Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Нова материнка включається але биоса немає. Чи не запускається биос: що робити і як «оживити» микросистему

  1. Різновиди ситуації:
  2. 1.1. Чорний екран і один звуковий сигнал
  3. 1.2. Чорний екран і кілька сигналів
  4. 1.3. Чорний екран і відсутність звукових сигналів
  5. 2. Чорний екран відсутній, комп'ютер виводить завантажувальні повідомлення, але користувач не може...
  6. 2.1. Неправильно натиснута клавіша входу в BIOS
  7. 2.2. Правильно натиснута клавіша входу в BIOS, але в BIOS все одно не увійти
  8. 3. Зупинка з інформаційних повідомлень BIOS
  9. Способи вирішення проблем
  10. висновок
  11. Чи не короткий вступ: маленький БІОС і великі наслідки ...
  12. Чому раптом перестав запускатися БІОС: про всі причини потроху
  13. Як здійснюється вхід в базові настройки комп'ютера
  14. Чорний екран і тиша: причини і способи усунення неполадки
  15. Комп'ютер включається, але екран монітора «сповнений чорних таємниць»
  16. На завершення
  17. Причина 1: Неполадки з комплектуючими
  18. Причина 2: Неполадки з сумісністю
  19. Причина 3: Системний збій
  20. Причина 4: Некоректні настройки

Наша сеть партнеров Banwar

Питання на форумі:

У мене не показує екран. Мені порадили розібрати ноутбук і подивитися. Я ніколи не розбирав ноутбук. Чим мені це загрожує?

Ти ніколи його не збереш. 😀

Уявіть собі таку ситуацію: в один прекрасний день ви включаєте комп'ютер або ноутбук і бачите, що він не запускається; більш того, ви виявляєте, що не завантажується БІОС. Напевно ті з читачів, які стикалися з ситуацією, коли комп'ютер або ноутбук не завантажується або навіть не стартує, навряд чи знайшли її приємною. Крім того, може статися і так, що комп'ютер або ноутбук сам по собі включається і завантажує BIOS і операційну систему, але ви не можете увійти в BIOS, тобто не запускається програма настройки параметрів комп'ютера BIOS Setup. У даній статті ми спробуємо дати поради, як чинити в тому випадку, коли комп'ютер або ноутбук включається, але не завантажує BIOS, а система не вантажиться далі процедури перевірки обладнання і операційна система НЕ стартує або не вантажиться BIOS Setup, і як можна вирішити дані проблеми.

Коли комп'ютер або ноутбук не завантажується, то, як правило, користувач замість знайомих повідомлень BIOS бачить перед собою один лише чорний екран монітора. Іноді чорний екран на комп'ютері або ноутбуці і не є незмінним супутником даної проблеми. Наприклад, комп'ютер або ноутбук включається вами, і ви бачите, що система спочатку завантажується, виводяться якісь повідомлення BIOS, але процес завантаження не йде далі цього етапу, а операційна система не запускається. Що ж робити далі в такому випадку? Перш за все, не варто відразу ж панікувати і нести комп'ютер або ноутбук в ремонт, оскільки можна спробувати вирішити цю проблему самостійно.

Причинами того, що комп'ютер або ноутбук не запускається, або НЕ стартує завантаження BIOS, можуть бути різні несправності, як пов'язані з BIOS комп'ютера, так і пов'язані з апаратним забезпеченням ПК. І рішення проблеми «комп'ютер не завантажує BIOS» в даному випадку багато в чому залежить від її причини.

Різновиди ситуації:

  • 1. Чорний екран

Перша і найбільш неприємна ситуація - ви натискаєте на кнопку включення на комп'ютері або ноутбуці, але комп'ютер не вантажиться, завантаження BIOS НЕ стартує, і ви бачите перед собою чорний екран. Ви чекаєте далі, але марно, оскільки більше нічого не відбувається. У цьому випадку для визначення причини, по якій комп'ютер або ноутбук не завантажується, необхідно прислухатися до звуків, які видає BIOS при завантаженні. Один короткий звуковий сигнал, як правило, означає, що BIOS благополучно провела перевірку обладнання.

  • 1.1. Чорний екран і один звуковий сигнал

У такому випадку причиною проблеми найчастіше є монітор (зрозуміло, якщо мова йде про настільному комп'ютері ). Тому краще всього в такій ситуації перевірити з'єднання монітора з комп'ютером або шнур живлення. Якщо ж комп'ютер і після цього не запускається, а чорний екран залишається, значить, справа не в моніторі.

  • 1.2. Чорний екран і кілька сигналів

Наявність декількох сигналів в той момент, коли включається комп'ютер і вантажиться система, зазвичай означає будь-яку несправність. Як правило, зміст цих сигналів різний для різних моделей BIOS. Але скоріше, за все, якщо ви нічого не бачите на екрані, то проблема знову-таки пов'язана з відеосистемою, але вже, на цей раз, швидше за все, з відеокартою. Однак для того, щоб бути повністю впевненим у цьому питанні, найкраще звернутися до списку умовних звукових сигналів для тієї версії BIOS, яка встановлена ​​на вашому комп'ютері або ноутбуці.

  • 1.3. Чорний екран і відсутність звукових сигналів

Якщо комп'ютер включається, але «чорний екран» при цьому не супроводжується якими-небудь звуковими сигналами, то можна припустити, що щось не в порядку з системою харчування. Наприклад, вийшов з ладу блок живлення і з цієї причини не подає потрібне напруження на системну плату. Або просто-напросто відсутній контакт між материнською платою і кабелем живлення. Також причиною проблеми може бути несправність самої BIOS, материнської плати, процесора, пам'яті і навіть жорсткого диска . Крім того, іноді причиною того, що комп'ютер не вантажиться, може бути і недостатнє охолодження електронних компонентів материнської плати.

  • 2. Чорний екран відсутній, комп'ютер виводить завантажувальні повідомлення, але користувач не може увійти в BIOS

Окремо варто сказати про варіант ситуації, коли комп'ютер включається, але «чорний екран» при цьому відсутня і система нормально завантажується, однак при цьому не заходить в БІОС-програму настройки параметрів комп'ютера - BIOS Setup.

  • 2.1. Неправильно натиснута клавіша входу в BIOS

Правда, тут є один нюанс. Деякі користувачі відразу ж можуть впадати в паніку «не можу потрапити в БІОС», хоча просто не знають при цьому, як необхідно правильно увійти в BIOS. Щоб увійти в BIOS, необхідно просто-напросто одним натисканням клавіші після того, як комп'ютер включається. Але багато користувачів натискають невірну клавішу або роблять це в неправильний момент часу і тільки тому не можуть увійти в BIOS. Про те, що треба робити, щоб увійти в програму налаштування BIOS, після того, як включається комп'ютер, ми писали у відповідній статті.

  • 2.2. Правильно натиснута клавіша входу в BIOS, але в BIOS все одно не увійти

Але може трапитися і так, що BIOS Setup не запускається, і ви не можете в нього увійти навіть незважаючи на те, що начебто натиснута вірна клавіша. Найчастіше в тому випадку, якщо ви натискаєте потрібну клавішу і не можете увійти в BIOS, винуватицею проблеми виявляється клавіатура. Наприклад, якщо ви використовуєте USB-клавіатуру, і при цьому в BIOS не встановлена ​​підтримка USB-пристроїв, то ви не зможете увійти в BIOS Setup. Крім того, варто перевірити справність клавіатури на іншому комп'ютері. Якщо ж BIOS і після виключення фактора клавіатури не відкривається, значить, справа в іншому компоненті комп'ютера.

  • 3. Зупинка з інформаційних повідомлень BIOS

Також нерідко зустрічається ситуація, коли комп'ютер запускається, але не завантажує операційну систему, а виводить на екран при завантаженні BIOS текстове повідомлення про певну помилку. Продовження завантаження при цьому залежить від характеру даної помилки. Наприклад, повідомлення про помилку контрольної суми BIOS може свідчити про розрядці батарейки CMOS, і зазвичай користувач в цьому випадку може продовжити далі свою роботу після натискання певної клавіші.

Способи вирішення проблем

Перш за все, для того, щоб вирішити проблему і усунути причину, по якій з'являється чорний екран, а комп'ютер не завантажує BIOS і операційну систему, слід згадати, що ви робили до того, як проблема виникла? Чи не встановлювали ви нових пристроїв в комп'ютер безпосередньо перед тим, як з'явився чорний екран? Чи не робили ви змін у налаштуваннях BIOS?

Якщо ви дійсно справляли зміни в складі апаратного забезпечення , То рекомендується повернути систему до попереднього стану, видаливши недавно встановлене обладнання. Якщо після цього комп'ютер нормально працює і завантажує BIOS, то це означає, що проблема полягала саме в віддаленому обладнанні.

У тому випадку, якщо ви виробляли самостійні настройки BIOS, то BIOS можна повернути до безпечних заводських налаштувань. Для цього, як правило, досить встановити спеціальний джампер скидання CMOS-пам'яті на материнської плати або видалити батарейку CMOS. Як правило, ця операція часто допомагає в тому випадку, коли комп'ютер не завантажує BIOS.

Якщо ж ви точно знаєте, що не скоювали ніяких дій з BIOS або обладнанням, проте комп'ютер або ноутбук все-таки видає вам чорний екран і не завантажує BIOS, тоді доведеться перевірити самостійно все обладнання.

Іноді причиною несправності може бути запиленість «нутрощів» комп'ютера. Тому найпершою процедурою для будь-якого користувача, що намагається оживити комп'ютер, є чистка внутрішнього простору системного блоку . Тільки після цього можна буде рухатися далі і перевіряти працездатність всіх систем.

Також можливий тимчасовий вихід системи з ладу через перегрів процесора або материнської плати. Тому варто перевірити кулери системного блоку і процесора. Потім по черзі стоїть перевірити основні компоненти комп'ютера - процесор, оперативну пам'ять, материнську плату, відеокарту, блок живлення. Несправність жорсткого диска рідко може призводити до того, що BIOS не завантажується, однак цей варіант також не варто відкидати.

висновок

Ситуація, коли комп'ютер не стартує і не завантажує BIOS і ОС, а користувач бачить замість них перед собою один лише чорний екран, зрозуміло, не можна назвати приємною. Оскільки в цьому випадку комп'ютер неможливо використовувати за призначенням, як діловий або розважальний інструмент, то це є великим незручністю для користувача. Проте, ситуація, коли BIOS на комп'ютері не стартує, не завжди є настільки фатальною, як це здається на перший погляд. Оскільки вкрай рідко зависання комп'ютера і неможливість завантаження BIOS або неможливість увійти в BIOS Setup є симптомом несправності жорсткого диска, то користувач при цьому не втрачає важливу інформацію, записану на ньому. Крім того, існує ряд способів, які дозволяють виявити несправний елемент і оживити комп'ютер. Зрозуміло, в деяких випадках виявити несправність силами користувача буває неможливо, і тоді найкраще скористатися послугами комп'ютерних фахівців з сервіс-центру.

Базова система введення / виведення - це початок електронної життя комп'ютера. У разі апаратної, або програмної несправності мікрочіпа BIOS - благополучний запуск обчислювального пристрою просто стає неможливим. Не дивлячись на крайню ступінь надійності обвинуваченого елемента комп'ютерної системи , Програмні збої в базовій микросистеме (на увазі багатьох факторів!) Все ж мають місце бути. У більшості випадків проблема «Не запускається БІОС: що робити?» Дозволяється елементарної заміною CMOS батарейки, в іншому потрібно застосувати всебічний план діагностики, і тільки після виявлення причини неполадки зробити ремонтний (правильний!) Алгоритм дій, -. подробиці в статті!

Чи не короткий вступ: маленький БІОС і великі наслідки ...

Дійсно, від невеликої мікросхеми, яка і містить у своїй пам'яті набір мікропрограм, а в сукупності і є базовою микросистемой комп'ютера, залежить все! Зустрічається, в наш час, досить рідкісний, електронний недуга - пошкодження основного запису БІОС системи (не плутати з тимчасовими даними зберігаються в CMOS пам'яті!), - це «мертва» материнська плата. Тобто системна плата стає абсолютно марною, оскільки позбавлена ​​контролюючого елемента запуску.


Часткова несправність БІОС мікрочіпа може супроводжуватися неймовірним безліччю сюрпризів, як апаратного характеру, так і програмного. Загалом початок всіх обчислювальних начал - це маленька мікросхема з певним набором програм. Від того наскільки правильно ви налаштуєте БІОС залежить ступінь ефективності використовуваного комп'ютера безпосередньо впливаючи на загальний експлуатаційний термін обчислювального пристрою в цілому. Якщо для вас, шановний читачу, все вище написане стало новиною, то має сенс задуматися: «А дотримуюся я критичні приписи виробника щодо експлуатаційних правил?».

Чому раптом перестав запускатися БІОС: про всі причини потроху

Давайте перейдемо до конкретики, адже ситуація «не починається» може виглядати по-різному:

  1. При натисканні на кнопку «вкл» нічого не відбувається - чорний екран і тиша.
  2. Комп'ютер включається, екран мерехтить чорної порожнечею (без активний) - чується шум вентиляторів і пищить системний динамік (спікер БІОС).
  3. Обчислювальний пристрій стартує, на екрані виводиться якесь повідомлення - кнопки не реагують, хіба що ... рестарт працює.
  4. Система занадто швидко завантажується (причому, благополучно!), Але в БІОС потрапити не можна.

Існує ще одна інтерпретація озвученої проблеми, коли починаючий користувач не вірно розуміє, що конкретно відбувається і в той же час задається питанням, а як взагалі увійти в БІОС? Почнемо, мабуть, з останнього ...

Як здійснюється вхід в базові настройки комп'ютера

Залежно від версії БІОС (-а), а також конструкційних особливостей комп'ютера доступ до базових налаштувань може кардинально відрізнятися від методів, які прийнято вважати стандартними.

Наприклад, в більшості модифікацій ПК вхід в БІОС проводиться за допомогою натискання функціональної кнопки «F2» або «Delete». Причому активація однієї із зазначених кнопок здійснюється безпосередньо в момент запуску комп'ютерної системи на її початковій стадії. До речі, існує особлива техніка виклику головного меню BIOS - багаторазове натискання відповідної кнопки з інтервалом два натискання в секунду часу.

Існують і інші «тактильні схеми» входу в БІОС - деякі виробники постачають випускаються ними девайси спеціальними механізмами, кнопкового або ж ричажковий типу, при активації яких користувач потрапляє в сервісне меню базової мікросистеми. Втім, зустрічається і більш екзотичні кнопки - сенсорні. Однак суть перерахованих клавіш і службових гаджетів одна - виклик меню BIOS Setup.

Що стосується «швидкісного спротиву» моменту входу в базове меню налаштувань комп'ютера, то тут присутні кілька варіантів рішень:

  • Увійдіть в меню БІОС через Windows ОС - скористайтеся цим посиланням, щоб прочитати про те, як це робиться.
  • Спробуйте викликати BIOS за допомогою інших службових клавіш, наприклад, «F8».
  • Нарешті, потрапити в базові настройки можна за допомогою аварійного диска «Відновлення системи» або дистрибутива з Windows.

Чорний екран і тиша: причини і способи усунення неполадки


Дана «електронна оказія» має досить довгий список «причин і наслідків», проте можна виділити основну симптоматику несправності, а саме - в найкоротші терміни виявити дійсного винуватця «мовчазної торжества».

  • З ймовірністю 99,9% вийшов з ладу блок живлення. Природно, заміна комплектуючої на завідомо справний вузол електроживлення виправить ситуацію в бік «Проблема вирішена!».
  • Вийшла з ладу кнопка харчування - заміна елемента включення або перевірка дроти на предмет механічного пошкодження (явний обрив, деформація дроти, окислення контактів і ін.), Зрозуміло, з подальшим його відновленням (пайка, чистка).
  • Пилове забруднення внутрішньої частини корпусу комп'ютера (особливо актуально для портативної комп'ютерної техніки - ноутбук) - необхідно очистити від пилу всі компоненти системної плати , А також додаються модулів і обладнання обв'язки. Не забудьте очистити захисні сітки повітрязабірників і інші конструкційні елементи корпусу.

Комп'ютер включається, але екран монітора «сповнений чорних таємниць»

Як правило проблеми з запуском комп'ютерної системи завжди супроводжуються специфічним звуковим сигналом, тональність і послідовність звучання якого має власний код розшифровки.


Для вирішення описуваної проблеми, також можна спробувати поміняти блок живлення комп'ютера, але в більшій мірі ймовірності таке «поведінка ПК» вказує на те, що БІОС виявив несправний компонент в системі: вийшла з ладу одна з планок пам'яті (ОЗУ), зламався жорсткий диск або ж температура процесора досягла критичного показника. В останньому випадку необхідно замінити термопасту і перевірити на справність кулер системи охолодження.

В іншому дії користувача повинні бути такими:

  • Вимкніть всі периферійні пристрої (принтер, факс, веб камера, зовнішні пристрої, що запам'ятовують пам'яті і тд.).
  • Вимкніть жорсткі диски.
  • Перейдіть на інший графічний режим - поміняйте відео схему з інтегрованою на дискретну або ж перейдіть на вбудований відео чіп, якщо ви задіяли зовнішню відеокарту.

Якщо порожня материка запустилася, підкидає по одному, з відключених раніше, компонентів і уважно стежте за реакцією мікросистеми в цілому. У будь-якому випадку, якщо БІОС запускається - значить позитивного результату ви вже домоглися!

До речі, не варто забувати і про те, що чорний екран може бути результатом вийшов з ладу монітора. У ноутбуків часто порушується цілісність з'єднувального шлейфу, який постійно піддається динамічної навантаженні при відкритті / закритті дисплейної кришки. В останньому випадку краще звернутися в сервісний центр по ремонту лептопів. Як в першому, так і в другому випадку, для перевірки істинності припущення завжди можна спробувати підключити до VGA роз'єму зовнішній монітор.

На завершення

Ось, коротко весь список інструкцій з проблеми «Не запускається БІОС: що робити». Сподіваємося все у вас вийшло і доступ до базових налаштувань відновлено. Зрозуміло, не варто випускати з уваги ще один не описаний спосіб усунення виниклої проблеми - перемкніть СMOS перемичку в положення RESET (потім поверніть контактний елемент в його початкове положення).

А знаєте, у цій статті велике продовження, адже BIOS може не запускатися і через роздулися конденсаторів, а також «мертвих» транзисторів ... Не пропустіть!

BIOS - це базова система введення і виведення, яка зберігає спеціальні алгоритми, необхідні для правильного функціонування всього комп'ютера. Користувач може вносити в неї певні зміни з метою поліпшити роботу ПК, однак якщо BIOS не запускається, то це може говорити про серйозні проблеми з комп'ютером.

Універсального способу вирішення даної проблеми немає, так як, в залежності від причини, потрібно шукати рішення. Наприклад, в одних випадках, щоб «оживити» BIOS доведеться розібрати комп'ютер і провести деякі маніпуляції з залізом, а в інших - досить буде просто спробувати увійти в нього, використовуючи можливості операційної системи.

Причина 1: Неполадки з комплектуючими

Якщо при включенні ПК, машина або взагалі не подає ніяких ознак життя, або горять тільки індикатори на корпусі, але при цьому немає ніяких звуків і / або повідомлень на екрані, то в більшості випадків це означає, що проблема лежить в комплектуючих. Огляньте ці компоненти:


Огляньте ці компоненти:

Фізичні пошкодження важливих компонентів комп'ютера мають місце бути, але головною причиною неможливості нормального запуску ПК є сильне пилове забруднення його нутрощів. Пил може забиватися в вентилятори і контакти, порушуючи тим самим подачу напруги від одного компонента до іншого.


При розборі системного блоку або корпуса ноутбука зверніть увагу на кількість пилу. Якщо її занадто багато, то зробіть «прибирання». Великі обсяги можна прибрати пилососом, що працюють на невеликої потужності. Якщо ви використовуєте пилосос під час чищення, то будьте обережні, так як випадково можна пошкодити нутрощі ПК.

Коли основний шар пилу буде прибраний, озбройтеся пензликом і сухими серветками, щоб прибрати залишився забруднення. Можливо, забруднення потрапило в блок живлення. В цьому випадку його доведеться розібрати і прочистити зсередини. Також перевірте контакти і роз'єми на наявність в них пилу.

Причина 2: Неполадки з сумісністю

У рідкісних випадках комп'ютер і BIOS можуть перестати працювати через несумісність будь-якого компонента, який підключений до материнської плати. Зазвичай обчислити проблемний об'єкт досить просто, наприклад, якщо ви недавно додали / поміняли планку оперативної пам'яті, то швидше за все нова планка несумісна з іншими компонентами ПК. В даному випадку спробуйте запустити комп'ютер зі старою оперативною пам'яттю.

Рідше трапляється, коли один з компонентів комп'ютера виходить з ладу і перестає підтримуватися системою. Виявити проблему в цьому випадку досить складно, так як комп'ютер не запускається. Дуже можуть допомогти різні звукові сигнали або спеціальні повідомлення на екрані, які подає BIOS. Наприклад, за кодом помилки або звуковим сигналом можна дізнатися, з яким саме компонентом проблеми.


Наприклад, за кодом помилки або   звуковим сигналом   можна дізнатися, з яким саме компонентом проблеми

У випадку з несумісністю певних компонентів на материнській платі, комп'ютер часто подає ознаки життя. Користувач може чути роботу жорстких дисків , Кольорів, запуск інших компонентів, але при цьому на екрані нічого не з'являється. Найчастіше, крім звуків запуску компонентів комп'ютера, ви можете чути будь-які сторонні сигнали, які відтворює BIOS або який-небудь важливий компонент ПК, повідомляючи таким чином про проблему.

Якщо ж немає ніякого сигналу / повідомлення або втратили чинність, то доведеться скористатися цією інструкцією, щоб дізнатися в чому проблема:

Якщо ж немає ніякого сигналу / повідомлення або втратили чинність, то доведеться скористатися цією інструкцією, щоб дізнатися в чому проблема:

Якщо ж ви повністю зібрали комп'ютер (не знайшовши проблемного елемента), підключили до нього всі пристрої і він став нормально включатися, то пояснень такої поведінки може бути два:

  • Можливо, через вібрацію і / або іншого фізичного впливу на ПК, контакт від якогось важливого компонента вийшов з роз'єму. При фактичної розбиранні і повторної збірці ви просто перепідключили важливий компонент;
  • Відбувся системний збій через якого у комп'ютера виникли проблеми з читанням будь-якого компонента. Повторне перепідключення кожного елемента до материнської плати або скидання налаштувань BIOS вирішують цю проблему.

Причина 3: Системний збій

В цьому випадку завантаження ОС відбувається без будь-яких ускладнень, робота в ній теж протікає нормально, проте при необхідності увійти в BIOS у вас нічого не виходить. Даний варіант розвитку подій зустрічається вкрай рідко, але має місце бути.

Спосіб вирішення виниклої проблеми дієвий тільки в тому випадку, якщо у вас нормально завантажується операційна система, але при цьому ви не можете зайти в BIOS. Тут також можна порекомендувати спробувати все клавіші для входу - F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10, F11, F12, Delete, Esc. Ще як варіант можна використовувати кожну з цих клавіш в поєднанні з Shift або fn (останнє актуально тільки для ноутбуків).

Даний спосіб буде застосовний тільки для Windows 8 і вище, так як ця система дозволяє виконати перезавантаження ПК з подальшим включенням BIOS . Скористайтеся цією інструкцією, щоб виконати перезавантаження з подальшим запуском базової системи введення і виведення:


Скористайтеся цією інструкцією, щоб виконати перезавантаження з подальшим запуском базової системи введення і виведення:

У разі, якщо у вас операційна система Windows 7 і старше, а також, якщо ви не виявили пункт «Параметри вбудованого ПО і UEFI» в « додаткових параметрах », Ви можете скористатися« командним рядком ». Відкрийте її за допомогою команди cmd в рядку «Виконати» (викликається комбінацією клавіш Win + R).


У ній потрібно вписати в такому значенні:

shutdown.exe / r / o

Після натискання на Enter комп'ютер перезавантажиться і увійде в BIOS або запропонує варіанти завантаження зі входом в БІОС.


Як правило, після такого входу, система базового введення-виведення завантажується без будь-яких проблем і надалі, якщо ви вже використовуєте комбінації клавіш. Якщо ж повторний вхід в BIOS за допомогою клавіш неможливий, значить, в настройках стався серйозний збій.

Причина 4: Некоректні настройки

Через збій в налаштуваннях можуть помінятися гарячі клавіші для входу, тому, якщо подібний збій стався, то буде розумно скинути всі налаштування до заводських. У більшості випадків все повертається в норму. Цей спосіб рекомендується застосовувати тільки в тих випадках, коли комп'ютер завантажується без проблем, але ви не можете увійти в BIOS.


Неможливість нормального запуску BIOS зазвичай пов'язана або з поломкою будь-якого важливого компонента комп'ютера, або його від'єднанням від електроживлення. Програмні збої трапляються вкрай рідко.


Чим мені це загрожує?
Що ж робити далі в такому випадку?
Чи не встановлювали ви нових пристроїв в комп'ютер безпосередньо перед тим, як з'явився чорний екран?
Чи не робили ви змін у налаштуваннях BIOS?
У більшості випадків проблема «Не запускається БІОС: що робити?
Якщо для вас, шановний читачу, все вище написане стало новиною, то має сенс задуматися: «А дотримуюся я критичні приписи виробника щодо експлуатаційних правил?
Існує ще одна інтерпретація озвученої проблеми, коли починаючий користувач не вірно розуміє, що конкретно відбувається і в той же час задається питанням, а як взагалі увійти в БІОС?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов