Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Обігрівачі для гаража: види, як вибрати, який краще і чому

  1. Види обігрівачів і їх особливості
  2. Варіант 1. масляні обігрівачі
  3. Варіант 2. Прилади конвективного обігріву
  4. Варіант # 3. Електричні тепловентилятори та теплові гармати
  5. Варіант # 4. Дизельна і газова теплові гармати
  6. Варіант № 5. інфрачервоні пристрої
  7. Варіант № 6. обігрівальні кабелі
  8. Правила експлуатації обігрівачів різних видів
  9. Розрахунок теплової потужності обігрівача
  10. Переконливий орієнтир - ціни
  11. Висновки і корисне відео по темі

Наша сеть партнеров Banwar

Питання обігріву гаражів і господарських приміщень актуальне в умовах зими північних регіонів. Попит народжує пропозицію, тому кількість пристроїв для обігріву на ринку досить велика.

Щоб правильно вибрати обігрівачі для гаража, необхідно розібратися в принципі їх дії, оцінити економічність, безпеку і можливість вирішення поставленого завдання.

Ми підготували огляд найбільш популярних рішень, позначили плюси і мінуси різних моделей, а також перерахували основні правила їх експлуатації. Покроковий розрахунок потужності обігрівача допоможе підібрати оптимальний нагрівальний прилад для гаража.

Види обігрівачів і їх особливості

Принцип роботи самого звичайного обігрівача полягає в передачі тепла повітрю біля себе. Такими пристроями, типовими для застосування в гаражах, довгий час були електроплитка, газова плитка або грубка-буржуйка. Це прилади та пристрої так званого прямого нагріву.

Зараз можна придбати обігрівачі, які перевершують зазначені пристрої по ефективності, простоті і безпеки використання.

Розглянемо докладніше, види обігрівачів, які можна використовувати в гаражі.

Варіант 1. масляні обігрівачі

Типовим представником звичайних обігрівачів є електричний масляний радіатор.

Типовим представником звичайних обігрівачів є електричний масляний радіатор

Спрощено масляний обігрівач можна представити у вигляді герметичного контейнера, наповненого мінеральним маслом. Усередині корпусу - контейнера встановлений ТЕН, який нагріває масло. Нагріваючись ТЕН передає енергію маслу, воно корпусу, яких поширює тепло в навколишньому повітрі

Прилад не вимагає спеціального монтажу, має досить просту конструкцію, рідко ламається і можна обійтися без спеціальних рішень для відповідності вимогам техніки безпеки.

Вигідна відмінність масляного радіатора в порівнянні зі звичайною електроплиткою полягає в більшій площі нагрівальної поверхні і, як наслідок, - значно більшою тепловіддачею.

Масляні радіатори давно використовують при обігріві приміщень різноманітного призначення, тому існує при покупці. Не важко буде підібрати прилад підходящої потужності.

Електронна панель масляного обігрівача з можливістю включення пристрою в заданий час дозволяє прийти вже в нагрітий гараж

В першу чергу для використання в гаражі необхідна наявність реостата, що регулює температуру. При прогріванні приміщення можна включити радіатор на повну потужність, а для підтримки температури - зменшити до необхідних для цього значень.

Не завадить наявність автоматичного захисту від перегріву, а також датчик фіксує нахил пристрої і відключає його у разі перекидання.

Наявність термостата, що визначає зовнішню температуру, для гаража не є пріоритетним. А ось оснащення таймером, що дозволяє включати прилад за розкладом - дуже зручна опція, якщо треба прогріти приміщення гаража до ранку.

Галерея зображень

фото з

Масляний обігрівач для гаража

Переїзд старого квартирного приладу

Обігрівач для технічних приміщень

Саморобний обігрівач з труб

Переваги масляних обігрівачів для гаража:

  • дешево коштує;
  • рідко ламається;
  • складно пошкодити при ударі.

Вагомий плюс наповнених маслом приладів полягає в безпеки використання в технічному приміщенні, в якому зберігаються і використовуються займисті речовини. Випадково зачепивши його можна не побоюватися, що трісне корпус, проллється масло і спалахнути наявна в гаражі ганчір'я, папір і т.д.

У числі недоліків масляних приладів чільне місце займає теплова інерція: радіатор повинен сам нагрітися, перш ніж стане віддавати тепло. Другий значний мінус полягає в нерівномірному прогріванні приміщення.

Варіант 2. Прилади конвективного обігріву

Принцип роботи конвективних обігрівачів (конвекторів) заснований на різниці щільності повітря при різних температурах. Холодне повітря потрапить в пристрій через нижні отвори, нагрівається, стає легше і виходить через верхні отвори.

Згідно з цим нескладному принципу відбувається природна циркуляція повітря з його нагріванням всередині пристрою. Доступ холодного повітря до нагрівальних елементів збільшує їх тепловіддачу, в порівнянні зі стандартними обігрівачами.

Принцип дії конвекторних обігрівач базується на природній циркуляції повітряної маси ін зміні її температури і щільності

Конвектори, як правило, монтують на стіни, тому що треба забезпечити простір для вхідного холодного повітря знизу і вихідного теплого повітря зверху. Верхні отвори оснащені спеціальними напрямними жалюзі, положення яких визначає напрямок руху виходить теплого повітря.

За принципом нагріву діляться на електричні, газові та водяні різновиди. Електричні конвектори легше в установці і експлуатації, ніж газові, проте потужність останніх вище.

Обов'язковою умовою для газових конвективних обігрівачів є монтаж витяжки для припливу свіжого повітря і видалення продуктів горіння. Для невеликих приміщень застосовують тільки газові конвектори із закритою камерою згоряння.

Переваги конвективних обігрівачів для гаража:

  • корпус пристрою не гарячий, тому отримати опік при дотику неможливо;
  • практично повна пожежна безпека для електричних пристроїв;
  • відсутність складних елементів конструкції, які можуть вийти з ладу.

Недоліки у конвективних обігрівачів теж є. Наприклад, електричний пристрій більше підходить для підтримки температури, ніж для швидкого нагрівання приміщення.

За умови експлуатації в гаражі необхідно буде регулярно проводити розбір і чистку пристроїв від пилу.

Газовий конвективний обігрівач із закритою камерою згоряння не спалює кисень у приміщенні, що опалюється. До того ж це один із самих економічних способів обігріву

Варіант # 3. Електричні тепловентилятори та теплові гармати

За статистикою частка тепловентиляторів становить майже половину від продажів всіх пристроїв обігріву, призначених для побутових цілей.

Тепловентилятор теж функціонує за принципом конвективного дії, тільки заміщення прогрітого повітря холодним відбувається примусово за допомогою вбудованого пристрою. Як правило, це звичайний лопатевої вентилятор.

При треба звернути увагу на тип нагрівального елементу. Зазвичай використовують нихромовую спіраль, ТЕН або керамічні пластини.

Керамічні нагрівальні елементи мають більш низьку температуру, тому пил або інші частинки згорають в меншому обсязі і виробляють менше запахів горіння.

Лопатеві вентилятори бувають двох типів: осьової і тангенціальний. Тангенціальний тип вентилятора створює менше шуму і їм оснащують колонні обігрівачі, які встановлюють вертикально. Вартість їх дорожче, ніж у звичайних горизонтальних вентиляторів.

Вартість їх дорожче, ніж у звичайних горизонтальних вентиляторів

Колонний електричний обігрівач може бути оснащений осьовим або тангенціальним вентилятором з низьким рівнем шуму

При застосуванні тепловентиляторів для гаражів актуальним є питання наявності фільтра на задній поверхні пристрою. Фільтр обов'язково повинен бути.

Рідко який гараж міститься в чистоті, а інтенсивне потрапляння пилу всередину приладу призведе до швидкої поломки нагрівального елементу і вентилятора. Забиватися пилом він буде досить швидко, тому чистка фільтра повинна бути нескладною, а змінні картриджі - дешевими.

Електрична - це той же тепловентилятор, тільки великої потужності (від 3 кВт). При виборі такого серйозного апарату необхідно враховувати номінальну напругу, тому що потужні теплові гармати розраховані на 380 вольт.

Також необхідно правильно оцінити здатність електропроводки і розетки витримувати напругу великої потужності. Досить часто застосовують варіант використання комбінації генератора електрики на рідкому паливі в комплекті з електричної гарматою.

Досить часто застосовують варіант використання комбінації генератора електрики на рідкому паливі в комплекті з електричної гарматою

При наявності бензинового або дизельного електрогенератора можна опалювати неелектрифіковані гараж електроприладами

Переваги електричних тепловентиляторів для гаража:

  • дешево коштують;
  • однаково добре здатні як нагрівати, так і підтримувати температуру;
  • рівномірно розподіляють тепло по приміщенню гаража.

Мінус використання електричних тепловентиляторів в облаштуванні гаража полягає в необхідності ефективного захисту від попадання пилу всередину пристрою. При роботі прилад створює шум і стимулює рух повітря з шкідливим для нього ж самого підйомом пилу.

Варіант # 4. Дизельна і газова теплові гармати

Обігрівачі такого типу застосовують в основному при необхідності швидкого нагріву приміщення. Принцип роботи і аналогічний електричним, тільки нагрів відбувається за рахунок згорання палива або газу.

Вентилятор таких гармат теж працює від електрики і, таким чином, доступ до електрики все ж таки необхідний. Дизельна теплова гармата - найдорожча, але й сама економічна установка з усіх інших видів обігріву.

Гармати бувають двох типів:

  • прямого нагріву, коли разом з потоком теплого повітря продукти згорання потрапляють в приміщення, що для невеликих площ є неприйнятним;
  • непрямого нагріву, коли камера згоряння ізольована від повітря, що нагрівається і продукти горіння мають окремий вихід.

Газова теплова гармата теж відрізняється економічністю, однак продукти горіння потрапляють в опалювальне приміщення. До того ж така гармата спалює багато кисню.

Тому, з позиції безпеки людей, дуже важливо знати яка основна функція приміщення: якщо в гаражі працюють люди, то для нього газовий обігрівач такого типу краще не використовувати.

Схема роботи дизельної теплової гармати непрямого нагріву передбачає виведення продуктів горіння за межі опалювального приміщення

Переваги неелектричних теплових гармат:

  • однаково добре здатні як нагрівати, так і підтримувати температуру;
  • рівномірно розподіляють тепло по приміщенню гаража;
  • використання дизельного палива і газу набагато дешевше електрики.

Варто відзначити і недоліки. За аналогією з іншими видами теплових гармат дизельне і бензинове обладнання спалює кисень. Створює шум при роботі, стимулює рух повітря, який піднімає пил в гаражі.

Створює шум при роботі, стимулює рух повітря, який піднімає пил в гаражі

Бажаючим придбати дизельну або бензинову теплову гармату для обігріву гаража необхідно відповідально поставитися до заходів безпеки. Слід виключити ймовірність загоряння і регулярно провітрювати приміщення, тому що прилад швидко спалює кисень

Варіант № 5. інфрачервоні пристрої

Інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі використовують такий же принцип роботи, яким Сонце обігріває Землю. Довгі хвилі спектру випромінювання потрапляють на предмети і підвищують їх температуру, а вони вже нагрівають повітря.

Конструкції таких приладів можуть відрізнятися, але основною деталлю інфрачервоних обігрівачів є все ж випромінювач.

Для побутових цілей призначені обігрівачі з температурою випромінюючої поверхні до 600 градусів Цельсія. Крім електричних ІК обігрівачів існують і газові, однак їх застосування для погано провітрюваних приміщень протипоказано.

Крім електричних ІК обігрівачів існують і газові, однак їх застосування для погано провітрюваних приміщень протипоказано

Інфрачервоні обігрівачі займають мало місця в гаражі та їх випромінювання можна направляти на автомобіль

У сучасних електричних ІК обігрівачі застосовують такі типи випромінювачів:

  • Металеві. Низькотемпературний ТЕН з неіржавіючої сталі в поєднанні з алюмінієвими випромінюючими пластинами з анодним покриттям. Найпростіша і надійна нагрівальна конструкція. Відбувається потріскування при нагріванні і охолодженні.
  • Керамічні. Металева спіраль нагріває керамічну панель, покриту чорною глазур'ю. Чи не занадто висока ККД.
  • Мікатерміческіе. Випромінюють хвилі пластини покриті слюдою. Дуже низька температура поверхні випромінюючих панелей - всього 60 градусів. Відносно висока вартість з попередніми двома варіантами.
  • Кварцові. Вольфрамова нитка розжарення поміщена в вакуумну трубку з кварцового скла. Як і всі лампи, потребує відповідного догляду.
  • Галогенові. У трубці міститься не вакуум, а інертний газ. Температура нитки вище ніж у кварцового нагрівача, але присутній помітне світіння.
  • Карбонові. Вуглецева нитка укладена в вакуумну трубку з кварцового скла. Більш високий ККД, ніж у двох попередніх лампових нагрівачів, але також і більш висока вартість.

Зазвичай для опалення гаражів застосовують ІК обігрівачі з випромінювачами на основі алюмінієвих пластин.

По-перше, вони дешевші. По-друге, вони дуже надійні і довго працюють. Ну і останнє - вони стійкі до механічних впливів (ударів), що важливо для умов гаража.

Усередині панельного ІК обігрівача немає складних технічних пристроїв і тендітних елементів. Багато моделей оснащені термостатами і датчиками реагування на перевищення температури. Підлогові варіанти зазвичай обладнані датчиками перекидання (+)

Температура алюмінієвих пластин при нагріванні, як правило, не перевищує 300 градусів Цельсія, що нижче температури займання паперу і деревини. Тому сам випромінювач задовольняє вимогам пожежної безпеки.

При таких температурах також не відбувається вигоряння кисню, тому обігрівач може працювати тривалий час без шкоди для людини.

При виборі обігрівача з випромінювачем з пластин, треба звернути увагу на товщину анодного шару. Бажано, щоб вона була не менше 25 мікрон. Корпус ТЕН повинен бути з нержавіючої сталі, тоді він не буде іржавіти при використанні у вологих приміщеннях.

Переваги ІК обігрівачів для гаража:

  • за рішенням власника реалізуємо рівномірний обігрів гаража або нагрів окремої ділянки, наприклад робочої зони в гаражі-майстерні;
  • можна нагрівати важкодоступні для інших пристроїв місця гаража, наприклад, під капотом машини.

Недолік ІК обігрівачів для гаража полягає в тому, що ці пристрої більше підходять для підтримки температури, ніж для швидкого прогрівання приміщення.

Щодо інфрачервоних обігрівачів існує чимало домислів щодо їх.

Галерея зображень

фото з

Переваги ІК обігрівачів

Економна витрата енергії

Переносний варіант ІК обігрівача

Підбір по площі приміщення

Важливий фактор вибору - харчування

Газовий інфрачервоний обігрівач

Стельова обігріває система

Варіант розміщення ІК плівки на стіні

Варіант № 6. обігрівальні кабелі

На перший погляд ідея організації теплої підлоги для гаража може видатися надто розкішною, проте в одному випадку вона працює дуже добре. Йдеться про вирішення проблеми з запуском автомобіля в сильні холоди.

Можна організувати тільки під місцем стоянки машини і включати його взимку при сильних морозах. Так як тепла підлога випромінює не дуже велика кількість тепла, то треба обмежити зону обігріву.

У цьому випадку на машину необхідно накинути чохол, так щоб він діставав до підлоги гаража з усіх боків. Тоді зона обігріву буде обмежена простором під машиною і самою машиною.

Руху повітря між зоною обігріву і іншим простором гаража не буде, а втрати тепла через чохол при різниці температури не більше 20 градусів будуть незначні.

Таким методом для автомобіля можна добитися цілком комфортною температурного середовища в межах 10-15 градусів Цельсія нижче нуля, при температурі в гаражі мінус 30-40 градусів.

Перевага обігрівають кабелів для гаража полягає в тому, що потужність споживання теплої підлоги невелика і її витримає будь-яка проводка.

Недолік обігрівають кабелів для гаража полягає в тому, що роботи по грамотної досить складні. Укладання теплої підлоги в гаражі - найскладніші роботи в порівнянні з монтажем інших типів обігрівачів.

Галерея зображень

фото з

фото з

Споруджувати системи "тепла підлога" в гаражі має сенс, якщо в ньому немає оглядової ями і підвалу

Споруджувати системи тепла підлога в гаражі має сенс, якщо в ньому немає оглядової ями і підвалу

Для пристрою теплої підлоги можна придбати комплект, що включає гріючий кабель, систему контролю і металеві монтажні смуги

Для пристрою теплої підлоги можна придбати комплект, що включає гріючий кабель, систему контролю і металеві монтажні смуги

Гріє кабель простіше і легше закріпити на армуючої сітки, яку використовують для зміцнення майбутньої бетонної стяжки

Гріє кабель простіше і легше закріпити на армуючої сітки, яку використовують для зміцнення майбутньої бетонної стяжки

Темпи укладання електричної теплої підлоги істотно зростуть, якщо в спорудженні застосовуються мати з електричним кабелем

Темпи укладання електричної теплої підлоги істотно зростуть, якщо в спорудженні застосовуються мати з електричним кабелем

Для пристрою електричної підлоги із застосуванням матів їх просто розгортають по вирівняною поверхні

Для пристрою електричної підлоги із застосуванням матів їх просто розгортають по вирівняною поверхні

Мати електричної підлоги з'єднуються згідно послідовної схемою і підключаються до електроживлення відповідно до вимог ПУЕ

Мати електричної підлоги з'єднуються згідно послідовної схемою і підключаються до електроживлення відповідно до вимог ПУЕ

Якщо гараж розбитий на зони, то там, де не передбачається транспортне навантаження, необов'язково заливати стяжку, досить нанести плитковий клей

Якщо гараж розбитий на зони, то там, де не передбачається транспортне навантаження, необов'язково заливати стяжку, досить нанести плитковий клей

У робочій зоні на плитковий клей укладають плитку, в зоні розташування автомобіля залиту поверх матів стяжку можна просто відшліфувати

Умови для пристрою «теплої підлоги» в гаражі

Збірка кабельного теплої підлоги

Кріплення кабелю до армуючої сітки

Мати для кабельної системи

Укладання смуг електричної підлоги

Пристрій, що гріє підлоги системи

Нанесення клею під плитку

Укладання плитки поверх електричної підлоги

Правила експлуатації обігрівачів різних видів

Електричні пристрої обігріву більш безпечні при їх застосуванні, ніж газові або використовують рідке паливо.

При експлуатації електричних обігрівачів будь-якого типу в гаражі крім елементарних правил роботи з електроприладами необхідно звернути увагу на наступне:

  • відповідність можливостей розеток і електричної мережі, підведеної до гаражу, витримувати потужність обігрівача;
  • підвищену вологість приміщення гаража при переході від негативних температур до позитивних.

При експлуатації газових, дизельних і бензинових типів обігрівачів необхідно звернути увагу на наступне:

  • можливість витоку газу або випаровування бензину;
  • необхідність прийняти підвищені заходи пожежної безпеки через наявність відкритого вогню;
  • ймовірність отруєння продуктами горіння;
  • можливість дефіциту кисню в приміщенні гаража.

Орієнтуючись на економію коштів на обігрів гаража слід віддати перевагу дизельні або бензинові варіанти. Якщо в основу вибору закладена безпеку, бажано віддати перевагу електричні прилади.

Якщо в основу вибору закладена безпеку, бажано віддати перевагу електричні прилади

Недотримання техніки безпеки при роботі опалювальних пристроїв - одна з основних причин виникнення пожеж в гаражах

Розрахунок теплової потужності обігрівача

Існує формула розрахунку необхідної потужності для підтримки постійної температури в приміщенні:

N = V x dT x K,

де:

  • N - потужність (ккал / ч);
  • V - об'єм приміщення (куб. М);
  • dT - різниця температур в приміщенні і зовні;
  • K - емпіричний коефіцієнт дисперсії (розсіювання) тепла.

Коефіцієнт K приймає значення:

  • 0,6 - 0,9 - при високій теплоізоляції;
  • 1,0 - 1,9 - при середній теплоізоляції (бетонні гаражі з утепленими дверима і відсутністю спеціальної припливної вентиляції);
  • 2,0 - 2,9 - при низькій теплоізоляції (бетонні гаражі з металевими дверима і отворами для вентиляції);
  • 3,0 - 3,9 - без теплоізоляції (металеві гаражі).

Формула перекладу ккал / ч і Вт наступна:

1 Вт = 0,86 ккал / год або 1 ккал / ч = 1,163 Вт.

Вирішимо приклад. Дан стандартний кооперативний гараж-ракушка 6 x 3 x 2 метри. Гарне утеплення: ззаду, справа і зліва - аналогічні гаражі; зверху на даху 30 см снігу; ворота утеплені пінопластом; витяжки на зиму заткнуті пінопластом.

При температурі в -35 градусів необхідно досягти температури в гаражі -10 градусів і тримати її три години для заводу дизельного автомобіля. В якості обігрівача використовуємо тепловентилятор.

Рішення:

  • V = 6 х 3 х 2 = 36 куб. м;
  • dT = 25 градусів;
  • K = 1,5;
  • N = 36 х 25 х 1,5 = 1350 ккал / ч = 1570 Вт.

Це значення, при якому температура в гаражі буде утримуватися в межах -10 градусів. Для нагріву до цієї температури необхідно протягом години використовувати потужність в два рази більшу.

Відповідь на задачу: протягом однієї години потужність повинна бути 3 кВт, протягом 3-х наступних потужність повинна бути 1,5 кВт.

Утеплення гаража зменшує розсіювання тепла і дозволяє економити на обігріві, а також використовувати менш потужні обігрівачі

Переконливий орієнтир - ціни

Ціна обігрівача будь-якого типу дії залежить від його потужності, функціоналу і виробника.

Для порівняння різних обігрівачів за обов'язкові параметри візьмемо максимальну потужність від 2,8 кВт, наявність реостата для регулювання потужності і елементарних засобів безпеки, актуальних для використання пристрою в гаражі. Для електричних моделей обов'язковою умовою є напруга 220 Вольт.

Масляний обігрівач Termica Comfort 1120 (Китай). Три рівня регулювання потужності (2900 Вт, 1500 Вт і 1000 Вт). Функція відключення при перегріванні і перекиданні, захист від замерзання. В наявності невеликий вентилятор. Цена 3 300 р.

Електричний конвектор AEG WKL 3003S (Китай). Максимальна потужність 3 кВт. Наявність термостата, захисту від перегріву і перекидання. Підлогова або настінна установка. Цена 5 700 р.

Газовий конвектор Bartolini Calorama FB 4000 (Італія). Максимальна потужність 4 кВт. Закрита камера згоряння, електрозапалювання від батарейок. Цена 12 900 крб.

Електричний тепловентилятор Comfort ТПК-3000 (Росія). Два рівні регулювання потужності (3000 Вт і 1500 Вт). Керамічний нагрівач, захист від перегріву. Цена 3 700 рублів.

Газова гармата Ballu BHG-10 M (Китай). Максимальна потужність обігріву 10 кВт, регулювання потужності за допомогою редуктора. Потужність вентилятора 32 Вт. Цена 4 900 рублів.

Дизельна гармата непрямої дії. Максимальна потужність обігріву 25 кВт, споживана потужність вентилятора 290 Вт. Термостат з підтримкою автоматичного вимкнення. Ціна 28 500 рублів.

Інфрачервоний обігрівач NeoClima Shaft-3.0 (Греція). Два рівні регулювання потужності (3000 Вт і 1500 Вт). Кварцовий нагрівальний елемент, термостат. Настінна і підлогова установка. Цена 3 600 рублів.

Цена 3 600 рублів

Перед походом в магазин необхідно ретельно вивчити питання обігріву гаража, інакше велика ймовірність невідповідною покупки

Висновки і корисне відео по темі

Варіант облаштування гаража інфрачервоними обігрівачами:

Як обігрівати гараж теплової дизельної гарматою:

Не існує типу або моделі обігрівача, який би ідеально підійшов для всіх випадків обігріву гаража. Залежно від умов можна використовувати різні, в тому числі і комбіновані підходи до вирішення цього завдання.

Великий вибір доступних для покупки обігрівачів дозволяє практично в будь-яких умовах зробити якісне опалення для стоянки автомобіля і комфортної роботи в гаражі.

Підшукуєте обігрівач для гаража? Або є досвід застосування таких опалювальних приладів? Залишайте, будь ласка, коментарі до статті і діліться враженнями про використання обігрівачів.

Підшукуєте обігрівач для гаража?
Або є досвід застосування таких опалювальних приладів?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов