Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Обладнання та інструмент для полірування кузова автомобіля: насадки, диски, круги, губки, серветки, ганчірки, такни і ін.

  1. Витратні матеріали
  2. абразиви
  3. Інструменти
  4. Вибір машини для полірування

Наша сеть партнеров Banwar


Робота спирається, коли під рукою хороший інструмент Робота спирається, коли під рукою хороший інструмент. Правильно підібране обладнання для полірування автомобіля дозволяє домагатися не тільки гарного результату, але і непоганий економії. Вибір витратних матеріалів та засобів для їх використання залежить від періодичності виконуваних робіт, специфіки, відведеного під ремонт автомобіля місця, адже не має великого сенсу автоматизація процесу, якщо планується одинична полірування кузова, а в запиленому приміщенні будуть потрібні додаткові засоби захисту ремонтованої поверхні.

З іншого боку, об'єктом економії можуть стати самі матеріали, деякі з яких при роботі своїми руками можуть компенсувати відсутність професійного обладнання. А ось полірований матеріал на вибір засобів обробки майже не впливає, адже для полірування пластику використовуються ті ж кола і серветки, наждачний папір, диски і насадки на дриль. Правда технологія полірування пластикових деталей і ЛКП кузова різна. Завдяки такій універсальності, ремонтируемая деталь не є жорсткою умовою вибору, але визначає технологію його застосування.

Витратні матеріали

Губка та ганчірка знадобляться для мийки, м'яка тканина - для полірування авто Губка та ганчірка знадобляться для мийки, м'яка тканина - для полірування авто. Для знежирення знадобляться серветки - після знежирення по поверхні авто непогано пройтися сухими серветками. Потрібно врахувати, що губки бувають різні і звичайні, господарські, для цієї мети підходять не завжди: потрібно або м'яка губка, або поролонова прокладка. Засіб для миття можна використовувати стандартне. Якщо на машині немає забруднень, підійде навіть засіб для миття посуду, але економія на автошампуня зиску не дає. Для видалення сильних забруднень (бітумних і гудронних плям) може знадобитися спеціальна глина.

До вибору знежирювачах потрібно підходити набагато уважніше, адже деякі з них здатні зіпсувати ще не почалася роботу. ЛКП автомобіля може розчинятися під дією звичайного уайт-спіриту, а такі речовини, як 646-й розчинник, краще використовувати тільки для очищення обладнання і чистого металу. Для знежирення пластика, в тому числі пластикових фар, потрібно використовувати спеціальні засоби або акуратно протирати його технічним спиртом.

абразиви

В роботі своїми руками і полировальной машинкою використовуються схожі матеріали В роботі своїми руками і полировальной машинкою використовуються схожі матеріали. Як абразив може виступати наждачний папір і абразивна паста. Обійтися без наждачного паперу можна тільки в тому випадку, коли дефект не проник глибоко, тобто торкнуться тільки шар лаку. Паста ГОІ для грубої обробки може зняти значні пошкодження, але при обробці серйозних подряпин має сенс використовувати її тільки, розкрутивши через диск полировальной машини, інакше робота може затягнутися на невизначений термін. Таким чином, наждачний папір потрібно майже напевно (кілька метрів P1000-5000).

Полірування авто може проводиться тільки наждачним папером, але більший запас надійності має варіант, в якому для фінальної обробки використовують полірувальні пасти, а остаточна обробка проводиться без застосування абразиву, тобто спеціальними пастами, м'яким повстю. Повсть, до слова, буде потрібно і для рознесення паст і полиролей по поверхні, але потрібно врахувати, що повстяні кола мають різну ступінь твердості, а звичайний повсть не потрібно плутати з синтетичним, що представляє собою дрібнозернистий абразив. Для нанесення полиролей і паст на кузов автомобіля випускаються спеціальні аплікатори, для располировки - фланелеві ганчірочки. Але для остаточної располировки може згодиться навіть губка - все залежить від технології полірування.

На полицях магазинів зустрічається спеціальна тканина для полірування авто, однак частіше її можна знайти в комплекті з гарною поліролью На полицях магазинів зустрічається спеціальна тканина для полірування авто, однак частіше її можна знайти в комплекті з гарною поліролью. Для рознесення захисних полиролей підійде будь-яка м'яка тканина, якщо є впевненість в тому, що від неї не будуть відокремлюватися волоски. Альтернатива фланелевою тканини - серветки, але матеріал дуже тонкий погано розподіляє тиск, що ускладнює полірування руками.

Інструменти

У найпростішому варіанті знадобляться тільки абразиви, вода і невичерпний запас терпіння. Однак останній інгредієнт найчастіше стає серйозною перешкодою при поліровці своїми руками. ККД ручної обробки вкрай малий і особливо добре це проявляється на великих площах, на зразок кузова авто. Справедливості заради потрібно відзначити, що деякі елементи доводиться полірувати без застосування інструменту, наприклад внутрішні сторони фар або важкодоступні кути.

Як полировальной машини можна використовувати звичайну дрель, закріпивши на ній замість свердла спеціальну насадку Як полировальной машини можна використовувати звичайну дрель, закріпивши на ній замість свердла спеціальну насадку. Це пристосування можна знайти в будь-якому господарському або в магазині товарів для авто. Різниця між насадками полягає в можливості використовувати їх з різними абразивами: деякі з них не дозволяють закріпити будь-полірувальний круг або мають інші обмеження, а на інші без проблем кріпиться навіть поролонова губка.

Для полірування емалей і лаків автомобіля потрібно дриль, здатна видавати до 1500 оборотів, але для якісної полірування потрібно швидкість вдвічі більше. Пластик піддається поліруванню легше і допускає обробку вже при 1000 оборотів в хвилину, скло в обов'язковому порядку вимагає великої швидкості обертання диска. При використанні дрилі і шліфувальні машини знадобляться наступні елементи:

  • Насадка на дриль, підходяща для закріплення потрібних кіл і безпечна для кузова.
  • Перехідник під потрібні кола, якщо потрібно адаптувати диск або насадку під певне коло.
  • Підкладка під коло (для простої обробки своїми силами досить кріплення типу «липучка»).
  • Коло для полірування (стандартний діаметр - 18 см).
  • Аплікатор для рознесення поліролі, воску (можна замінити на поролон).
  • Полірувальна губка.

Вибір машини для полірування

Всі перераховані вище елементи, включаючи адаптер (перехідник) можна знайти не тільки в наборі для полірування автомобіля, але і в комплекті з гарною машинкою Всі перераховані вище елементи, включаючи адаптер (перехідник) можна знайти не тільки в наборі для полірування автомобіля, але і в комплекті з гарною машинкою. Однак переплачувати за непотрібні матеріали і інструменти не варто. Для полірування використовується кутова шліфувальна машина, яка називається іноді полировальной. Цей нюанс термінології може призводити в замішання деяких продавців, але на вимогах до обладнання не позначається:

  • Мінімум оборотів - 1000.
  • Максимум - 3000 (висока швидкість призводить до нагрівання, що шкідливо для емалі і пластика).
  • Регулювання швидкості обертання диска - важливий момент, оскільки для різних матеріалів, поверхонь, рознесення поліролі та располировки потрібні різні швидкості.
  • Можливість працювати без мережі - опція, переплачувати за яку потрібно тільки в особливому випадку (стандартне обладнання дозволить працювати без мережі 8-12 хвилин, чого явно недостатньо для повноцінної обробки навіть частини кузова авто).
  • Вага - складно працювати інструментом, що важить більше 3 кг.

Середня ціна такого інструменту - 100-200 $, так що придбання його передбачає періодичну необхідність в поліровці своїми силами. Крутний момент важливий, тому що дозволяє інструменту працювати під великими навантаженнями, але тиснути на нього все одно не можна. Середня потужність обладнання - 1200-1400 Вт. Як хороших, але не обов'язкових додатків можна відзначити наступні елементи конструкції:

  • Компенсатор потужності - інструмент з таким елементом може підтримувати задані обороти незалежно від створюваного руками тиску (відсутність його вимагає уважного поводження з регуляторами, залишаючи можливість спалити лак на авто, натиснувши на поверхню всім колом або частиною).
  • Електронне регулювання пуску (плавний набір оборотів, який залишає можливість контролювання нагріву кузова).
  • Система попереднього налаштування швидкості обертання диска.
  • Температурний захист приводу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов