Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

  1. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI) Фольксваген Гольф - найуспішніша модель...
  2. Атмосферні бензинові мотори
  3. Турбовані силові агрегати
  4. дизельні
  5. Трансмісія
  6. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  7. салон
  8. підсумок:
  9. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  10. силові агрегати
  11. Атмосферні бензинові мотори
  12. Турбовані силові агрегати
  13. дизельні
  14. Трансмісія
  15. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  16. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  17. силові агрегати
  18. Атмосферні бензинові мотори
  19. Турбовані силові агрегати
  20. дизельні
  21. Трансмісія
  22. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  23. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  24. силові агрегати
  25. Атмосферні бензинові мотори
  26. Турбовані силові агрегати
  27. дизельні
  28. Трансмісія
  29. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  30. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  31. силові агрегати
  32. Атмосферні бензинові мотори
  33. Турбовані силові агрегати
  34. дизельні
  35. Трансмісія
  36. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  37. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  38. силові агрегати
  39. Атмосферні бензинові мотори
  40. Турбовані силові агрегати
  41. дизельні
  42. Трансмісія
  43. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  44. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  45. силові агрегати
  46. Атмосферні бензинові мотори
  47. Турбовані силові агрегати
  48. дизельні
  49. Трансмісія
  50. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  51. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  52. силові агрегати
  53. Атмосферні бензинові мотори
  54. Турбовані силові агрегати
  55. дизельні
  56. Трансмісія
  57. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  58. Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)
  59. силові агрегати
  60. Атмосферні бензинові мотори
  61. Турбовані силові агрегати
  62. дизельні
  63. Трансмісія
  64. Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом
  65. салон
  66. підсумок:

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Наша сеть партнеров Banwar

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

салон

Інтер'єр Фольксваген Гольф 6 простий и лаконічній, альо, при цьом Виконання з Досить непоганий матеріалів. Що стосується шумоізоляції, то вона одна з найкращих в класі, засмучує только наявність цвіркунів в салоні (з'являються в машинах з пробігом более 70000 км). У водіїв з вагою 90 кг і більше, після пари років експлуатації на сидінні продавлюється поролон і виходять з ладу механізми регулювання (актуально для машин в дешевій комплектації). Також, є нарікання і на зносостійкість тканинної оббивки крісел, тому, якщо хочете зберегти їх товарний вигляд, обов'язково використовуйте чохли.

З недоліків салонного обладнання можна відзначити схильність конденсатора кондиціонера до утворення корозії, щоб уникнути проблем його необхідно промивати кілька разів на рік. Нерідко, додатковою статтею витрат стає вентилятор печі, найчастіше причиною поломки вентилятора служи потрапляння вологи від снігу, що розтанув між капотом і лобовим склом. Якщо вентилятор обігрівача включається тільки на високій швидкості, потрібна заміна резистора. Рідко, але, все ж, зустрічаються випадки виходу з ладу компресора кондиціонера Delphi. Електроніка, в цілому, надійна, але може ловити «глюки»; в більшості випадків лікується перезапуском системи. З недоліків салонного обладнання можна відзначити схильність конденсатора кондиціонера до утворення корозії, щоб уникнути проблем його необхідно промивати кілька разів на рік

підсумок:

Фольксваген Гольф 6 непогане авто за свою ціну, навіть, незважаючи на цілий ряд недоліків у моторів TSI і невеликий ресурс коробки DSG. Сучасний Гольф вже давно втратив свій статус безвідмовного німецького автомобіля, незважаючи на це, Вам навряд чи можна знайти людину, який через кілька років володіння шостим Гольфом скаже, що це погана машина.

Если Ви є власником даної моделі автомобіля, будь ласка, опішіть проблеми, з Якими Вам довелося зіткнутіся за годину ЕКСПЛУАТАЦІЇ авто. Можливо, самє Ваш відгук поможет читачам нашого сайту при віборі машини.

З повагою редакція АвтоАвеню

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

Недоліки Фольксваген Гольф 6 з пробігом (Volkswagen Golf VI)

Фольксваген Гольф - найуспішніша модель німецького концерну Volkswagen. Гольф представлений на ринку з незмінною концепцією більше 40 років, завдяки чому, він не потребує зайвому поданні. У багатьох з нас вже навіть виробилося враження про нього, мовляв, Гольф - розумний вибір і, для міста, саме те. Шкода, немає такої статистики. А взагалі, цікаво було б порахувати, скільки разів під час обговорення авто звучала фраза «так краще б я за ці гроші старий Гольф взяв». А, ось, наскільки виправданою буде така покупка, і, з якими проблемами доведеться зіткнутися після покупки Фольксваген Гольф 6 з пробігом, зараз і спробуємо розібратися.

Трішки історії:

Більшість автомобілів компанії Фольксваген названі іменами вітрів яких течій і, «Гольф» - не виняток, ця назва походить від імені теплої течії - Гольфстрім (нім. Golfstrom). Перше покоління Фольксваген Гольф вийшло в світ у далекому 1974 році і протримався на ринку майже 10 років, знятий з виробництва в 1983 році. Основною метою виходу даної моделі була підтримка статусу надійного загальнодоступного автомобіля, а також зміна морально застарілої моделі «Жук», яка свого часу і заробила статус народного автомобіля. Перший дизайн Гольфа розроблявся відомим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль випускався в чотирьох типах кузова - трьох і п'ятидверний хетчбек, універсал, седан (пізніше отримав назву Джетта ) І кабріолет. Друге покоління даної моделі випускалося з 1983 по 1992 роки. Всього за цей час з конвеєра зійшло 6 300 987 хетчбеків і 1 708 390 седанів (Jetta) з різною комплектацією.

Третє покоління було представлено на автошоу в Женеві в 1991 році, а вже в 1992 році Гольф завоював звання автомобіль року. Починаючи з весни 1992 року, почалися офіційні поставки Фольксваген Гольф в країни СНД. Дана генерація протрималася на ринку до 1997 року. Фольксваген Гольф 4 випускався з 1997 року по 2004 рік. Модель отримала повністю оцинкований кузов, систему стабілізації і навігацію, крім того, на базі Гольфа починають будуватися такі моделі як Ауді А3, Шкода Октавія та Сеат Леон. Всього за час виробництва Гольф 4 було продано більше 4000000 машин. Гольф IV в кузові седан, був створений в 1998 році, на європейському ринку автомобіль отримав ім'я Bora, а не Jetta IV або Vento II, як можна було б очікувати.

П'яте покоління Гольф вперше було представлено на Франкфуртському автошоу в 2003 році. На відміну від попередників новинка була побудована на новій платформі Volkswagen Group A5 (PQ35) platform. Випуск автомобіля тривав до 2009 року. Фольксваген Гольф 6 дебютував в жовтні 2008 року на автошоу в Парижі. Через те що шостий Гольф має загальну платформу з попереднім поколінням, серед автолюбителів склалася думка, що новинка це глибокий рестайл п'ятого покоління Гольфа, але, на сам справі це не так. Шостий Гольф зроблений по-новому і не є рестайлінгової версією п'ятого покоління. Дане покоління протрималося на ринку всього 5 років, що є найменшим показником серед всіх представників цієї моделі. Дебют Фольксваген 7 відбувся восени 2012 року на Паризькому автошоу. Автомобіль збирається в Німеччині, Франції, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Японії та США

Як і більшість сучасних автомобілів, шостий Гольф має слабке лакофарбове покриття (використовуються акрилові фарби на водній основі). Після декількох років інтенсивної експлуатації кузов покривається потертостями, найбільше страждає низ передніх дверей біля переднього крила. Також, фарба може стертися в місцях контакту ущільнювачів дверей з кузовом і в точках контакту крил і бамперів. Дана проблема не критична і без особливих зусиль усувається поклейкой захисної плівки. Що стосується корозійної стійкості кузова, то, в цілому, вона непогана, але в місцях сколів фарби з часом з'являється іржа. Тому, щоб уникнути серйозних проблем, за станом кузова потрібно ретельно стежити.

У автомобілів, які постійно ночують на вулиці, після кількох зим пороги і нижні кромки дверей можуть почати покриватися корозією. Також, під час огляду варто перевірити на предмет корозії лонжерони статі в передній частині і поблизу задньої осі. Через невисоку вартість кузовних деталей, виявити пошкоджені елементи в результаті ДТП не завжди вдається (як правило, пошкоджену деталь не відновлюють, а змінюють). При огляді уважно придивляйтеся до розмірів швів, і звертайте увагу на приховані порожнини. Чимало критики отримало лобове скло - воно м'яке і досить швидко покривається подряпинами. Щоб продовжити життя скла рекомендується встановити двірники з більш м'якою гумою, ніж в оригіналу.

З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія). Щоб усунути недолік, потрібна заміна приводу замка, в деяких випадках доводилося міняти замок. Ще однією статтею витрат може стати кришка бензобака, вона досить тендітна і беспроблем відламується незграбним рухом руки. Згодом, на шлангу, що йде до заднього омивача з'являються тріщини, виявити проблему допоможе наявність вологи в задній оптиці. Пластик решітки радіатора встановленої в передньому бампері з настанням холодів сильно «дубєєт», через це навіть від незначного удару розбивається вщент. Чи не славляться своєю надійністю і пластикове кріплення бамперів (ламаються навіть при незначному ДТП). Герметик на передніх стаканах з часом втрачає свою еластичність, і тріскаються, в результаті цього на швах може з'явитися корозія. З настанням сильних морозів на деяких примірниках з'являються збої в роботі центрального замка - передні двері не відчиняються з брелка (найчастіше двері водія)

силові агрегати

Для Фольксваген Гольф 6 доступна велика кількість бензинових і дизельних силових агрегатів:

бензиновіДизельні

1.4 л (80 к.с.) 16 клапанів - з 2008 року;

1.6 л (102 к.с.) 8 клапанів - з 2008 року;

1.2 TSI (86 і 105 к.с.) - з 2010 року;

1.4 TSI (122 і 160 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TSI (211 к.с.) - з 2009 року спортивна версія GTI;

2.0 TSI (271 к.с.) - з осені 2009 року, Golf R 2.0;

2.0 TSI (235 к.с.) - з 2011 року обмеженим тиражем для Golf GTI «Edition 35».

1.6 TDI (90 і 105 к.с.) - з 2009 року;

2.0 TDI (110 і 140 к.с.) - з 2008 року;

2.0 TDI (170 к.с.) - з 2009 року.

Недоліки, які властиві всім моторам:

Погана герметичність патрубків системи охолодження. Найчастіше недуга проявляється в холодну пору року, витік рідини проявляється в районі датчика температури. У більшості випадків проблема пропадала з підвищенням температури. В результаті боротьби «за екологічність» мотори позбулися звичного прогріву на холостих обертах. Можна годину гріти мотор, але не факт, що він прогріється. Постукування і несильно потріскування в правій частині моторного відсіку, після запуску двигуна, пов'язане з невдалим розташуванням паливних трубок. Щоб позбавиться від докучливих звуків необхідно встановити спеціальний ущільнювач.

Атмосферні бензинові мотори

Стоковий мотор 1.4 добре відомий любителям Фольксваген і буде оптимальним варіантом, якщо Ви спокійний водій і не чекаєте від машини бадьорою динаміки. Двигун надійний і не буде підносити неприємних сюрпризів до 200-250 тис. Км, а то й намагатися видавити з нього всі соки (експлуатація в режимі "тапка в підлогу» істотно знижує ресурс даного двигуна). Також, досить вдалим виявився і атмосферне силовий агрегат об'ємом 1.6, цей мотор трохи «бадьоріше» ніж 1.4. Даний двигун погано переносить «бадяжний» бензин, при використанні низькоякісного палива мотор може працювати нестабільно, також, з'являються проблеми з запуском. При яскраво виражених симптомах, скоріше за все доведеться міняти паливні форсунки, так як більш дешева операція - чистка форсунок, двигун не виліковує. Купівля однієї форсунки у дилерів обійдеться приблизно в 100 у.о.

Ще одна особливість властива цьому мотору - підвищена вібрація на холостому ходу. Також, до слабких місць можна записати складності з дросельною заслінкою (потрібно регулярне чищення). Загальні проблеми, які характерні атмосферним двигунам - закоксовиваніє поршневих кілець, руйнування пластикових патрубків, підвищена витрата масла на авто з пробігом більше 150000 км (потрібна заміна сальників клапанів), витік масла через задубілі сальники коленвала. Середній ресурс двигунів до капремонту складає 300-350 тис. Км, при належному догляді мотор може прослужити і 500000 км.

Турбовані силові агрегати

Турбовані мотори сімейства TSI мають хорошою динамікою при досить невеликій витраті палива, але, ось з надійністю у них не все так гладко. У самого слабкого мотора 1.2 не славиться надійністю ланцюговий привід ГРМ. Про необхідність негайно відвідати сервіс підкаже дизельний гуркіт і підвищена галасливість при запуску. На більшості примірників представлених на вторинному ринку, ланцюг змінена на модернізовану. Також, разом з ланцюгом міняли і передню кришку двигуна, вона відрізняється тим, що у нижній шестерні є припливи, що не допускають проскока ланцюга при найменшому ослабленні. З 2011 року на мотори почали встановлювати модернізований ГРМ з абсолютно новою конструкцією ланцюги і шестерень. Ще однією розповсюдженою проблемою є вихід з ладу електромагнітного виконавчого механізму турбіни. При цьому, сама турбіна здатна прослужити 120-150 тис. Км.

Багато власників скаржаться на підвищену витрату масла практично на нових автомобілях, але, є і ті, у кого навіть після 100-120 тис. Км практично немає витрати масла. Не рідко причиною головного болю власників стають - ТНВД (зношуються штовхач і ролик) і знос кулачка распредвала. Також, слабким місцем цього силового агрегату є паливна апаратура безпосереднього вприскування, проблема ускладнюється складністю діагностики. Якщо при покупці дана недуга «прогавити, в подальшому за це доведеться дорого заплатити. З плюсів мотора можна відзначити пристойний ресурс поршневий, надійність головки блоку циліндрів і невелика витрата палива на трасі - близько 4 літрів на сотню.

Мотор 1.4, як і слабший силовий агрегат не позбавлений проблем з ланцюгом ГРМ, підвищеною витратою масла і паливною апаратурою. Крім цього є проблеми з надійністю турбіни. Найпотужніша версія оснащена подвійним наддувом - компресор плюс турбонагнетатель, що істотно збільшує вартість ремонту. Справедливості заради варто відзначити, що на багатьох примірниках проблемна деталь була змінена на модернізовану по гарантії. Частенько докучає фазорегулятор, симптоми - на перших секундах запуску холодного двигуна з-під капота доноситься сильний тріск. Усунення проблеми не дає гарантій, що вона не повториться знову після пари тисяч кілометрів пробігу.

Також, до поширених проблем можна віднести руйнування поршнів. Причини - невдала конструкція поршневих кілець і самих поршнів, плюс рідинний інтеркулер неповноцінно охолоджує наддувочного повітря через забруднення теплообмінника у впускному колекторі (забивається масляним шламом з системи вентиляції). Також, проблему може провокувати недостатнє охолодження двигуна через вихід з ладу електричної помпи (поломка супроводжується сторонніми звуками в підкапотному просторі, схожими на перескакування ланцюга приводу ГРМ, порушується рівень охолоджувальної рідини, загоряється Check Engine) або забрудненого радіатора. Досить рідко, але, все ж, трапляються відмови датчиків і збої в роботі блоку управління двигуном. Найчастіше, дана неприємність осягає власників, які люблять експериментувати з прошивками.

При використанні неякісного палива передчасно зношуються котушки запалювання. У самого потужного мотора 160 л.с. нерідкі випадки виходу з ладу вкладишів коленвала, через велике навантаження вони швидко зношуються. Щоб уберегти двигун від більшості неприємностей своєчасно міняйте свічки, модулі запалювання, стежте за станом системи охолодження, два рази на рік чистіть інтеркулер, стежте за станом ланцюга ГРМ і заправляйтеся тільки на перевірених АЗС.

Двигун 1.8, як і вище згадані мотори, має проблеми з «масложор» і ланцюгом ГРМ, але, на відміну від більш слабких моторів, тут ланцюг може перескочити під час вимикання двигуна. Силовий агрегат об'ємом 2.0 представлений двома видами: старим агрегатом серії ЕА113 з ремінним приводом ГРМ і новим ЕА888 з ланцюгом. Старі мотори досить надійні і позбавлені проблем з ГРМ і підвищеною витратою масла. А, ось, двигуни нового зразка мають не найкращу репутацію. Традиційно, для моторів серії TSI, є проблеми з надійністю ланцюга ГРМ (в середньому ланцюг починає турбувати після 100000 км пробігу), системами запалювання і управління уприскуванням. Також, варто відзначити масляні течі, запотівання заслінок у впускному колекторі і більш високу вартість обслуговування і ремонту в порівнянні з менш потужними моторами.

дизельні

Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна. У більшості випадків винуватцем дорогого ремонту двигуна стає неякісна солярка. Через погане палива не виробляють свій ресурс форсунки, клапан EGR (іноді відбувається збій в роботі електроніки управління клапаном), ТНВД і фільтр сажа. Заміна будь-якого з цих елементів обходиться недешево. Дизельні агрегати оснащені ремінним приводом ГРМ, виробник рекомендує міняти ремінь з натяжителями раз в 160-180 тис. Км, але, багато власників запевняють, що заміну ременя краще проводити раз в 120-150 тис. Км. Одночасно з ГРМ бажано замінити і поліклинові ремінь, так як бували випадки, коли після обриву він потрапляв під ремінь ГРМ, в результаті чого відбувалася зустріч поршнів з клапанами. Незважаючи на те, що дизельні мотори зарекомендували себе як надійні агрегати, безпроблемними назвати їх не можна

Трансмісія

На вторинному ринку можна зустріти Фольксваген Гольф 6 з механікою і 6-ти і 7-ми ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Про недоліки DSG вже сказано багато, тому, в цій статті перерахую тільки найпоширеніші. Невеликий ресурс зчеплення і мехатроніка (70-100 тис. Км, при експлуатації в мегаполісі, ремонт може знадобитися набагато раніше). В обох випадках за ремонт доведеться викласти понад 1000 у.о. Посмикування, скачки в передачах є симптомами наявності одного з недуг. Також, можна відзначити слабкий диференціал, вихід з ладу якого часто призводить до руйнування АКПП. При несвоєчасному обслуговуванні коробки прискорюється знос осі сателітів і їх шестерень.

Механіка надійна, але не бездоганна. З основних недоліків можна відзначити передчасний знос підшипників (проблема не мала масового характеру і в більшості випадків була усунена по гарантії). Вихід з ладу муфти синхронізатора 1-й і 2-й передачі, дана недуга проявляється підвищеним шумом на холостих обертах, при натисканні на педаль зчеплення шум зникає (такі ж симптоми з'являються при несправності вичавного підшипника). Лікування - заміна муфти. Зчеплення фірми Sachs з часом починає сильно «вити» (торохтіти) на 1-й передачі. Дана неприємність є особливістю деталі і усувається тільки заміною зчеплення. Не часто, але все ж, на вторинному ринку можна зустріти Гольф 6 з повним приводом. Повний привід реалізований за допомогою електромагнітної муфти Haldex 4, яка встановлюється на більшість кросоверів і непогано себе зарекомендувала.

Слабкі місця ходової Фольксваген Гольф 6 з пробігом

Фольксваген Гольф 6 має чотири версії підвіски - стандартна, посилена, спортивна і адаптивна. Найчастіше на ринку представлені машини зі стандартною незалежною підвіскою: спереду - Макферсон, ззаду - багаторичажка. Першими в непридатність приходять втулки і стійки стабілізатора, в середньому, їх ресурс складає 50-70. Ступичні підшипники здатні протримаються 100-130 тис. Км, але бували випадки, коли заміна задніх підшипників була потрібна після 30000 км пробігу. Трохи довше, до 150000 км живуть сайлентблоки і кульові опори. Оригінальні амортизатори при дбайливої ​​експлуатації виходжують по 120-150 тис. Км. Задня підвіска не вимагає вкладень частіше, ніж раз в 100000 км, незважаючи на це, раз на рік рекомендується робити діагностику і розвал-сходження.

Справа в тому, що «вбита» підвіска, в більшості випадків, не гримить, але, зате, швидко добиває справні вузли. Система рульового управління надійна, дорікнути її можна, хіба що, за наявність незначних електричних проблем. Кермові наконечники і тяги, в середньому, ходять близько 100-150 тис. Км, при використанні коліс більшого розміру їх ресурс рідко перевищує 50-70 тис. Км. Гальмівна система традиційно надійна, одного комплекту гальмівних колодок вистачає на 40-50 тис. Км, дисків вистачає на 2-3 комплекту колодок.

салон

Інтер'єр Фольксваген Гольф 6 простий и лаконічній, альо, при цьом Виконання з Досить непоганий матеріалів. Що стосується шумоізоляції, то вона одна з найкращих в класі, засмучує только наявність цвіркунів в салоні (з'являються в машинах з пробігом более 70000 км). У водіїв з вагою 90 кг і більше, після пари років експлуатації на сидінні продавлюється поролон і виходять з ладу механізми регулювання (актуально для машин в дешевій комплектації). Також, є нарікання і на зносостійкість тканинної оббивки крісел, тому, якщо хочете зберегти їх товарний вигляд, обов'язково використовуйте чохли.

З недоліків салонного обладнання можна відзначити схильність конденсатора кондиціонера до утворення корозії, щоб уникнути проблем його необхідно промивати кілька разів на рік. Нерідко, додатковою статтею витрат стає вентилятор печі, найчастіше причиною поломки вентилятора служи потрапляння вологи від снігу, що розтанув між капотом і лобовим склом. Якщо вентилятор обігрівача включається тільки на високій швидкості, потрібна заміна резистора. Рідко, але, все ж, зустрічаються випадки виходу з ладу компресора кондиціонера Delphi. Електроніка, в цілому, надійна, але може ловити «глюки»; в більшості випадків лікується перезапуском системи. З недоліків салонного обладнання можна відзначити схильність конденсатора кондиціонера до утворення корозії, щоб уникнути проблем його необхідно промивати кілька разів на рік

підсумок:

Фольксваген Гольф 6 непогане авто за свою ціну, навіть, незважаючи на цілий ряд недоліків у моторів TSI і невеликий ресурс коробки DSG. Сучасний Гольф вже давно втратив свій статус безвідмовного німецького автомобіля, незважаючи на це, Вам навряд чи можна знайти людину, який через кілька років володіння шостим Гольфом скаже, що це погана машина.

Если Ви є власником даної моделі автомобіля, будь ласка, опішіть проблеми, з Якими Вам довелося зіткнутіся за годину ЕКСПЛУАТАЦІЇ авто. Можливо, самє Ваш відгук поможет читачам нашого сайту при віборі машини.

З повагою редакція АвтоАвеню

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов