Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Огляд ігрового ноутбука Lenovo Ideapad Y700: стриманий гравець

  1. ⇡ # Вступ Новинка Lenovo була продемонстрована на CES 2016 і надійшла в продаж на території США...

# Вступ

Наша сеть партнеров Banwar

Новинка Lenovo була продемонстрована на CES 2016 і надійшла в продаж на території США і Європи в середині березня цього року. Вона являє собою оновлену версію одного з перших «мультимедійних ноутбуків преміум-класу» серії Y - Y70, випущеного в 2014 році.

Також в компанії цю серію ноутбуків відносять до «високопродуктивним ігровим моделям з широкими мультимедійними можливостями», але, як і раніше, в ній ви не зустрінете конфігурацій з топовими GPU. В основному використовуються середні по продуктивності графічні адаптери. Станом на 2016 рік сімейство представлено 14-, 15,6 і 17,3-дюймовими моделями. Ми отримали документи остання.

# Упаковка і комплект поставки

Комплект поставки досить простий. У нього входить зовнішній блок живлення, кабель живлення, гарантійний талон, лист з номерами телефонів сервісних центрів і керівництво по техніці безпеки, гарантії та встановлення.

# Зовнішній вигляд

Дизайн Lenovo Ideapad Y700-17, в общем-то, прийшов в 2016-й прямо з 2014 го, практично без змін перекочувавши з попередника, Y70. Все та ж агресивна зовнішність, по якій можна судити про ігрової спрямованості моделі. Чорно-червона колірна гамма - знайомий тренд подібних рішень.

І все ж зовні герой огляду сильно відрізняється від конкурентів. Тут немає такого лиску, як у MSI, або надмірної стриманості в використовуваних матеріалах, як у ASUS. У Lenovo всього потроху. На верхній кришці - два ледве помітних вигину і метал з малюнком у вигляді пересічних діагональних смуг. Виглядає здорово! До слова, майже так само зроблена і нижня кришка.

Для утримання екрану в одному положенні використовується два потужних металевих шарніра, що дозволяють розкрити дисплей на 130 градусів. Трохи, але стандартно для більшості ігрових моделей. Оскільки петлі тугі, а пристрій не важить 5-6 кг, то для відкриття кришки необхідно притримувати корпус однією рукою.

На передній грані знаходяться чотири індикатори: харчування, стану акумулятора, роботи тачпада і активності накопичувачів. Кнопка включення живлення металева, з вбудованим підсвічуванням.

На днище ноутбука знаходиться одна довга ніжка і дві невеликі квадратні - за рахунок них ноутбук не ковзає по столу. Тут же можна побачити дві глянцеві пластикові вставки з отворами, що забезпечують приплив холодного повітря до компонентів системи. Підозрюємо, правда, що основна їх функція - прикраса корпусу. Головний же помічник системи охолодження - велика металева решітка з вбудованим фільтром для зниження кількості пилу. Саме через неї холодне повітря потрапляє до CPU і GPU.

За гравірування на днище ноутбука стає відома точна назва модифікації героя огляду (Y700-17ISK) і дата виробництва (21 грудня 2015 року). Місце виробництва все той же - Китай.

На корпусі пристрою, незважаючи на його великі габарити, знаходиться не так вже й багато портів: два USB 3.0, один USB 2.0, комбінований 3,5-мм роз'єм для підключення навушників / акустики або мікрофона, один HDMI 1.4 і роз'єм для провідної мережі ( RJ-45).

Мережевий порт останнім часом зустрічається не так часто, особливо в досить тонких пристроях, як наш Y700, але в ігровому ноутбуці він просто зобов'язаний бути. Поруч з ним знаходиться замок Kensington.

Якість збірки хороша: фарбування і зазори на стиках рівномірні. Корпус не видає паразитних звуків - відчувається жорсткість конструкції. Втім, це не виключає того, що верхня і нижня кришки, а також клавіатура злегка продавлюються при натисканні. Використовувані матеріали не дуже практичні. В основному це стосується чорних металевих поверхонь: використовуваний на них малюнок слабо приховує сліди від пальців. Трохи краще протистоїть їм прогумована пластикова робоча поверхня, але і її ідеальною не назвеш.

# Пристрої введення

Герой огляду оснащується клавіатурою острівного типу з клавішами з матового чорного пластику з червоною окантовкою, білої гравіюванням символів і знову-таки червоним підсвічуванням. Яскравість останньої може бути встановлена ​​в двох положеннях або повністю відключена. Самі клавіші не зовсім стандартні за формою - квадрати і прямокутники з закругленими нижніми краями, але для ноутбуків Lenovo це класика.

Завдяки розмірам корпусу на клавіатурі легко знайшлося місце для цифрового блоку. Розкладка досить стандартна, проте блок стрілок тісно притиснутий до решти клавішах. На жаль, клавіатура помітно прогинається в центральній області. По краях - дещо менше.

Відстань між кнопками становить майже 4 мм, їх товщина 1,5 мм (робочий хід близько 1,2-1,3 мм). Розмір основних клавіш - 15 × 15 мм, верхніх керуючих - 13 × 8 мм.

Всі керуючі клавіші за замовчуванням працюють при натисканні модифікатора - кнопки Fn. Натискання чіткі, із середнім по силі повертає зусиллям і глухим звуком. На Lenovo Ideapad Y700 цілком можна довго друкувати, що для ігрового ноутбука характерно зовсім не завжди.

Тачпад у Y700 досить великий - 105 × 70 мм. Він зміщений вліво, відрізняється закругленими кутами і використанням матової скляної поверхні чорного кольору. Кнопки приховані, лівий «клік» спрацьовує практично на всій поверхні, а правий - тільки в нижньому правому куті. Натискання приглушені, але добре відчуваються, хід поверхні мінімальний. Використовується панель Synaptics ClickPad V1.2. За адекватності розпізнавання жестів особливих претензій у нас немає, хоча, звичайно, могло бути і краще.

Як веб-камери герой огляду використовує звичайний 1,3-мегапіксельний модуль середньої якості, а по обидва боки від нього розташовуються два цифрові мікрофони для кращої якості запису звуку і придушення зовнішнього шуму. Сама камера досить гучна, але для Skype-конференцій при хорошому світлі її буде достатньо.

# внутрішня будова

Для розбирання Lenovo Ideapad Y700-17 знадобиться звичайна хрестова викрутка. Необхідно відкрутити 13 гвинтів, після чого акуратно підняти кришку, звільнивши при цьому всі засувки, а їх багато. У тому числі вони є на задній грані, біля місця розташування радіатора охолодження. І це здорово ускладнює процес розбирання ноутбука і вимагає обережності і одночасно докладання певних зусиль.

З гарантії це дія ноутбук не знімає, тому сміливо можна придбати модель з невеликим об'ємом RAM і SSD: знадобиться - поміняєте.

Крім того, можна поставити інший HDD типорозміру 2,5 дюйма зі стандартним інтерфейсом SATA, встановити інший модуль бездротового зв'язку, замінити батарею (що може знадобитися через 3-5 років постійного використання) і почистити систему охолодження.

Батарея на загальному тлі виглядає зовсім невеликий. Петлі екрану великі і потужні - тому й жорсткі. На нижній кришці в районі розташування жорсткого диска наклеєні шумопоглинаючі матеріали. Для кращого охолодження модулі оперативної пам'яті і жорсткий диск накриті спеціальною металевою плівкою.

# Довідкова інформація та технічні характеристики

Lenovo Ideapad Y700-17 Процесор Intel Core i7-6700HQ, Skylake (Quad-Core), 2,6 | 3,5 ГГц чіпсет Intel Sunrise Point HM170 Графічний адаптер NVIDIA GeForce GTX 960M, 4 Гбайт GDDR5 + Intel HD Graphics 530 Дисплей IPS, 17,3 дюйма, 1920 × 1080 пікселів (Full HD), 60 Гц, напівматовий (LG Philips LP173WF4-SPF1) Оперативна пам'ять 16 Гбайт DDR4-2133 (1066 МГц), двоканальний режим Система зберігання даних 1 × SSD, Samsung PM871 (MZNLN128HCGR -000L2), 128 Гбайт, M.2 2280 SATA3;
1 × HDD WDC WD10SPCX-24HWST1, 1 Tбайт, SATA3, 5400 об / хв .; Оптичний привід Немає Роз'єм флеш-карт SD | MMC (4in1) Інтерфейси 2 × USB 3.0 / 3.1 Gen1;
1 × USB 2.0;
1 × HDMI 1.4;
1 × LAN (RJ-45);
1 × Audio-In / Out Combo 3,5 мм; Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac (Qualcomm Atheros QCA9377) Bluetooth 4.1 LE + HS Мережевий адаптер Realtek PCIe Gigabit Ethernet Звук Realtek ALC235 + 2x 2 Вт JBL + 3 Вт сабвуфер Додатково 1,3-мегапіксельна (720p) веб-камера харчування Акумулятор незнімний, літій-полімерний 6-cell 60 Вт · год (4050 мА · год, 14,8 В) Зовнішній адаптер живлення 135 Вт (20В, 6,75А) Розмір, мм 423 × 305 × 28 мм Маса , кг 3,59 кг + блок живлення з кабелем 0,55 кг Операційна система Windows 10 Home x64 Оф.гарантія виробника 12 місяців Орієнтовна ціна 90 000+ рублів

Лінійка Y700 в основному представлена ​​15,6 і 17,3-дюймовими моделями. Перші можуть оснащуватися процесорами не тільки Intel, але і AMD, що зустрічається в класі дорогих мультимедійних ноутбуків рідко. Більша версія працює тільки з чотирьохядерними процесорами Intel 6-го покоління.

Нам вдалося знайти не так багато доступних конфігурацій. У кожній з них використовується Full HD IPS-дисплей, дискретний GPU NVIDIA GeForce GTX 960M з 4 Гбайт набортної пам'яті, конфігурації з одного-єдиного HDD і різних SSD ємністю від 128 до 512 Гбайт. Ціна за найстаршу - близько $ 1 200, або 100 000 рублів в російському роздробі. Серйозний удар по конкурентах!

Потрапила до нас модифікація Lenovo Ideapad Y700-17, як і годиться, оснащена новітнім процесором Intel 6-го покоління Core i7-6700HQ, виконаним за нормами 14 нм. Номінальна частота процесора становить 2,6 ГГц. Підтримується Hyper-Threading і TurboBoost: частота може автоматично підніматися до 3,5 ГГц при навантаженні на одне ядро ​​і до 3,1 ГГц при навантаженні на всі чотири. Обсяг кеш-пам'яті третього рівня становить значні 6 Мбайт. Процесор відноситься до рішень зі стандартним напругою - його тепловий пакет складає 45 Вт.

За графіком відповідають вбудований GPU Intel HD Graphics 530 і дискретний NVIDIA GeForce GTX 960M з власної виділеної пам'яттю типу GDDR5 об'ємом 4 Гбайт. Це середній по продуктивності ігровий GPU, що дозволяє пограти більш-менш в будь-які ігри, хоча і не на високих налаштуваннях графіки.

Південним мостом є набір системної логіки Intel Sunrise Point HM170. Кількість оперативної пам'яті в нашому випадку становить 16 Гбайт. Працює вона в двоканальному режимі, використовується два SO-DIMM-модуля DDR4-2133 (1066 МГц) виробництва Samsung об'ємом по 8 Гбайт кожен.

Ноутбук оснащений 17,3-дюймової IPS-панеллю виробництва компанії LG Display з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів (стандарт Full HD), співвідношенням сторін 16: 9 і звичайної W-LED-підсвіткою. Екран, швидше за все, глянсовий, але накритий склом з напівматової захисної поверхнею. Вона ефективно бореться з відблисками, але картинка не «кришталево чиста», як на повноцінних глянцевих екранах. Управління пальцями не підтримується.

В потрапила до нас версії ноутбука виробник застосовує два накопичувача: твердотільний і класичний HDD. Перший з них - знайомий Samsung PM871, але ємністю 128 Гбайт, що безпосередньо позначилося на швидкостях запису. Привід, виконаний у форматі M.2 2280, підключений по стандартному інтерфейсу SATA3. Система працює швидко, але не те щоб літає. З іншого боку, якщо ви до сих пір не працювали за ПК або ноутбуком з SSD, то враження будуть найпозитивніші.

Для зберігання інформації використовується жорсткий диск зі швидкістю обертання 5400 оборотів в хвилину - Western Digital WD10SPCX-24HWST1, який також працює по SATA3. Він тихий, працює практично непомітно, а його швидкості для зберігання даних вистачає на 100%.

Бездротові з'єднання Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac і Bluetooth 4.1 забезпечує Qualcomm Atheros QCA9377. За дротове з'єднання відповідає гігабітний контролер Realtek. Звуком відає HDA-кодек Realtek ALC235 спільно з вбудованою акустичною системою класу 2.1, створеної спільно з JBL. CD / DVD-привід в ноутбуці не використовується.

Герой огляду оснащений вбудованим літій-полімерним акумулятором із заявленою ємністю 60 Вт * ч. Але у інформаційних утиліт на цей рахунок свою думку - трохи більше 63 Вт · год, що, погодьтеся, нехай і невелика різниця, але приємно. З іншого боку, якщо порівнювати з показниками інших 17,3-дюймових ноутбуків, ми можемо говорити про те, що з ємністю Lenovo, безумовно, поскупилася, та й розміри самого акумулятора це підтверджують.

Для зарядки пристрою використовується зовнішній адаптер живлення потужністю 135 Вт. Заряджається ноутбук довго - трохи більше 2,5 годин при закритій кришці в вимкненому стані. При невеликому навантаженні сміливо додавайте ще годину.

Якщо Ви помітили помилку - виділіть необхідний текст і натисніть CTRL + ENTER.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов