Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Обкладання клинка меча глиною

  1. Занурення гарячого клинка в масло
  2. Прийшов час відпустки клинка
  3. Щоб уникнути деформації клинка

Наша сеть партнеров Banwar

Клинок, над яким я працюю, пройде селективну загартування шляхом обкладання вогнетривкої глиною його задньої частини або спинки. Після гарту клинка глина сповільнить його охолодження і не дозволить спинці повністю загартуватися. Повну загартування отримає лише ріжучий грань.

Дон Фогг центрує грань на шліфувальної стрічки.

«Кора» сошліфовивать з клинка.

Груба шліфовка скосів клинка.

Цей клинок я загартував в маслі і заздалегідь скривив його під час кування, тому після гарту він стане щодо прямим. Цей цікавий ефект відбувається з довгими клинками. Коли їх гартують в маслі, їх вістря опускається і згинається вниз.

Якщо той же клинок гартувати в воді, його вістря піднімається і згинається вгору. Причина цього явища не зрозуміла, і сам процес досить складний. Досить знати, що таке може статися, і передбачити це. Зокрема, цей клинок ще не став прямим, і мені доведеться шліфувати його вигин, щоб випрямити клинок.

Цей клинок викуваний з високовуглецевої сталі тисячі дев'яносто п'ять, і для його термообробки я нагріваю клинок цілком до температури 1 425 градусів за Фаренгейтом і замочую його до тих пір, поки весь карбід вийде в розчин. Якщо полум'я стабільно і ви уважно спостерігаєте за клинком, то побачите, як метал трансформується в аустеніт.

У міру нагрівання клинок придбає колір. Коли він наблизиться до температури кування, створиться враження, що він знаходиться в стані спокою і більше не набирає температуру. На цій стадії на клинку можна помітити появу тіней. Він все ще набирає температуру. Але у нього вже досить енергії, щоб вуглець почав виходити з матриці молекул заліза в розчин. Коли такий процес почне відбуватися у всьому клинку, сталь посвітлішає, і її колір стане одноманітним по всій довжині клинка.

Автор обробляє спинку клинка шабером.

Доведіть клинок до температури, що перевищує критичну, а потім остудіть на повітрі в темному місці. Для цього у мене є труба поруч з горном. У міру зниження температури клинок втрачає колір, поки не досягне стану спокою, а потім, особливо на більш тонких ділянках, буде спостерігатися його просвітлення, коли температура стали стане нижче критичної.

Оскільки я працюю у відкритій майстерні, мені потрібно перевірити критичну температуру ще до початку кування, щоб мої очі адаптувалися до змін кольору. Виявлення декалесцентних і рекалесцентних точок - вірний спосіб визначити температуру. Інший спосіб - перевірити сталь на магніт. Сталь втратить свою здатність притягуватися магнітом безпосередньо перед досягненням критичної температури.

Це sen, або сусід, який автор викував зі старого напилка.

Коли клинок досягає критичної температури і вимочується досить довго, щоб випустити весь карбід в розчин, він готовий до загартування. У мене є пара спеціальних кліщів, якими я можу утримувати клинок за хвостовик, і прибрати їх, коли розміщую його в резервуар для загартування.

У мене є пара спеціальних кліщів, якими я можу утримувати клинок за хвостовик, і прибрати їх, коли розміщую його в резервуар для загартування

Наступний етап - шабером обробляються скоси.

Якщо у вас є пара прямих кліщів, вам доведеться значно збільшити розмір резервуара, щоб мати можливість занурити весь клинок до складу для загартування. Корисно провести суху перевірку всього вашого обладнання перед тим, як приступити до стадії гарту.

Занурення гарячого клинка в масло

І ось, коли клинок досяг критичної температури, я швидко виймаю його з вогню і негайно занурюю в масло. Для цього використовую комерційне масло для загартування, яке називається Tough Quench. Існує безліч розчинів для загартування. Для цього прекрасно підходить і рослинне масло, особливо арахісове і масло Canola.

Для цього прекрасно підходить і рослинне масло, особливо арахісове і масло Canola

Це типовий бочковий горн і ємність для загартування - обладнання майстри з виготовлення мечів

Я тримаю клинок в розчині для загартування, поки він не перестане вирувати, рухаючи його вперед-назад. Важливо занурювати клинок в загартовує розчин рівномірно і не притискати його до однієї або іншої сторони. В цьому випадку деформація практично гарантована. Мені видається, що це перший розріз, який робить цей меч, і саме в цей момент він оживає.

Коли розчин перестав вирувати, я витягаю з нього клинок і очищаю його від глини. Клинок все ще занадто гарячий, щоб до нього доторкнутися. Одягнувши рукавички, я оглядаю весь клинок і, якщо він вимагає доведення, роблю це негайно. У цей момент він все ще не стабілізувався і трохи гнеться, але вже досить скоро він повністю загартується і фіксується.

Клинок продовжить гартуватися і згинатися, поки його не помістять в піч для відпустки, тому практичніше переходити від гарту до відпустки в печі. Більшість тріщин, що з`являються під час загартування, відбувається через сильний вигину межі, яка в результаті розривається. Ця проблема постає особливо гостро при загартуванню у воді, що робить цей процес вельми напруженим.

Прийшов час відпустки клинка

Після гарту клинок стає твердим, але крихким. Цикл відпустки додає жару в сталь і трохи розм'якшує її. Але що більш важливо, він робить сталь міцніше і менш крихкою. Залежно від стилю меча вам може знадобитися зробити його вістря більш твердим, щоб воно не сколюється при важкій роботі, але все ж добре тримало грань.

Залежно від стилю меча вам може знадобитися зробити його вістря більш твердим, щоб воно не сколюється при важкій роботі, але все ж добре тримало грань

На фото показана конструкція пальника для бочкового горна.

Деякі європейські мечі відпускаються до твердості пружини і стають виключно міцними, в той час як клинки в японському стилі іноді прогартовуються наскрізь, так як міцність меча гарантується незагартованої спинкою. Повністю загартовані межі будуть сколюватися, тому має сенс їх трохи остудити, що збільшить їх міцність.

Клинки мечів, як правило, не поміщаються в звичайну кухонну плиту, тому вам слід підготуватися до того, як ви приступите до загартування меча. Багато виробників мечів використовують для цього низькотемпературні солі. Ці солі плавляться при температурі 350-400 градусів за Фаренгейтом, перетворюючись на рідину, здатну давати жар, що перевищує температуру, необхідну для відпустки клинка. Оскільки ці солі знаходяться в рідкому стані, то при нагріванні температура у всій ємності стає практично однакової. Ці солі можна нагріти або електричним способом, або за допомогою пропанового пальника, розташованої під ємністю.

Резервуари для вороніння клинка в солі представляють собою гарну модель для даного типу нагрівальної системи. Ви також можете знайти плани їх трубних пальників. Низькотемпературні солі порівняно недорогі, і їх можна використовувати повторно, однак такі солі досить брудні, корозійні і гідроскопічністю. Якщо їх залишити на деякий час, вони почнуть вбирати вологу з повітря, поверх солей з'явиться шар води, який необхідно видалити або викіпятіть кожен раз перед новим використанням.

Якщо їх залишити на деякий час, вони почнуть вбирати вологу з повітря, поверх солей з'явиться шар води, який необхідно видалити або викіпятіть кожен раз перед новим використанням

Якщо ви проводите загартування вертикально, вам буде потрібно циліндр, не тільки досить глибокий, але і досить широкий, щоб розчин для гарту нічого перегрівався. Для заповнення такого контейнера вам знадобиться додаткова кількість розчину.

Періодично в ці низькотемпературні солі необхідно доливати води, і воду потрібно додавати в розігріту сіль в потрібних пропорціях. Особисто я перестав ними користуватися саме через цю проблему.

Інший метод - нагріти пісок або скляні кульки, які використовуються для полірування. Ви можете нагріти їх також за допомогою трубної пальника. Даний метод дозволяє добре утримувати жар, проте тепло розподіляється нерівномірно, і вам доведеться постійно перемішувати їх, щоб домогтися однакової температури.

Ви також можете спорудити невелику піч, використовуючи нагрівальні елементи і регулятори від звичайної електричної печі. Температура відпустки не надто висока, але вам необхідно підтримувати рівну температуру відносно тривалий час, тому контроль за нею має величезне значення.

Я випробував всі перераховані способи і закінчив спорудою своєї власної електричної печі. Для нагріву я використовую дріт з великим опором, а внутрішній ящик покрив жароміцної ізоляцією. Нагрівальні елементи контролюються цифровим регулятором, що дозволяє отримувати стабільні результати. Піч виявилася досить дорогою, однак вирішила всі мої проблеми.

Поки я гартують клинок, піч заздалегідь розігрівається до 450 градусів за Фаренгейтом. Після гарту я розміщую клинок в піч на одну годину. Потім я виймаю клинок, даю йому охолонути до кімнатної температури і ще раз розміщую в піч на одну годину.

Якщо, перевіривши клинок напилком, я виявляю, що він занадто твердий, я можу встановити потрібну температуру. Другий захід має велике значення, так як у всіх типах стали залишається певна кількість аустеніту, не перетворено на мартенсит. Під час процесу відпустки і охолодження це залишкова кількість аустеніту перетворюється в свіжий мартенсит. Тому на другому етапі відбувається відпустку мартенситу. Третій подібний цикл аж ніяк не пошкодив би, але в ньому вже немає необхідності.

Час і температура залежать від типу використовуваної сталі, тому корисно перевірити весь процес на мечах меншого розміру, щоб визначити кращу комбінацію того, що ви маєте намір зробити. Я прихильник таких попередніх перевірок і постійно піддаю клинки все більш складним тестів, аж до їх знищення. Якщо робити все це послідовно, ви будете точно знати, чого очікувати від своєї стали і на що здатні ваші клинки.

Щоб уникнути деформації клинка

При роботі з довгими клинками вам не уникнути їх деформації. Попередня загартуванню хороша практика нормалізації допомагає, але не виключає деформації. Є кілька способів виправлення деформації клинка після його термообробки. Якщо клинок пройшов селективну загартування з покритою глиною спинкою, часто ви можете виправити деформацію, обробивши клинок сферичним молотком. Працюйте над отвором в ковадлі або на плиті з просвердленим в ній отвором.

Якщо клинок добре загартований, ви можете виправити деформовану секцію за допомогою нагрівання.

Щипці автора для загартування вигнуті, і тому резервуар для загартування не обов'язково повинен бути таким же довгим, як при використанні прямих щипців.

Японські ковалі для цієї мети часто використовують нагріте мідний брусок, але для цього підійде і ацетиленовий пальник. Нагрійте невелику ділянку з протилежного боку вигину, намагаючись не зменшити (скоротити) відпустку межі, поки він просто не перестане шипіти в воді, а потім загартувати клинок.

Повторюючи цей процес кілька разів, ви будете повільно випрямляти клинок. Інший підхід - затиснути клинок і вигнути його назад. Мені цей метод не подобається, оскільки він залишає позначки розтягування на поверхні клинка і послаблює його. Крім цього, якщо клинок був добре загартований, при випрямленні він спружинила назад або зламається.

Далі >> Полірування клинка меча

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов