Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Огляд Sony SmartWatch 3: Як ложка Google зіпсувала бочку меду

  1. Ще раз про Android Wear на прикладі годин Motorola 360: Не все так однозначно

Наша сеть партнеров Banwar

Люди похилого віку пам'ятають, що Sony однією з перших почала робити розумні годинник. Точніше, якщо згадати перші досліди ще під брендом Sony Ericsson, тоді японців взагалі можна вважати родоначальниками жанру. Але і перші Smart Watch компанія показала в січні 2012 року, коли колеги по бізнесу ще тільки ліпили прототипи з пластиліну.

Ті SmartWatch були жахливо прикольними і жахливо ж непрактичними. «Добре» там було все - від пропрієтарного і постійно відходить роз'єму зарядного пристрою до зовсім вже маленького екрану, що в поєднанні з низьким дозволом робило його малопридатним навіть для прочитання сповіщень. Прикольність, звичайно, багато компенсувала, але я зламався саме на роз'ємі харчування - на кшталт підбереш положення, в якому годинник заряджаються, але за ніч контакт відходить, і вранці тебе зустрічав згаслий екран. Знаючі люди радили вдосконалити кабель білизняний прищіпкою, але таке рішення здалося зовсім уже витонченим.

SmartWatch 2, випущені у вересні 2013 року, позбулися багатьох дитячих хвороб, і було відчуття, що вже до третього-то поколінню вийде шедевр. Але тут Google спорудила Android Wear, власну операційну систему для годин. І Sony SmartWatch 3, незважаючи на назву, знову стали першим поколінням годин на новій платформі.

І Sony SmartWatch 3, незважаючи на назву, знову стали першим поколінням годин на новій платформі

Якщо ви не дуже в курсі пертурбацій з годинниковим софтом, коротко поясню суть змін. Для перших двох поколінь SmartWatch Sony писала софт сама. Для сполучення необхідно було встановити на смартфон відповідну програму, і вже через нього керувати годинами. Також Sony пропонувала чимала кількість додаткових софтінок (фактично - віджетів), істотно розширюють функціональність годин. Встановив те, що потрібно саме тобі, і ходиш задоволений.

У випадку з Android Wear виробники наручних гаджетів зведені до ролі чукчі з старого радянського анекдоту.

Послали в космос двох собак і чукчу. Із Землі викликають:

- Білка!

- Гав!

- Натисни червону кнопку.

- Стрілка!

- Гав!

- Натисни синю кнопку.

- Чукча!

- Гав!

- Чого разлаялся? Покорми собак і нічого не чіпай!

Фактично, виробник може тільки зробити саму залізяку. Софт заливається стандартний. І додаток на смартфоні теж стандартне. Як жест особливої ​​симпатії і довіри Google дозволяє додати кілька власних дизайнів циферблата. Але і не більше того.

До залізної частини у мене претензій немає. Можливо, особливої ​​витонченої краси тут і не спостерігається, але зате повний порядок з практичністю. Самі годинник уявляю собою металевий прямокутник, на задній частині якого під заглушкою ховається порт micro-USB. У повсякденному житті користуватися ним не дуже зручно, але це набагато краще різного роду пропріетарщіни. Заряджати годинник треба приблизно раз в два дні. Процес зарядки займає менше години.

Екран досить великий, стійкий до подряпин. Час можна подивитися навіть при вимкненому підсвічуванні. Остання спалахує автоматично, коли ви підносите годинник до очей, і тут ця функція працює бездоганно (на відміну від годин деяких інших виробників). Звичайно, чіткість відносно невисока, і кути огляду невеликі, але для своїх потреб екрану більш ніж достатньо.

Ремінець буває чорного, білого або кислотно-зеленого кольору. Він, як можна зрозуміти, легко замінюємо, і в ньому немає нічого такого, що не могли б скопіювати вмілі китайці. Однак альтернатив на eBay досі немає. Або Sony все ж придумала якийсь суворий патент, то чи китайці не бачать великого ринку. До речі, є версія і в металевому корпусі, але вона не розбірна.

До речі, є версія і в металевому корпусі, але вона не розбірна

Зрозуміло, присутній захист від вологи і пилу (IP68). Можна плавати в басейні, митися під душем і робити інші цікаві речі, пов'язані з надмірною вологою.

Загалом, залізяка нехай і не блищить вишукуваннями, але міцна і практична. За теперішніх часів вже чимало.

Але ось з софтом просто якась біда. Я, чесно кажучи, пропустив найпершу версію Android Wear. І навіть страшно уявити - наскільки ж убогою вона була. На початку грудня вийшла друга версія, про яку говорили, що нарешті-то все стало як треба. «Як треба» фактично означало можливість покупки і установки нових циферблатів з Google Play. Я навіть купив парочку. Перший просто не заробив. Другий заробив, але виявився настільки примітивний, що мені б, напевно, вдалося, згадавши навички програміста на Basic, спорудити щось схоже. На 66 повновагих російських рублів ця саморобка явно не тягнула, і я тут же зажадав повернути гроші назад.

На 66 повновагих російських рублів ця саморобка явно не тягнула, і я тут же зажадав повернути гроші назад

У Google, як я розумію, спробували створити автономний пристрій, що вміє «думати» і поза зв'язки зі смартфоном. Так що годинник вміють грати музику з Google Play і мають вбудований GPS-чіп. Можна вирушати на пробіжку без смартфона, не розлучаючись з улюбленою музикою і фіксуючи маршрут. Але так чи затребувана подібна модель використання? Зрештою, сучасні смартфони досить витончені, і, якщо використовувати стандартне кріплення для бігунів, руку не тягнуть зовсім. Зате автономна робота дуже суворо навантажує і без того не самий ємний акумулятор годин. Після годинної пробіжки треба ставити їх на зарядку ...

Але чим би Google не тішилася, аби за свій рахунок. Але компанія зробила дуже великий акцент на голосове управлінні. Дійсно, якщо сказати «OK, Google», годинник звертаються у слух, і дуже добре розпізнають промову російською мовою. Але проблема в тому, що голосове управління не продубльовано в смартфоні. Ніяк. Тобто, наказавши годинах поставити будильник на сьомій ранку, ви не можете скасувати цей наказ з телефону. Чи не можете і все тут. І поміняти час теж не можете. А якщо попросити годинник відключити будильник, то вони знущально підсовують вам дурний ролик з Youtube, де якась дівчинка кидається телефоном. І будильник таки включається в спочатку встановлений час.

Локалізація на висоті!

Якщо попросити годинник викликати таксі, то вони тупо роблять виклики на поточний час. Навіть не уточнивши адресу - куди подати машину. Вони самі визначають координати - і досить криво. Скасувати з годин виклик теж не можна.

Я взагалі досить стримано ставлюся до голосового управління. Але якщо на додаток до традиційного - нехай буде, стане в нагоді. Але в даному випадку ідея доведена просто до маразму. Особливо кумедно, коли намагаєшся командувати годинами в обстановці, де можна тільки шепотіти. Наприклад, виставляєш будильник поруч зі сплячою людиною. Звернути під слух годинник можна кліком по екрану, але шепіт вони не сприймають категорично. Вимагають говорити голосніше.

Муляж панелі управління. Фактично можна змінювати тільки циферблати

Не знаю, в якому світі живуть розробники Android Wear. Але в нинішньому вигляді їх дітище абсолютно непридатне для використання. Тому купувати Smart Watch 3 я б не радив. Краще взяти Smart Watch 2, які до сих пір широко представлені в продажу (від 6 тисяч рублів). Також дуже рекомендую годинник-браслет Sony SmartBand Talk SWR30 . Це дуже практичний пристрій працює за старою моделлю, тобто весь софт пише сама Sony. І управляти всіма функціями можна з телефону. Так, там немає GPS, і до навушників SWR30 не підключений. Але зате максимум користі за розумну ціну.

Ще раз про Android Wear на прикладі годин Motorola 360: Не все так однозначно

Швидше за все, Android Wear одного разу допив до корисного стану. І ця допіленная версія одного разу навіть з'явиться на SmartWatch 3. Але прямо зараз я б купувати це чудо техніки не радив категорично. І якщо 14 тисяч рублів буквально палять кишеню, а ви не знаєте - на що їх витратити, неодмінно напишіть. Дам кілька порад.

Ми знаємо чимало прикладів, коли відмінне залізо в смартфонах було зіпсовано погано написаним софтом. Тепер прийшла черга годин.

Мінус на мінус, як відомо, дає плюс. Написавши обурений відгук про годинник Sony Smart Watch 3 на платформі Android Wear, я полетів до Іспанії. Там, відлучившись ненадовго з Mobile World Congress, відвідав відомого блогера і письменника Алекса Екслера, буквально за пару днів до цього не залишив каменя на камені від годин Motorola 360. Повертівши дітище Motorola в руках, я його у Алекса ... купив. Тому що, по-перше, давно збирався це зробити в будь-якому випадку і, по-друге, хотів порівняти відчуття свої та Алекса на одному і тому ж примірнику годин. Тепер, уже в Москві, провівши з годинником кілька приємних днів, я повинен сказати, що все не так однозначно. Виявляється, щоб отримати повне уявлення про платформу, треба було додати до неї один маленький штрих за 57 руб. І тоді, можливо, мій перший текст був би трохи менш суворий.

Але спочатку кілька слів про годинник Motorola 360. Вони надійшли в продаж досить давно за нинішніми мірками, ще у вересні минулого року. В нормальному світі це короткий термін, але в світі гаджетів, коли нові покоління пристроїв виходять мало не щомісяця, Motorola 360 цілком можна вважати антикваріатом. Круглий корпус із загартованої сталі, скло з покриттям Gorilla Glass 3, ззаду датчик, що вимірює пульс власника.

Круглий корпус із загартованої сталі, скло з покриттям Gorilla Glass 3, ззаду датчик, що вимірює пульс власника

У продаж годинник надійшли з операційною системою Android 4.4W.2, але вона швидко оновилася до Android Wear 5.0.2. Всередині працює процесор TI OMAP 3 з частотою 1 ГГц, і в його розпорядженні знаходиться 512 Мбайт оперативної пам'яті. Ще недавно такий мощі цілком би вистачило для непоганого смартфона, а тепер вона в годиннику. Діагональ (або, якщо завгодно, діаметр) екрана становить 40 мм, дозвіл матриці 320 × 290 точок. Алекс для вивчення придбав базову версію з шкіряним ремінцем, вона коштує близько 200 євро. Ремінець, до речі, що замінюється, і на eBay повно альтернатив на будь-який смак і гаманець. Є також металеві браслети.

Годинники дуже схожі на звичайні, але з однією маленькою обмовкою - основну частину часу екран нічого не показує. Взагалі нічого. Зроблено це для економії акумулятора, ємність якого становить смішні 320 мА. ч. Але коли підносиш годинник до очей, на екрані миттєво з'являється циферблат. Алекс писав, що автоматичні включення спрацьовує через раз, але я з цим не погоджуся: там все заточене під певний кут нахилу, і якщо він для тебе комфортний, спрацьовування 100% -ве. Але треба приміряти, звичайно, до покупки - щоб уникнути.

Але треба приміряти, звичайно, до покупки - щоб уникнути

У комплекті з годинником йде компактна док-станція з бездротовою зарядкою. Це дійсно дуже зручно: не треба виймати ніяку заглушку, просто поклав годинник на док-станцію, і заряд пішов. Можна класти навіть не дуже рівно, це не критично. У режимі заряду на екрані постійно відображається час: зручно, якщо поруч з вашим ложем є тумбочка, завжди можна вночі перевірити, котра година. У деяких ситуаціях дуже корисно.

У деяких ситуаціях дуже корисно

Годинники, зрозуміло, волого-і пиловідштовхуючій. У них можна митися під душем, ось тільки краплі води іноді призводять до помилкових спрацьовувань екрану. Нічого страшного, але трохи дратує.

Коли екран в режимі очікування нічого не показує, заряду батареї вистачає на пару днів. Звичайно, якщо люто міняти циферблати і постійно дивитися на екран, то акумулятор сяде раніше. Але на робочий день від світанку до заходу сонця його вистачає гарантовано. Так, мені теж хотілося б, щоб дня на три. А краще на тиждень. Але в даному випадку квола батарея частково компенсується елегантним і швидким зарядним пристроєм. Відновлюється заряд буквально на очах. Хвилин сорок - і ось вони, заповітні 100%.

Чи дратує мене чорний екран в режимі очікування? Скоріше ні ніж так. Я перед цим кілька днів ходив з ще не надійшли в продаж годинами Alcatel, ретельно злизала з Motorola 360, і там це теж не дратувало. Мені не дуже важливо, що там показують годинник рукавах моїх сорочок і піджака. Так само як і оточуючим людям. Головне, що в той момент, коли потрібно дізнатися час, - воно перед очима. Повторюся, мені дуже хотілося б обзавестися розумними годинами, які треба заряджати дуже рідко. Але при поточному рівні розвитку технологій доводиться вибирати - або красиво, або довго. Qualcomm радісно рапортує, що в розумних годинах наступного покоління будуть активно використовуватися SoC Snapdragon 400. Навіть не 200, а 400! Які і в смартфонах-то виглядають досить переконливо. Вибір на користь краси очевидний ...

Вибір на користь краси очевидний

Все, що я говорив про Android Wear в попередньому матеріалі, залишаю в силі. Фактично, перед нами годинник з різного роду оповещалкамі. Чи не пропустиш ні дзвінок, ні повідомлення, ні новий лист. Правда, деякі програми ще не навчилися взаємодіяти з Wear: наприклад, Viber мені нічого на годинник не повідомляє. Але це, швидше за все, недоробка, яка буде виправлена. Взагалі, звичайно, з оповіщенням все не так-то просто. Наприклад, під час отримання SMS годинник показує велику, на весь екран, фотографію відправника. І якщо ви ведете хитру гру, намагаючись зробити бізнес одночасно з двома конкуруючими компаніями, під час переговорів варто тримати годинник глибоко в кишені. Інакше потрапите, як пити дати. На щастя, під час зарядки оповіщення не спливає.

Чисто теоретично, з годинником можна розмовляти і про щось їх просити, але я цим займатися не збираюся. І вбудованим будильником користуватися не буду. Просто тому, що фази сну це чудо визначати не вміє, та й спати з такою блямби на руці не дуже зручно. Обійдуся будильником в смартфоні, а в особливо відповідальних випадках одягну браслет Sony SWR30.

А тепер, Федір, про головне - про родзинку. Різноманітних циферблатів в Motorola 360 істотно більше, ніж в Sony. Я спочатку цілком ними задовольнився, але під кінець четвертого дня не витримав і став копатися в Google Play на предмет нових. Їх там багато, але, як уже писав, більшість досить примітивні і необхідних грошей не варті. Однак в результаті наткнувся на Speeds Pro Watch Face, за який просили 56 руб., Купив його, пам'ятаючи про можливість повернути гроші, і після установки просто застогнав від захоплення.

, Купив його, пам'ятаючи про можливість повернути гроші, і після установки просто застогнав від захоплення

Серйозно, це просто якесь диво. Мало того, що на екрані з'являється солідно виглядає і відмінно читається циферблат. Так його можна ще й грунтовно підлаштувати під свої потреби, додавши масу корисного. Рівень заряду акумулятора годин і смартфона, дату, час, місяць, число пройдених кроків, погоду, світове час, компас - вибирай на смак. Розробники продумали навіть таку дрібницю, як хід секундної стрілки: вона може рухатися плавно або дискретно. І найголовніше, що вся перерахована інформацію не повалена аби як, а розташована з розумінням справи і хорошим смаком.

Намилувавшись на циферблат Speeds Pro Watch Face на Motorola 360, я встановив його на облаяні Sony Smart Watch 3. І знаєте що? Ви будете знущально реготати, але з ним годинник мені раптом почали подобатися. У Sony, на відміну від Motorola, екран в режимі очікування гасне в повному обсязі, і на ньому можна чудово читати всю інформацію. Якої, як ми знаємо, правильний циферблат показує з надлишком. Так, у Smart Watch 3 немає пульсометра, та й бездротова зарядна станція в комплекті не йде. Але зате і ціна рази в півтора нижче ...

Підведемо підсумок. Android Wear в своєму нинішньому стані - річ досить марна. Багато фітнес-браслети, які обслуговуються окремими додатками, здатні приносити велику користь. І заряджати їх треба рідше.

Але якщо вас заздалегідь не дратує перспектива заряджати годинник в кращому випадку раз на два дні, вибрати що-небудь цілком можна. Саме в якості годин, а не співрозмовника або альтернативи смартфону. Що саме - вирішуйте самі. Алекс Екслер і ще кілька моїх знайомих зупинилися на LG G Watch R, а я поки походжу з Motorola 360, але ж є ще варіанти, пропоновані Sony, Asus і іншими шанованими компаніями. Тільки не скупіться і купіть один з циферблатів розробника Zuhanden, вони у нього просто дивно гарні.

Якщо так піде і далі, то стане цілком природним питати у людини на вулиці не тільки час, а й погоду або направлення на північ.

І, звичайно, чекаємо Apple Watch, які надійдуть у продаж найближчим часом. Безліч азіатських розробників пристрасно хочуть набратися від них ідей.

Чого разлаялся?
Але так чи затребувана подібна модель використання?
Чи дратує мене чорний екран в режимі очікування?
3. І знаєте що?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов