те, як деякі громадяни таким чином раніше забирали у населення гроші, а тепер в цьому розкаюються. Що тут скажеш? Не кради!

5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?

Поштова скринька може заблокувати адміністрація поштового сервісу, наприклад, Mail.ru. На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок "мало ли что" з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований.

На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок мало ли что з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований

Рис. 3 Попередження адміністрації Mail.ru про злом поштової скриньки

Мене бентежить те, що доступ до такої заблокованої поштою доводиться відновлювати постійно. Треба б написати про це в Службу підтримки Майл ру, запитати у них, чому так відбувається. Правда, шансів отримати від них відповідь не так багато, але при певній наполегливості вони все-таки відповідають.

Такі листи від адміністрації поштового сервісу можуть бути справжніми, а можуть бути і фішинговими (підробленими), наприклад, з метою вивудження пароля для доступу до пошти. Зараз навчилися так підробляти листи від адміністрації пошти, що відрізнити їх від справжніх буває складно. В цьому випадку краще самостійно звернутися в Підтримку поштової скриньки і уточнити у них, відправляли вони такий лист або це фішинг (підробка).

Справжні адміністрації Майл ру, Яндекса і т.п. ніколи не вимагають і не просять вислати пароль до поштової скриньки.

6 Флуд

Під цим терміном мається на увазі засмічення поштової скриньки непотрібними і зайвими повідомленнями. Можна отримати величезну кількість листів однакового змісту або один лист дуже великого розміру, яке заповнить поштову скриньку. Це не дозволить йому приймати нові повідомлення, поки не будуть видалені старі. А на це потрібен час.

Флуд не є зломом поштової скриньки з метою отримання доступу до нього. Це швидше якийсь спосіб домогтися того, щоб поштовий ящик був переповнений, і тому недоступний для отримання нових листів, які можуть бути дуже важливими для власника пошти.

Чим загрожує переповнення поштової скриньки?

Наведу приклад. У мене є поштова розсилка "Комп'ютерна грамотність для початківців за 30 днів". Деякі користувачі підписуються на неї. Для цього на сторінці підписки вони вводять свій e-mail. Щоб отримувати листи з розсилки, потрібно пройти ще один крок - підтвердити свою підписку. Для цього найкраще відразу після підписки перейти в свою пошту, знайти там лист для підтвердження підписки, клікнути по довгій посиланню - і все, підписка підтверджена. Далі можна отримувати листи розсилки.

Але багато користувачів не отримують від мене таких листів для підтвердження своєї підписки. Чи не отримують з простої причини. E-mail адреси таких користувачів, які вони вводять в момент підписки, виявляються неіснуючими.

Основні причини, чому e-mail стає неіснуючим:

  • При підписці вказано e-mail з помилкою;
  • E-mail переповнений і отримувати нові листи не може.

При переповненні e-mail пошта автоматично блокує прийом листів з причини, що немає місця, куди їх приймати.

Якщо поштова скринька має обсяг 50 Гб і він весь зайнятий, то така пошта автоматично стає недоступною.

Пошта Yahoo розміром в терабайт

Є безкоштовна Yahoo-пошта. До речі, Yahoo - один з перших в світі поштових сервісів. Зараз власники Yahoo модернізували свою пошту.

Одна з фішок нової пошти полягає в тому, що її обсяг став 1 Тб (Терабайт). Мабуть, це найбільший обсяг поштової скриньки в даний час, який надається користувачам безкоштовно.

PS Комп'ютерна грамотність по електронній пошті на цьому не закінчується:

1. Полювання на e-mail: хто і навіщо хоче зламати вашу пошту?

2. Сайти-лохотрони і вірусний софт - як убезпечити свій комп'ютер

3. Що таке шпигунське програмне забезпечення Spyware?

4. Безкоштовні поштові сервіси, які бувають і навіщо вони потрібні

5. Скільки паролів потрібно при реєстрації на сайтах і який пароль головний


Автор: Надія


Небезпеки для електронної пошти

Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті Багатьом може здатися, що проблема безпеки в мережі Інтернет стосується лише великих компаній або тих користувачів, які заробляють в Інтернеті. Це не зовсім правильна думка.

Певна захист потрібна також і пересічному користувачеві, адже його комп'ютер щодня піддається різного роду атакам . Вразливим сегментом в роботі комп'ютера може бути електронна пошта.

Дійсно, файли звичайних користувачів хакерів цікавлять мало. Яка їм від цього користь? А ось нашкодити заради забави, або з можливістю отримання вигоди - це можна.

Крім забави доступ до чужого поштової скриньки може відкрити зловмисникові доступ до персональних даних його власника, включаючи електронні гаманці, і інші, цілком матеріальні ресурси. Так що злом пошти - це ще й спроба стати володарем чужої інформації і чужих грошей.

Розглянемо основні способи злому електронної пошти, або її пошкодження до такої міри, що пошта стає недоступною. Зокрема, пошта не може приймати нові листи. Такий «забитий під зав'язку» e-mail адресу поштові служби оголошують неіснуючим і висилають відправнику листів повідомлення про неможливість доставки туди листи.

1 Використання Трояна

Програму Троян називають як вірус. Але в дійсності це щось більше, ніж вірус. Троян є цілий системний комплекс, який може серйозно пошкодити зберігається в пам'яті комп'ютера інформацію. Наприклад, він може її всю видалити, або зашифрувати.

зазвичай Троян прикріплюється до електронного листа у вигляді безкоштовного ехе-файлу, як правило, у вигляді безкоштовного подарунка. В цьому exe-файлі звичайно потрібно провести які-небудь дії: завантажити, встановити і т.д.

У разі відкриття такого файлу Троян поширюється по всіх адресах, прописаним в адресній книзі електронної пошти. Таким чином, разом з одержувачем Трояна можуть постраждати всі його друзі і знайомі, прописані в адресній книзі.

2 Віруси в текстових файлах

Дана категорія може класифікуватися як вірусна програма. Як вірусної програми може бути розсилка від ваших знайомих з різного роду змістом. Наприклад, ви отримуєте лист з попередженням про те, що з'явився новий вірус. Вони нібито рекомендують не відвідувати підозрілі web-ресурси, так як вони можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.

Також вони пропонують дане повідомлення переслати і іншим користувачам, що Ви і здійснюєте. Ви навіть можете не підозрювати, що дане повідомлення вже містить вірус, який згодом переселиться на ваш комп'ютер і на комп'ютери тих, кому ви цей лист сумлінно розіслали.

3 Спам як безкоштовна реклама послуг, товарів, інформації

Бувають пропозиції розіслати присланий текст мінімум в 10 різних e-mail адрес з різними варіантами:

  • релігійні цілі,
  • якщо не розішлеш, "обов'язково захворієш" і т.д.

Ставитися до цього можна по-різному, але, думаю, що не варто переходити за посиланнями в таких листах і займатися відвертим спамом - відправляти ці листи ще комусь.

4 Шахрайство в листі з метою вивудити гроші

До вірусного спаму можна віднести так звані "нігерійські листи", які набули масового поширення в Нігерії в середині 1980-х років по звичайній пошті. Потім це «зло» пішло в якості спаму гуляти по Інтернету через e-mail розсилки.

У цих листах якийсь адвокат з Африки нібито розшукує спадкоємців померлого багатого родича. Ви, природно, потрапляєте в категорію можливих спадкоємців. Під цим соусом Вам пропонується перерахувати адвокату якусь суму грошей в перспективі отримати "спадок" в якості сплати податків, хабарів чиновникам, оформлення угод тощо На жаль, ті, хто в це вірить і перераховує гроші, цих грошей більше не бачать, вони зникають у них безслідно.

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Ось зразок «нігерійського» листи, які можуть приходити не тільки з Нігерії, але з Лондона, Мадрида і з будь-якого іншого місця:

Рис. 1 «Нігерійський лист» з метою вивудити гроші

Крім нігерійських листів, бувають також пропозиції спробувати чарівний гаманець нібито з можливістю заробити за допомогою Яндекс.Денег , WebMoney і т.п.

Російська людина вірить в «диво», в тому числі, завдяки казкам «по щучому велінню» і ін. Видно, тому схеми шахрайства з чарівним гаманцем, на жаль, іноді спрацьовують.

Рис. 2 Листи про чарівний гаманець

В Інтернеті можна почитати, наприклад, про те, як деякі громадяни таким чином раніше забирали у населення гроші, а тепер в цьому розкаюються. Що тут скажеш? Не кради!

5 Адміністрація поштового сервісу або фішинг?

Поштова скринька може заблокувати адміністрація поштового сервісу, наприклад, Mail.ru. На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок "мало ли что" з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований.

На додатковий поштову скриньку, вказану при реєстрації на випадок мало ли что з основної поштою, тоді приходить повідомлення, що Ваш поштовий ящик заблокований

Рис. 3 Попередження адміністрації Mail.ru про злом поштової скриньки

Мене бентежить те, що доступ до такої заблокованої поштою доводиться відновлювати постійно. Треба б написати про це в Службу підтримки Майл ру, запитати у них, чому так відбувається. Правда, шансів отримати від них відповідь не так багато, але при певній наполегливості вони все-таки відповідають.

Такі листи від адміністрації поштового сервісу можуть бути справжніми, а можуть бути і фішинговими (підробленими), наприклад, з метою вивудження пароля для доступу до пошти. Зараз навчилися так підробляти листи від адміністрації пошти, що відрізнити їх від справжніх буває складно. В цьому випадку краще самостійно звернутися в Підтримку поштової скриньки і уточнити у них, відправляли вони такий лист або це фішинг (підробка).

Справжні адміністрації Майл ру, Яндекса і т.п. ніколи не вимагають і не просять вислати пароль до поштової скриньки.

6 Флуд

Під цим терміном мається на увазі засмічення поштової скриньки непотрібними і зайвими повідомленнями. Можна отримати величезну кількість листів однакового змісту або один лист дуже великого розміру, яке заповнить поштову скриньку. Це не дозволить йому приймати нові повідомлення, поки не будуть видалені старі. А на це потрібен час.

Флуд не є зломом поштової скриньки з метою отримання доступу до нього. Це швидше якийсь спосіб домогтися того, щоб поштовий ящик був переповнений, і тому недоступний для отримання нових листів, які можуть бути дуже важливими для власника пошти.

Чим загрожує переповнення поштової скриньки?

Наведу приклад. У мене є поштова розсилка "Комп'ютерна грамотність для початківців за 30 днів". Деякі користувачі підписуються на неї. Для цього на сторінці підписки вони вводять свій e-mail. Щоб отримувати листи з розсилки, потрібно пройти ще один крок - підтвердити свою підписку. Для цього найкраще відразу після підписки перейти в свою пошту, знайти там лист для підтвердження підписки, клікнути по довгій посиланню - і все, підписка підтверджена. Далі можна отримувати листи розсилки.

Але багато користувачів не отримують від мене таких листів для підтвердження своєї підписки. Чи не отримують з простої причини. E-mail адреси таких користувачів, які вони вводять в момент підписки, виявляються неіснуючими.

Основні причини, чому e-mail стає неіснуючим:

  • При підписці вказано e-mail з помилкою;
  • E-mail переповнений і отримувати нові листи не може.

При переповненні e-mail пошта автоматично блокує прийом листів з причини, що немає місця, куди їх приймати.

Якщо поштова скринька має обсяг 50 Гб і він весь зайнятий, то така пошта автоматично стає недоступною.

Пошта Yahoo розміром в терабайт

Є безкоштовна Yahoo-пошта. До речі, Yahoo - один з перших в світі поштових сервісів. Зараз власники Yahoo модернізували свою пошту.

Одна з фішок нової пошти полягає в тому, що її обсяг став 1 Тб (Терабайт). Мабуть, це найбільший обсяг поштової скриньки в даний час, який надається користувачам безкоштовно.

PS Комп'ютерна грамотність по електронній пошті на цьому не закінчується:

1. Полювання на e-mail: хто і навіщо хоче зламати вашу пошту?

2. Сайти-лохотрони і вірусний софт - як убезпечити свій комп'ютер

3. Що таке шпигунське програмне забезпечення Spyware?

4. Безкоштовні поштові сервіси, які бувають і навіщо вони потрібні

5. Скільки паролів потрібно при реєстрації на сайтах і який пароль головний


Автор: Надія


Яка їм від цього користь?
Що тут скажеш?
Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
Яка їм від цього користь?
Що тут скажеш?
Адміністрація поштового сервісу або фішинг?
Чим загрожує переповнення поштової скриньки?
Яка їм від цього користь?
Що тут скажеш?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов