Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Норматив тиску води у водопроводі квартири

  1. Нормативні показники напору в системі водопостачання
  2. Оптимальні показники тиску
  3. Як правильно розрахувати фізичні параметри для багатоквартирного житлового будинку
  4. Способи зміни напору води

Наша сеть партнеров Banwar

Notice: Undefined variable: cause_id in /home/a/acolch14/zhilishhnyj-vopros.ru/public_html/wp-content/plugins/art-get-author-data/art_get_author_data.php on line 64

Система водопостачання це інженерна комунікація, наявність якої надає нам комфортне існування при відповідності основного нормативного параметра - тиску води у водопроводі в квартирі Система водопостачання це інженерна комунікація, наявність якої надає нам комфортне існування при відповідності основного нормативного параметра - тиску води у водопроводі в квартирі. Напір в мережі впливає на термін служби всієї системи і побутових приладів підключених до цієї мережі.

Нормативні показники напору в системі водопостачання

Відповідність квартирних параметрів ГОСТу 356-80 буде тільки в разі приведення мережевої гідравліки до нормативу. Такі показники розраховуються при монтажі системи холодного водопостачання по СНиП 2.04.02-84 . Основними факторами при цьому є наступні дані:

  1. Поверховість і висотність будівлі.
  2. Кількість проживаючих людей.
  3. Перелік і кількість водорозбірних арматур.

За мінімальний тиск приймається один бар або 1,0197 атм. При такому показнику вода рухається самопливом, і споживач не має можливості, перебуваючи навіть на другому поверсі багатоповерхового будинку, одночасно користуватися декількома кранами водозабору.

Максимально допустиме значення тиску в міській мережі може досягати позначки 15 атмосфер згідно ГОСТ 356-80. Але при такому показнику масові аварії на мережах гарантовані. Сучасна запірна арматура не здатна витримувати такі навантаження. Тому в реалії натиск у водопровідній мережі обмежується 6-7 атмосферами.

Таким чином, при мінімальному гідравлічному значенні споживач не матиме можливості повноцінно користуватися водою, а при максимальному - аварії та поломки сантехнічних приладів гарантовані.

Оптимальні показники тиску

Для виходу з ситуації розроблені оптимальні показники мережевих параметрів. Основою розрахунку оптимальної гідравліки є норма споживання рідини на людину . Згідно СНиП кожен мешканець витрачає приблизно 4,5 м3 води на місяць.

Провівши розрахунки, в яких враховується пропускна здатність внутрішньоквартирних труб, виведено оптимальне значення для багатоквартирного п'ятиповерхового будинку в 2,5 - 4,0 атмосфери.

При проектуванні житлових будинків підвищеної поверховості одночасно розраховується будинкова насосна станція, завдання якої доносити людям з верхніх поверхів воду. Для цього встановлюється нагнітальний насос з необхідною обв'язкою і автоматикою.

Але при цьому труби повинні мати запас міцності для витримування гідравлічних ударів, які можуть виникнути при незапланований стрибку тиску до 6-10 атмосфер. Це обов'язково потрібно врахувати при виборі труб для монтажу внутрішньої системи.

Побутова техніка розрахована саме на такий показник. Для повноцінної роботи автоматичної пральної і посудомийної машини досить 2 атмосфер, а для душової кабіни з функцією масажу - 4 атмосфери. У разі встановлення автономного опалення для котла оптимальний тиск 1,5 - 2,5 атмосфери.

Як правильно розрахувати фізичні параметри для багатоквартирного житлового будинку

згідно з довідником   СНиП 2 згідно з довідником СНиП 2.04.01-85 мінімальний тиск на вводі першого поверху дорівнює 1 бар, яке дозволяє створити стовп холодної води 10 метрів. Потім на кожен поверх воно повинно бути збільшено на висоту цього поверху, тобто в середньому на 4 метри, що дорівнює 0,4 бар. І так розрахунок використовується за кожен поверх.

Шляхом обчислення зрозуміло, що при поверховості вище 5 поверху міське тиск мережі буде недостатнім. І в цьому випадку необхідно допоміжне обладнання для нормалізації показника. Насос, встановлений в індивідуальному порядку на квартиру, результату не дасть. Максимально він зможе збільшити натиск до 1,5 атмосфери, що все одно не достатньо для комфортного проживання.

Також важливо знати, що Постанова №354 Уряду РФ закріпило ці показники в точці розбору квартири на рівні 0,3-4,5 атмосфер для гарячого водопостачання і 0,3 - 6,0 для холодної мережі.

Способи зміни напору води

Якщо тиск мережі все ж перевищує оптимальне значення і від цього страждає сантехнічне обладнання та побутова техніка встановлюється компенсатор, відрегульований на скидання зайвого об'єму рідини в каналізацію. Такі випадки дуже рідкісні. Використовуються компенсатори - клапана на вуличних водопроводах в разі масових скарг населення певної групи будинків на перевищення нормативу в мережі.

Найчастіше зустрічаються випадки недостатнього тиску , За що мешканцям виконується перерахунок . І регулювання показника до оптимального значення безпосереднє завдання комунальних служб.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов